Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Wrzucę i ja linka do koszulek które wczoraj zakupiłam na allegro http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-xxl-i1455710079.html http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-xxl-i1449748028.html wziełam XXl bo w brzuszku mam juz 110cm i zastanawiam się czy nie będą za duze,ale do porodu jeszcze ponad miesiąc i jeszcze mi brzuszek urośnie chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urośnie, ale koszulki do karmienia się używa PO PORODZIE , ale nie martw sie ja tez wziełam xxl bo stwierdziłam że brzuch mi urośnie i dopiero mama mnie oświeciła :D:D ciaza sie rzuca na mózg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koszule fajne i chyba se jednak taką zamówie. w markecie takie widziłam po 39 zł a tu po 22 to spora różnica :D Mam jedną taką jak te w 1 linku z żyrafką i fajna jest, bardzo ją lubię, ale już sprana :( ta ze szlafrokiem też śliczniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mama masz rację kochaniutka przeciez koszulki są do karmienia po porodzie i potem będą na mnie wisieć dzięki ze mnie oświeciłaś ta ciąża faktycznie na móżg pada ;) przyjrzę sie jeszcze raz tym rozmiarom moze jednak da radę jeszcze na XL wymienić,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzesc mamuski u mnie sniezyca, sniezyca i jeszcze raz sniezyca!!! jak ja jutro do pracy pojade to nie wiem:( brzuch z dnia na dzien wiekszy, coraz trudniej mi sie oddycha, ale to chyba moja wina bo zaniedbalam spacery. chodze do pracy ruszam sie lae to nie to samo co ruch na zewnatrz. Poza tym zauwazyla ze jem za duzo slodkiego....ojjj musze uwazac. do tego co mnie martwi to to ze chyba zaczelam miec problemy z hemoroidami tzn zauwarzylam lekkie krwawienie po wydaleniu stolca:(( ratunku. na Walentynki dostalam piekna orchidee:) ja jak narazie mam tylko jedna pizamke, ktora uzywam obecnie ale musze dokupic jeszcze 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam 3 koszule od tego sprzedawcy, co Anitka wrzuciła linka. Sugerując się tym, co pisałyście, rozmiary wybrałam mniejsze, bo przecież będę z nich korzystać po porodzie. Dzięki Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ile Ty chcesz jeszcze pracować? Uważaj na siebie! Kurcze, nie zazdroszczę Ci tej mroźnej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel, dzięki za odp. Mnie lekarka mówiła, że mogę jeszcze kłuć się w ramię i że tak pewnie będzie nawet lepiej. Witam nową koleżankę:) Wiosenna mamo, widzę że masz dzień jak codzień jak ja to mówię - współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajko no juz w sumie niedlugo ide na odpoczynek. jeszcze 2 tygodni i podziekuje, jest mi coraz ciezej i robie sie coraz bardziej leniwa, wedlug tutejszych przepisow prawo nie pozwala mi juz pracowac od 29 marca. mysle ze 2 najblizesz tygodnie pokaza na co mnie stac i na co moge sobie pozwolic, jak narazie pracuje po 18 godzin tygodniowo ale teraz przewznie to sroda czwartek i piatek sa dniami pracujacymi dla mnie. sama nie pracuje wiec w razie W mam pomoc:) kochane zdecydowalam sie zmienic swoje zywienie juz teraz:) zaczynam za tydzien bo musze doczytac ksiazke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa nie ma sprawy służę pomocą w sprawie heparyny, tak bo wg zaleceń jeśli nie można w brzuch to wtedy w okolicę inną niż brzuch, praktycznie miejsca podobne do podawania insuliny. Ja jak nie w brzuch to poszłam po wewnętrznej stronie ud, ale mnie swędziało i dlatego przeniosłam sie na biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kwietniówka :)
