Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ewelina Mój też ma nowego mitsubishi outlandera:D boski jest;] a my jeździmy VW passatem na razie sedanem, ale zastanawiamy się nad zmianą na kombika:) zobaczymy bo na razie zaciskamy pasa, żeby coś przyoszczędzić:) @rubinkowa 3mam kciuki, żeby wszystko było dobrze🌼 @ad888888 nie nadwyrężaj się! Mycie okien zabronione!:) @stylowa, a widzisz mi lekarz powiedział, że to zupełnie co innego i wykrywa inne choroby i nie ma to w ogóle związku z przeziernością. więc dwie różne opinie:) teraz czytałam w necie i rzeczywiście, wyczytałam, że są to dwa różne badania niezależne. @Aniołku witaj:)🌼 @Czekoladowa GRATULUJĘ:) dziś znowu się ważyłam, waga ani drgnie, a co drugie dzień jem pizze i takie inne paści:P Ogólnie samopoczucie bardzo dobre, tylko wieczorami jestem nie do życia, nawet do sklepu na ciuszki nie chciało mi się jechać, a to już świadczy, że ze mną źle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie jeżdze passatem combi bo TDI a ja niestety lubie nacinąć na gaz, więc paliwo szybko ucieka. Narazie nie wymieniam, bo jeździ mi sie superowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie dzień, jak co dzień. Trochę przechodzi senność i jakoś funkcjonuję. Co do ruchów dziecka, to niby lekarze twierdzą zgodnie, że po 16 tygodniu u kobiet, które już rodziły, ale ja też jestem przekonana, że czuję swoje maleństwo i nie są to jakieś motylki w brzuchu tylko delikatne kopniaki. Czasem nawet jak dostanę w szyjkę macicy, albo w pęcherz to, aż podskakuję zdziwiona ich siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do samochodów, to ja aktualnie jeżdżę Fordem Scorpio. Duży i bezpieczny, ale po urodzeniu dziecka będę musiała rozejrzeć się za 7-mio osobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migrena - ja właśnie szukam 7-osobowego, na razie się tylko rozglądam, bo w naszym Scenicu mamy ubezpieczenie do maja, więc sprzedać chcemy wiosną:-) outlander jest fajny, ale raczej na 5 osób, na więcej jednak jest niezbyt wygodny, wolałabym auto z przesuwanymi tylnymi drzwiami, są wygodniejsze przy dużej rodzinie, do tego nie wiem jak inne, ale ten outlander, którego oglądałam miał w ostatnim rzędzie dwuosobową kanapę, a nie pojedyncze fotele, przez co, ewentualne bagaże trzeba by umieścić w miejscu jednego fotela w drugim rzędzie, co utrudni dostęp do trzeciego rzędu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja też się dołączę jeśli mnie przyjmiecie? Też mam termin na maj 2011. Fajne są takie topiki, bo jedna od drugiej więcej się może dowiedzieć. Na początek może się przedstawię- mam na zegarze 31 lat, na stanie 5 letniego synka i jestem z łódzkiego. Co do mojej ciąży tak, jak i pierwsza jest na podtrzymaniu, ale póki co przebiega prawie dobrze- prawie, bo ostatnio potwierdzono łożysko przodujące. Dzidzia na podstawie badań jest książkowa, mam nadzieję, że ta ciąża podobnie jak poprzednia także szczęśliwie się zakończy. Marzy mi się córa, ale to fakt, że najważniejsze aby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej miałam Forda galaxy, 7 osobowego. Tyle, że to wielki samochód i okropnie paliwożerny. Rozwiązaniem byłoby chyba znalezienie auta, w którym tylne siedzenia można by skierować ku sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje slicznie ;) ja narazie bede popylac nissanem note bo stoi pod blokiem nie czesto uzywany a w gruncie rzeczy nowy. Ja nie mam problemu z wielkoscia auta bo bede tylko ja ,Malenstwo i Pan A. A moj A. i tak jezdzi swoim;p Dziewczyny wlazlam dzis na wage i nie przytylam ani gramika a to 13tc. ... Widze ze nie tylko ja tej nocki nie spalam...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tematów aut 7 osobowych ja polecam modele Renault Espace- osobiście przepraktykowaliśmy już II, III i obecnie IV. Auta 7 osobowe, wygodne, przestronne z miękkim zawieszeniem. W modelu III przednie siedzenia są obrotowe. Jako auto miejskie rodzinne polecam też Fiata Multiplę 6 osobowy-dobra jakość za rozsądną cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Multipla jest w porządku, bo ma 6 miejsc w dwóch rzędach, co pozwala na normalny bagażnik, ale strasznie nam się nie podoba. Czy w Espace IV nie ma obrotowych foteli? Jak już pisałam przesiedliśmy się z meganki na scenica i oczywistym było, ze następnym krokiem będzie espace. A teraz nie wiadomo skąd pojawiły się wątpliwości. Ciszę się, że zachwalasz to auto. Może jednak wrócimy do korzeni:-) Zawsze powtarzam, ze my kochamy Francję, francuskie samochody, francuskie jedzenie i francuską miłość;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuję tylko i wyłącznie samochody niemieckie, ewentualnie japońce, żadne inne się nie liczą. ja mam ciężką nogę tak jak eni, ropa ucieka, i 60l zbiornik trza napełniać szybko:D na paliwo idzie mi chyba z 450zł miesięcznie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja!!!.
