Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ha ha dobre.. powiem mu że wcale nie było tak późno ;-) Uciekam do spania, bo widzę, że dzisiaj nocne marki mają senną noc ;-) Dobranoc Kasiula ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kasiula zaproszenia na chrzciny? To by Ci moja teściowa musiała powiedzieć co o tym myśli. Dla mnie to też jest normalne żeby myśleć do przodu. A nie negatywnie, że się coś stanie.. Miłego oglądania..buziaki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę chrzciła szybko bo w ostatnią niedziele maja , niestety ale Marcin - przyszły ojciec chrzestny mieszka za granicą Musze się do stosowac do niego z datą chrzcin a strasznie nam zależy żeby on był ojcem chrzestnym. Więc pomału muszę się oglądać. No teściowa by się za głowę złapała jak by usłyszała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem kogo mamy wziąć na chrzestnych. To znaczy ja wezmę moją Kuzynkę, ale wtedy mąż ma problem. Bo albo mieszkają daleko, albo tak nic nas nie łączy emocjonalnie. Mniejszy problem by miał jeśli wybrał by swoją siostrę a ja jakiegoś kuzyna. Ale ja się uparłam, że ja chcę Kuzynkę i kropka. Tylko, że jeśli nie rozwiążemy tego to nie wiem kto będzie drugim chrzestnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas było podobnie ja chce moja siostrę i on też chciał swoją siostrę. końcu bierzemy moja siostrę i MARCINA - męża jego Sisotry Zresztą oni zrobili podobnie bo ja jestem chrzestną u ich dziecka. Czyli dziecka siostry mojego M . A ojcem jest brat taty dziecka . Dobra namieszałam jak się pisze o rodzinie to się pogubić można :) ale tak mniej więcej chyba wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem ;-) No i właśnie u nas też JEDYNA opcja jaka zostaje to wziąć szwagra męża, czyli jego siostry męża ;-) A myślisz, że przy drugim dziecku wypada wziąć tą Siostrę męża? Mieli by wtedy chrześniaków w jednym domu. Bo zależy nam żeby ta siostra męża też w końcu miała jakiegoś chrześniaka. Ale tak głupio by wyszło, że akurat nie teraz przy naszym pierwszym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, udało się z tym drukowaniem. Na szczęście okazało się, że drukarka się zbuntowała i nie chciała drukować na czarno, ale w kolorze łaskawie drukowała. Więc wszystkie dokumenty drukowałam jako kolor i dałam radę. Ale się nagłowiłam trochę, żeby na to wpaść. Grunt, że mam gotowe dokumenty, bo rozliczam dotację i te papiery miałam zanieść do biura już wczoraj. Mam nadzieję, że jak zaniosę jutro to mi głowy nie urwą;-) Życzę dobrej nocy, majóweczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że zrozumie ! Moj na początku był że tak powiem zawiedziony że wzięli mnie a nie jego, Ale szybko mu przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny ja nie spie:P dopiero skonczylismy wieksza czesc remontu mowie skonczylismy bo musialam pokazywac gdzie ma co stac hehe:P troche sie nasiedzialam dzis i nastalam. a widze ze wy juz mnie podejrzewalyscie ze spie:P emilia- Nie przejmuj sie tym babsztylem okropnym, ja tez sie staram nie sluchac wiem ze ciezko i ze czasem plyna lzy. co do chrzestnych to ja nie mam pojecia kogo wezmiemy:P a musimy czworke przyszykowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - no miałyśmy taka cichą nadzieje że sobie śpisz. no tak 4 musisz naszykować jak my byśmy miały tak z emili to byśmy nie miały wątpliwości kogo wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja sie melduje na posterunku nocnym - i nie wiem rano jak wstane na wizyte do szpitala ;) justz tak ogladam one born every minute - jesli tylko pamietam he he a jak nie to ogladam na necie. chce choc wizualnie wiedziec jak to tutaj wyglada. nie wiem jeszcze czy bee mogla naturalnie, ale do cc