Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Evvvve bardzo dobrze zrobiłaś, że odwiozłaś portfel. Zawsze trzeba postawic się na miejscu tej osoby, która zagubiła. Bardzo dobry uczynek :D szkoda, że nie było tego Pana w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Malwiśka też milczy - ale to może przez tą przeprowadzkę. Jeloonka ja się Tobie nie pytałam, w jakim szpitalu chcesz rodzić? ja na lutyckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIK GRATULACJE!!!!! czy mi sie wydaje czy wszystkie urodziły w 37 tc...? A Malwiśka nie miała sie dzis przeprowadzać do nowego mieszkania? Oliwka - ja proponuje urodzenie na 1 kwietnia - co ty na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan - tam gdzie będzie miejsce :) Ale generalnie wybrałam świętą rodzinę, zaklepałam tam położną, a poza tym w Medicoverze, w którym prowadzę ciążę pracują właśnie położne ze świętej rodziny, więc zdąrzyłam sie z nimi zapoznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Jeloonka, dobrze powiedziane... tam gdzie będzie miejsce. Ja w pierwszej kolejności jade na lutycką bo tam mój lekarz pracuje, jak nie bedzie miejsca to szpital Raszei. Polna to w ostateczności:/ W Medicoverze byłam na pierwszej wizycie jak się dowiedziałam o ciąży nawet nie pamietam jak sie lekarz nazywał. Cholernie drogo tam mają jak idziesz prywatnie, 2550 zł za wizyte z usg. Ogólnie przychodnia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik WIELKIE GRATULACJE !!! he he pomału z kwietniówek robimy się marcówki :D Nie ważne oby dzieciątka były zdrowe i silne a my żebyśmy szybko wróciły do formy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam świeże wieści od Martki. Jeszcze 2w1, ma dość mocne skurcze, ale wciąż nieregularne i lekarz zalecił Jej pozostanie w domku. W poniedziałek jedzie do szpitala i wtedy ma się już dziać :) Jest offline, bo laptop w serwisie, stąd ta cisza. Bardzo się ucieszyła na wieść, że mamy już marcową czwóreczkę :) Przesyła nam buziaki :) A Basik walczy o pokarm, więc kciuki o powodzenie misji na pewno się przydadzą. Miała znieczulenie w kręgosłup i już odzyskała władzę w nogach. Bierze przeciwbólowe, bo macica wraca do pierwotnego kształtu i objętości. Więcej wieści jak wróci do domku ze swym Szkrabkiem :) A co z Malwiśką? Wiemy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik gratulacje 🌻 !!! Dziewczyny niezłe tempo macie :) Może do połowy kwietnia wszystkie już będą rozpakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan - ja mam to szczęście, że mam Medicovera od męża z pracy inaczej nigdy by mnie nie było na niego stać :( Ale fakt jest tam bardzo fajnie, nie ma kolejek, wszytko na godzinę i masa badań w pakiecie, ale kurcze trzeba ten pakiet mieć. Całodobowa konsultacja telefoniczna i mailowa, to jest bardzo wygodne, ale też niestety drogie :( Ja Polną też szerokim łukiem, trafia mi się tam jedno USG, które robił mi lekarz z Medicovera, bo ponoć mają tam dobry sprzęt, ale obsługowo są fatalni. Myślałam, że urodzę zanim mnie przyjmą, pomimo wizyty umówionej na godzinę, ale babeczki, które też tam były mówiły, ze teraz to i tak jest super :) Co do Lutyckiej to koleżanka tam rodziła i bardzo sobie chwaliła, więc oby u Ciebie też tak było. Ja zdecydowałam się na Świetą Rodzinę właśnie ze względu na to, że się kojarzymy z tymi położnymi. Medicover robi KTG od 30 tc, więc za każdym razem po 20 min to się można nagadać i zapoznać :) A i już są informacje na temat kolejnego spotkania dla mam i ciężarów, też będzie raczej w Luboniu - szczegóły: http://swiadomamama.pl/biznesmama-pi%C4%99kna-i-aktywna-mama-wraca-do-pracy Ja nie wiem czy dam radę, bo to okolice moje terminu, ale temat fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIK GRATULACJE!!!! ale wczoraj jeszcze mi mówiłaś że my pewnie dotrzymamy do terminu hahahahaha, wiecie co dziewczyny zaczynam bać się tych słów, która to powie - to proszę hahahah. Dobrze że wszystko oki. Pozdrawiam sobotnio i powiem wytrwam do terminu hahahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Evvvve ........
