Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Żaka sama nie wiem jaki to przepis może ten wiesiołek i liście malin pomogly, bo jak dostałam kroplówkę na wywołanie to poszło jak burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Karola urodziła się 30 marca o 19.45 po 40 min. Porodzie. 3920 i 55 cm. Poród sn. Oj bolał. Od kilku godz się karmimy bo mała miałczy jak tylko cycuś znika z zasięgu pyszczka. Jestem obolała pozszywana i najszczęśliwsza na świecie. Gratulacje dla malwiśki i innych nowych mam. Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERDECZNE GRATULACJE dla nowych MAM ! Wiosenna mamo -> szybko poszło.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima aprilisss:)
Gratuluje nowym mamom:) Ja jak mnie nie wezmie do 6 kwietnia to musze do szpitala sie zglosci ale nie mam skierowania tylko gin napisal na karcie ciazy z przodu 6.04.11 - szpital. Mam nadzieje ze nie kaza mi wracac do domu. szpital mnie przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo gratulacje, prima aprilis jeśli lekarz tak Ci napisał nie daj się zbyć w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych Mam!!! Malwiska- super że udało się z CC. Wiosenna mamo - no to jeszcze w marcu się udało :) Wszystkim które chcą się załapać na marzec przypominam że dzisiaj ostatnia szansa :) A potek rozpoczynamy rozpakowywania kwietniowe! Moja mała dzisiaj dała czadu, bardzo płakała, chyba zjadłam coś co jej nie podpasowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima aprilisss:)
ale nie mam dowodu ze to lekarz pisal, jak powiedza ze sama sobie to napisalam?? nie chce zeby mnie ideslali do domu, boje sie przenosic ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima aprilisss:)
odesłali*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Fajnie jest tak wejść rano na forum i przeczytać o narodzinach nowych Dzieciaczków :) :) :) Wiosenna mamo, Nikolina WIELKIE GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo, Nikolina GRATULUJĘ. Ja wczoraj byłam na wizycie. 37+3 tc i młody waży 3350. Mam już ustalony termin cc. Jeżeli synek wcześniej sam nie zadecyduje to 8.04 będę miała cięcie. Szyjka około 1 cm, a w ciągu 2 tygodni skróciła się o pół cm. Na razie rozwarcia nie widać. Za tydzień mam się stawić na oddział. Matko- to już tak niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gratuluje nowym mamusiom Nikolina jak wyglada to ZZO, zastanawiam sie czy nie zapytac o to polozna, zaczynam sie bac:) jeszcze ma duzo czasu bo jak widac z tabelki jestem ostatnia wg terminu:)) u mnie dzisaj deszcz ze sniegiem,mgla, porażka totalna pijawa tez sie boje, a z drugiej strony juz bym chciala byc po:) zazdroszcze Wam tych terminow, bo moze sie tak zdarzyc ze urodze w maju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 10 dni...
Dziewczynki, jeśli by któraś mogła odpowiedzieć, byłabym wdzięczna...Czy znacie przypadek, żeby dziecko się odwróciło pod koniec ciąży? Miałam usg w 32 tygodniu i było ułożenie główkowe a teraz wydaje mi się, że się coś zmieniło. A lekarz twierdzi, że to niemżliwe i nie chce mi zrobić usg. Miała któraś taki fikołek w ostatnich tygodniach? No i gratulacje dla wszystkich mamusiek i powodzenia dla czekających niecierpliwie. Jestem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 10 dni - osobiście nie znam takigeo przypadku, ale z tego co piszą w internecie i tp to dziecko może odwrócić sie nawet do 37 tc. Ja bym zaufała intuicji i zrobiła gdzieś drugie usg choćby dla świętego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 10 dni...
Dzięki, Pijawa2, też mi się właśnie obiło o uszy coś takiego. A w szpitalu, zwłaszcza, jak się przyjedzie w ostatniej chwili chyba nie zawsze robią usg. A dziękuję za poród sn, kiedy dziecko jest ułożone pośladkowo:( Zaraz szukam innego lekarza. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopisuje do tabelki
NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał karolinka......23.......Włocławek.........7.04........2 ..........Gabrysia kajusia99......24........Żywiec............09.04.......1 ...........Michaś aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1. ..raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1... ......Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... .......córeczka Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK.................TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ......Nina mania 487..........01.04/10.03.11.....3150g-54cm.....SN.......Ksaw ery Ditta7..............07.04/16.03.11.....2710g-52cm......SN ..........Eliza basik1978..........07.04/19.03.11.....3100g-56cm.....CC.. ......Marysia Martka77...........04.04/21.03.11.....3300g-54 cm....CC........Adaś Awa666.............17.04/21.03.11......2200g-48cm.....CC. ........Ignaś migotka3...........02.04/22.03.11.....3490g-55cm......SN. ........Jakub iissaabel...........07.04/23.03.11......3100g-56cm.....S N.......Wiktoria Ems-13.............20.04/23.03.11......2842g-?.......... .SN....Chłopczyk Jenny29............04.04/24.03.11......3000g-51cm.....CC ....Magdalena zew.................04.04/25.03.11......2920g-48cm.....C C....Katarzyna Jordan.pl..........04.04/27.03.11......4200g-58cm......CC .......Paulinka A_B................17.04/28.03.11.......2670g-52cm...... CC........Laura anka1976.........07.04/28.03.11 ..... 