Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Penelopa - jestem za!! będziemy na 100% robić taką sesję. Pamiątka na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie szukam tu na śląsku czegoś fajnego, koszt widzę ok 300-400zł. Moja znajoma sobie taką sesję robiła, a potem jak urodziła to sesję zrobiła taką śliczną z bobaskiem. NO naprawdę aż się to miło ogląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, X ja to takie włosy do ramion mam i raczej staram się nie zapuszczać dłuższych, bo strasznie się rozdwajają :) ENI_35 ja i X też wybrałyśmy tą firmę, naczytałam się samych pozytywów na ich temat. Także witaj w klubie :) Mi osobiście też bardziej podoba się tako niż x-lander. Ale zdania oczywiście są podzielone ann123 ja też mam ten sam problem. Moje bluzki już spłaszczają mi cycki i są coraz to krótsze. Muszę na dniach wybrać się na porządne zakupy. Penelopa my poważnie zastanawialiśmy się nad taką sesją jeszcze zani byłam w ciąży. Otóż na ślubie mieliśmy bardzo fajnego fotografa, który zajmuje się różnego rodzaju sesjami i między innymi pokazał nam zdjęcia z takiej w ciąży. Dziewczyna była już wysoko ok. 9 miesiąca, była wiosna i zdjęcia wyszły prześlicznie- szczególnie przy zachodzie słońca. Coś pięknego i pamiątka na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi sie ta ostatnia sesja,bo taka skromniejsza,ale to juz kazda może zadecydowac jak sobie swoja wyobraża. Ja jestem za,czemu nie,choć pewnie bym sie sama nie zdecydowała bo ja ogólnie tam gdzie aparatem pstrykaja to staram sie nie być,a mój mąz strasznie nad tym ubolewa,bo od paru miesięcy interesuje się fotografią i nie ma modela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ale wy duzo piszecie tyle stron do nadrobienia to juz widze jakbym odpuscila sobie kilka dnia:) Podziwiam te dziewczyny ktore moga siedzien przed komputerem tyle czasu ja godzibe siedze i juz stekam na bol kregoslupa. Tez mam problemy ze spaniem miejsca nie umiem znalezc leze praktycznie od 20 ale zasypiam tak o 23 budze sie razem z mezem o 6 potem zasnac nie moge mecze sie jak cholera.Do tego w ciagu nocy 3 razy rundka na siusiu masakra ale dosc narzekania:) Jezeli chodzi o seriale to tez lubie ogladac Hausa, prosto w serce nie ogladam nie wciagnal mnie ten film ale m jak milosc i na wspolnej bardzo lubie. dlaczego ja? lubie ogladac i tez czekam az moj maz sie wkurza ze ogladam gowniane programy a potem beznadziejne seriale:) Dziewczyny macie na pewno piekne dlugie wlosy nie widzialam ale z opisu juz wam zazdroszcze ja mam do ramion zawsze mowie ze zapuszczam ale jak tylko troche urosna obcinam wkurzam sie jak juz mam koncowki zniszczone. Z tymi ruchami to my wszystkie teraz je coraz bardziej intensywniej odczuwamy bo juz jest na to czas.Moj synek tez mnie kopie i chyba koncert robi az czasami mnie tak rozsmieszy ze szok.Wczoraj po tym filmiku kopniaki w brzuszku to sama chcialam zobaczyc czy u mnie tez cos widac hmm no i zobaczylam cudowne uczucie potem jak maz wrocil to lezalam kazalam mu patrzec na brzuszek ale on troche patrzyl w tv i troche na brzuch wiedz stwierdzil ze nic nie widac ale wkoncu zauwazyl tez sie usmial. Narazie jest twardy, mowi ze jest tyle czasu jeszcze ale no coz czas leci.Zobaczymy jak bedzie dalej. Z tym pamietnikiem to ja tez poczekam moze rzeczywiscie