Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

czesc catie ucichlam bo latam po urzedach i wogole, musialam zalatwic zasw od gina ze chodzilam w ciazy, zawiezc to do mopsu, teraz znow mam pzrewaly bo mi nie chca w nfz ubezp malego, wczoraj bylam u pediatry z 2ka, no i za tydzien chrzciny a nam pekl komin i tzreba to zlaatac wiec znow malowanie i roboty mnostwo mam w domu :( dzis ide na pokazowy ang do przedszkola i tak dzien leci a jutro mam pierwsza rozmowe o prace musze sie przygotowac :) co do mleka to kurde ja mam za duzo i mam jzu ze 3-4 litry zamrozone ale nei amm gdzie jzu wkladac a zarazem zal wylewac i mam dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka, smok większy od Natanka.hehe, przystojniacha:) ja już walcze od 7 z cycami i z małym, non stop chce siedzieć przy cycku, jak go położe, to kupa lub sik i znowu chce cyca, już jestem wypompowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik985
czesc Dziewczyny! Ja nawet wyspana dzisiaj :) Malutka wybudzilam podczas zmiany pampersa o 1:00 i wtedy nakarmilam, usypialam ja do 2:00 a potem juz spala pieknie do 6:00. Wiec tylko jedna pobudka w ciagu nocy. Ciesze sie tym na biezaco bo mam swiadomosc, ze moze sie to niedlugo zmienic :) od jutra Małz ma wreszcie urlop. Pozdrawiam Mamuski. Znacie jakis zel, lub krem ujedrniajacy do brzucha, zeby mi skora nie zostala obwisla, ktory mozna stosowac podczas karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Kasik, ze jestes wyspana ja wrecz odwrotnie, nocka jeszcze spoko, ale od 6 to maly jakis sajgon mi urzadzil, jadł 30 min zasypiajać przy cycku, odkladalam go do lozeczka, 15 min wyspany i znowu jazda odbicie , kupa lub sik i znowu cyc 30 min i tak do 12, o 13 pojechaliśmy na 1wszy spacer, trochę miał zimne łapki,ale sprawdzałam karczek i był ciepły no i spał jak aniołek przez 30 min, poźniej chyba kupa go obudziła i pojechaliśmy do domu, znowu cyc 30 min i ledwo go odczepiłam, zastanawiam się czy nie wprowadzić smoczka, bo głodny na pewno nie jest, bo pokarm mi leci po cycach i juz sama nie wiem o co chodzi:(najgorsze, że nasze dzieci nie umieją z nami rozmawiać, idę się zdrzemnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik, nie znam zadnego kremu, ja przez te maratony z karmieniem juz prawie nie mam brzucha, a wolałabym go mieć za chwile snu,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja Nick___________Por.________ Waga________ Imię Catie__________08.09_______3440g/54cm__Matylda anka __________08.09_______3550g/56cm___Lenka myszsza_______13.09________4070/60cm___Przemek magdalenka567__17.09_______3350g/56cm___Natan kasia22-03_____ 24.09_______ 3030/56cm___ Cyprian katusia________24.09________3550g/53cm__Kamila kasik1985______30.09_______ 4000g/61cm__Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia22-03- kochana to jaka masz teraz wagę, że tak mega szybko zgubiłas brzuszek? bo od karmienia i tego Twojego niespania rzeczywiscie mozna ładnie sie wyciagnąć:> iwonta- kochana musi byc dobrze, ja tez mam beksy non stop, wiem co czujesz buziaki dla wszystkich mamuśiek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamulki nie odzywam się, bo nie mam czasu na nic, dosłownie na noc. mala teraz w nocy ma dzien a w dzien noc, koszmar ja jem za 100 osób ze stresu i z niespania co gorsza mój 3letni Jakub