Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Odnośnie wydzieliny to u mnie w sumie było ok- tylko wszystkie leki biorę dopochwowo i ciągle to wszystko wypływa i mnie to strasznie męczy. Ostatnio lekarz stwierdził, że niestety stan zapalny mam. Dodał mi jeszcze jedne globulki to już teraz mam kosmos :O Ciągle chodzę się myć i zmieniam wkładki. Kiedyś jak miałam stan zapalny to kojarzę, że takie saszetki kupowałam Tantum Rosa- teraz nie mogę znaleźć czy w ciąży można to stosować. Aptekarka mi doradzała Lactacyd, mam w domu jakiś inny żel do higieny intymnej i w sumie tego ciągle stosuje. Już się zastanawiałam czy może nie za dużo i dlatego mi się zrobił ten stan zapalny. Gdzieś w necie czytałam aby stosować kefir. Już teraz sama zgłupiałam. Macie jakieś teorie na ten temat? Emilii10 Nie kojarzę czy Cię już o to pytałam? Czy Ty będziesz rodzić w Łodzi? Jeśli tak to w którym szpitalu? Fajnie byłoby się tak spotkać na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a propo wypowiedzi Julietty40 piszesz że nie możesz się przyzwyczaić do nowej sytuacji , U mnie koleżanka nie może się do tego przyzwyczaić że ja jestem w ciąży. I tak objęłam to zdyb grzecznie. Co jakiś czas dzwonie do mnie czy nie idę z nią do clubu , albo np wczoraj ze robi imprezę w domu i żebym wpadła , nie może tego zrozumieć że w moim stanie jest to raczej nie możliwe , a na pewno męczące dla mnie. Wczoraj się tak zastanawialiśmy z moim M że ona to chyba małą wyobraźnie ma. Skoro za każdym razem jej tłumacze a ona dalej swoje. Pewnie jak urodzę to też będzie dzwonić - bo pewnie według niej będzie po ciąży wiec w czym problem... Najlepsze jest to że nie należałam no osób często imprezujących a akurat z tą koleżanką byłam może z 5razy w clubie. Nie wiem czemu teraz sobie mnie tak upatrzyła na nocne wypada , i dlaczego niektórzy Ludzie nie są wstanie zrozumieć nas kobiet w ciąży. A nawet nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Próbowałam nadrobić choć trochę zaległości, ale dałam rade przeczytać tylko kilkanaście stron. Mam już internet w pracy, więc w wolnych chwilach będę do was zaglądać. Witam wszystkie nowe majóweczki. Widać, że druga polowa ubiegłorocznego lata była bardzo owocna;-) Ja czuję się rewelacyjnie, wedle mojego lekarza nawet za dobrze;-) Tak jak pisała tigero zaleca mi polegiwanie, tak na wszelki wypadek, hehe, dobre sobie. Niech sam sobie poleguje:-P Prócz tego kazał mi poprawić wyniki krwi, chociaż mam je w normie. Też na wszelki wypadek;-) Moja Zosia rozwija się dobrze, waży 650 gram i jest dość spokojną dziewczynką. Ma swoje okresy aktywności, rano budzi mnie poranną gimnastyką:-) i wieczorem przed snem daje o sobie znać. Pozdrawiam wszystkie mamusie i obiecuję zaglądać częściej. A i przy okazji proszę dopisać moją Zośkę do tabelki. W pracy korzystam z netbooka i ciężko mi idzie kopiowanie. Ciągle mi coś ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow-mama witaj :) ales nas zaniedbala :P no ale wiadomka ze rozumiemy :) tylko nie szalej za wieele w robocie :P Twoja Zoska rzeczywiscie juz spooora :) Kasiuula ta Twoja kolezanka to jakas niepowazna? takie propozycje ciezarowce? do klubu, na impreze? chyba zglupiala (bez obrazy) ... ale mam leniaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- miejmy nadzieje ze moja kotka bedzie grzeczna i |Twoja psinka tez jak maluchy pojawia sie na swiecie. Jesli sie ich