ktos kupi na chrzciny :) a jak narazie postram sie prowadfzic ten z bebilona zeby potem tamten bylo mi latwiej uzupelnic. Kasiulaaa lubisz podjadac hmm nie jestes sama ja tez czasami obudze sie w nocy jak mnie zacznie ssac to nie ma zmiluj pedze do lodowki:) Tigero mi tez wychodza pryszcze i tez siedze w domu bez makijazu ja nie wiem od czego to zalezy ale ja nie wierze z tymi zabobonami. Mam miec synka a cera mi sie pogorszyla.Moja kuzynka strasznie wygladala e ciazy i tez urodzila synka.wiec jak mysle ze to wszystko zalezy od natury. Eni35 ten wozek Tako to tez jest ladny bardzo podobny do x landera tez sie zastanawie nad nim.Ale raczej interseuja mnie wozki w kolorach zielonych oczywiscie nie takich razowach. Penelopa te bluzeczki naprawde sa sliczne musze sie zastanawic nad nimi bo tez juz miola szafa robi sie bardzo uboga. jezeli chodzi o ta sesje to super sprawa bylyby pamiatka tylko 300-400zl to troche duzo jak dla mnie ale pewnie jaby sie zrobilo mniej zdjec to na pewno taniej by wyszlo. Dziewczyny pszepraszam ze nie uzywam polskich znakow ale mam niemiecka klawiature , mam nadzieje ze nie sprawia to duzego problemu. A ja dzisiaj dzwonilam do kolezanki zeby umowila mnie z tym diabetologiem hmm udalo sie dopiero na piatek za tydzien 11.02. na 8:00 caly tydzien jeszcze bede sie denerwowac co z moim cukrem:( jestem przerazona.I z tego wszystkiego to w ogole mi sie nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV - wiesz ja kolorek wózeczka - już wybrałam - czarno-czerwony. Nie żaden róż itp. Ale zmartwiła mnie opinia co do stelazy kochana - bo są słabe. Ale po roku wymienia na nowy cały stelaz bez problemu, więc chyba za ta kase warto. odnośnie wlosów - ściełam znowu - juz nie mogłam z nimi. mam za uszy. i spokój świety. Nigdy nie miałam grzywki- teraz mam. hihiihih smiesznie mi. mamuskamaj- fajnie - nie bede sama w wyborze kołowca. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni mnie sie bardzo zaczęły podobac wózki w kolorze czerwono-czarnym,bo do chłopca tez pasują. Ogólnie coraz bardziej zaczynam żałować mojego zbyt szybkiego zakupu wózka,ale ja od zawsze jestem w gorącej wodzie kapana. Normalnie chyba go wymienię:( Cv nie przejmuj sie polskimi znakami,ja tez nie poprawiam co rusz wszystkiego co mi sie źle nakresli,bo bym chyba wene straciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawialam nad czerwonym ale jednak zielono czarny albo zielono pistacjowy bardziej mi podszedl.Przewaznie dla chlopca wszyscy wybieraja niebieski kolor ale ja mysle zeby wozeczek jeszcze wykorzystac jak bede miala kiedys jeszcze jedna dzidzie:) Ja jeszcze sie zastanowie nad tym TAKO czy X lander mam watpliwosci spacerowka z tym spiworkiem bardziej podoba mi sie x landera ale znowu TAKO ma ciekawsza kolorystyke a reszta to prawie to samo no a cena sie rozni.Moze na zywo jak bede je widziala bedzie mi latwiej. stylowaa a jaki wozek kupilas?Pewnie pisalas juz o tym wczesniej a ja to przeoczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! stylowaa ja jestem tylko nie mogę za Wami nadążyć!!!:) rano poczytam potem chce odpisac ale cos mnie odrywa, a wieczorem Was nie ma:( dzis miałam trochę załatwień od rana więc obudziłam rano małą i zawiozłam do przedszkola. teraz jem drugie śniadanko i dokładnie Was poczytam:) po południu i wieczorem