jak myślicie na jaką trzeba golić się tam długość? ja się golę maszynka ,i zostawiam do 5 mm włoski .za krótko czy za długo? a może jest ok? chodzę co miesiąc do lekarza i co raz szybciej odrastają ,a nie cierpię tam się golić ,no i wyręcza mnie mąż w tym zajęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek, Ann-witajcie:) JaTuśka- ja też czasami mam taki ciągnący, kłujący ból w podbrzuszu. W jeden wieczór był nie do wytrzymania. W następną środę mam wizytę u ginekologa, to go podpytam co to może być. Czuję ruchy więc mam nadzieję, że z dzieckiem wszystko w porządku. Czekoladowa- gratuluję zdanego egzaminu! Sama przez to niedawno przechodziłam i od początku lutego mam prawko. My jeździmy passatem sedanem, a kiedy mąż jest w delegacji, to ja jeżdżę z synkiem oplem signum. Samopoczucie trochę lepsze, choć zastanawiam się ile mogą trwać mdłości? Cały czas je mam, a to już prawie 16 tydzień. Waga: na plusie 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tez mnie bolało podbrzusze jak przed okresem (miałam dużo stresu) jak byłam na usg genetycznym to powiedziałam lekarzowi i od razu przepisał mi luteine dopochwowo powiedział że nie powinnam mieć żadnych bóli a tym bardziej nie powinny się powtarzać. Ale ja miałam bóle jak przy okresie więc nic mnie nie kuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
a usg genetyczne to robił ci twój lekarz czy gdzieś indziej chodziłaś na jakieś specjalne urządzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasky80
eitam wszystkie mamulki:)ja jestem juz po wizycie....dokladnie 12 tydzien i 3 dzien cale i 6 cm mojego szczescia:):)...dzidzi tak wymachiwalo raczkami i nozkami ze lekarz mial problem ze zmierzeniem ale w koncu jakos sie udalo .wszystko jest w normie wiec to jest najpiekniejsza wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasky- to gratulacje ruchliwej 6cm pociechy ;) moje malenstwo to zupelne przeciwienstwo twojego;p spi i spi i spi i spi. A jak juz trzeba sie obudzic to wariuje przez chwile, a pozniej znowu zasypia;p chyba ma lenistwo po mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze po wpisach ze pójde pierwsza na salę porodową, bo co wizyta u gina to termin mi skacze od 01-05- maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopo 450 zl miesięcznie - ojojojo masakra duzooooo. daj cegłe sobie pod gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann witaj u nas co do aut to generalnie pojecia nie mam, ja dopiero wybieram sie na prawko, czekam tylko az przestanie mnie mdlic przy kazdej jezdzie :) mam tez na oku autko, ktore chcialabym kupic. Moj S. sie smieje, ze dla mnie to tylko czolg sie nadaja, bo niecierpie malych aut, tylko takkie duuzeee :) i wracajac do tych usg - niby nie udowodniono zadnej szkodliwosci itd ale to wciaz istnieja obawy, czego bardzo zaluje. ja nastepne usg mam dopiero 22 grudnia :( na poczatku ciazy bylam na podtrzymaniu nalykalam sie jakichs swinstw i te globulki 2xdziennie a fuj, teraz niby ok chociaz wolalabym widziec na usg na wlasne oczy. wiem, ze moze jestem przewrazliwiona - ale studiowalam rewalidacje i pracowalam z dziecmi chormymi, uposledzonymi z roznymi wadami i wiem, ze to na prawde ciezki kawalek chleba. Poki co wiem, ze jest dobrze i wierze, ze bedzie tak nadal, choc zawsze malutki straszek pozostaje. oj juz nie marudze ide sprzatac mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni35--chyba razem jakoś na tę porodówkę popędzimy, bo ja niby mam 1.05, ale ze wskazaniem nawet na ciut wcześniej...poczekamy zobaczymy... A tymczasem tak się nie mogę doczekać kolejnej wizyty i USG z Maleństwem...Też tak macie, że jak jest dłuższa przerwa, to nie możecie się doczekać, żeby zobaczyć, co u Waszego Skarba?? Bo ja czasem to świruję z niepewności...i te ruchy....mogłyby się juz zacząć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mam to samoooooooo. Wizyta na 1 grudnia a to jeszcze 2 tyg. kupa czasu. Mi sie wydawalo ze pare dni temu czuje ruchy juz( to moja Ii ciąża) ale to tylko pare razy i koniec . więc teraz czekam na kolejne takie czucie. pOZA TYM DZIEN UPŁYWA coś dzis powoli. 