Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Asiula1381
Hej dziewczyny. Dzis czuje się koszmarnie bierze mnie grypsko boli mnie każda część ciała i mam dreszcze w aptece dała mi tylko oscillococcinum teraz jestem w pracy i nie wiem czy wysiedzę do końca już sobie napisałam urlop na 3 dni żeby sie wykurować. czy wiecie co jeszcze mogę brac na takie dolegliwości? bo dzis nie zdąży do lekarza już pójść dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozesz nic brac w ciazy jedynie jakies domowe metody cytrynka, malinka, czosnek itd. W ciazy jedynie mozna brac paracetamol w malych ilosciach ale czy to na cos pomaga nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mnie też przeziębienie w końcu dopadło, mąż od tygodnia chorował i mnie zaraził .... Wiem, że w ciąży można brać panadol-działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, ja teraz na ból gardła mam tantum verde i jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, oprócz tego łykam wapno z wit. C. Nic innego nie znam, oprócz jeszcze domowych sposobów miód z cytryną i czosnek, sok z malin i chyba najlepiej leżeć w łóżku... zobaczę czy mnie przejdzie, bo nie chce szorować do lekarza, ale jak do jutra nie będzie poprawy to też idę .. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulki przeziebione - mnie tez to dopadło 2 tyg temu - no coż taka aura . Wyleczyłam sie herbata z malinami, ale swojego wyrobu. naprawde mi pomogło. Wieczorem mleko, miód i czosnek. Nie brałam żadnych leków z apteki. A teraz dopadł mnie katar - i znów musze wiczorkiem ponowic kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też przeziębienie trzyma od ponad tygodnia:( Pani doktor poradziła, żeby nic nie brać, tylko leczyć się domowymi sposobami. Tak więc u mnie wciąż jest w użyciu cytryna, miód, czosnek, herbata lipowa, syrop z cebuli i maliny. Wczoraj miałam kiepską noc: wymiotowałam dość długo. Dziś też nie czuję się najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałabym sie do Was przyłączyć. Mam termin na 19 maja, jestem już mama 16 miesięcznej córeczki Emilki. M liczy teraz na syna a mi jest to chyba obojętne i nie mam nic przeciwko drugiej córce. Pomimo, że ciąża była planowana to i tak mam pewne obawy jak to bedzie z dwójką małych dzieciaczków. Niestety termin USG mam dopiero na 18 listopada a już nie moge sie doczekać. Musze jeszcze tylko nadrobić te kilka stron które tu wypisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gonia. Nie przejmuj sie j jestem w 12 tygodniu teraz a mam w domu 8 miesiecznego szkraba ktory jest rozpieszczony, wymaga duzo przytylnia i lulania w dodatku w nocy spac nie daje czasami. Mam nadzeje ze mu przejdzie jak dzidzia sie urodzi bedzie mial 15 miesiecy.Moj starszy synek skonczy 6 lat za 2 tygodnie i tez bardzo mnie potrzebuje ciagle mnie wola pomagam mu czytac ksiazki no i tez przychodzi na kolanka sie poprzytulac wiec tez martwila sie jak to bedzie z 3 dzieckiem kiedy mnie potrzebje ale maz mnie usokoil jakos sobie poradzimy ze nie jestem 1 na swiece co ma 3 dzieci, jego mama miala 6 i sobie radzila. Ja mam USG dopiero za tydzien srode wogole nikomu o ciazy nie powiedzielismy przez to ze w sumie nie jest potwerdzona jeszcze niestety w UK czeka sie do 12 tygodnia z 1 badaniami. Nie moge sie juz doczekac na srode czekanie to byly wieki dla mnie mam nadziee ze wszystko jest wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki🌻 U mnie dzień udany, choć nad ranem i rano przeżywałam koszmar. Obudziłam się o 5.00 i koniec spania. Mdłości makabryczne, pozycji żadnej wygodnej nie umiałam znaleźć, przewracałam się z boku na bok aż przed 7.00 musiałam już wstać. Pojechaliśmy z A. do USC i na uczelnię, na szczęście dziś nie miałam zajęć tylko załatwianie papierków, wszystko udało się załatwić, chociaż tyle. Oprócz tego wybraliśmy dziś i zamówiliśmy obrączki, poza tym A. ściął włosy, trochę mi żal, miał długie, mniej więcej na 2/3 pleców (podobały mi się, zawsze lubiłam długie włosy u facetów, o ile były zadbane a A. miał właśnie śliczne, gęste, błyszczące, zazdrosciłam mu ich:P) a teraz ma całkiem krótkie. Ale oboje uznalismy, że poważniej będzie wyglądał w tych krótkich, starzej przede wszystkim:P Też mi się teraz podoba, choć muszę się przyzwyczaić. A. powiedział że od jutra zapuszcza na nowo, ale wątpię, pewnie jak przywyknie do wygody jaką dają krótkie włosy to nie będzie chciał już zmieniać. Tak to nic z nowości. Jeśli o leki na przeziębienie chodzi to w sumie słyszałam, że oscillococcinum w ciąży dozwolone, ale nie wiem, pewnie co lekarz to inne zdanie;) ja przez przeziębienie już przechodziłam i wyleczyłam się domowymi sposobami, nic nie brałam z lekarstw. Miłego wieczoru Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja też jak na razie się lepiej czuje:) choć jakieś małe przeziębienie mnie bierze. Jak byłam u gina spytałam czy moge coś brać to przepisał mi Bioparox taki lek w sprayu co się psika do gardła i nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAMULKI. ja narazie spoko. Przygryzam sobie bułeczke z cynamonem - uwielbiam, szkoda tylko ze to pszenne. Od piątku zaczne kochane 12 tydzień- ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