brzuch mnie zaczyna boleć i nie wiem czy to taka reakcja po całym dniu? postaram sie byc częsciej z Wami cobyście o mnie nie zapomniały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz ja marzę o takiej sesji. zastanawiam się nad zrobieniem jej w kwietniu. bardzo chciałabym tez później po porodzie wiec mam nadzieję, że jakoś się dogadamy z fotografką. co do pamiętników to ja Julci orowadzę takowy i mam nadzieję, że będzie miała kiedyś fajną pamiątkę no chyba, ze pomyśli że to obciach. ja mam "Moje pierwsze pięć lat" ze zdjęciami Anne Geddes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu naskrobałyście ;-) A ja już siły nie mam na sama siebie. Wczoraj lekko bolało mnie gardło, a dzisiaj w nocy taki kaszel dostałam, że aż zwymiotowałam. Masakra jakaś :-( idę zaraz do lekarza rodzinnego. Coś mam pecha w tej ciąży. I nie wiem, czy jest tak jak natalka mówi, że nie doleczyłam poprzedniej choroby? Ale z drugiej strony czym ją doleczyć? Czosnkiem i herbatą z cytryną? Nic później się do was odezwę. Tak się martwię że w końcu zaszkodzę tymi przeziębieniami maluchowi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!musze wam powiedziec ze mój mały łobuz odezwał sie wieczorem do mnie w koncu!dał kilka fajnych kopniaczków wiec sie uspokoilam troche!dzis tez sie lekko rusze ale i tak sie martwie!wydaje mi sie ze wczesniej był bardziej ruchliwy niz teraz!na szczescie w srode mam wizyte u lekarza to porpzmawiam o swoich watpliwosciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka Musze zerknac na zywo na ten pamietnik.A sa tam miejsca na wklejanie swoich zdjec? A z tym bolem brzucha to rzeczywiscie moze za bardzo sie przemeczasz? I wtedy malenstwo tak odreagowuje. Emilia83 Nie martw sie na pewno jakos poradzisz sobie z ta choroba a maluchowi nie zaszkodzi.Idz do lekarza dla pewnosci. Chociaz powiem ci ze ja straszny kaszel mialam pred swietami ale juz mokry myslalam ze to juz koniec z nim ale caly czas czuje w gardle taka kluske cos mnie drazni i nie moge dobrze odkaszlnac bo jak zaczynam kaszlec chwila moment i wymiotuje:( najgorzej jest rano.Ale mam nadzieje ze to wkoncu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - nie martw się, nie zaszkodzisz maluszkowi na pewno. Pij dużo herbatki z cytryną itd, przecież sama wiesz. A lekarz z pewnością ci nie przepisze niczego co mogłoby zaszkodzić... Kuruj się kochana i nie denerwuj. Ja właśnie wysłałam zapytanie do kilku sklepów internetowych o mój wózek, z prośbą o wycenę takiego zestwau jaki mnie interesuje i zobaczymy co wymyślą. może zrobią dobrą cenę ;) Czy któraś z was dziewczyny używa adaptera do pasów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, nie udzielalam sie od piatku a Wy już tyle naskrobałyście, że nie wiem czy uda mi sie to nadrobic :P Produkujecie że szoook!!!! Nie ma szans za Wami Majóweczki nadążyć!!:) Mowicie o tej sesji w ciąży...Piękna sprawa, mi też się taka marzy, chociaż cena za to nie jest mała.Ale jak pomyślę, że później będzie taka cudna pamiątka to kto wie czy sie nie skuszę..:) Co do wózków to tez wybrałam TAKO, w piątek myśle jechac go zamówic. Nie wiem jeszcze dokładnie jaki kolor ale podobają mi sie brązowo-beżowe. Dziewczyny, myślałam że tylko ja mam problem z cerą w ciąży a tu się okazuje, że Wam też jakieś pikle wychodzą.Porażka!Liczyłam na