przyniósł z przedszkola mega gila no i koszmar się zaczął dzis w nocy cała noc kamilka płakała i płakała ma mega gila bylismy u pediatry i dostała tylko krople nasivin soft mamy tez jej nosek przepłukiwac sola morska i ściagac frida gilusy mała osłuchowo nie jest jeszcze zainfekowana, ale katar u takiego malucha to juz nie bagatelna sprawa dzis posypiałam w ciagu dnia bo cała noc ją nosiłam na rekach i płakała i płakała ja ze stresu nie miałam pokarmu normalnie mi zanikł dobrze ze mam mleko i w proszku i w słoiczkach teraz mam zakaz spacerowania i czekanie aby tylko choroba sie nie rozprzestrzeniła jeju oby to sie dobrze skończyło nad takimi maluchami to człowiek drży buziaki dla wszystkich mamulek i dzidziulków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamulki nie odzywam się, bo nie mam czasu na nic, dosłownie na noc. mala teraz w nocy ma dzien a w dzien noc, koszmar ja jem za 100 osób ze stresu i z niespania co gorsza mój 3letni Jakub przyniósł z przedszkola mega gila no i koszmar się zaczął dzis w nocy cała noc kamilka płakała i płakała ma mega gila bylismy u pediatry i dostała tylko krople nasivin soft mamy tez jej nosek przepłukiwac sola morska i ściagac frida gilusy mała osłuchowo nie jest jeszcze zainfekowana, ale katar u takiego malucha to juz nie bagatelna sprawa dzis posypiałam w ciagu dnia bo cała noc ją nosiłam na rekach i płakała i płakała ja ze stresu nie miałam pokarmu normalnie mi zanikł dobrze ze mam mleko i w proszku i w słoiczkach teraz mam zakaz spacerowania i czekanie aby tylko choroba sie nie rozprzestrzeniła jeju oby to sie dobrze skończyło nad takimi maluchami to człowiek drży buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATUSIA no ja mojej tez kozuchy wyciagam mam sol morska PHYSIOMER najpierw aplikuje do nosa a potem frida rewelacja musze powiedziec bo kozy ładnie wychodza gruszka sie chowa totalnie Moja dzis w nocy tez nie za dobrze spala z rana tez wolała ogladac swiat a potem jechalismy z moim bratem na badania słuchu i bioderek NO i słuch ok ale bioderka na granicy dobrego i złego musze jej szeroko nózki rozstawiac a jak u was z bioderkami KUrcze ale musze wam powiedziec ze strasznie szybko to dzis wsztystko załatwiłam miałam wizyte na 13 40 a ja juz o 13 57 byłam po wszystkim fakt ze zaczełam o 13 30 ale i tak w szoku jestem myslałam ze bedzie gorzej. CATIE słonce a TY pewnie spaceujesz ja dzis nie mam siły na spacer dopiero teraz zupke jem. dziewczyny a czy wasze dzieciaczki jak nie spia to leza spokojnie bo moja to tak na chwile i uz sie nia trzeba zajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia bidoku, to moje niespanie to nic w porównaniu z Twoimi "gilami", ściskam mocno i życzę szybkiego powrotu do normalności:* co do mojej wagi nie mam pojęcia ile waże, bo nie posiadam wagi w domu, pewnie jak się wyrwę na dłużej z domu to wtedy gdzieś się zważe, wczoraj z mamą próbowałyśmy ważyć małego no i tak prowizorycznie waży 3500 ale nie mam pojęcia czy dobrze waży, ale i tak się jakoś uspokoiłam kiedy Wy dziewczyny byłyście po raz pierwszy u pediatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja Nick___________Por.