tez mam przeciwskazania, bo to narkoza a ja raczej miec nie moge, bo po ostatniej byla panika bo nie mogli mnie wybudzic i mysleli, ze to jakas spiaczak czy cos... ;/ takze jedno i drugie ma jak dla mnie duze minusy. no nic zobaczymy jak dalej bede sie czula i jak badania. znow mama to sie nazywa zlosliwosc rzeczy martwych :) ale dobrze, ze pokonalas machine. Emilia83 ja sie zgadzam ze stwierdzeniem, ze najlepsza tesciowa to taka w odleglosci 102 matrow :) moja na szcescie w pl i widujemy sie raz badz 2 do roku i jest super. nie wiem co Ci doradzic bo z glupia baba nie ma sie co klucic i drzec kotow. ale wartaloby powiedziec cos do sluchu kaszalotowi jednemu. a poki co pamietaj licz do 10 i wech i wydech :) ja dzis tak robilam bo sie przez skype poklucilam z moja siosta z pl, tak mi cisnienia podniosla, ze szok. ale to dluga historia... mnie tez stara sie moj S pilnowac zebym spala a nie wysiadywala po nocach, kidy mnie w nocy sie lepiej funkcjonuje a w dzien spi :) chociaz ostatnio mam takie dziwne fazy, ze wieczorami przysypiam kolo 19-20 budze sie po godzinie i znow spac nie moge ;/ i nie moge sie przestawic ehh i widze, ze pojawil sie przeklety przeze mnie temat rozicow chrzestnych ;/ moj sie upiera na swoja siostre bo nie ma wiecej rodzenstwa, a ja tego strawic nie moge, nie wyobrazam sobie jej jako chrzestnej mojego syna - tragedia!!! a ja chce moja siostre z us i mamy mala wojne. poki co starmy sie omijac ten temat by sie nie sprzeczac, ale niestety bedzie ciezko tak czuje w kosciach. wlasnie sie moj spioch przebudzil, mlasnął dlaczego jeszcze siedze i znow zapadl w sen - taka kontrola :) heh za to Lolunek jest nad wyraz aktywnym maluchem - tak mi sie wydaje. oj kopie, wierci sie, przekreca praktycznie non stop, dlatego jak zapada raz na jakis czas dluzsza cisza to od razu sie zastanwiam, czy wszytsko ok. no nic warto zbierac by sie spac do rana i spokojnej nocki !!! SYN !!! 09.05.2011 'Bo kiedy pojawia się nowe życie, to jakby ktoś zapalił lampkę we wszechświecie.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJOOOOOOOOO Widze ze dziewczyny spać nie możecie. hihiihhi. ja dzis mam szczegolny dzień 14 lat temu rodziłam moja pierwszą SHE Karoline i juz od rana wszyscy mamy dobry humor. Tak więc dzis po pracy lece po torcik dla mojej nastolatki. Poza tym nadal samopoczucie oki. Ide was poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Wow,alescie sie wczoraj zasiedziały znów i od razu też widać ,że jaTuska wróciła-kolejny nocny marek:D Ja dzis normalny dzionek przed soba ,bo mąż poszedł do pracy czyli wszystko wraca do normy i nikt mi nie zabierze do 16.00 komputera:D Dzis w nocy miałam taka zgagę jakiej jeszcze w tej ciazy nie przeżyłam,myslałam ,że mnie spali od środka,chyba się juz na dobre zacznie:( Eni wszystkiego dobrego dla dużej SHE:D Fajny dzionek dzis przed Wami :) No więc ja córkę wyrobie do szkoły i sie biorę za nadrabianie nocnej zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj weszłam do mokoju dla małej SHE. Poukładałam soebie już wszystko gdzie co ma stac, gdzie łożeczko. Ale super uczucie mnie przeszyło. Po 14 latach znów bedzie mały pampersiak gonił po domku. wowwwwwwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski... Emilia_83 - ty się kochana nie daj. Teściowe takie są, że chciałby nami dyrygować. Moja miała takie akcje, ale wyrzuciłam jej parę rzeczy, przede wszystkim w odniesieniu do jej syna... napisałam do niej list... To było dobre, wylądowała na ostrym dyżurze tak jej ciśnienie podniosłam. Wydzwaniali do mnie wszyscy jej synowie, że jak się ich mamie coś stanie... hahahaha mówię wam, miałam akcję - a chciałam tylko napisać jej list. Kasiulaaa s-ce - ja tez myślę o chrzcinach a chciałabym urządzić je w sierpniu. Jeszcze nie mam konkretnych planów - zobaczymy jak to wyjdzie. Na razie martwię się wciąż tą małą aktywnością mojej małej. X dopiero będzie miała problem.... 