Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny jak się dziś czujemy?? Ja się dobrze czuje i powoli zamierzam się wziąć za jakieś porządki. Chociaż mam dziś takiego lenia i nic mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam, ale kiepsko się czułam, chociaż regularnie Was podczytuję. Robiłyście ostatnio badania krwi, morfologia, glukoza toxo i cytomegalia??? Ja wczoraj odebrałam wyniki i trochę się przestraszyłam. Na początku ciąży miałam idealną morfologię, a teraz hematokryt poniżej normy 35 (norma od 36) więcej neutrocytów, mniej limfocytów. Brak przeciwciał na toxo za to IGG na cytomegalię dodatni. Wizyta u gina dopiero za 1,5 tygodnia. Nie wiem czy czekać tak długo, czy iść wcześniej ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś laba w zupełności. idziemy do kina na jakąś komedię najlepiej polską. pOZA TYM po sniadanku trochę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj boli trochę głowa, ale właśnie jem jabłko i powoli przechodzi... Byłam wczoraj w kinie na flmie "Zanim odejdą wody" z Robertem Downey Jr. Polecam, uśmiałam się do łez :) anjaa- ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do lekarza i zapytała czy jest potrzeba żeby przyjść wcześniej skoro wyniki wyszły nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis bardzo od rana brzuch tzn podbrzusze boli, dopiero sie zaczynam ruszac, bo wczesniej nie dalam rady. ale juz lepiej powoli... pewnie ogolene samopoczucie mialabym lepsze gdybym nawet w weeken nie siedzila sama w domu, moj S. w pracy ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast kina był basenik. ooooo ale fajnie można sie poczuć we wodzie. Potam piramida i sharma - zgrzeszyłam. Gdyby DUKAN to widział - ojojooj. póki co - jestem usprawiedliwiona - to była zachcianka. hihihih samopoczucie nadal superowe. Maluszek bez problemowo się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) Wchodzę chociaż na momencik żeby przypomnieć o swojej osobie;) Dziewczyny jak ja się strasznie ostatnio czuję:( Jestem tak zmęczona że szok,leżę ile mogę,masakra jakaś. Funkcjonuję w miarę normalnie tylko do godz 14.00,potem padam na pysk:( Czy Wy też tak macie? Pozdrawiam mamuśki,życzę dobrego samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
czy was też coś boli w ciąży? np .łydka ,ręka czy nawet w pośladku ....ja co rano wstanę to coś nowego mnie boli ,choć nic fizycznie ciężkiego nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problemy ze stawami od lat, na początku ciąży miałam bóle w biodrze (ale to norma u mnie) potem bolało mnie jakby przy kości ogonowej, ale od miesiąca jak ręka odjął, kończę 13 tydzień. w łydce to może masz jakieś skurcze, podobno warto potrzymać nogi powyżej tułowia kilka razy w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ .......01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ....01. 05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ........03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .......05 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków..................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... ....05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... ......06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ........08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... .......08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... .......09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .......12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska...........17.05 asia76............Asia...........34........Poznań....... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka....27........Szwecja......... .....20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie.................21 .05 czekoladowa91...Angelika.... 19........Szczecin..............24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 Stylowaa...........Ania.........30......Chorzów/Islandia ......21.05 kaasiaa76........................34..........Mikołów... ............16.05 Hej, jak tam u Was Dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam tabelkę:) elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ .......01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ....01. 05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ........03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .......05 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków..................