Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klepsydra90

czy długo czekałyście na kolejną ciążę po poronieniu

Polecane posty

Gość nika87
ja wiem czy tacy mlodzi...zawsze myslalam ze wyrobie sie do 30 z trojka dzieci a teraz niewiem czy bedzie mi miec dane choc jeszcze jedno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ja mam już 25lat a mąż 33 i nie mamy dziecka ani jednego:( Honka dzięki za pocieszenie i cieszę się,że ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
wiem nadziejko bardzo wspolczuje.wiesz dzis spotkalam dziewczyne ktora jest mlodsza ode mnie i juz jest w 4 ciazy na wylocie a trojeczka w domu....ale nie czuje zazdrosci ani nie zbiera mi sie na placz.a wy jaki macie stosunek do ciezarnej lub do nowonarodzonego dziecka znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś jak byłam u znajomych z mężem i się dowiedziałam,że koleżanka jest w ciąży(zaszła zaraz po ślubie)uciekłam od niej!Ledwo przyjechaliśmy,a ja powiedziałam,ze musimy już jechać.Z drugą kole żanką nie umiałam nawet rozmawiać i też walczyłam,żeby od niech nie uciec!Teraz już mi to przeszło.Czas nie leczy ran,tylko przyzwyczaja do bólu i ja się chyba przyzwyczaiłam,że nam się nie udaje itp.Muszę lecieć obiad robić.Będę jutro!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie az sie zdziwilam ze tak duzo wpisow tutaj :P Ja w tym roku bede miala 26 lat ale dopieo z listopadzie moj maz ma 32. @ nadal nie dostalam dzis 33dc wiec prawidlowo powinna juz byc ale moze sie nie pokaze? Fajnie by bylo hehe Chyba ominelam owulacje i z moich wyliczen wychodzi ze kochalismy sie po niej :( Ale moze sie myle. Moj M tez robil badania nasienia i wszystko ok i u mnie rowniez. Niestety musze kontrolowac cykle i dlatego biore luteine na wyregulowanie, lecz najpierw sprawdzam testami czy owu byla i dopiero potem biore luteine. U mnie co do poronienia rowniez nie wiadomo czemu to sie stalo. Ale zarodek byl i serduszko widzialam jak bije lecz tydz pozniej po USG w 9tc serce przestalo pracowac, nosilam ciaze do konca 13 tygodnia. W czwartek poronilam a w sobote zaczelabym 14tydzien. Wy jak piszecie to dosc wczesna ciaze mialyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kolezanek w ciazy czy dzieciaczkow malutkich to moge sie spotykac z nimi i male bawic przed ciaza mialam bardziej opory z tym niz teraz. Wiadomo jak widze ze ktos w ciazy smutek jest ale nie bede z tego powodu ich unikac bo to pogarsza sytuacje. Wiec kobietki zycze by jak najszybciej nam sie udalo zajsc i duzo wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
Katia tpo moze akurat nie dostaniesz juz @:) zycze ci abys nie dostala.mysmy sie tez kochali w czasie dni plodnych ale sadze ze bylo juz po owulacji....ale niewiem.a gdzie te testy mozna kupic?bo ja pierwsze slysze o takich nigdy nie robilam.na czym to polega.tak moja ciaza byla wczesna ale to chyba lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
mi widok dzieciakow nic nie robi w sumie, kobiet w ciazy tez ale uzaleznilam sie od allegro i ogladania kompletow wyprawek dla noworodkow, mam jakiegos fiola na tymj punkcie ale mam nadzieje ze kiedys bedzie mi dane taka zamowic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ja zamawiam testy owulacyjne na allegro takie po 1zl. Robi sie je jak testy ciazowe tylko tak gdzies od 11dc zalezy jakie masz dlugie cykle. Ja robie testy tak od 15-16dc bo gdziew a takich dniach mam owu. Niestety mam cykle nieregularne wiec biore lutke na to bo inaczej cykle bym miala ponad 40 dni jak nie wiecej. U mnie kazdy cykl mial inna dlugosc nie wiem jak teraz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
aha takie cos.ja mam w miare regularne wiem kiedy mam plodne ale owulacje niewiem ale ostatnio jak zaszlam w ciaze to udalo sie za pierwszym razem az nie moglismy uwierzyc.a w ciazy tez sie bierze ta luteine na potrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nika i Nadzieja dziękuje wam dziewczyny za pomoc tylko zastanawiam sie czy nie bedzie to miało zwiazku z tym antybiotykiem który obecnie biore ale mam nadzieję że nie ;) juz sie nie moge doczekać kiedy będę mogła próbować znowu mieć dzidzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