4 osoby musi mieć:) fajnieeee Ciekawe co się z Agnes71 dzieje - po tej wczorajszej wizycie o 9 rano w ogóle się nie odezwała. Mam nadzieję, że z tym plamieniem wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki:) Emilia nie przejmuj się głupim gadaniem. Trzeba jej powiedzieć że to Wasza sprawa. Nam moja teściowa też truła dupę, że wózek kupiliśmy, na co jej krótko powiedziałam, że kupiliśmy bo to nasza sprawa i że po nowym roku vat idzie w górę i nie będziemy przepłacać. No i już więcej się na ten temat nie odezwała. Ja też myślę o zaproszeniach, ale to w sumie dlatego że będą takie oryginalne bo mi mama wyszyje haftem krzyżykowym, więc musi to zacząć robić troszkę wcześniej:) kasiulka u nas chrzczą tylko 1 niedziele miesiąca, więc my pewnie będziemy chrzcili na początku czerwca.Co do chrzestnych to my wybieramy wśród przyjaciół, bo z rodziny nie bardzo jest kogo wybrać. Jatuśka, ale też możesz dostać znieczulenie w kręgosłup, wtedy jest to znieczulenie miejscowe, a nie ogólne. Ja zauważyłam że mój szkrab przejął nocna wartę:P Teraz więcej w nocy się rusza, na szczęście nie tak bardzo mocno, bo mogę spać, ale czuję że brzuch mi ładnie musi skakać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w DDtvn o znieczuleniach, kto będzie miał za darmo a kto będzie musiał zaplacić.... o 9.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Emilko alez Ci wspolczuje tesciowej - wredny podgatunek :/ nie wiem jak mozna ciezarnej takie rzeczy mowic.. a samemu miec za uszami.. Mnie moja tez za przeproszeniem w**rwia - nigdy nie powiem do niej "Mamo" bo dla mnie nia nie jest ah na ten temat to bym mogla ksiazke napisac :P o tej blerwie :-) a co do hibiskusa - tez mialam napisac bartolence :-) bo wczoraj wyczytalam w tej samej gazecie ale mnie uprzedzilas :* znow mamo czytalam o tym wczoraj - dziecko po porodzie czy po cesarce od razu do mamy.. zadnego rozdzielania przez conajmniej 2godziny.. spoko zobaczymy jak bedzie bo wchodzi to od kwietnia :) jaTUSKA witaj spowrotem :-) wlasnie co z AGnes nic nie napisala co lekarz powiedzial mam nadzieje ze wszystko u niej w porzadku :) Witam poranne majowki :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki! Ja kończę twarożek z rzodkiewką i się zbieram do przedszkola. Syn ma przedstawienie na Dzień Babci i Dziadka (trochę spóźnione, ale akurat bal mieli karnawałowy a potem ferie). Powiedział mi wczoraj, że jak mam ochotę to mnie też zaprasza, więc pójdę :) Znów mama- też mam problem zawsze z tym Canonem- ale ustawiam sobie na szary 80% i idzie- nie wiem czemu te sprzęty tak reagują :O Eni wszystkiego najlepszego dla Twojej nastolatki :) Ja też uważam, że to fajnie tak z tą różnica wieku, bo jak jest bliziutko np 1-2 lata różnicy to tak z kopyta wszystko się wydaje i czasem nawet z pieluch się nie wychodzi. Co do chrzestnych dla dzieci to ja teraz chciałam kuzynkę i znajomego, ale powiem Wam, że dla pierwszego dziecka wzieliśmy męża kuzynki mojego M i oni teraz po rozwodzie i mój syn chrzestnego nie ma bo tamten się z nikim nie kontaktuje. Teraz też tak myślę, że lepiej chyba coś w najbliższej rodzinie, bo wtedy mniejszy bądź większy ale jakiś kontakt zawsze jest, więc zdecydowaliśmy, że jak coś to bierzemy za chrzestnych dzieci moich dwóch braci ciotecznych. Nie ma u nas czegoś takiego, że musi być koniecznie ktoś z jednej strony i drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa Ty chyba polecałaś ten krem do depilacji Nair?? Rzeczywiście jest dobry:) Wypróbowałam i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Kropeczka