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... ....05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... ......06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ........08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... .......08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... .......09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .......12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 asiaa76........................34..........Mikołów... ............16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska...........17.05 asia76............Asia...........34........Poznań....... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka....27........Szwecja......... .....20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie.................21 .05 Stylowaa...........Ania.........30......Chorzów/Islandia ......21.05 czekoladowa91...Angelika.... 19........Szczecin..............24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 u mnie git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po godzinie wpisu jaTuśka - rzeczywiście spać nie możesz. A liczyłas juz baranki do 100 - hihihiihih U mnie dzien taki jakis dziwny - czuje jakiś niepokój - a usg dopiero 01 grudnia. Maluszka jakbym czuła tydzień temu a teraz nic - echhhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po godzinie wpisu jaTuśka - rzeczywiście spać nie możesz. A liczyłas juz baranki do 100 - hihihiihih U mnie dzien taki jakis dziwny - czuje jakiś niepokój - a usg dopiero 01 grudnia. Maluszka jakbym czuła tydzień temu a teraz nic - echhhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po godzinie wpisu jaTuśka - rzeczywiście spać nie możesz. A liczyłas juz baranki do 100 - hihihiihih U mnie dzien taki jakis dziwny - czuje jakiś niepokój - a usg dopiero 01 grudnia. Maluszka jakbym czuła tydzień temu a teraz nic - echhhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po godzinie wpisu jaTuśka - rzeczywiście spać nie możesz. A liczyłas juz baranki do 100 - hihihiihih U mnie dzien taki jakis dziwny - czuje jakiś niepokój - a usg dopiero 01 grudnia. Maluszka jakbym czuła tydzień temu a teraz nic - echhhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni nie nakrecaj sie kochana :) Mi weekend minal bardzo przyjemnie :) chociaz bardzo szybko.. Sprzedalismy w tygodniu auto i wczoraj kupilismy sobie nowe duze i rodzinne oczywiscie z mysla o dziecku o zbyt malym bagazniku teraz przewozenie wozka czy nawet wyjazd na kilka dni z dzieckiem nie bedzie straszny :) Czuje sie ok momentami apetyt powraca :) wiec chyba zaczne tyc :/ hmm A jak u Was z waga> Eni ciagle walczysz z ta banka chinska? mnie cellulit nie przeraza, ale rozstepy.. oliwka pomaga ale to dopiero poczatek przeciez.. Pozdrawiam i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie będe sie nakręcać - to nie ma sensu. Czlowiek by zwariował. Musze myślec optymistycznie Poza tym to zdrówko póki co nadal super. 6 kg do przodu - matko z córką - za dużo. waga kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie baniek chinskich narazie dałam soebie spokój - po ciązy przejde na dukana (wiem wiem nie od razu ale przejde) a na tej diecie celulit znika bo jesz duzo białka m.in oczywiście. Póki co oliwkuje sie bo rozstępy moga wystapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka pochwal się jaki to samochodzik kupiliście?:D my zmieniliśmy w lutym na większy bo do tej pory corsą jeździliśmy, teraz do bagażnika cała ja bym się zmieściła, więc wózek na bank wejdzie :D kolejna zmiana pewnie gdzieś za 2 lata:) ja się przywiązuje do samochodów (wiem wariatka) i traktuje je jak swoje dziecko:D u mnie samopoczucie git, wczoraj byliśmy w parku, na pizzy i lodach:D, a waga jak na razie ani drgnie, Eni, nie chce Ci nic mówić, ale 6 kg to chyba sporo, nie?:D ale Ty chuda to możesz sobie pozwolić;) ja wizyta kolejna a dop.30.listopada, ale czy będę mieć wtedy usg? nie wiem;/ ja jak sobie przypomnę to się smaruję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PENELOPO - NO SPOKO . zAŁAMKA MNIE DOPADNIE ZA NIEDŁUGO. Juz staram sie jeśc czesto a malo, ale czasem nie ma na to wpływu. No ja spoko ważyłam 58 kg przy 170 więc ja szybko wróce do tej wagi po ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasky80
hej :) u mnie wszystkie zle dolegliwosci chyba juz poszly w zapomnienie...mdlosci brak..apetycik wraca...dzis mam wizyte wiec dowiem sie co i jak ...juz nie moge sie doczekac az zobacze moje malenstwo:)...mam nadzieje ze jest wszystko oki...pozdrawiam was kochane kobietki i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
ja to nie wiem co to ma być za wizyta na której nie można robić usg?przecież to podstawa żeby stwierdzić że jest ok lub tez i nie ok. co popatrzy lekarz w oczy pacjentki i powie jest ok? trochę śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasky80