________ Waga________ Imię Catie__________08.09_______3440g/54cm__Matylda anka __________08.09_______3550g/56cm___Lenka myszsza_______13.09________4070/60cm___Przemek magdalenka567__17.09_______3350g/56cm___Natan iwonta_________21.09_______2510g/50___Bartłomiej kasia22-03_____ 24.09_______ 3030/56cm___ Cyprian katusia________24.09________3550g/53cm__Kamila kasik1985______30.09_______ 4000g/61cm__Weronika O właśnie dziewczyny jak czyścicie maluchom nosy tą woda morską? Psikacie po prostu do nosa? Bo ja mam taką wodę w sprayu i mam wrażenie, że jak małemu psiknę to się zakrztusi. Kasia u pediatry pierwszy raz byłam 5 dni po wyjściu ze szpitala. Mały miał wtedy 10 dni. Mi waga też leci na łeb na szyję. Ciążę zakończyłam z wynikiem 66 a teraz już 57kg. Brzucha nie mam prawie wcale wygląda jak przed ciążą. Jest tylko trochę sflaczały, ale bez przesady. Dupsko za to i uda zostały :/ Jutro dzwonię do ordynator szpitala i zobaczymy czy jakiegoś malucha wypisano i będzie wolne miejsce. Mam nadzieję, że Bartuś jest zdrowy i nie ma żadnej infekcji (to pierwszy podejrzany gdy wyniki morfologii są zawyżone-oznacza to, że szpik pracuje pełną parą.) Nocka była względna, oczywiście znów ekscesy od 11 do 2 w nocy, ale mały przynajmniej ma teraz apetyt i sam się budzi na jedzonko. Ma też co raz dłuższe okresy czuwania. Chyba nabiera sił:) Katusia współczuję choróbska u maluchów. Wyobrażam sobie jakie stresy przezywasz. Ale będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonta, ja psikam małemu solą morską codziennie po kąpieli, teraz jak się grzeje w domu, to powietrze jest suche i ani razu małemu nic się nie stało, nawet nie reaguje jak się mu psika, wystarczy go na boczek przekręcić, przytrzymać głoweczkę i psik:) Wspólczuje Ci iwonta z tym szpitalem, pewnie cały czas o tym myślisz, ale tak jak napisałaś mały je, więc na pewno jest dobrze, musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! aniu wstyd się przyznać bo pogoda u mnie cały dzień rewelacyjna była. Mąż w szortach i koszulce śmignął do pracy a ja w domu przesiedziałam :-O po wczorajszym nie miałam siły. Mała usnęła o północy na dodatek. zostałam w domu bez wyrzutów sumienia i spałam kiedy mała spała... jutro odrobię :-) katusia bardzo Ci współczuję. życzę szybkiego pozbycia się nieproszonego gościa z domu czyli choróbska :-) kasia pediatra pierwszy raz ją badał w szpitalu przy wypisie czyli standard. wtedy też miała badany słuch i bioderka. Następna wizyta za dwa tygodnie kiedy będzie szczepiona w szóstym tygodniu. ja swojej córci nie czyszczę nosa codziennie. Nie jest to potrzebne bo nosek sam się oczyszcza kiedy dziecko kicha. A jak widzę że gorzej oddycha to oczyszczam samą przegotowaną wodą na chusteczce higienicznej. Mała sama sobie wykichuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja kobietki i dzieciaczki ;) Mam jakiegoś doła ;( Złapało mnie i nie chce puścić. Już mam wileu rzeczy dość. Chętnie bym wyszła z małym na spacerek to moze by mi ciut odeszło ale mimo ze słońce świeci to u nas jest straszny wiatr i gucio z wyjścia a na dodatek mały coś mi kicha i zaczyna pokasływać... Mam nadzieje ze się nei rozchoruje. Ostatnio mały w nocy budzi się co 2 godz...i mam dosć bo padam na pysk. W dzień nie umiem spać. Śpię jak jestem chora ,a po kościach czuję ze jak tak dalej pójdzie to z tego niewyspania mój organizm odmówi posłuszeństwa,a co gorsza to nie mogę w sumie żadnych leków brać ;( A ja zdechlak jestem i aż się boje myśleć co to będzie. Nie mam na nic czasu, jakoś nie umiem się zorganizować, jestem jakaś taka nieogarnięta. Też zastanawiam się nad czyszczeniem noska bo widzę że coś tam zalega ale tego nei widać. Jutro idziemy do pediatry to jak nie zapomnę to się zapytam ;) aktualizacja Nick___________Por.