Ładnie z Twojej strony,ze oddałas porfel.. ALE mogła bys sie tym nie chwalić,ale zmilczec.. tak sie bardzie liczył ten dobry uczynek w oczach Boga... no ale cóż,skoro juz wychlapałś jaka Jestes dobra.. trudno.. na przyszłosc,staraj sie takie i inne dobre uczynki robic w ukryciu a nie na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik gratulacje!!!!!!! I trzymam kciuki za Martkę. Ja sobie właśnie sprawiłam poduszkę do karmienia, zapas malutkich skarpeteczek i rajstopek i żel do mycia z hippa :D I właśnie odnośnie poduszki mam pytanie. Jakie macie? Te duże czy te małe? Bo ja mam małą, dużych nie było i zastanawiam się czy będzie ok. To teraz czekamy na nr 5 :D Faktycznie Malwiśka nic nie pisze... może da znać wieczorem. Idę sobie poleżeć bo potem wybywamy w gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik GRATULACJE!!! Dziewczyny nawet mnie nie straszcie,że wysypka następuje tak około 37 tygodnia...U mnie 36.Brrrrrrrr. Mania,Nowa,Ditta co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik Gratulacje:)U mnie końcówka 37tyg. wczoraj pojechałam na wizyte,a mój gin na urlopie:(i idę w poniedziałek:) A jak dziewczyny wasze samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvvve bardzo dobrze postąpiłaś. W dzisiejszych czasach niestety uczciwych ludzi jest coraz mniej.... Wiosenna mamo ja chcę kupić tą poduszkę z motherhood. Ja dopóki nie dostanę pościeli nie mam zamiaru się rozpakowywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem polega na tym, że u mnie średnio z wiara w Boga.. znaczy mam swoja prywatna odmiane wiary... łoj... ale mie sie sie oberwie od pomarańczek za to :) Za to na forum sobie pisze jak sie czuje i co mi humorek poprawia a co nie. Zresztą ja już tak mam że wszystkim mowie wszystko co sie w moim życiu dzieje.. taka papla jestem :) (Przez to zreszta prace sptraciłam kiedys bo sie do choroby przyznałam). A panu od porfela zapewne wszystko-jedno czy oddalam mu na pokaz czy dla Boga - grunt że odzyskal. Za to teraz jest mi smutno troche bo Łukasz robił zlecenie u malej Mai na urodzinkach i co mu sie udalo rozbawic wszystkie dzieci to zaraz Maja płakala że tata jej jest w Anglii i nie przyjechał na jej urodziny. Oboje razem z mamą dziecka wychodzili z siebie żeby małą pocieszyć ale nie bardzo sie udało :( Nie chce oceniać bo nie wiem czemu ten ojeciec nie przyjechał, ale to niesprawiedliwe że matki musza czasem patrzec na cierpienia swoich dzieci i nic nie mogą zrobic. Mam nadzieje że nasze problemy z Łukaszem nigdy nie bedą na tyle silne żeby odbiły sie na dziecku. Widziłam juz sporo przypadków keidy życie podrzucało takie problemy że ciężko było uchronic przed skutkami dziecko... Eh.. ale podobno złe matki nigdy nie zastanawiaja się nad tym czy są złe czy dobre, wiec samo myślenie juz jest jakims wyznacznikiem :) pocieszam sie, ale czasem sie bardzo boje czy podołam tej roli. A tu klamka zapadła i za pare dni bedzie trzeba sie zacząc mierzyć z tym zadaniem. Dobrze że poród boli, wole sie czasem skupić nad strachem przed bolem niz przed tym co bedzie potem :) heh... to chyba wina pełni.. sorki, juz sie zamykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Witajcie..... Dawno sie nie odzywałam ale cały czas Was podczytuję :) U mnie leci 39tc i na najbliższą środe mam termin cc strasznie się zaczynam bać tego co będzie po cc jak z opieką nad dzieckiem, jak z 1 wstawaniem itd także jak któraś z Was ma coś za sobą takiego to proszę o podpowiedzi.....czy rzeczywiście nie można głowy podnosić?? GRATULUJE wszystkim dziewczyną które już zostały szczęśliwymi MAMUSIAMI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziesz miala znieczulenie do kregosłupa to faktycznie przez kilkanascie godzin nie podnoś.. ale przedewszystkim słuchaj personelu - oni ci najlepeij powiedza i przeciez nie zostawią samej z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok jak narazie, bylam na zdjeciu szwow. troszke bolalo ale nie tak mocno.... maluszek tzn moj synek Ksawery bo tak ma na imie jak narazie zeby nie zapeszac dobrze. oby tak dalej, strasznie go kocham, i za nic bym go nikomu nie oddala. Basik gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1234
hej dziewczyny ja rowniez mam termin na kwiecien i mam do was pytanie. Dzis u mnie 36 t 4 d ciazy i dzis kilka razy twardnial mi brzuch.... wczesniej sie to nie dzialo i nie wiem co to moze oznaczac... Prosze napiszcie co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Evvvve czy TY miałaś cc?? Czy zakładanie cewnika bardzo boli??Czy dają dzieciątko do karmenia odrazu po cc orientujecie się może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Magda29 ja sie zgadzam:)) niech bedzie 1 kwietnia:) ja w koncu sie zebralam za malutkie porzadki, pojechalam na zakupy, ale wogole to dzisiaj jestem jaks ospala, zaczelam warczec na swojego faceta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Witamy kolejne Maleństwo ! Gratulacje ! Pełnia a u mnie nic..... miałam nadzieję, że coś się może zacznie.... Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto? wszystkie rodzą? ja ledwie siedze, tak mnie bolą plecy.... w ogle dziwnie sie czuje, nie za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan.pl ja jestem dzisiaj pelnia wiec pewnie spac dobrze nie bede, juz czuje po kosciach ze oka nie zamkne....tak juz mam pelnia a ja zasnac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe1234 najlepiej zawsze zapytać lekarza,ale jak mi stwardnieje brzuszek,to po prostu staram się na chwilę położyć, trochę odpocząć. Też dopiero niedawno mi zaczął twardnieć (36 t 2 d),ale zazwyczaj jak po prostu się naschylam albo zbyt szybko idę(bo z tym to chyba mój M do końca ciąży nic nie wywalczy,chodzę nadal prawie biegiem, taki nawyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam,że mi z wrażenia też jakoś spać się nie chce. Obejrzeliśmy właśnie film,mój M odpłynął, a ja w pełni sił...Być może ta pełnia ma takie właściwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×