Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Niestety tak to już jest ktoś umiera i robi miejsce dla nowego życia. Ja mam tylko 1 dziadka, który jest bardzo chory... chciałabym aby doczekał się na prawnuka albo prawnuczkę, ja jestem jego najstarszą wnuczką i to byłby Jego pierwszy prawnuk/czka. Drugi dziadzio niestety umarł za Nim jeszcze moi rodzice się poznali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien - no super wieści. Skromne ale najwazniejsze że maluszek ma się dobrze. A dzis sloneczko piękne - i kawunia przede mna. Jutro wolne - huraaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eni lekarz powiedział, że wszystko jest w normie. Maluszek tak się wiercił i nie chciał dać się zbadać. dziś czeka mnie wizyta u mojego gina idę do Niego z wynikami. Mnie na razie zapach kawy odrzucał do tej pory, a teraz z chęcią bym się napiła a nie wiem czy powinnam muszę się go dziś spytać czy mogę pić. A jak się dziewczyny dziś czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super. Ja też już się czuje coraz lepiej:) Teraz to tak szybko powinno zlecieć. Zaraz będą święta potem nowy rok i coraz bliżej do maja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLANUJE POPRACOWAC DO KOŃCA MARCA a potem tylko przygotowania. A wy pracujecie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pracuje ale planuje do końca roku tzn zależy jaka będzie zima mieszkam w górach Świętokrzyskich i codziennie dojeżdżam do pracy 30 km więc wszystko zależy od zimy. a powiedzcie mi NT u maluszka wynosi 0,33 czy to dobrze? a DT 1,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuje, mam nadzieję że do końca ciąży, ale to sie okaże reż muszę codziennie dojeżdżać 20 km w jedną stronę i zawieść synka do szkoły. U mnie jest problem taki że mój starszy synek chodzi do szkoły tam gdzie ja pracuje więc czy mi się to podoba czy nie muszę go zwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka_k-ce NT TO PRZEZIERNOŚĆ KARKOWA. mój bąbel 11 TYG I 6 DNI miał wynik 1.66 mm i lekarz powiedział że wszystko jest w normie. A DT nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka, jesteś z Katowic?;) ja już w domku:D po badaniach:D wszystko jest OK:))) dziewczyny mam wielką prośbę czy mogłybyście wkleić wasze wyniki tzn. chodzi mi oto, żebym mogła sobie porównać i myślę inne dziewczyny też. właśnie porównywałam z kuzynką różnica między nami w dniach ciąży wynosiła tylko 2 dni, a różnice były spore. CRL 57mm BPD 18mm HC 67mm AC52 FL 8,3 EFW 56,47g N 1,5mm badanie wykonywane dokładnie 12t4d Baaaaardzo proszę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróce do domu to napisze penelopo - bo przy sobie mam tylko karte ciąży, a tam nie mam tego wpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CRL 5,87cm BPD 2,15cm HC 7,34cm AC FL EFW N 1,66mm badanie wykonywane dokładnie 11t6dni To co znalazłam na wyniku wpisałam. To się nie ma co przejmować różnicami u tak małego dzieciątka jeden dzień robi wielką różnice. Mój bąbel jest dość duży ale mój pierwszy syn po porodzie ważył 3950,00gr. więc kawał chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie pracuję od samego początku ze względu na zagrożoną ciążę. Ale bardzo bym chciała bo czasami nudzę się okrutnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babie lato_