________ Waga________ Imię Catie__________08.09_______3440g/54cm__Matylda anka __________08.09_______3550g/56cm___Lenka myszsza_______13.09________4070/60cm___Przemek Monek1919_____14.09_______3670/57cm___Piotrek magdalenka567__17.09_______3350g/56cm___Natan iwonta_________21.09_______2510g/50___Bartłomiej kasia22-03_____ 24.09_______ 3030/56cm___ Cyprian katusia________24.09________3550g/53cm__Kamila kasik1985______30.09_______ 4000g/61cm__Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monek ze spaniem miałam identyczne jak Ty. W dzień nie mogłam spać ale sięgnęłam dnia k którym po prostu przytknęłam głowę do poduszki i usnęłam kiedy niunia spała. i było to w samo południe. od tamtej pory ucinam sobie drzemkę od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały jak na razie daje mi sie wyspac na szczescie....ale te pierwsze dni jak jeszcze po nocnym porodzie bylam i prawie nieprzespanych nocach w szpitalu bo maly spal obok to pamietam i ja monek na twoim miejscu na sile bym sie kladla w dzien i probowala chociaz miec zamkniete oczy i oidpoczywac bo dlugo tak sie nie da wytrzymac... kasia u mnie pediatra byla jakis tydzien po porodzie, w sumie to mamy z nia dobrze bo placimy za wizyte ale przyjezdza do domu, a boje sie malego wozic do przychodni bo ona sama mowila ze dzieciaki teraz grype maja.... sluch badali mu w szpitalu jeszcze, na jakims sprzecie od Owsiaka-wielkiej orkiestry swiatecznej pomocy- podpisywalam zgode przed porodem....a na badaniu stawowo biodrowcyh jeszcze nie bylam ale mowili mi ze kolo 6 tygodnia, a wy kiedy bylyscie? nie chce za pozno bo ja sama mialam cos tam z nimi jak bylam taka mala i dalo sie wyleczyc dzieki wczesnemu wykryciu... kasia jak tylko wisi na cycu a nie je daj smoczek, ja juz kilka razy tak zrobilam pare razy wyplul a niekiedy go to uspokajalo wlasnie :) kasik ja sobie zakladam pas poporodowy i mam wrazenie ze dzieki temu mi szybko pepek wklesl i ladniej wyglada niz przez zakladaniem, a brzuszek flaczek jeszcze troche ale czekam ten okres pologu i bede cwiczyc na pewno :) a smaruje balsamami zwyklymi z garniera i tym co mi zostalo z ciazy - ziajka,pharmaceris....ale najbardziej przeraza mnie ta ciemna krecha przez brzuch i modle sie zeby zeszla :( dobrze ze mamy troche czasu do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka :)- droga Aniu u nas niestety czeka sie w jednym szpitalu 10 miesiecy, a w drugim około 8 mcy na usg bioder, w związku z tym wczoraj szukałam gabinetów prywatnych gdzie wykonuja usg bioder niemowlaka i do każdego jednego, do ktorego dzowniłam o zapytanie o termin i ile kosztuje to wszędzie mi mówili, ze prawidłowe badanie powinno byc wykonane po skończeniu 6-8 tygodni życia, bo wcześniej wyniki nie sa miarodajne. ja korzystam z fridy i Rhinoton sól morska- bo akurat taka była w aptece, która ma małe cisnienie przy wtrysku:> oraz teraz na katar nasivin soft i licze, ze to swiństwo się nie rozwinie:> kasia22-03- kochana ja miałam tak przy straszym z tym karmieniem, no i po 3 miesiacach dałam butlę, bo sie tak rozchorowałam