nie odsunie i bedzie tez czas poswiecac to mysle ze bedzie dobrze. Ogolnie czytalam zeby przed przyjazdem dziecka do domu dac kotu czy psu ubranko dziecka do powachania i lozeczko. Masakra dziewczyny ale jestem wkurzona! mam pozyczonego od brata nowego netbooka z jego firmy i za 2 miechy musze go oddac a dzis walnal mi zasilacz w nim! \kolejny wydaek no i oby brat sie nie skapnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa też uważam że skupiała ...x... też właśnie słyszałam o tym zęby zwierze wcześniej się zapoznało z zapachem nowego domownika. I na pewno tak uczynię. Znalazłam spoko stronę z mebelkami do dziecinnego pokoju http://www.meblik.pl/pl/kolekcje/76/bianco-fiori/ a tutaj są na allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17391100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chodzi o meble do pokoju dziecięcego, to jeszcze przed ciążą widziałam program o takich stymulujących rozwój dziecka. Ile w tym komercji a ile prawdy to Bóg jeden wie ;), w każdym bądź razie podaję jako ciekawostkę stronę. http://www.ma-ma-ma.pl/ My pokoju dziecięcego nie urządzamy póki co. Na razie ograniczymy się do łóżeczka w sypialni a jak Brzdąc podrośnie i będzie gotów na własny pokój to wtedy go urządzimy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESKA oglądałem też ten program. w meblach mi się tylko podoba że na szafie jest tablica do malowania , i również w swojej ofercie mają takie drzwi z tablica :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak czekolada pomogła, bo nastrój poprawił się. Kasiulaaa - znowu ja miałam inny problem. Jestem bardzo otwarta i pomocna, jak ktoś miał problem, to oczywiście szukał u mnie porady. Mówię tu o koleżankach i rodzinie. Ale ile mogę żyć problemami innych, nie dość, że w pracy, to zamiast wyciszyć się i odpocząć, to także w domu. Od kiedy jestem w ciąży, nauczyłam się być asertywna. Kiedyś bez względu na to jak się czułam , nie potrafiłam odmówić, jak ktoś zadzwonił i mówił. że zaraz do ciebie wpadnę lub wpadniemy, nie pytając się czy mam czas, czy może chcę odpocząć. Teraz jest zupełnie inaczej.Postępuję trochę egoistycznie, ale mówię, że przepraszam, ale źle się czuję. Zrozumieli. Jutro przychodzi koleżanka, zrobiła już ciasto, nawet zapytała , czy w czymś mi może pomóc. Miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgapione od kwietniówek:D 1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz i którego się tu trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was majóweczki w ten poniedzialkowy wieczor no i razem z męzem wspólnie zdecydowaliśmy z ekolor wozeczka bedzie Indian czyli ten bężowy wózeczek taki uniwesalny dla Laurki no i jak pożniej będzie chłopczyk to też bedzie ok Kooralinkaa zawsze stram sie nie zapominac o kazdej z Was bo i wy o mnie tez zawsze pamiętacie a układnaie to juz pikus bo to juz po wszystkim tylko układac a sprzatac ten cały burdel niezle u mnie co prawda oby dwie mamy sie zobowiazaly do posprzatania mieszkanka po remoncie wiec mnie czeka slodkie lenistwo co do majteczek to ja musiałam zrezygnowac z stringów bo dużo wydzieliny i ze względu a wkładki to raczej figi piga 999 witaj ja tak jak ty musiałam zmienic bielizne dokladnie z tych samych powodów co ty kochana x dziekuje za opinie na temat tej czerwieni rzeczywiscie masz racje dlatego zdecydowalismy sie na taki neutralny kolor a co do tego sprzedawcy to niezle