mała mika dlatego ja zdecydowalam sie na prywatny gabinet to moja 3 wizyta i za kazdym razem mam robione usg a ztego co mi wiadomo na kase chorych sa tylko 3 badania usg wiec moim zdaniem warto zainwestowac te pare groszy i spac spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mika nie wiem co to za ton w ogóle? Po pierwsze chodzę na razie na NFZ a w ramach funduszu należą się 3 USG to po pierwsze. Ostanie moje usg było 10.11 więc 5 dni temu a każdy lekarz Ci powie, że USG nie powinno się robić tak często, wprawdzie nie ma przeprowadzonych badań o szkodliwości fal, ale kto to wie? w ięc jak pójdę 30stego to nie wiem czy po 15 dniach od ost. USG pozwolą mi na kolejne? a po trzecie uwierz mi, że dobry lekarz i bez USG może stwierdzić, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. a śmieszna to jesteś TY pomarańczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
wątpię w to że da się stwierdzić że jest ok bez usg . a ja piszę normalnym tonem żebyś wiedziała.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mika hehehe a co?jesteś lekarzem, żeś taka mądra? przecież chodzę to wiem chyba lepiej niż Ty? i na pewno lekarz nie wnioskuje, że jest OK przez to, że patrzy mi w moje piękne oczy:D ja akurat chodzę z innych względów niż pieniądze na NFZ, ale są miliony kobiet, które chodzą mają tylko 3 USG -nie robią żadnych dodatkowych badań typu przezierność karkowa, itd i rodzę zdrowe dzieci, więc weź nie gadaj głupot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, spokojnie dziewczyny:-) Eni, twoje 6 kilogramów mnie trochę uspokoiło, bo ja mam prawie 4 na plusie i się gryzłam, że za dużo:-) Wyciągnęłam swoje stare karty ciąży i wyszło mi, że w poprzednich na tym etapie miałam około 2 kilo do przodu. Teraz 4 - z jednej strony to tylko 2 kilogramy więcej, a z drugiej to aż dwa razy więcej:-( My też już się zastanawiamy nad zmianą samochodu, bo w sześć osób do naszego Scenica się nie zmieścimy. Szkoda, lubiłam go. I tu pytanie do mam oczekujących czwartego maluszka, czym jeździcie? Nam się co chwila zmienia, początkowo myśleliśmy o Renault Espace, bo przyzwyczailiśmy się do renatek. Wcześniej jeździliśmy meganką, dwa lata temu zmieniliśmy na Scenica i siłą rozpędu nasunął nam sie ten Espace. Ale po przeczytaniu nie najlepszych opinii pojawiły sie wątpliwości. Zaczęliśmy rozważać więc zakup Forda Galaxy, a ostatnio spodobała nam się Mazda 5. I już sama nie wiem, co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie samopoczucie dziwne, przede wszystkim jeśli chodzi o sferę psychiczną, cały czas jestem jakaś podłamana, i to bez powodu (a przynajmniej ja go nie widzę). Nie mam kompletnie na nic ochoty, wstaję rano z łóżka, idę do kuchni i muszę usiąść i odpocząć, bo jestem zmęczona. I tak przez pół dnia. Wczoraj prawie zemdlałam (o matko, znów w kościele, nie wiem, dzidzia chyba nie lubi tam chodzić:P). Stoję, nagle w głowie mi się zakręciło, niedobrze mi się zrobiło, przy tym duszno, gorąco, zimny pot mnie oblał, zamroczyło mnie, więc usiadłam i w zasadzie to przestałam słyszeć co się dzieje dookoła, tylko szum w uszach. Za chwilę przeszło. Gdyby ten kościół był jakiś zadymiony albo coś, ale nie, siedziałam przy uchylonym oknie, miałam dostęp do świeżego powietrza, dymu żadnego nie było a ja świruję. Przy następnej wizycie może spytam o to lekarkę. Poza tym tak jak pisałam - mam jakiegoś niezidentyfikowanego doła, wiecznie mi smutno i źle. Nie wiem, czy powinnam już z kimś pogadać czy co, tak jakbym miała depresję przedporodową :/ A poza tym jeszcze mam dylemat. Cały czas myślałam, że nie chcę znać płci do urodzenia dziecka. A. najpierw chciał znać, potem stwierdził, że nie musi i jeśli ja nie chcę to on też nie, wczoraj znów wyskoczył, że mam zapytać na następnej wizycie o płeć (wkurzyłam się, nie poprosił, żebym zapytała, tylko - cytat: "masz zapytać na następnej wizycie", poza tym znów nie pójdzie ze mną?!) Powiedziałam, że jeśli chce znać płeć to niech sam zapyta, więc się przymknął. Ale miało być o dylemacie. Nie kieruję się tym co on gada, nie angażuje się póki co nawet specjalnie w tę ciążę, jakby sądził, że to moja sprawa. Więc mam w nosie jego zachcianki. Ale sama nie jestem pewna czy chcę znać płeć wcześniej czy nie. Cały czas mówiłam że nie, nie, nie. A teraz stwierdziłam, że może jednak...? Tylko korci mnie taka opcja, żeby spytać lekarki, ona mi powie, a ja nie powiem nikomu innemu kto tam u mnie mieszka:P tak na przekór wszystkim, może przynajmniej mi się humor poprawi. Tak czy inaczej do wizyty jeszcze ponad dwa tygodnie, czasu a czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×