Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Jak dla mnie wiaderko, czy profilowana wanna odpada. W około 6-7 m-cu dzieciaczki zaczynają siedzieć i większa wanienka, szczególnie na stelażu jest wg mnie wygodniejsza. Kąpiel w dużej wannie za bardzo obciąża kręgosłup, a taki stelaż to świetna sprawa. Nawet jeśli ktoś ma małą lazienkę, stelaż się składa i można go gdzieś wsunąć, a wanienkę wlożyć do wanny. W poprzednim mieszkaniu moja łazienka miała 4 m2 i jakoś daliśmy radę:) W podkładzie gąbkowym nie mnożą się bakterie jeśli go się dobrze wypłucze i wysuszy, choć wg zaleceń producenta powinien być co jakiś czas wymieniany. Najbardziej przekonało mnie do niego to, że kładąc go na takim podkładzie mam obie ręce wolne i mogę spokojnie umyć maleństwo. Myślę, że w praktyce każdy wybierze cos dla siebie - możliwości jest sporo:) Staram się nie szaleć z wyprawką i kupować rzeczy naprawdę sprawdzone i użyteczne. Mając w sklepach tyyyyyle wspaniałości, trudno nie dać się zwariować;) Wiosenna mamo, masz rację, jeśli dzidzi jest szczególnie ruchliwe za długo w takim leżaczku nie wytrzyma:) Tym razem chcę kupić leżaczko-huśtawkę, wiem jak martynka szalała, gdy szliśmy do znajomych, którzy taką huśtawkę mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina podaje link: http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/dziecko/teutonia_fotelik-tario-z-baza-kolor-3870 http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/dziecko/teutonia_wozek-cosmo-kolor-3870?sc=203 kupiłam w ing ale kolory wyglądaja tak: http://allegro.pl/wozek-teutonia-cosmo-nowy-kolor-3870-lub-4015-i1399523400.html#gallery gondola w środku tez ma kwiaty Ja też kupiłam zwykłą waniekę największą jaka była(102cm) + stelaż, gąbki ani lezaczka nie kupuje spróbuje wyłożyc dno pieluszką(tak jak to robiło sie kiedyś, apo każdej kapieli pieluszkę można wyprac) jak nie sprawdzi się wtedy pomyśle o innym rozwiązaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że w rzeczywistości biustonosz też będzie taki ładny :) Żaka fajny jest ten wózeczek, ostatnio widziałam go na żywo. W ogóle wtedy jak kupowaliśmy wózek to trafiliśmy na takiego sprzedawcę, który "jechał" po wszystkich firmach, zwłaszcza polskich...w tym też same negatywy poleciały w kierunku naszej Mury ;) Polecał tylko wózki firm Emmaljunga i właśnie Teutonia czyli takie za ponad 3000 zł! Ale stwierdziliśmy z mężem, że trochę przesadzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa-aaa-aaa
widac ze nie warto tu zagladac-bo porobiły sie kliki-co jedna to ,,mundrzejsza"-naogladaja sie zdjec na allegro i wielkie znawczynie-co rozumy pozjadały-a w domu maja zwykła wanienke i pieluche na dno-parodia!!!!!ale tu żucaja nazwami byle by drozszych rzeczy-by sie dowartosciowac-jedna drugiej w dupe włazi bo boi sie linczu na forum-dajcie spokój bo to smieszne sie robi-a tym co maja juz dziecko słowa nie wolno im powiedziec bo wszystko NAJ lepiej wiedzą-wszystko widziały-wszystko wyprubowały-wszystko inne beee tylko ich najlepsze-mamusie z bozej łaski-smiech sie na usta ciśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustonosz śliczny! kurczę, też mnie korci żeby go kupić ale ni wiem czy trafię z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa - Zauważ że jest to forum czyli DYSKUSJA, każda ma swoje doświadczenia, przyzwyczajenia...i BARDZO DOBRZE. Każda woli coś innego, każda przyszła mama jest INNA, każdej dziecko tez będzie inne więc tu na forum jest zbiór RÓŻNYCH informacji... Piszesz że rzucamy nazwami super drogich rzeczy - wręcz robimy na odwrót :D Odradzamy czego nie warto kupować a najzwyklejsza wanienka - czasem te najzwyklejsze rzeczy są najlepsze. Zresztą przeczytaj swoją wypowiedz w której sama sobie zaprzeczasz hehe Ale dobrze że napisałaś ze nie warto tu zaglądać - na pożegnanie mogę Ci pomachać ręką i powiedzieć PA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho... alez z kogoś kompleksy wylazły :) :) :) "poluzuj tam, gdzie cie cisnie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam z naszego forum jestem super zadowolona:) Na pomarańcze jest jeden sposób - ignorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam tej gąbki do wanienki i byłam zadowolona. To ja też daje zdjęcie Uli na gąbce:) Z biustonoszy Alles mam takie: http://allegro.pl/top-koszulka-do-karmienia-75-alles-ii-a-czarny-75d-i1419029248.html - super sprawa, jak było cieplej spałam w niej http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-75-alles-bianca-02-75b-i1412726611.html - bardzo ładny i prawie w ogóle się nie zniszczył http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-80-alles-ii-a-czarny-80e-i1420338085.html - dobry zaraz po porodzie, bo nie ma żadnych fiszbin, ale niestety okazało się, że kupiłam za mały http://allegro.pl/alles-mama-new-biustonosz-do-karmienia-80d-czarny-i1389446039.html - ten najbardziej mi się zniszczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli tą koszulką też jestem zainteresowana. Pewnie ją zamówię z kolejnym biustonoszem. Ja to w ogóle nie lubię biustonoszy nieusztywnianych. Mam mały biust i źle się w nich czuję...chociaż też zastanawiałam się na tym - http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-80-alles-ii-a-czarny-80e-i1420338085.html A tak na marginesie to Twoja Ula wygląda przecudnie w tym pomarańczowym stroju!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga pomarańczowa koleżanko jeśli coś się nie podoba to jest opcja krzyżyka u góry monitora- wypróbuj :P A to że mamy różne zdanie na różne tematy to po 1 dobrze bo jakby wszyscy byli tacy sami to by nudno było :P a po 2 normalne bo każda z nas inaczej podchodzi do tematu, inne rzeczy wypróbowała, inaczej żyje i ma inny gust i nic w tym dziwnego i złego. Jedna będzie kąpała w wiaderku, druga w wanience znanej marki a trzecia rozłoży na dnie pieluszkę i w czym problem? Wszystkie dzieci będą czyste, pachnące i szczęśliwe a to najważniejsze :P I jakoś nie zauważyłam żeby się tu jakieś kliki porobiły bo w jednym temacie taka grupa się razem zgadza, a w innym inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneszka dziękuję :) Ja też nie lubię biustonoszy nieusztywnianych, ale w tych Alles z fiszbinami biust naprawdę mi się podobał. W takich bez fiszbin ja spałam, bo u mnie było tak, że przez cały czas musiałam mieć wkładki. Przez kilka miesięcy miałam ubrany biustonosz 24h na dobę albo właśnie tą koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli, mnie od koszulki bardziej podoba się ta babeczka...życzyłabym sobie takiej figury po porodzie:) A Uleńka słodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaka na zaspie...... raczej nie ma dobrej opinii szpital ja już mam skierowanie do akademii pisałam gdzieś wcześniej że jest polecany a sama rodziłam i chce tam wrócić porodówka wysoki standard własna łazienka najlepsza oprawa medyczna nowe sprzęty teraz był kolejny remont personel bardzo miły tylko że do studentów człowiek musi się przyzwyczaić ale to też nie obowiązkowe mówisz że się krępujesz albo coś w tym stylu i wychodzą a do zaspy każdy mi odradzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanienkę też mam zwykłą taka większą stwierdzam że body są lepsze niż kaftaniki ale tu każda będzie miała inne zdanie mata mi się przydała tylko dość późno dowiedziałam o ich istnieniu i dostępności ale kak położyłam kocyk na to mate i bawiła się z ochotą tylko jak dla takiego maluszka to lepiej bez melodyjek bo są mniej wygodne bardziej głośne i mniej praktyczne polecam te gdzie jest lusterko coś co szeleści i może później złapać piszczy dzwoni za to ja tak uważam co do staników nic nie pisze bo ja karmić będę butelką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam podstawki pod wiaderko, szkoda mi bylo kasy, kiedys probowalam wyhaczyc na allegro na aukcji uzywane, ale ktos dal wiecej kasy... ja sobie kladlam na krzeselko, a sama siadalam na wannie, albo na stojaco. wyszukam zdjecia Rubenka i dodam do galerii. Wiadomo, ze kazda wybierze sama, ale ja moge tylko goraco polecic, bo sie bdb sprawdzilo, a miedzy moim pierwszym a drugim dzieckiem wiaderko uzywaly jeszcze dwie inne mamy. Jak Rubis mial 8mcy i juz stabilnie siedzial, przenioslam go po prostu do duzej wanny, siedzial sobie i bawil sie zabawkami, a ja bylam obok, zeby