z tego niespania itp. i jeszcze małego zaraziłam i mial bidok antybiotyk, teraz daje małej w ciagu 24 godzin, czyli doby :> 1 lub 2 butle by sobie dojadła, bo moje mleczko to raczej siki:> no ja u pediatry była własnie wczoraj, bo przez ten gil ale z kubusiem jak nic sie nie działo, a przeciez na patronaz przychodzi połozna i lekarz, to byłam dopiero na szczepiniu tym po 6-8 tygodniach. Cypi jest ciudo, zdjęcie super, no ja jakos nie mam kiedy załozyc sobie konta i wgrać zdjęcia ale kiedyś moze mi się uda, narzie zamieszczam zdjecia na nk mojego męza, bo ja swoje skasowałam :> iwonta- kochana psiukam po jednym rozpyleniu do każdej dziurki i własnie kupiłam taka co az takiego mocnego strzału nie ma Rfinoton, ale są tez inne o jeszcze mniejszym strzale, albo można kupić sól fizjologiczna w ampłkach plastikowych i wkraplać. po wtrysku biore fride i odciagam, jak dzidzia zdrowa to często tego nie robie, bo tak jak Cati pisała nosek przy kichaniu sie sam oczyszcza, jednak kiedy juz właczone sa kaloryferki, można psiknać solą raz dziennie Iwonta jak ja tobie zazdroszcze tej wagi ja jestem na 76 i marze o 65, ale nigdy tego nie osiągne, bo jestem mega pasibrzuchem:> Iwonta i ja życze Wasze rodzinie by wszystko, ale to wszystko było dobrze :* ciudo ciudo zdjecie, słodziaszek kochany na fotce:> Catie- kochana bardzo bardzo dziekuje za miłe słowa i pocieszenie, jesteś kochana 👄 Córeczka na zdjeciu sliczna, moja kama ma taka sama różową czapeczke i do tego ma spodenki- ja kupiłam te ubranka w pepco Monek 1919- kochana własnie moja kama tak kichała i pokasływała, to własnie ten katar jej tak spływał, od razu zaczełam czyscic nos, a jak w nocy katar sie na maksa rozwinał aż kame dusiło to poszłam do pediatry ja skontrolować, bo nie wiedziała co za świństwo mój 3latek z przedszkola przyniósł :> kochana a z tym humorem to nie ma co sie dziwic, tak nagle jesteśmy zamkniete w naszych domach, ciagłe niespanie, organizm nastawiony na czekanie na reakcje na dzidzię i tak to własnie doły nas dopadaja, kochana ja przy moim kubusiu to chyba płakała codziennie:> magdalenka567-krechy nie miała w żadnej z ciąż, ale moja znajoma miała i to normalnie czarna wrecz i wiesz do roku wszystko jej sie wchłoneło. ja o ćwiczeniach tez mysle, ale chyba najbardziej ze wzgledu na wage, ale wiem ze u mnie pewnie to sie skonczy na mysleniu:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobitki ja własnie koncze gotowac pulpecik w warzywach, zaraz obieram ziemniaki, sałata ze smietana- wcinam i zostawiam mała pod opieka tatusia i lece na 14.30 po mojego kubusia musze i jemu poświecic czas, bop chłopak jest tak grzeczny, tak odpiuszcza mi zabawy i inne takie tam, ze az mi go szkoda tak mi dorósł jak kamilka sie urodziła taki 3 latek a taki mały stary ale kochany wczoraj mi powiedział ze juz nie jestem "matka polka bo juz nie mam tego twardego, duziego bziucha" o mało sie nie posikałam kochane ja dzis mam tez nie za fajny humor, bo sama nie wiem co ze soba poczac takie cisnienie, a jeszcze ten gil u kamilki, zakaz spacerowania normalnie wiezienie hahahahahahahhahahahaha no ale tak juz jest byle tylko kuba i kamilka byli zdrowi myszsza- kochana jaka ty robotę szukasz? czy nie bedziesz na macierzyńskim? buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wiem że powinnam spać jak