Witam Mamusie, ja też mam termin na kwiecień. Wpadłam przypadkiem na Wasze forum i od czasu do czasu czytam, bo można znaleźć tu ciekawe porady. Chcę się odwdzięczyć, bo z kilku Waszych skorzystałam, więc mam kilka słów do Oliwki 86. Ja też mam problemy z hemoroidami i wiem, jak to wstydliwy jest temat i nie miałam się kogo poradzić, więc podzielę się tym co już przeszłam. Po pierwsze, powinnaś o tym powiedzieć lekarzowi (każde krwawienie powinno być zgłoszone). Ja się wstydziłam mu powiedzieć i z takiej lekkiej postaci jak u Ciebie przeszło w stan zaawansowany (w ciągu 1 miesiąca). Zaczęły wyskakiwać po kolei guzki i mocno krwawić, że nie wspomnę juz o tym, że nie mogłam nawet siedzieć tak bolało, swędziało, piekło. Wystraszyłam się i powiedziałam lek. a on kazał mi wykupić maść lu brem procto-glyvenol i aplikować 2 razy dziennie. Na początku bolało, ale po tyg. zmiany zaczęły się cofać i teraz praktycznie nic już nie ma. Dodam, że tą czynność wykonywał mój mąż ;) Co mogłabym Ci doradzić na teraz, to dodanie do diety 1-2 jabłek i kiwi i może jakiś błonnik, albo otręby z mlekiem i wyrzucenie czekolady i w miarę innych słodkości. I może zakup tej lub innej maści lub kremu. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mi dzisiaj znowu twardnial brzuszek i lekarz kazal przyjechac na usg. Maly wazy 1762 g jestesm 31t3d. Reszta wymiarow prawidlowa. Na brzuch mam fenoterol 3 razy dziennie po pol tabletki. I mam sobie troszke polezec. Pozdrawiam mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wróciłam z USG i dalej nie znam płci dziecka :( Było podejrzenie, że córeczka, liczyliśmy, że dziś się potwierdzi, a tu psikus, maluch znów miał skrzyżowane nogi i jeszcze wszytko zasłonięte stopą :( Buźka też zasłonięta. Ale naszczęście wszystkie parametry w normie i maluszek waży ponad 1700, więc wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolina82 - Ty mnie tu nie pocieszaj :) bo u mnie króluje róż :P Specjalnie czekałam do dziś z kolorem wózka, a tu psikus :( Liczę, że skoro takie to wstydliwe to jednak dziewczynka, jak poprzednio podejrzewano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) Chłopakowi na pewno też będzie do twarzy w różu, przynajmniej na początku :) A co do wózia, to proponuję neutralny, nawet męski kolor, on się super uniwersalnym stanie, ja mam brąz. Zawsze można dodatki dorzucić, maskotki, grzechotki, kocyk i zaraz się rozświetli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonka - my tez nie wiemy, co sie nam urodzi :) Oczywiscie wiemy, ze dziecko, ale jakiej plci nie wiemy hihi :) Ale dlatego, ze z Mezem chcemy miec niespodzianke do samego konca. I tak jak kolezanka radzi - tez kupilismy neutralny brazowo-bezowy wozek - tym badziej, ze nie planujemy poprzestac na jednym dziecku :) I mam zamiar ten wozek pozniej wykorzystac - bo dlaczego to drugie ma byc "poszkodowane" i np mlodszy braciszek ma jezdzic w rozowym wozku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam od razu poszkodowany. Mój jeszcze do niedawna spał w piżamce z hello kitty. dopiero ostatnio wyniosłam na strych jak mi powiedział ze to "dla dziefcynów jest" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLEJNA KWIETNIOWKA dziekuje ci serdecznie, tez nie mam zamiaru z tym czekac, domyslilam sie ze zasluzylam sobie tez zla dieta w ostatnim miesiacu, za malo blonnika, zaparcia, pchanie na sile i mam za swoje:( do wozka dziewczyny ja tez mam zamiar kupic uniwersalny kolorem braz lub granat z bialymi wstawkami. do tego mam kupic wanienke ( co myslicie o stelazu), wozek, lozeczko z materacem i 2 dodatkowe komlety poscieli, termometry, ale to musi poczekac do poczatku kwietnia az bedzie nasz znajomy:) chcialam wam powiedziec ze do ciala uzywam kremu DOVE i powiem ze jest dla mnie swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do plci my wiemy ze bedzie cora, lekarz nawet zrobil mi zdjecie sisiuni:P moj ojciec sie smial i powiedzial ze co bedzie jak sie okaze ze to sa jajka a ta ciemna plamka niby dziurka okaze sie siusiakiem:) co