to, że przynajmniej teraz będę piękna i gładka!:) Wczoraj byliśmy na wizycie. Wszystko ok, tylko waga małej troszkę mnie martwi - 510 g, mogłoby chyba byc więcej co? Ale podobno w normie jest jak na na 23 tydzien.Zobaczymy jak dalej bedzie rosła. No i nie dostalam skierowania na glukoze!!!jupiii!!:) Witam nowe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ech ... muszę się Wam pożalić, ja to mam chyba pecha w ciąży.... jak nie twardninie brzucha i nakaz leżenia, to co innego. Wczoraj miałam wizytę u gina i wracając już z powrotem samochodem wjechał we mnie jakiś dureń w tylny zderzak, że mnie wgniotło w siedzenie!!! kręgosłup mnie jeszcze cały czas boli, ale stresu się oczywiście najadła, że coś nie tak z dzieckiem od wstrząsu będzie i pojechałam na SOR do szpitala, gdzie spędziłam cały wieczór... masakra. Ja się uspokoiłam jak mnie ginekolog obejrzał i zrobił USG, a on że jeszcze musi sprawdzić czy ze mną wszystko ok i wysłał mnie na konsultacje na chirurgię i ortpedię, gdzie się naczekałam 2h tylko po to, żeby na koniec podpisać papier, że się nie zgadzam na prześwietlenie. Stwierdziłam, że dopóki nie wyję z bólu nie będę narażać dziecka na promieniowanie, grunt żeby z nim było wszystko dobrze. Ech ... musiałam Wam się wyżalić .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie:) zawsze naciągam pas mocno, żeby nic mnie nie gniotło. mały daje czadu właśnie :D myslałam, że adapter juz zakupiłas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa- ale przygody;/ najważniejsze, że nic maluszkowi nie jest! policję wezwałaś czy się obyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja współczuje tej sytuacji.dobrze ze z wami wszytsko ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv tak są tam miejsca na zdjęcia tzn są całe strony zatytułowane zdjęcia zawsze przy jakiś okazjach np. urodziny itp i tam wklejam. mnie sie on podoba i dodatkowo zdjecia maluszków Anne piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigga super, ze wszystko ok:) waga się nie przejmuj moja miała podobnie na ostatnim usg a to tez był 23 tydzien:) anja ale się biedulko musiałas strachu najeść:( dobrze, ze to sie tak skończyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najlepszym lekarstwem na kaszel było picie 2 razy dziennie wywaru z majeranku (1 duża łyżka stołowa do kubka i zalać wrzątkiem, przecedzić i wypić).Po 2 dniach kaszel minął jak ręką odjąć.Poleciła mi to znajoma pielęgniarka z oddziału noworodkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 ja nie mam adaptera ale zapinam pas tak zeby mi i maluchowi bylo wygodnie.Ale slyszalam pozytywne opienie na jego temat. anja wspolczuje ci taka historia to nie jest mila nawet jakbys nie byla w ciazy:( przezylam takie cos wiec wiem.Ale cale szczescie nic wam sie nie stalo.Bol kregoslupa bedziesz jeszcze troche odczuwac ale to prez to uderzenie miesnie sa nadwyrezone. piga 999 Nie martw sie ta waga jest w normie a przeciez nie kazde malenstwo rosnie tak samo jak inne.moze okaze sie ze przy nastepnej wizycie ze przybierze tyle ze bedziesz w szoku:)Ciesz sie ta glukoza. tosia204 musze wyprobowac twoj sposob na kaszel moze pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjaa współczuje, grunt że Mały ok :). No niestety my sobie możemy uważać a i tak się może znaleźć ktoś