mały uśnie, ale ja nie umiem ;( A poza tym zawsze jest coś do zrobienia,a jak jestem padnięta to snuje się jak cieńi czekam nocy i dopiero idę spać. Jakoś tak dziwnie mam. Mam nadzieję że niedługo mi się to zmieni. Ja jak narazie się nie samruje,bo nie wiem czy to coś da, ale flaka też mam ;)A co do tej kreski to również mam nadzieje ze niedługo zniknie,bo ona jest od pępka w górę, a jak byłam w ciąży to nawet nie iwedziałam że ja mam a jak brzuch sflaczał to się ukazała ;( Może do lata wszystko odejdzie i wrócimy do poprzednich wyglądów, albo i lepszych ;) Dziewczyny, kiedyś któraś pisała o zapaleniu piersi. Czy wtedy są one twarde i ciężko je rozmasować czy jak?? Bo wiecie co, ostatnio mnie bolą piersi i często od pachy do środka i nieraz tak jakby coś kręciło w brodawkach. I nie iwem czy to zapalenie czy poprostu mnie owiało. Ale moje są miękkie - no chyba ze się mleka już dużo nazbiera to twardnieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam powiedzieć ze byłam z małym dziś u pediatry i powiedziała ze za mało przytył...a ja myślałam ze sporo bo jest okrąglutki i wcina nie mało. I za tydzień mamkontrolę wagi. Waży już 4070 chyba,bo co do końcówki to nie jestem pewna bo już nie załapałam bo jakona o tej małej masie mi zaczeła trejkotać. I ma małą przepuklinę pępkową i muszę go więcej kłaść na brzuszku. Urósł 2,5cm i ma teraz 59,5 i jest już duzi chłop z niego ;) I to chyba tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Wpadłam tylko na sekundkę pochwalić się, że jestem najszczęśliwszą na świecie mamą cudownego Patryczka :) Wrażenia z porodu, a także fotki innym razem jak znajdę czas, bo dzisiaj dopiero wyszliśmy :) Dziękuję za trzymanie kciuków, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rillka witamy w śwecie kup i cyców,BUZIAK:* monek, ja miałam takie grudy wyczuwalne i szczególnie od pachy właśnie, no i strasznie gorące piersi, ale nie miałam gorączki i o cudo uniknęłam zapalenie, bo ponoć jeszcze kilka godz i miałabym sajgon, idz szybko po kapuche, rozbij 2 liście łyżką i przyłoż zimne na pierś, powinno pomóc, mi przynajmniej pomogło, chociaż dalej czuję je czasami, dziś w nocy byłam mokra i 2 razy się przebierałam i też nie wiem czy to nie ma coś wspólnego z zapaleniem i zaczynam się martwić bo prawie w ogóle nie sikam, już się zmuszam na siłe i tylko 2 razy dziennie mogę się wysikać, no i dalej krwawie i ma to dośc nieprzyjemny zapach, ile wy dziewczyny po porodzie krwawiłyście? katusia, uwielbiam czytać te Twoje monologi, są takie optymistyczne, a kubuś teksty ma niezłe,hehe magdalenka, próbowałam ze smokiem i mały zwymiotował, ewidentnie nie lubi gumy, a zastanawiam sie co katusia pisała o treściowości pokarmu, dziwne jest to, że w nocy i wieczorem się najada i śpi nawet ładnie od 16-20 i później budzi się co 2-3h, więc nie powinnien być głodny, tym bardziej,że mi mleko leci po cycach ja też mam kreche od pępka w dól ale sie nie przejmuje, kiedyś zejdzie:) monek, ja próbowałam Cypiego kłaśc na brzuszku, ale nie lubi tej pozycji,hehe, fajnie, że wielkolud Ci rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia, widzę że ty wszystko wcinasz, ja jeszcze tydzień sobie robie postnej dietki, a później będę wprowadzać powoli wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Por.