Hej kobietki :) Zapraszam Was na nowe forum dla kobiet www.babie-lato.pun.pl Rozmowy w miłym gronie gwarantowane! :D Mamy też dział dla Mam i kobiet oczekujących dziecka :) Wejdźcie na nasze forum i zarejestrujcie się :) ZAPRASZAMY SERDECZNIE 🌻 P.S. - Rejestrując się na naszym forum możecie założyć wątek prywatny, do którego prócz Was nikt nie będzie miał dostępu, a tym samym unikniecie podczytywania i komentowania Waszych wpisów przez osoby niepożądane. Pelna prywatność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak tylko znajde wyniki to zaraz wkleje. I racja tu jeden dzien u takiego Malenstwa to wielka roznica :) myslalm, ze mdlosci i wymioty juz mijaja ale sie pomylilam juz 3 dzien sie mecze z powrotem i mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i jak juz wczesniej pisalam - niestety juz nie pracuje :( i meczy nie to strasznie, ja nie umiem siedziec w domu i nic nie robic, nie pracowac. Juz mi brakuje kontaktu z ludzmi. a teraz to juz mnie nikt nie przyjmie :( stram sobie jakos czas organizowac by nie siedziec bezczynnie ale nudzi mi sie w domu, a tu ani znajomych ani rodziny...:( milka czyli Ty jestes z okolic kielc? mam racje? To moje rejony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni- ja też czuję już ruchy maleństwa-uwielbiam to. Milka_k-ce- współczuję bardzo (podobnie jak Justynka przeczytałam inaczej, pewnie z pośpiechu tak zostało napisane i byłam w szoku...) Mnie dopadło zapalenie spojówek.Wczoraj potwornie zaczęły mnie boleć oczy, białka się zaczerwieniły, a w nocy oczy zaropiały. Na szczęście mam antybiotyk w kropelkach, który dostał ostatnio mój synek i pediatra mówiła, że mogę go spokojnie wziąć, jeśli się zarażę- ginekolog to potwierdził. Co do samopoczucia, to nadal koszmarne: mdłości nie ustępują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa ale dużo masz tych wymiarów... ja miałam genetyczne usg ale tylu danych nie mam :( CRL 63,7 mm NT 1.3 badanie w 12 tyg.5 dniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 tyg 5 dni CRL 46,8 mm NT 1,0 mm syndrom downa 1: 50.000 14 tydz 2 dzien CRL 7.48 cm BPD 2.73 CM OFD (HC) 2,93 CM HC 9,05 CM HC* 8,90 CM AC 8,28 CM FL 1,52 CM TO TYLE CO MAM JA . I oczywiscie lekarze twierdza, ze wszytsko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolice Kielc. Moje wyniki: NB kość nosowa - 0,33 NT- przeziernośćKarkowa - 1,7 dzidziuś ma 8,04 cm a pozostałe lekarz powiedział ze w normie mam taką nadzieje wczoraj miałam ciężki dzien i weszłam do niego na sam koniec wizyt czekał tylko na mnie zrobił USG zbadał i mówił ze dobrze. kolejna wizyta za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie wykonane 13 tydzien i ja 1,7 kg do przodu brzuch widoczny wszyscy widzą ze jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja już nie mogę doczekać się tego brzuszka... Trochę się zaokrąglił ale jeszcze nie jest taki typowo ciążowy.... Ale już pewnie niedługo mnie wypchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CRL 6,29 BPD 2,27 NT 1,06 HR 152 W 13 TYG. z tego termin wyszedł mi na 05-05-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CRL 59 mm BPD 18,4 mm NT 1,49 mm Z badania wyszło mi że jestem w wyższej ciąży o 1 tydz A jak się dziś dziewczyny czujecie??? Ja dziś nawet dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO KOCHANE DZIS MAMY RACZEJ WOLNE PRZYNAJMNIEJ OD PRACY ZAWODOWEJ - zaczełam już obiadek i teraz patrze co tu wpisałyście . Ogólnie spoko tylko już brzusio większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa TY chyba jestes kosmetyczką - napisz nam czy żelówki moga zaszkodzić ciąży ??? i czy ten fryzjer też odstawić na późniejsze miesiące - może któraś coś wie więcej???????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni - już obiadek? Ja właśnie skończyłam śniadanie:-) Wolne dzisiaj, to się lenimy. Poza tym wczoraj kupiliśmy pyszne pierogi na dzisiaj, żeby nie zawracać sobie głowy obiadem. Na 14 idziemy na paradę. W Poznaniu 11 listopada to nie tylko święto narodowe, ale też imieniny ulicy:-) Mamy paradę, święty Marcin na białym koniu dostaje klucze do miasta, no i objadamy się rogalami Świętomarcińskimi, mniam:-) Dlatego obiad dzisiaj skromny, bo kto jeszcze będzie miała miejsce na pierogi? ;-) Pozdrawiam was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×