Ewelina jezeli chodzi o antybiotyk to radzilabym ci poczekac pryznajmniej do zakonczenia leczenia a potem sie starac albo chociaz przeczytaj ulotke.ale lepiej chyba poczekac dlugo masz brac ten antybiotyk\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Katia może nie dostaniesz,życzę Ci tego:) Ja też robiłam testy owulacyjne,ale po poronieniu nic nie pokazywały,więc przestałam,tak samo mierzyłam od kilku lat temperaturę,polecam!Dzięki niej wiesz,kiedy masz owulację,kiedy dostaniesz@ i obserwujesz swój cykl! Wyniki badań męża są ok:)ale mój prawy jajnik się buntuje.Pęcherzyk ma tylko 14mm,nie chce rosnąć.Jutro znowu jadę na pomiar i jeśli nie urośnie,to ten cykl jest stracony,a od następnego będę brała po 2tabletki clo!Tak czułam,że pęcherzyk nie urośnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
nadziejo to masz miesiac czekania w razie czego.dasz rade twoja nazwa na to wskazuje i napewno cie nie zawiedzie.zycze ci tego z calego serducha:) ja tez chyba w tym cyklu nic nie zdzialalam ale poczekam do nastepnego ale czy sie uda?zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny dziekuję za rady wiem wiem zaczekam az skończę kuracje antybiotykowa ... w marcu mam wizyte kontrolna czy wszystko jest w porządku... strasznie mnie kuję lewy jajnik :( nie wiem czy to dobrze tzn że wszystko wraca do normy... a biorac ten antybiotyk moge przyjmowac folik? nadziejko bądź dobrej myśli trzymam za Ciebie kciuki :) a co za tabletki będziesz brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
chyba mozna brac w czasie antybiotyku.powodzenia dziewczyny oby nam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika a nie wiesz czy u mnie z tym jajnikiem to normalne? musimy dziewuszki bardzo mocno w to wierzyc a wtedy na pewno nam się uda ;) no i oczywiście mocno sie starać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina,a który masz dzień cyklu?Bo jak janik tak kuje to na owulację wskazuje!A folik możesz brać:) Ja będę brała clo,czyli clostylbegyt na stymulację owulacji!bo mam cykle bezowulacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejko według moich obliczen 11 / 12 dc cylke 29dni ... chba ze teraz mi sie coś przestawiło... ale tak mi sie wydawało że to może być owulacja piersi nadal mnie bola i mam nabrzmiałe a w czsie tej mojej króciótkiej ciązy urosły minimalnie więć nie wiem czy to jeszcze to je trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten jajnik to na owulację mi wskazuje!:)Ja w poprzednim cyklu,po zastrzyku miałam taką bolesną owulację,że bolało bardzo,nie umiałam się ruszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
no pewno owulacja ewelino.a jak dlugo masz brac ten antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
zawsze myslalam ze poronienie to sa skrajne przypadki kobiet ktore nie dbaja o siebie,nosza ciezary itp dopoki mnie to nie dotyczylo!ale nie sadzilam ze jest nas az tyle.teraz sie dowieaduje ile moich znajomych mialo podobne przypadki eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
tak ale z czym to jest zwiazane?dawniej nie bylo usg nie bylo technoligi to ok dzieci umieraly i kobiety czesciej ronily ale teraz?czemu nasze organizmy sa tak slabe ze nie mozemy donosic ciazy.chociazby nawet jeden raz ale jest?jest dziecko i nigdy o tym nie zapomninmy!!!!mam nadzieje ze technologia i medycyna pojdzie bardziej do przodu i nie bedzie tyle poronien......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) szkoda że juz nie moge spróbować ...chodze jak nakręcona i cały czas mysle o tym... a antybiotyk 2 tyg tzn nie całe bo nie starczy mi leków a lekarz nie kazał przychodzic po druga recepte... zaraz jade do gin po dalsze zwolnienie bo jeszcze nie jestem gotowa na głupie załosne spojrzenia ludzi w pracy ... najpierw przyniosłam zwolnienie że jestem w ciąży a teraz po 3 tyg miałabym wrócic do pracy i udawać że nic sie nie stało ? ooooo nie nie dała bym rady... do sklepu koło domu nawet maz chodzi nie zniosę spojrzeń tych ludzi zwłaszcza że mieszkam w małej mieścinie...i ludzie uwielbiaja takie sensacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
rozumiem...ale wiedza o tobie?poronilas chyba na poczatku ciazy o ile sie nie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
niewiem co jest mam jestem po dniach plodnych, do okresu jakies 1,5tyg mam a starszny mam apetyt!caly czas jem na przemian kwasne,slodkie,ostre a gdybym byla w ciazy to zaszla bym w nia dwa dni temu to chyba niemozliwe aby tak wczesnie miec takie objawy?co sadzicie?nie jestem przewrazliwiona ani nie mysle o tym tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×