________ Waga________ Imię Catie__________08.09_______3440g/54cm__Matylda anka __________08.09_______3550g/56cm___Lenka myszsza_______13.09________4070/60cm___Przemek Monek1919_____14.09_______3670/57cm___Piotrek magdalenka567__17.09_______3350g/56cm___Natan iwonta_________21.09_______2510g/50___Bartłomiej kasia22-03_____ 24.09_______ 3030/56cm___ Cyprian katusia________24.09________3550g/53cm__Kamila kasik1985______30.09_______ 4000g/61cm__Weronika rilla_marilla_____04.10________3620g/54cm__Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! a ja jak zwykle co piątek mam stresa bo to dzień ważenia. Mam nadzieję że nadal Mała przybiera na wadze. Muszę ją zaraz wybudzić, nakarmić, przewinąć i do kliniki na ważonko powieść a potem na spacerek bo wczoraj odpuściłam z braku sił :-O rilla Gratulacje!!! :-D czekamy na wieści. No i chłopaka masz. Rodzina się cieszy ;-) :-D kasia po porodzie krwawiłam w sumie równy miesiąc bo dopiero od 2óch dni mi krwawienie ustało ania wszystkiego naj, naj i dużo zdrówka dla Lenki z okazji ukończenia pierwszego miesiąca życia ;-) 👄 monek też mam takie guzki od czasu do czasu. Od razu je rozmasowywuję pod gorącym prysznicem. Pomaga. To są zaczopowane kanaliki mleczne. Z tego może rozwinąć się zapalenie pokarm znowu mi napłynął... to dobrze. Miałam jakiś kryzys laktacyjny parę dni temu ale już chyba wszystko wróciło do normy dziewczyny powiedzcie ile Wam zajmuje nocne karmienie i usypianie dziecka włącznie? tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla gratulacje:* katusia ja juz zaczelam szukac pracy bo to troche zwykle trwa :) a jak wpadnei mi na amcierzynskim to zrezygnuje :) dzis bylam na tej rozmowie ale to delikatna porazka placowa jak kobieta uslyszlaa ile chce zarabiac a powiedzialam zaledwie 2200 to skwitowala mnie ze sama by tyle chciala, wiec sorry ale za tysiaka to nie pojde do pracy bo opieka do dzieci mnie 1500 wyniesie :/ moj mlody ma strasznie ropiejace oczko juz nie wiem co mu zrobic i rumianek i sol fizjologiczna :/ nic.. pediatra kazala masowac ale to jeszcze gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rillka ale ten Twój chopak duży:)fajnie ania, catie juz macie duże miesięczne szkraby, całusy dla nich:* Catie, ja usypiam małego po kąpieli czyli od 21 do 22.30 bo w tym jest 2x razy cyc i 2 odłożenia do łóżeczka i śpi do 1 lub 2, później cyc i śpi do 4, znowu cyc i o 6 cyc, a o 8 już jest gotowy do życia i rozbudzony na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja swoją Matysię też usypiam od 20ej zazwyczaj do 22 lub 23iej i śpi do 3. Ale potem jak mi się obudzi o 3iej to zanim znowu zaśnie mija nieraz nawet i godzina... i tak się zastanawiam czy u was jest to samo?? Ostatnio zrezygnowałam z przewinięcia jej bo wiedziałam że kupki w pieluszce nie ma i zasnęła zaraz po karmieniu czyli 15 minut i z powrotem była w łóżeczku... kurcze to przewijanie ją tak rozbudza mimo że do niej w nocy nic nie mówię, wszystko wykonuję w milczeniu i światła też nie zapalam (w mieszkaniu jest dość jasno od latarni przy domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia strasznie mi się podoba to zdjęcie z ujęciem rączki Cyprianka trzymającej palec. Super!!! zainspirowałaś mnie i też zrobiłam podobne dla Matysi na pamiątkę żeby wiedziała jaka malutka kiedyś była :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×