nieostrożny. Co do adaptera ja rzadko teraz jeżdżę - w zasadzie do lekarza i na badania ale i tak widzę że chyba by mi się nie przydał póki co. Pasy się ładnie układają nie uciskając brzucha. Zobaczymy co będzie jak go bardziej wysadzi :). Eni ja też już 7 miesiąc. Pewnie niedługo zmienię tok myślenia, jak brzuch się zrobi jeszcze większy ale póki co strasznie żałuję, że to tak leci. Może dlatego, że chciałabym żeby M miał szansę nacieszyć się ;) ciążą a tak zostaną jakieś 2 miesiące tylko. Te sesje zdjęciowe świetna sprawa :). U nas czas oszczędności ale gdyby była możliwość na pewno bym sobie popstrykała takie foty :). Może w okresie niemowlęcym się uda jakąś sesję zrobić, choć pewnie jak Mała będzie już po drugiej stronie brzucha to dopiero się okaże ile takie maleństwo kasy potrzebuje ;). W ciuchy to ja się dawno nie mieszczę. Ja już w 8 tygodniu musiałam rozpinać spodnie, co rusz jakieś wzdęcia itp. Teraz żadne spodnie mi nawet przed tyłek nie przechodzą :). Także u mnie stały strój to leginsy i dłuższe sweterki i wystarcza. Ciążowych ciuchów nie kupowałam, bo skoro nie chodzę do pracy to nie widziałam potrzeby. Gorzej będzie na wiosnę, bo leginsy to tylko do kozaków lubię. Z drugiej strony kto wie ile tej wiosny uda nam się z brzuchami zaliczyć. Emilia biegusiem do lekarza. Ja od rana na telefonie. Co prawda jestem na L4 ale czasami zrobię jakieś rzeczy do pracy w formie pomocy, zawsze to jakaś odskocznia ;). Jakoś nigdy nie chodziłam na chorobowe, nawet na studiach musiało mnie strasznie dopaść żeby iść do lekarza także dziwnie się czuję w obecnej sytuacji, tym bardziej że zawsze myślałam że będę aktywną ciężarówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście witam wszystkie Dziewuchy :) Nie ma to, jak się nie przywitać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile przeciętnie waży dziecko w kolejnych tygodniach ciąży? Poniżej średnia waga dziecka dla 9-39 tygodnia ciąży. 9-10 tydzień - 5 g 11-12 tydzień - 12 g 13-14 tydzień - 25 g 15-16 tydzień - 80 g 17-18 tydzień - 150 g 19-20 tydzień - 260 g 21-22 tydzień - 350 g 23-24 tydzień - 540 g 25-26 tydzień - 900 g 27-28 tydzień - 1100 g 29-30 tydzień - 1360 g 31-32 tydzień - 1800 g 33-34 tydzień - 2250 g 35-36 tydzień - 2750 g 37-38 tydzień - 3100 g 39-40 tydzień - 3600 g Czyli w kolejnych miesiącach ciąży waga dziecka wynosi przeciętnie: 5-25 gram - 3 miesiąc 25-150 gram - 4 miesiąc 150-350 gram - 5 miesiąc 350-1100 gram - 6 miesiąc 1100-1800 gram - 7 miesiąc 1800-2750 gram - 8 miesiąc 2750-3600 gram - 9 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wózek kupie dopiero w kwietniu. Poczekam jeszcze. hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska nie przejmuj się ja na chorobowym jestem od samego początku jak tylko się dowiedziałam o ciąży, ale to tylko ze względu na mój charakter pracy (pracuję z dużymi zwierzętami) i też sie dziwnie czułam na początku bo ciagle mnie w domu nie było a teraz trza siedzieć i obiadki mężowi gotować :) .Ja tez na zwolnienie chodziłam dopiero jak miałam gorączkę przeszło 39 a tak to normalnie do pracy śmigałam, a teraz się rozleniwiłam i po macieżyńskim pewnie ciężko będzie mi wrócić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli od 25 tygodnia dzidzia rosnie niesamowicie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×