ten sprzedawca na allegro nie ma co takie lozeczka miała własnie moja znajoma przy blizniakch najpier spały w jednym lożeczku a pozniej kazde w swoim a co do łózeczek z plyty to nie poleca sa malo trwałe Jola1237 tak to juz jest jedni maja taka fizjonomie inni jedna Emili10 no kochan aj to powiem brzydko myslałam ze żoładek wyzygam tak mnie męczyly mdłości to było od 10 -20 razy dziennie seans z kiblem non stop,ja tez na pierwszej wizycie miałam zlecone badania na toksoplazmozę,i moja pani gginekolog to dusza czlowiek miła sympatyczna dokładna i cierpliwa u mnie wizyta zawsze trwa do 30 min co do łozeczka to ja jednak wole takie bez szuflady dla mnie jest zdecydowanie wygodniejsze Agnes 71 tak kochan to wozeczki z gornej polki drogie ale my nawet gdybysmy nie dostawali go w prezencie to i tak bysmy go kupili ale wiem i zdaje sobie sprawę ze do tanich nie naleza, JaTuska rozumiem cie dokladnie bo ja mialam taka sytuacje jak trafilam do lekarza ze ból jak cholera a diagnozy zadnej i nic nie wiedza miałam wrazenie że mnie tam traktuja jak symulantkę Weska dziekuje za opinie w sprawie wózka a cene zmiesciłam wyzej ale cena za komplet to ok 2700 zl(gondola,rama,spacerówka,fotelik) a co do tej kreski to ja jej w ogóle nie mam Trelevinaaa witaj kochana rzeczywiscie podoba mi sie klasyka i tak samo klasyczne wózeczki Emilka_83 w 100% się z Toba zgadzam bo lózeczko drewniane jest zawsze lepsze od tego z płyty mamuskamaj raczej za pobraniem nie powinno być problemow tylko sprawdz jezeli bedzie taka mozliwosc zanim dasz kurierowi kaske Bunia_3 witaj kochan moja torunianko i dziękuje za uwagi co do wózeczka Kasiula s-ce mi tez o jeden rozmiar tylko ze mi z d do E i ciezkie ma te cycki jeden to nie wiem ile waży jak go podnosze no i mam strasznie nabrzmiale a co do psa to warto dać mu do powachania jakas rzecz dziecka zeby poczul zapach ale mysle z enie bedzie żle no i fajnie ze tak wyszlo z tym mieszkankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pisze do reszty z was bo mi nie chcialo otworzyc 213 strony julietta 40 czasem tak sie tak zdarzą ze mamy gorszy humor ale czekoladka super pomysly maja te twoje chlopaki,no widzisz prawdziwi znajomi potrafia zrozumiec Znowu_mama no rzeczywiscie lato bylo bardzo owocne w tym 2010 roku widać ze zośienka to takie aktywne dziecko Kasiula s-ce ja to jenak nie kupuje takich mebli dziecinych bardzo tylko normalne bo pozniej mała będzie miała jedynie naklejki na sciane pare takich ciekawych Pemelopka dziekuje bardzo za zestawienie chcialam o to zapytac własnie kochana a ty jak zwykle nie zastapiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia256 dzięki za radę, jeżeli będzie tylko możliwość to jak najbardziej sprawdzę. Teraz nauczyłam się, że powinno się dmuchać na zimne, hehe. Ale człowiek uczy się na własnych błędach, tak jest życie skonstruowane. Ja coś nie mam weny do pisania, choć podczytuję was regularnie. Może jutro będę miała coś więcej do powiedzenia :( Życze spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się raczej trzymała Wg encyklopedii Larousse: wydaje mi się to najbardziej wiarygodne. Ja to liczę tak: jeżeli 22 maja mam termin to każdego 23 zaczynam nowy miesiąc. Dzisiaj mamy 24 styczeń u mnie jest 24 tydzień więc 6 miesiąc ale zakręciłam co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywisci eco źrodlo to inne dane dotyczace tych tygodni odnosnie mc ale to jak ze wszystkim ja jeszcze musze tylko kuoic wanienke i zastanawiam sie czy kupic taka ze stelazem czy nie nie wiem dziewczynki co wy na ten temat sadzicie zaraz wam wkleje link o co mi chodzi http://allegro.pl/stabilny-stojak-stelaz-pod-wanienke-100-102-cm-i1417202163.