asekurowac i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam i wrzucilam dwa, takie "malutkie" - R mial wtedy niecaly miesiac. mialam jeszcze takie fajne robione przez wiaderko, gdzie bylo widac, jak ladnie sie uklada bobas w pozycji embrionalnej, ale chyba mam to na kompie meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio, pozycja z podkurczonymi nóżkami jest rzeczywiście dla maluszka wygodna, w końcu jest przyzwyczajony:) Nie przekonuje mnie jednak trzymanie główki, cały czas musisz ją asekurować, czy to było wygodne? Może nie noworodek, ale maluch 2-3 m-czny w wanience lubi sie pluskać, machać nóżkami...czy nie było Twojemu synkowi troszkę ciasno w tym wiaderku? Na podróżowanie z maluchem wydaje mi się super. U mnie dzisiaj tak szaro za oknem, znowu pada śnieg...brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti601
biustonosz rewelacja może też się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak lekko "przytulalam" dlon do twarzy, podtrzymujac brodke, wiesz jak woda dziala - on sie tam lekko unosil, a to bylo tylko zabezpieczenie, zeby np zmieniajac ulozenie nozek nie fiknal pod wode. I w ten sposob podtrzymywac mozna od tylu, z przodu, takze to jest wygodne. na zdjeciu nie widac, bo musialam sie tak ustawic, zeby bylo wiaderko widac, a lazienke mamy niewielka (i to kolejny plus wiaderka, zajmuje b. malo miejsca). na pluskanie maluch ma w wiaderku wystarczajaco miesca, moze sobie podskakiwac, machac raczkami, nozkami - jak jest juz starszy i silniejszy, to wiadomo, ze woda nie pozostaje tylko w wiaderku ;) ale i z wanienka podobnie. a na podroze rewelacja - wkladalam do wiaderka ciuszki Rubenka i fru, do samochodu. gdziekolwiek bylismy, nie mialam problemu z kapielka i rytualem wieczornym, co jakze istotnie wplywalo na jakosc spania w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Frączek
Dzien dobry, Nazywam się Paulina Fraczek i jestem studentką 5 roku fizjoterapii. Pisze pracę o zespołach bólowych kręgosłupa u kobiet w ciąży i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety na ten temat. Tu znajdą Panie linka http://www.ankietka.pl/ankieta/51933/wplyw-ma sazu-i-aktywnosci-fizycznej-na-zespoly-bolowe-kregoslupa-u-k obiet-w-ciazy.html Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! Ja dzisiaj znowu nie spałam w nocy..a jak już zasnęliśmy nad ranem tak spaliśmy do 12 ;) Śniło mi się, że urodziłam... Ale nie wiem czy to była dziewczynka czy chłopczyk ;) Wracałam sama do domu z takim noworodkiem. Niosłam go w gondoli od wózka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dodałam zdjęcie do galerii tylko dla odmiany kąpiel na leżaczku :) Fajnie jak można tak na żywo pooglądać różne opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny dopiero dziś poczytałam uważnie wszytskie wasze wypowiedzi dziekuje bardzo za wszelkie uwagi ,rady itd wanienke dostałam jest z wbudowanym leżaczkiem wieć nie mam zamiaru kupować drugiej i takiej będę uzywać ,fakt że jak się przyglądam nie jest za duza,myśle że do pół roku wystarczy,poźniej się najwyżej kupi zobaczymy,pościel mam dostać więc sama kasy nie wydam bardzo mi się podobają takie kompleciki ale fakt że są bardzo bardzo drogie,czyli dobrze zrozumiałam że dzidzia śpi na samym materacu??bez poduszki i może spać w beciku tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tak szybko. jestem w polsce, zostalam zakupoholiczka dzieciecych akcesoriow, idzie zwariowac, szkoda ze nie dawkowalam sobie tego szalenstwa teraz zyje jak w jakims snie:) kochane powiem wam ze tak odnosnie wozkow to ja chce ta JEDO BARTATINE na pasach, mialam w rekach tako warrior fajny duzy ale ten kosz kurcze na zakupy jest tak wysoko ze przy wersji spacerowej nic wsadzic sie nie da:( teraz jestem na zakupie spraw higienicznych takich jak podpaski, majtki ( z biustonoszem sie zastanawiam teraz mam roz 75E a cholera wie jaki bede miala po porodzie) prosba ma ktora z was namiar na sprzedawce allegro co sie sprawdzil? musze kupic jeszcze posciel, reczniczki, wkladki lak, trmometr do wody, do ciala, wiem ze pisalyscie o sprzed GR_AN ale macie cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×