witam dziewczyny, malo pisze, ale podczytuje regularnie! Eni_35 ja tez mam termin na 1 maja 2011 :-) i tez mysle, o tym, ze to Swieto pracy! bedzie ok. U mnie od OM 11tc + 3. W poniedzialek mam kolejne usg, to cale genetyczne. Mdlosci mam nadal, ale ajkbyciut mniejsze, albo moze sie przyzwyczailam... milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
ja mieszkam za granica i w mojej miejscowosci jest jeden oddzial polozniczy i tam bede rodzic. wyjscia nie mam :-) na tym oddziale pracuje moj ginekolog do ktorego chodze prywatnie, chociaz opieka panstwowa jest ok. poki co nie mysle o porodzie, tylko o 18/10, bo ide na usg... i troche sie cykam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane wypada mi zmienic od dzis w niku liczbe na 36 - dzis mam swoj dzień. Znowu starsza o roczek. Poza tym samopoczucie świetne ale jak ma byc inaczej w takim dniu!!! pozdrowionkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
wszystkiego najlepszego Eni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 Lat eni 🌼 :DDDDD dziewczyny..podkradłam ten link z tematu czerwiec 2011 i zrobiłam wyliczenie, mi wyszła dziewczynka:dddddddddddddddddddd I CHCE WAM POWIEDZIEĆ, ŻE PYTAŁAM WŁAŚNIE 2 OSOBY, KTÓRE ZNAJĄ płeć i każdej się zgadzało:D http://familie.pl/Ciaza/Przewodnik/flicka-eller-pojke.php?year=1984%20&month=10&day=19&oval_year=2010&oval_month=10&oval_day=06&su%20bmitshockblicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj najlepszego Eni :-))) Mi wyszedł chłopiec, ciekawe czy się sprawdzi, chociaż marzyłam o córeczce ale ważne żeby było zdrowe ;-) Miłego dnia mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopko wedlug tego kalkulatora mam dziewczynke i moje chlopaki powinni byc dziewczynkami:) widocznie to dziala tylko na Chinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia, wszystkiego najlepszego :) Mi się ten kalendarz też nie zgadza, powinnam mieć córkę, a mam synka :) Więc drugiej przepowiedni też nie traktuję poważnie :) Ja mam 11 tydzień i czekam z utęsknieniem na koniec I trymestru, aż przestanę być ciągle taka zmęczona i nabiorę wreszcie energii do życia. Następną wizytę mam w 14 tygodniu i lekarz mówił, że będzie badać przezierność karkową i nie wiem czy coś więcej oprócz tego. Zdaję się na niego. W poprzedniej ciąży też robiłam takie badania, które zalecał lekarz i nic ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) na te kalendarze nie ma co liczyc, na przesady tez nie, jak to mowia sodkie na cos, kwasne na cos innego, a ja mam ochote na cytryny ale i czekolada nie pogardze:) chciala bym dziewcznke ale jak sie nie uda to najwyzej bede miala 3 chlopakow i mysle ze 3 nam wystarczy.Maz chce chlopczyka i starszy syn tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za zyczonka - kochane. Wskoczył mi dzis 12 tydzien - ojejku jak to leci szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni wszystkiego naj:) mi według tego linku wyszedł chłopczyk:P zobaczymy co z tego wyniknie:P Ważne żeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasky80
ENI_35 sto latek kochana:) moje samopoczucie juz lepiej odchodza te wstretne mdlosci choc jeszcze czasami daja znac o sobie:)pozatym przeziebienie mnie zlapalo ale damy rade domowymi sposobami mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;) No widzę,że sezon na przeziębienia i ....mdłości w pełni;) U mnie w miarę, mdłości prawie zerowe, od 2-3 dni. Za to ból głowy nie do opisania. Apetyt mam spory, ale nie mam konkretnych zachcianek, w sumie to sama nie wiem co bym zjadła, na nic konkretnego "nie mam smaka". Piersi nadal obrzmiałe ale już mniej bola. Bolą mnie za to plecy w okolicach lędźwi, ale myślę, że to wina mojego garbienia się i totalnego lenistwa jeśli chodzi o ćwiczenia fizyczne. Często sobie kładę rękę na brzuchu i gadam do mojego lokatora ;)albo się smyram. Podobno jak się delikatnie uciśnie brzuch to maluch oddaje, ale na razie tego nie czuć ;) No to się tak bawimy. Miałam zamiar słuchać jakiejś muzyczki ale nie wiem co wybrać, bo na co dzień raczej nie mam konkretnych zamiłowań i jestem zdecydowaną fanką radia. A co u Was? buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mamuś
dziewczyny jak wy zwalczacie mdłości i w którym tygodniu jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroooooooooooooooooooooo
mdłości zwalcza się najlepiej migdałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×