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lozeczka to maz dzwonil i raczej je kupujemy bo wystarczy zaznaczyc przy kupnie ze ma byc jeden wzor z zyrafka a jeden z misiem. Tylko co do koloru nie moge sie zdecydiowac czy wisnia czy ten venga. natalia256-ja dzieki waszym poradom zrezygnowalam z kupna tej wanienki fisher price i bede wlasnie taka kupowac na stalezu zwykla. 5minut po kolacji stwierdzilam ze jestem glodna i chce cos slodkiego no to maz zrobil mi calaaa miche budyniu czekoladowego:P:) wlasnie wpieprzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x rzeczywiscie bo ta wydaje mi sie ze nie ma sensu wydawać duzo pieniedzy na wanienke a co do budyniu to zyczę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie kochane co na kaszel można w ciąży wiem ze pisałyscie nie bardzo chce mi się przeszukiwać forum brałam tantum verde i ten syrop prenalen ale kaszel mnie męczy nadal:-( pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, mojego męża rozkłada jakiś wirus, dziś chyba śpimy oddzielnie. Zaraz mu dam jakiś gripex albo coś w tym stylu, w każdym bądz razie kaszle, jest mu zimno, głowa go boli. Ann 123, będę rodziła w Rydygierze na Sterlinga, a USG zawsze robię na Zielonej 25. Na kiedy masz termin?? A ty gdzie zamierzasz rodzić? Natalia my myślimy z mężem o II dziecku gdzieś za 2 - 3lata i jak sobie pomyślę że mam przeżywać raz jeszcze te pierwsze miesiące tak jak przy I ciąży to normalnie mnie odrzuca. W ogóle mówi się że ciąża to błogosławiony czas, ale nie dla mnie, jestem cały czas osłabiona, mimo że staram się być aktywna. Życzę miłej nocki, idę mężowi dać leki i tez do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękne te mebelki ale niestety nie na moja kieszeń:( kochane mnie tez dopada choróbsko:(:(:( ja juz wzięłam 5 ml nurofenu dla dzieci... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Emili10 - z tym syndromem wicia gniazda - muszę powiedzieć że mam dokładnie to samo. Dopiero skończyliśmy malowanie i przemeblowanie i jeszcze nie wszystko poukładałam tak jak bym chciała i muszę jeszcze porządnie wysprzątać ale w końcu jestem usatysfakcjonowana. W kwietniu urządzimy kącik dla maluszka. Mój mąż już chyba ma dosyć tego meblowania, malowania i innych prac tego typu więc muszę mu dać trochę odpocząć:) Kropeczka - co do ciemnej kreski to u mnie akurat tego nie ma. Ja niestety z małego B wróciłam do D i powyciągałam swoje starsze staniki które kiedyś zakopałam w szafie i na razie są ok. A co do kopania i inteligencji naszych maluchów to mój jest bardzo buntowniczy, jak brzuch ścisnęłam za bardzo pasami w samochodzie bo akurat nie wzięłam adaptera do pasów to mały dał mi popalić w to miejsce. Próbował własnymi nóżkami usunąć przeszkodę :) Penelopa - podsunęłaś mi myśl z tymi stanikami bezszfowymi bo ja za takimi nigdy nie przepadałam i teraz nadal nie noszę ale to może być jakaś przyczyna mojego problemu - tzn właśnie to ugniatanie przez niektóre staniki. Niestety muszę się przyłączyć do wszystkich mających problemy z pęcherzem niby pełnym a potem się okazuje że prawie pustym. Widać że to normalne :) Tak samo