i Trelevinaaaa - dzięki za troskę :) wczoraj miałam mega zabiegany dzień, najpierw ta wizyta u gina, na której okazało się dzięki Bogu, że wszystko ok, gdzieś żyłka pękła (tak jak pisała Eni) i stąd ta krew. Mała szalała wczoraj cały dzień więc byłam o nią spokojna. Za to dzisiaj ma lenia ale nie popadajmy w paranoję.... Lekarz powiedział, że nie wolno bagatelizować jakiegokolwiej plamienia i dobrze, że przyjechałam na konsultację. Powód plamienia na 95% to stosunek :) Po wizycie pojechałam do pracy na rozmowę z moim szefem, któremu oznajmiłam, że lekarz zalicił mi już odpoczynek i od marca idę na L4. Reakcja była fajna i miła, pogadaliśmy sobie i tyle. Mówiłam lekarzowi, że mam lekką i siedzącą pracę i że spoko bo mnie to nie męczy. Wytłumaczył mi to zaczynając słowami "siedząca praca to nie lekka praca dla kobietey w ciąży" że na tym etapie nie jest już wskazane siedznie zwłaszcza tyle godzin. To taka ciekawostka :) przedwczoraj odebrałam mój adapter do pasów - dziewczyny mówcie co chcecie, ten wynalazek jest super!! wygodny, bezpieczny, nie uciska w brzuszek i przy ewentualnym zderzeniu chroni dziecko w 100%. Mąż zamontował mi w aucie i jestem zadowona także POLECAM!! Dopiero co było na Kafe 200 stron a tu zaraz dobijemy do 300!!!!! Ledwo nadąrzam ostatnio za wami. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 - no kochana tak sądziłam odnośnie tego plamienia. Ja tez tak miałam. Poprostu jakas żyłka nie wytrzymala parcia. hihihhi. Ale na szczeście dobrze ze pojechałas sie upewnic. Odnośnie chrzestnych to biore mojego szwarga i bratanice mojego M. - mam nadzieję ze się spiszą na medal. stylowa & ann 123 - dzieki kochane. przekaże. Moja Karolina czasem nas podczytuje ale nie pisze. jaTuska no wreszcie babo gdzies Ty tak długo bez nas wytrzymała???!!! Oglądajcie o tym znieczuleniu. U nas w Bielsku tylko jedna klinika to daje poród w niej kosztuje w całości 490 zł ze znieczuleniem. Rodzące sobie ją bardzo chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia faktycznie jakas niepełnosprytna ta Twoja teściowa,masakra ,babsztyl niereformowalny fest:( Wiesz co mnie sie wydaje ,że najlepszym sposobem na tego typu ludzi jest ignorancja-jest głupia więc tak ja należy traktować. To,że jej wygarniesz ,ona widzi,że potrafi Cię wyprowadzic z równowagi daje jej, podejrzewam duzo satysfakcji,więc ja bym starała się robic dobra mine do złej gry. Przy niej przytakiwać i zaraz zrobic swoje. Do głupich pierdół sie usmiechać ale zyć po swojemu, Myslę,że takie zachowanie wyprowadzi z równowago tym razem ją:) Majowe szczęscie gratuluje dobrych wyników:) jaTuska witaj ponownie:)Jesli chodzi o poród to ja z całych sił pragnę naturalnego,pierwsza miałam cesarkę i nie chce wiecej Kropeczka to Ci sie sasiadka trafiła:( Ja tez jestem taka miękka,niestety,nie potrafię takim ludziom odmówić.I tak właśnie człowiek własnym kosztem dogadza drugiemu:( Moze rozejrzyjcie sie za jakimś przyjacielem dla starszej pani,który zajał by sie kobietą w smutne,samotne wieczory;) Cv trzymam kciuki za glukozę,daj znać jak było:) mamuskamaj-sliczny sweterek,zycze zeby nie było zadnych problemów z przesyłką ...x... Ty jesteś po prostu niepokonana. Wszystkie dziewczyny sie cieszą,że w końcu sie wysypiasz,a Ty się remontem zajmujesz,nie ma mocnych na Ciebie:D Znów mama sliczna ta Twoja kawiarenka,milusio,przytulnie,widać ,ze mozna się czuc jak w domciu:) Życzę powodzenia i wielu,wielu klientów;) Kasiula ja juz tez chrzciny całe przemyslane,chrzestni wybrani i powiadomieni,tylko w kosciele zgłosic i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci o znieczuleni,ale mi zacina satelita,znów sztorm u nas,wiatr 22 sek/metr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×