3650g-56cm......CC.....Weronika Anitka75..........29.03/29.03.11.......3090g-54cm.....CC. ....Mikołajek Malwiska25.......13.04/30.03.11.......3100g-56cm......CC. .....Nataniel Wiosenna mama 25.....23.03/30.03......3920g-55 cm.....SN....Karolinka nikolina82...........06.004/30.03.......3630g-55cm......SN......Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje;-) Jak się cieszę coraz więcej rozpakowanych może i na mnie przyjdzie czas. Wczoraj miałam doła wielkiego doła ale dziś już jest dobrze wyspałam sie nic mi nie dokucza. Michał nie chce wyjść wcześniej. Muszę to zaakceptować. Buziaki Ciekawe ktodziś się rozpakuje bo widzę że idzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 10 dni ja znam taki przypadek, syn mojej znajomej przekrecil sie w dzien porodu, podpieli go pod ktg i czekali zeby sie znow ulozyl glowka w dol, niestey dziecku zaczelo spadac tetno i musieli go wyciagac przez vacum... mi idzie 37 tydzien, ostatnio na wizycie mala byla ulozona glowka w dol, a dziscij znow czuje ze jest w poprzek:( polozna powiedziala ze wtakim razie w 38 tyg skieruje mnie na dodatk, usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulcje dla nowych mam:):):)Zazdroszczę Wam:) Wczoraj byłam na wizycie u położnej, szyjka ok 1 cm, miekka ,rozwarcie na jeden palec.Położna stwierdziła,że jeszcze tydzien porodu nie bedzie.Czesto mam te skurcze przepowiadajace,jestem zmeczona i bez energii,a chcialabym tyle zrobic. Ogladalam na vod.onet.pl cyl tych programow "Cud życia",kurcze mozna sie przerazic, jak sie cierpi podczas porodu...a u mne szans na zzo nie ma. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Znowu skladam gratulacje :) Mój mały uwiesil się na cycu na ponad godzinę :) w końcu zaczął ładnie ciągnąć, więc niedługo będę mogła zrezygnować z dokarmiania. Czy waszym malenstwom zawsze się odbija po posiłku? Bo mojemu prawie nigdy i boję sie że w końcu dostanie kolki :/ Może macie jakąś sprawdzona technikę? Kiedy zamierzacie wyjść z dziećmi na spacer? Ja dziś zaczynam wietrzyć małego, w pon spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa myślę, że gdy chodzi o odbijanie po karmieniu piersią to nie musisz się martwić. Nie musi się wcale odbić. Ale jak ja sobie przypominam z moim starszakiem to go po prostu nosiłam pionowo czasem nawet z 15 min po karmieniu i wtedy odbijał. Czasami jednak i to nie pomaało to go po prostu odkładałam do łóżeczka Nigdy nie miał kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję nowym mamusiom:-) Wiosenna mamo... to się nazywa ekspress :-) Ja też tak i już chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta moja pszczółka też wczoraj dała nam popalić ale to chyba na zasadzie terroru - bawcie się ze mną bo właściwie jej nic nie było, choć potem pomasowaliuśmy delikatnie brzuszek i była kupa, kolki na razie nie ma bo płacz raczej taki wymuszony. A teraz smacznie śpi. prima aprilis ja też nie miałam szans na znieczulenie, położna obiecała mi przeciwbólowy przy rozwarciu 7 ale tak szybko szło że nie dostałam. Boli to napewno, ale da się przeżyć. Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pijawa za odpowiedź. Moj nawet po pół godzinie nie odbija, a potrafi mu sie ulać np po godzinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolina - wielkie gratulacje!!!! super że kolejny dzieciaczek szczęśliwie po tej stronie brzuszka :)) awa - położne w szpitalu mówiły że przy karmieniu piersią nie ma konieczności odbijania. Ja noszę teraz małą po karmieniu w pionie bo mam wrażenie że wczorajsze marudzenie było efektem bólu brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Dziewczyny, ale to szybko Wam idzie. Czy któraś z jeszcze nie rozpakowanych i nie planujących cc zastanawia się nad łykaniem wiesiołka. Mnie jeszcze zostało trochę Oeparolu, wiesiołka w kapsułkach z przed ciąży ale nie wiem czy się zdecydować. Myślicie, że to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa - pamiętam gdy leżałam po porodzie z kobitką, której córeczka odbijała ale i ulewała to lekarz mówiła, że jeżeli dziecko przybiera na wadze to tym ulewaniem nie ma co się martwić. Wszystko się samo unormuje. Faktycznie u niej z dnia na dzień było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilka...ja nic nie łykam. Jakoś nie wierzę w skuteczność tych specyfików.Po prostu czekam na swoją kolej, choć to czekanie jest coraz trudniejsze, kiedy wszystko boli i czujesz się jak słonica:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka, nic a nic nie czuję kiedy to się może stać. I masz rację - to czekanie mnie wykańcza już. W dzień to jest ok, bo się czymś zajmę, coś tam jeszcze posprzątam i przygotuję dla maluszka ale w nocy jak nie mogę spać to myślę tylko o tym, żeby to sie już skończyło. Wszystko boli, ciężko się przewracać, natłok myśli w głowie i do tego latanie do toalety. A nad ranem tak mi cierpną dłonie, że też się budzę. To już chyba podchodzi pod jakąś nerwicę czy coś. I jeszcze człowiek tylko marzy o tym, żeby wszystko poszło jak najszybciej i najłagodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×