jak to że zdarza mi się popuścić np. przy kichaniu. Więc mocz + inna wydzielina powoduje że w ciągu dnia kilka razy zmieniam wkładki a najchętniej robiłabym to co chwilę :) Co do brzuszka to u mnie jeszcze jakiś miesiąc temu prawie nic nie było widać a teraz 95cm w obwodzie i jest już widoczny. Nie wchodziłam od 30.12 na wagę więc nawet nie wiem jak to wygląda ale widzę że powiększyły mi się piersi i widzę że mam masywniejsze uda. stylowa - korzystaj z możliwości i cisz się znajomymi :) piga999 - badanie na toxoplazmoze właściwie można zrobić w kazdym momencie ciązy chociaż chyba je się robi tak na początku i potem w środku. Ja mam różne zwierzaki domowe - pies, papugi, świnka morska więc bałam się czy się nie zarażę tym od nich ale lekarka mnie uspokoiła że prędzej się można od nieumytych warzyw i owoców czy surowego mięsa albo mieszania w ziemi zarazić niż od zadbanych, czystych zwierzaków bo w toxo chodzi nie tyle o same zwierzęta co higienę. Te koty są szczególnie takie przereklamowane z toksoplazmozą ale jak ktoś w ciąży i przed nią zachowuje zasady higieny w kontaktach z kocimi odchodami to się nie zarazi. A sama przeciwciał nie mam więc nigdy jej nie przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 - bardzo dobrze zrobiłaś że pomyślałaś trochę o sobie a nie tylko w kółko o innych. Miałam i trochę jeszcze mam podobny kłopot z asertywnością względem rodziny i bliskich znajomych.Nie mam zupełnie tego względem klientów a co do reszty to ciężko mi się było przemóc. Jak tylko ktoś dzwonił to zawsze mówiłam że u mnie świetnie i zajmowałam się kłopotami innych. Dlatego bardzo Cię popieram bo jak same o sobie nie pomyślimy to inni mogą zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pęcherz nadal wytrzymuje nocny sen z jedna pobudka kolo godz 5, ale spie jak dziecko :) no chyba ze mnie mały kopnie w pęcherz to lece w podskokach! Za to cycki już mam ponad rozmiar wieksze ale na szczescie nic z nich nie kapie. Penelopa kruz tez się dzisiaj zmierzylam w pasiei 101cm :P Mokro Bogu dzieki już nie mam od ponad miesiaca, a wczesniej caly czas. Ale warto być w tej kwestii cujnym bouczucie mokro to jedno ale jak cos „zaczyna leciec to mogą to być sączące się wody plodowe i to już nie jest dobrze. Trelevinaaaa trzeba było isc na poczatek tej kolejki! Mi już tez dwa razy się tak zdarzylo a w zeszłym tyg w Aptece była taka kolejka ze stwierdxilam ze nie będę tyle czekac i sama z siebie poszlam na poczatek kolejkiale nikt nic nie powiedział. Na gardlo polecam cukierki szałwiowe Verbena. Kropeczka -28t.c jest pierwszym tygodniem 3 trymestru. Powiem Ci, ze mimo ze te ciaze teraz znosze nienajgorzej to i tak nie lubie tego stanu bo czuje się ociezala, niegramotna i wielu rzeczy nie robie bojac się o malego. A żeby nie dopadl Ci po porodzie tzw „baby blues trzeba nastawiac się pozytywnie, ja Ci powiem ze po pierwszym porodzie odczulam taka ulge i radosc ze już po wszystkim ze mialam energii za trzech i bardzo szybko doszlam do siebie. Z tymi badaniami to ja mysle, ze to nie jest kwestia mody tylko postepu medycynypewnie ze można zdac się na los, kiedys tak jak piszesz była naturalna selekcja, jedne dzieci się ronilo, inne się rodzily chore a inne zdrowetaka była kolej rzeczy ale jeśli można czemus zapobiec albo dziecku lub sobie pomoc to się to robi takie jest moje zdanie. Poza tym punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i