Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Trelvinaaaa - rekordzistką w przekręcaniu się z boku na bok jestem ja:) hihihi ja już o 19 leżę w wyrku i słucham TV (słucham tego co mój mąż ogląda):) Od trzech nocy męczy mnie bezsenność. Budzę się o 1,30 i czekam do 3 aż mi się zachce spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak mnie baby uprzedzily :P Lorien i kropeczka witajcie :D kropeczko - ja to Cie nie rozumiem.. wyladowalas w szpitalu, napatrzylas sie a teraz z powrotem do pracy? przeciez mialas sie oszczedzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelvinaaaa - oszczędzam się, serio. Wcześniej zapieprzałam a teraz sobie podryguję tylko. We wtorki jednak i środy muszę się pojawić na uczelni, po prostu muszę więc jadę z mężem. Ale nie kłamię i oszczędzam się, wstaję późno i przyjeżdżam tylko na chwilkę do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki KMB ja też miałam wizytę w piątek i następna za miesiąc X a jesteś pewna że do szpitala będą potrzebne na ten pierwszy dzień u nas na oddziale np nie pozwalają dawać swoich ciuchów i ubieraja maluchy w te ich szpitalne Stylowa ja bym nie kupiła tego materaca gdzieś czytalam jak szukałam do naszego łóżeczka że te z pianki są złe w efekcie kupiłam: http://allegro.pl/materac-gryka-kokos-najzdrowszy-120x60-gratis-i1451092991.html Bartolenka ja też ostatnio częściej się kłócę z moim M. Ja ostatnio strasznie marudna chodze a on by chciał żebym była ciągle uśmiechnięta i nie rozumie mnie czym ja się przejmuję Ah ta nasza służba zdrowia ja się zastanawiam czy jak po porodzie będę nie zadowolona i wystosuję pisma o tym że ta i ta Pani minęła się z powołaniem i tylko mi utrudniała do dyrekcji to czy to będzie miało jakis sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Majoweczki!!! Ja juz po sniadanku, siedze sobie na sofce i ogladam tv.Dzis mam zamiar troche poleniuchowac, bo wczoraj tak dalam sobie w kosc,ze szok.Mialo to jednak swoje plusy, bo przespalam cala noc do 6, co ostatnio to si e nie zdarzalo. Dziewczyny mam pytanie.Wczoraj przyjaciolka mi mowila o wozku, ktory ma do sprzedania jej kolezanka z pracy.Wozek jest f-my Chico, granatowy z dodatkiem bialego, kompletnie nic nie zajechany, bo coreczka niewiele z niego korzystala.Wielofunkcyjny gondola, spacerowka i fotelik, ale ja pewnie bym nie brala fotelika, bo juz posiadam.Cena 500 zl za to wszystko.Wiidzialam go na fotkach i prezentuje sie faktycznie bardzo dobrze.Tylko tak: nie ma raczki takiej jednej, zeby go prowadzic, tylko takie dwa palaki, wiec pewnie jedna raka go nie poprowadze.I druga sprawa to podwojne koleczka wszystkie 4, sama nie wiem, jest to praktyczne?Sprawdzi sie w terenie?Poradzcie prosze, bo ja juz mam taki kreciolek w glowie, ze szok. A z przyjemnych rzeczy, to kupilam sobie plaszczyk sliczny w super cenie.Poza tym rozne kosmetyki potrzebne do pielegnacji dzidziusia.Zdecydowalam sie na johnsona, mam nadzieje, ze Wiktor nie bedzie uczulony.No i proszek Lovela czy jakos tak.Teraz wiec czekam na pogode i wielkie pranie. Emilika podziwiam Cie za cierpliwosc w stosunkach z mama, ja bym takiej nie miala.Bo jak dobrze zrozumialam dom niby ze Twoj, ale nie wolno Ci tam nic ruszac i sie rzadzic.Hmmm...No i to ultimatum jeszcz, ze jak sie juz wyprowadzisz, to nie masz powrotu.Wiem, ze to Twoja mama, ale to strasznie niefajne.Przepraszam jesli Cie urazilam. Justyna ja tez mam niestety to paskudztwo na udach.Smaruje, ale to nic nie pomaga.Mam nadzieje, ze jak urodze, to przynajmniej sie troche zredukuje. Jeszcze mam jedno pytanie.Pewnie sie okaze imbecylem, ale o co to chodzi z tymi przeplywami?Bo ja ile razy bylam u mojej gin to ona nigdy mi nic o czyms takim nie wspominala. No i wogole dziewczyny nie szalejcie tak w tej ciazy: kropeczko, stokrotko, x, lorien.Jak kaza lezec, to lezec.Dzidziusie najwazniejsze. A dzis w ddtvn czy kobiety w ciazy powinny zapinac pasy? Pozdrawiam Was Mamusie