Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

wiosenna mama ja potrzebuję naprawdę super lekkiego wózka zakupowego, miałam chicco był rewelacją. Natomiast teraz upatrzyłam Quinny zapp xtra. Niestety modelu tego nie ma jeszcze w Polsce i nic o nim nie wiem. Sam zapp jest chwalony. http://www.quinny.com/gb-en/strollers/Zapp-Xtra Dla mnie rozwiązaniem jest też możliwość wpięcia fotelika w stelaż bo z doświadczenia wiem ile razy muszę gdzieś szybko jechać i coś załatwić a ciężki wózek wyciągany z bagażnika to już nie dla mnie. Mój kręgosłup się popsuł po pierwszej ciąży, teraz już go mocno odczuwam a to dopiero początek ciąży w której jak na razie spadam z wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B ja również długo nim jeździłam również w zimie, zaletą było szerokie siedzisko a synek do malutkich nie należał a wadą niestety to krótkie oparcie aż mu głowa budę dotykała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy ktoras używała wózka wielofunkcyjnego firstwheels ... dostalm taki od przyjaciółki. Niestety bez instrukcji obsługi a to z 10 czesci sie sklada. Szukałam, ale na dzien dzisiejszy nie można go kupić w Polsce. Kiedyś musiały byc, bo jest sporo opinii... ale instrukcji nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga ale w zappie się oparcie nie rozkłada. Ja bym go kupiła bo jest wspaniały. Oglądałam go już w sklepie bo dla poprzedniego dziecka chciałam, ale co z tego jak bez rozkładanego oparcia to dla mnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mama spójrz na link który dałam obecny zapp nazywa się XTRA i ma rozkładane siedzisko ale nie wiem kiedy będzie dostępny w Polsce ostatecznie poproszę rodzinę z niemiec lub angli żeby mi kupili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamasztu znam ten model pep perego skate. Ma koleżanka i wada o której ona mówi to wysokość gondoli jest bardzo płytka, po drugie jak go przerobiła na spacerówkę to jest w środku tyle materaiału pozostałość po gondoli, że niewiele zostaje dla dziecka miejsca i już mówi o kupnie nowej szerszej spacerówki, natomiast 3 wada pewnie zależy jak dla kogo to koszyk którego tam właściwie nie ma są takie gumowe paski na dole do przytrzymania rzeczy nie wiem czy to istotna wada. Jak dla mnie wizualnie wózek extra, jeździłam nim chwilkę i też super ale gondola faktycznie maleńka no i do lekkich on nie należy choć co do wagi to nie da się mieć wózka wygodnego na pompowanych kołach a równocześnie lekkiego :), dlatego zwykle kupujemy dwa wózki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super by byl jakby miał rozkładane siedzenie. Moze do wiosny się pojawi w PL, ale pewnie cenę będzie miał zabójczą bo te zwykle zappy kosztują 750 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no fakt. Już u mnie odpada, bo nie ma kosza na zakupy. Rodzimy wiosną, więc coraz cieplej się robi i fajnie wybrać się na pobliski bazar po świeże rzeczy bez dodatkowego kosza. Już odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiosenna mama myślę, że cena będzie bardzo straszna pewnie powyżej 1000 zł. Jednak jeśli okaże się fajny to go kupię. W poprzedniej ciąży często korzystałam z tego forum http://forum.gazeta.pl/forum/f,22462,Wozki_dzieciece.html częściowo też dlatego, że dziewczyny wklejają tam zdjęcia swoich wózków. Można im zadać pytanie i szukać informacji na temty wózkowe. Evvvve wiem co to za wózek ale nie mam pojęcia gdzie szukać instrukcji może dziewczyny na formu ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajny, podoba mi się, ale nie ma kosza na zakupy. Gdyby dało się jakoś w miarę sensownie zastąpić... ale z drugiej strony, po co? Jest tyle wózków, że mogę mieć tylko nadzieję, iż znajdę coś dla sibie z dużym koszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska25, 6 niezła, ale chyba już sporo takich wózków widziałam na ulicy. Ale to nieważne. Ma się tobie podobać i być wygodny w prowadzeniu. Mieszkacie w blokach gdzie jest winda? Ja na szczęście nie mam z tym problemu, ale zawsze podziwiałam dziewczyny targające wózki na 3 piętro, bo windy brak. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy w domku wiec z targaniem wózka nie mam problemów-gorzej było z poprzednim wózkiem dla Fabisia miałam cos takiego-http://slupsk.olx.pl/wozek-nestor-rambler-iid-80943460--przykładowe foto i mieszkalismy jeszcze w starej kamienicy-na 1 pietrze-szokk co ja sie umeczyłam targajac go na góre gdyz na dole jak postawiłam to zazwyczaj czaił sie kot sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. My teraz też w domku mieszkamy, to większego problemu nie będzie, ale nawet nie wyobrażam sobie, jak bym miała włazić z wózkiem na 4 piętro. Swoją drogą Ci cali architekci projektujący takie osiedla nisko zabudowane bez wind i bez miejsce na upchanie wózka - wózkarnia, to ludzie bez wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny trochę z innej beczki teraz. Mam pytanko czy wam też się śnią koszmary? Ja mam wiecznie jakieś głupawe sny, straszne często męczące. Poprzednią ciążę przeszłam jak burza bez efektów specjalnych a tu pełen zestaw łącznie z dziwacznymi snami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga, też mam ten sam problem. Najgorsze, że te sny mam dosyć dziwne. Ostatnio mąż mnie budził, bo mówił, że wierzgałam strasznie, krzyczałam i w ogóle strasznie niespokojna byłam. Nie wiem czy to kwestia ciąży, ale mam koszmary, zdecydowanie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jeden model wózka na który choruję ale jest czuje tylko ładny-ma go moja kolezanka-bardzo mała gondolka a spacerówka kubełkowa co jest dla mnie plusem-niestety w zimie musiała jezdzic jakims starym gratem bo te małe kułeczka zapychały sie sniegiem---http://allegro.pl/3w1-espiro-vector-4-air-2010-fotel-plecak-parasol-i1259267922.html a dla mojego malucha mam obeznie spacerówke http://allegro.pl/spacerowka-magelan-firmy-bebetto-najtaniej-i1267336545.html ten czarny w błekitne kółeczka i jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wczoraj tak dumałam i zastanawiałam się czy nie kupić najpierw gondoli, a później rozkminiać nad spacerówką. Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jakoś tak pomyślałam, że gondolę kupię niekoniecznie super - ekstra świetną, a kupię wypasioną spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też mam prawie co drugą noc, non stop mnie coś dręczy, zastanawiałam się gdzie leży problem ale nie wiem, atmosferę w domu mam przyjazną, usg genetyczne wyszło dobrze, w rodzinie nie ma problemów a tu non stop koszmary, budzę się w nocy, chodzę po mieszkaniu. Czasem myślę, że nie tyję bo jestem zestresowana, wizytę mam 20 października spytam lekarza o co chodzi i czy może coś doradzić np. tabletki ziołowe. Kiedyś brałam takie jak byłam w ciąży z synkiem bo tato strasznie chorował aż ........ no i był pogrzeb itd jakoś musiałąm wytrzymać i te tabletki pomogły na sen i uspokojenie. Tyle że wtedy naprawdę byłam w stresie a teraz nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze nie tylko ja wariuje w nocy---koszmary sa czasem tak straszne ze tak sie dre z e najmłodszy sie zrywa z płaczem...a potem cały dzien chodze i rozpamiętuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga, może tak mają kobiety w ciąży? Jakieś etapy emocjonalne. Może jednak przechodzisz cięższy okres w życiu albo za bardzo zamartwiasz się maluszka? U mnie w pracy mam cięższy okres, ale wątpię aby to było siłą sprawczą tych nocnych koszmarów, sama nie wiem. Mogę mieć tylko nadzieję, że to minie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×