się zmiania jak się już kiedys dziecko poronilo albo staralo o nie kilka lat. Zreszta Ty tez zrobilas sobie operacje zmniejszenia zoladka aby zdrowiej zyc a to tez taka „nowinka medyczna przeciez to nie jest operacja stosowana od zarania dziejowtroche sprzeczne to co piszesz. Stylowa no to przynajmniej czas Ci przyjemnie leci z przyjaciółmi ;) Emilia_83 no! Zuch dziewczyna! :D Justynka_87 i jak połówkowe? Barto lenka gratuluje dobrych wiesci 🌻 tak ułożone łożysko to nic zlego. Mi badal przepływy na połówkowym i powiedział ze teraz już na każdej wizycie będzie je sprawdzal. Natalia256 no to powodzenia z remontem, tylko pamietaj nie nos niczego! JA bym wziela ten Indian kolor jeśli ma być neutralny bo nie będzie za ciemny na lato ani za jasny. A co do łóżeczka ze stelażem to ja jestem za, za pierwszym razem nie kupilam i bol plecow przy kapaniu na zbyt niskiej wysokości koszmarny! Piga999 badanie na toxoplazmowe jest w ciazy badaniem zdecydowanie zalecanym i ja bym na Twoim miejscu zrobila, bo może powodowac duze powiklania z plodem.a niestety u mojej koleżanki tak się stalo ale nie będę Wam opisywac tej historii bo jest makabryczna. Kooralinkaaa- majtki musza być dla Ciebie wygodne. Ja normalnie tez biegam w większości stringach ale teraz na czas ciazy przerzucilam się na figi lub ciazowe naciągane na brzuszek, żeby nie narażać się na hemoroidy które w tym stanie lubia się pojawiac. jaTuska - dobrze ze się wreszcie wyjaśniło z tym Twoim bolem no nic kochana będziesz musiala wiecej odpoczywac..na szczescie tylko 3 miesiace weska polecam Ci z serii Erisa PHarmaeris dla mam przeciwko rozstępom, neutralnie pachnie i stosunkowo szybko się wchlania x.- b.ladne te łóżeczka :) ja bym wziela taki neutralny kolo K05 po prostu drewniane. Mamuskamaj to życze lepszego zakupu łóżeczkowego niż ostatnio :P Kasiula s-ce za przeboje z mieszkaniem 🌻 A co do kolezanki, to ja tez taka mialam az w koncu zaszla w ciaze za to jak lezala ostatnie 3 miesiace bo musiala to non stop do mnie dzownila, a ja w ciagu dnia to napawde mam co robic z dwulatką biegająca i ogarnianiem domujak urodzila to ucichla, teraz sama do niej dzownie z pytaniem czy zyje? a ona na to, ze czasu nie ma żeby się wysikacwreszcie zrozumiala co to jest mieć dziecko ;) Twoja kolezanka pewnie kiedys tez to zrozumie Znow_mama no wreszcie jestes! :D hahabo nasz lekarz to ogolnie taki typ „na wszelki wypadek ale ja go uwielbiam za to ze potrafi we mnie taki spokoj wzbudzic ze mnie nic nie rusza w tej ciazy a w poprzedniej to kazde stukniecie mnie stresowalo. I jaki adres tej knajpki? Julietta40 raz dolek raz Gorka z tym nastrojemdobrze ze masz 2 mezczyzn co o Ciebie zbaja :D O ja zdecydowanie w ciazy tez jestem asertywna do boluwrecz nawet do tego stopnia ze tesciowa mi dziala na nerwy wiec postanowilam jej nie odwiedzac w trakcie ciazy i mam w nosie czy jej się to podoba czy nie bo mój spokoj i maluszka jest najważniejszy. Na szczescie moje przyjaciółki maja wszystkie dzieci isa w tej kwestii wyrozumiale, nie naciskaja ale ja aie lubie z nimi spotykac wiec to robie. Ann123 mi gin radzil kefir pic ale ten zwykly nie smakowy, poprawia flore bakteryjna Emili10 no ja wlasnie z drugim w ciazy i koncze temat dzieci :D bo czuje się w ciazy tak jak Tyten stan nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, ja tak tylko na chwile, bo już taka pora że trzeba uciekać do