2 h i adijos do domu. Same dziś świadCZENIA mam - a urodzeń w tym niewiele. Duzo teraz imion tj: FILIP, RAFAŁ, ZUZANNA. MAJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale naskrobałyście przez te 2 dni jak mnie nie było :) U mnie samopoczucie bez zmian, ale po cichu liczę że już za kilka dni zacznę czuć się cudownie. Wizytę mam dopiero 7 grudnia, także jeszcze czasu a czasu. Dzisiaj byłam u kosmetyczki na pomalować paznokcie i bardzo chciałam na taki walący po oczach róż, ale w związku z tym że mój ukochany ma jutro urodziny i to zrobiłam mu prezent i mam frencha bo go uwielbia :) Ale następnym razem biorę ten róż! Co do samochodów to my jeździmy BMW e46 kombi w dieslu, lubię to auto, ale dla siebie wolałabym coś mniejszego i myślę że po wakacjach, a może jeszcze przed kupię sobie jakiegoś małego pierdka typu polówkę. Dla mnie na razie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam na 1 maja termin ze wskazaniem, że może być wcześniej;) ciekawa jestem jak to w końcu bedzie, ze wskazaniami tylko na CC pewnie rozpakuję się jeszcze w kwietniu. Ruchów póki co nie czuję, ale jestem w trakcie 17 tygodnia, pierwsza ciąża, więc spokojnie jeszcze na nie czekam. Jeszcze nawet z miesiąc mogę ich nie czuć... A teraz właśnie siedzę w kserówkach na studia, dowalili nam sporo materiału, więc trzeba to kiedyś zrobić. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i spokojnego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he widze, ze nie tylko ja mam tak z terminem, mi generalnie wyznaczyli chyba ze 3 czy 4 terminy na 1.05, pozniej na 5.05 , na 9.05 i jeden jeszcze pozniej jakos. Poki co trzymamy sie daty kolo 9.05 ale tez moze byc wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od paru dni pobolewa mnie głowa. Nie chcę brać żadnych prochów, ale dziś już nie daję rady i chyba wezmę jakiś paracetamol. A może znacie jakieś inne skuteczne sposoby? Z tymi ruchami to chyba zależy też na której ścianie umiejscowione jest łożysko. Jak na tylnej to można wcześniej czuć ruchy, niż jak jest na przedniej. Ja mam łożysko na tylnej ścianie i jestem szczupła (a raczej byłam;-) ), więc delikatne ruchy czuję już prawie codziennie. Mój doktorek też mówi, że do maja nie dotrwam, ale co on tam wie;-) Twierdzi, ze moja poharatana szyjka tego nie zniesie. Ja tam bym nie narzekała, gdybym miała urodzić wcześniej. Z doświadczenia wiem, jak się dłuży ten ostatni miesiąc. Oczywiście pod warunkiem, że nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów_mama zjedz jabłko, wypij kawkę, prześpij się albo jakiś kompresik na głowę:) od jednego apapu nic Ci nie będzie, a jesli masz się poczuć lepiej to weź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mama- ja dziś mam ten sam problem z bólem głowy i już nie dałam rady, wzięłam eferalgan i już deczko lepiej. Może to pogoda??? Wracając do tematu aut mnie też się Multipla nie podobała, ale jak wsiadłam to już chyba jakiś czas tak zostanie :D Co do Espaca IV nie ma obrotowych foteli-chyba, że nasz model. III miała. Espaca IV ogólnie mamy do sprzedania-przyszedł czas na kolejne zmiany :) Ja mam termin na 21-25 maja 2011, z tymi ruchami to też tak mi się zdaję, że czasem delikatne już czuję. Kolejne USG na 2 grudnia i też dokładnie mam jak Wy, że już bym chciała znów tam podejrzeć jak sobie dzidzia pływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny urodzimy BYKA - co rozmawiam z takimi osobami - co za wredne są. A kobiety to juz wogóle. Boję się że mój maluszek bedzie nie-dobry. wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×