bedzie to bedzie i tak bedziemy kochac, tulic. najwazniejsze ze zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo - ciekawe, kto go uświadomił? hihi :) Bo dzieci tak same od siebie nie wiedza, ze w swiecie doroslych jest taka segregacja na damskie i meskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka a Ty miałaś usg 2d czy 3d? bo u mnie wyszedł taki problem że strasznie miała być córka, a 2 tyg. temu okazało się że CHYBA coś jest między nogami i teraz nie wiadomo ;/ zastanawiam się czy iść na to usg 3d i czy to ma jakiś sens, bo gdybym szła to już by mi leciał 34 tc, bo 33 kończę w sobotę. No i co tu robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiedza wiedzą. Ogladaja tv, reklamy i siostra mu wtłoczyła ze różowy to "dziefcynowy" a on ma inne kolory i lalkami ma sie nie bawić. a on ja ma gdzieś i łazi po domu z baby born i mówi ze to jego "kalolinka". Czasem ja wciska pod koszulkę i przybiega zadowlony "mamo tez mam kalolinke w brzuchu" :D:D:D On jest kajtuś,że hej. Ostatnio jest na etapie "mój brat powiedział ze" i nie dociera tłumaczenie ze nie ma brata. On ma wymyślonego i koniec. Mała miala kolezankę wymyśloną więc już wiem ze to zdrowy normlany objaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonkowa ja- chcialam miec 3D ale mala zle sie obrocila i cale wody plodowe wypchala do gory i buzia byla obrocona w strone ziemi:) wiec plec lekarz stwierdzil na 2D :) tak mi trzepal brzuchem az dotarl:) tam gdzie trzeba. kochane ja tam juz sama nie wiem od poczatku ciazy mam przeczucie ze bedzie chlopiec ale rozne to juz opinie slyszalam..ze to niby brzuch mam okragly nie szpiczasty wiec bedzie cora, a to ze pieknie wygladam wiec bedzie chlopiec( tutaj akurat musz powiedziec ze ja o siebie dbam)itd, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze na usg 3D nie ma sensu kochana bo masz teraz coraz mnie wod plodowych i dziecko ma coraz mniej miejsca wiec jest duze prawdopodobienstwo ze nic nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka przekichana sprawa, bo u mnie 2-ch lekarzy w 22 tc stwierdziło córkę, a w 31 tc podejrzenie że syn... super świetnie, przy tym, że wyprawka cała różowa + masa sukienek i szpeji typowo dla dziewczynki. Dlatego pytam jakie to usg miałaś, bo ja mam 2d w poniedziałek u swojej ginki i właśnie myślałam dodatkowo iść na 3d do innego lekarza, ale dziecko może zrobić kuku i się zasłonić no bo już jest dość duże i ma mało miejsca, a tyle kasiory w plecy to szkoda... jakby nie było, myślałam że przy takiej technologii już nie ma aż takich pomyłek eh... no, ale byle do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ktoś pisał o maści na piersi z wyciągiem z kapusty. Kojarzycie może nazwę, bo sobie nie zapisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonkowa ja spokojnie sporo czytalam ze usg polowkowe jest zawsze najpewniejszym. kochana zobaczysz. jak cos zawsze ubranka mozesz odsprzedac, zostawic na zas, ale ja cie rozumiem wiem ze byloby Ci zal czasu straconego na poszukiwanie tych slicznych ubranek.... zobaczysz w poniedzialek, zapytaj lek. co on mysli o 3D w tym tygodniu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mamuli, ja mam coś takiego zanotowane : Smarować piersi kremem firmy "perfecta mama" na piersi z wyciągiem z liści kapusty Co do rozmiaru stanika, to się nie zgodzę z teorią obwód mniejszy miseczka o 1 większa. Przykładowo jeśli chodzi o rozmiar biustu to 75D ma odpowiednik 70 F więc jeśli miseczka miałaby być większa to trzeba brać rozmiar 70 G lub H. To akurat na przykładzie rozmiarówki Alles, bo miałam pod ręką. Magda - ładny ten szlafrok, zamawiasz? Daj proszę znać jak przyjdzie czy warto. Ja w sumie mam szlafrok do szpitala ale może ciut za ciepły, więc też rozważam kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×