wyrka. Ale pokłóciłam się strasznie z moim M. i musiałam trochę odreagować siedząc na internecie. Zresztą nie chciałam się do niego kłaść póki ni zaśnie, bo nie chce mi się z nim gadać. Ja po połówkowym, u mojego Jasia wszystko ok. Sprawdzała serduszko, przepływy, żołądek i główkę. Nigdzie nie ma nic niepokojącego :) Ale mój złośliwy synek ciągle leżał tyłem, ewentualnie obrócił się profilem, ale wtedy zasłaniał buzię rączkami :) Podaję parametry: 21 tc 6 dzień BPD 5.8 cm HC 21.4 cm AC 16.2 cm FL 3.5 cm HL 3.3 Waga 508 g Tętno 144 uderzeń/s Komentarz: Płód w położeniu podłużnym główkowym, ust, 2. łożysko przednia ściana. To tyle :) Idę spać do tej mojej cholery. Jeszcze chrapie... Jezuuuu. Dobranoc majówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupadupa
Pobudzily sie majowki wieczorowa pora :) penelopka dzieki za sciagawke. tylko wg ktorej teraz liczyc? hmmm poki co 6 miesiac i juz natalia256 kolor, ktory wybraliscie jak najbardziej ok. uniwersalny i ladny. ja sam nie zamierzam dla Malego robic wszystkiego na niebiesko np posciel wlasnie planuje kupic w jakichs bezach, żółciach - lubie takie kolory, a ten podzial dz-roz, chl-niebieski jest przesadzony. i widze, ze dobrze mnie rozumiesz - na mnie tez w szpitalu patrzyli jak na jakas histeryczkę, albo hipochondryczkę a mnie az skrecalo z bólu. ehh wedlug mnie wanienka koniecznie ze stlazem. nie jest to drogie a mozna sobie zycie ulatwic i nie gimnastykowac sie z wanienka w wannie czy podlodze, stole itp. jesli mozna sobie pomoc to czemu nie? :) .x...ja juz Ci pisalam jak dla mnie ten kolor venga jest stanowczo za cimny, ja wybralabym miodowy albo wisnie - ale wasz wybor :) ale te lozeczka to one bez materacy sa? hmm budyn.... Trelevinaaa nie mam zielonego pojecia co na kaszel, ale tu dziewczyny zaraz pewnie pomoga. kuruj sie kochana Emili10 uwazaj na siebie zebys i Ty sie od meza nie zarazila. ja po przebojach moich ciazowych to poki co nie planuje 2 dziecka, wrecz sie zarzekam, ze wiecej nie chce :) po 1 trymestrze mialo byc lepiej, a robi sie tylko gorzej. popieram stwierdzenie mojego lekarza, ze ja nie zostalam stworzona do ciazy i rodzenia dzieci. bartolenka nastpny chorowitku to do lozka migusiem a nie o 22 przed kompem :) zdrowiej Julietta i ania2011 ja tez zawsze glupia bylam i wszystkim i na wszystko 'tak', ale zycie nauczylo mowic 'nie' kiedy trzeba i tej zasady ostro sie trzymam! wlaczylam sobie na 'dobranoc' film 'remember me' i zamist sie uspic to wprowadzil mnie w jakis taki blizej nieokreslony melancholijno - smutny nastrój. film sam w sobie srednio dobry - za duzo komercji na koncu jak dla mnie, ale teraz jakos nie moge zasnac tylko mysle piernik wie o czym... do tego jutro wizyta w szpitalu o 15. nie lubie miec tak wizyt, wole rano isc zalatwic co mam do zalatwienia i zglowy, a tak caly dzien rozwalony. pomecze sie jeszcze troche bo znow mnie boli i postaram sie zasnac spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MASAKRA TO WYZEJ POMARANCZOWE dupadupa TO MOJ WPIS ;/ NIE WIEM CZY MAM SIE SMIAC CZY PLAKAC ;/ WPISALAM WSZYSTKO JAK ZAWSZE A TU TAKI PSIKUS PRZEPRASZAM WAS NAJMOCNIEJ AZ ODSWIERZYLAM STRONE I MAM NADZIEJE, ZE SIE NIE POWTÓRZY musze rano przepytac mojego S ktory teraz chrapie, bo prawdopodobnie wczesnie korzystał z kafe i pewnie zostawil taki ostatni nick ;/ jeszcze raz Was przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×