i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko - nooo trzymam cie za slowo :P KasiaGJ - nie rozumiem dlaczego z gory zakladasz ze bedziesz niezadowolona z opieki w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja to zwykle zasypiam z nosem w książce około 23-24 i śpię jak kamień do siódmej, nawet bez przerwy na sikanie. Korzystam, póki mogę;-) tigero - no, doktorek palnął o tej sukience, ale to był jeden z jego głupich żartów, akurat trafiłam na niezły humorek pana docenta, jak poszłam się ubrać po badaniu, to on poprosił Krzycha do gabinetu, Krzychu wszedł i rozejrzał się, gdzie ja jestem, a doktorek do niego, że żona wyskoczyła tylnym wyjściem do Biedronki, bo zgłodniała:-D x - fajnie, że maluchy rosną, niefajnie, że szyjka się skraca, ale masz jej jeszcze dużo, ja miałam dwa centymetry na starcie, do tego pękniętą z jednej strony, Cordafen to dobry lek, brałam go w poprzedniej ciąży, tylko przez pierwsze dni, zanim organizm się przyzwyczai robi się po nim trochę gorąco i wyskakuje rumień na twarzy, nie przeraź się, jeżeli twoja szyjka się skraca pod wpływem skurczów, to leki przeciwskurczowe powinny to powstrzymać, gorzej, jeżeli tak jak u mnie, ona się skraca pod wpływem ciężaru macicy, bo wtedy tylko pozycja horyzontalna może pomóc:-( kropeczko - wierzę, że wiesz, co robisz, mi też lekarz kazał się oszczędzać, no to się oszczędzam, ale to nie znaczy, że leżę plackiem, bo bym zwariowała, gdyby było niebezpiecznie, to by kazał leżeć, a nie oszczędzać się, uważaj na siebie U nas na szczęście jeszcze słonecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zakładam. mam nadzieję że będzie dobrze. Tylko jak w grudniu rodziła moja sąsiadka to miała problemy z pielęgniarkami b były nie zadowolone że nie mogły sobie serialu pooglądać, tylko nią się trzeba było zajmować a jak jej mąż przychodził i pomagał jej przy dziecku przewinąć podac do karmienia to miały do niego pretensje że za często i za długo taam przesiaduje. Ja się nie tyle boje porodu i bólu jak tych lekarzy i pielęgniarek wiecie ja jeszcze nigdy w życiu nie byłam w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nic moj lekarz nie mówił o położeniu dziecka o szyjce nic tylko popatrzyła na usg zmierzyła brzuch i główkę i tyle potem powiedziała ile wazy. Tak pomyślałam że to może przez to że wszystko w porządku. ale jak was tak czytam to się martwię może to jeszcze na konsultacje pójść gdzieś indziej? A jak oni sprawdzają tą szyjkę też na usg? Może ta moja nawet tego nie sprawdziła. a może sprawdziła i było dobrze to stwierdziła ze nie będzie zanudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a czy któraś z was zdecydowała się na te pieluszki wielorazowe? właśnie o nich czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - ale nie powinnas zakladac z gory ze bedzie zle, ze beda dla Ciebie niemile.. ja jak chodze do szpitala na wizyty to jestem bardzo zadowolona z podejscia poloznych itd a slyszalam rownie niepochlebne opinie na ten temat.. poza tym szkola rodzenia na ktora chodze jest prowadzona przez babke z oddzialu noworodkow i polozna i tak milych kobit to ja nie widzialam wieki.. nie nastawiaj sie ze beda Cie zle traktowac.. w ten sposob - z takim podejsciem to bedziesz sie bala do szpitala jechac urodzic.. jak mi bąbel w brzuchu grasuje nooo!!! chcialam nakręcic telefonem tak jak Penelopa ale kurna co odpalam kamere to spokoj sie robi jak wylacze to buszuje.. ehh uparte to za ojcem napewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Spalam 3 h, zawsze cos . Dziekuje Wam wszystkim za mile slowa i pocieszenie. Nie pozostaje mi nic innego jak lezec plackiem i brac leki. Nie biore opcji szpitalnej wczesniej pod uwage w ogole wiec musze sie pozytywnie nastawic teraz ze wszystko bedzie ok i dalej nie bedzie sie skracac. Z wagi maluchow jestem zadowolona bo choc to moje Kruszynki drobniutkie to rosna swoim tempem i Jasio tak ladnie przybral na wadze. Co do ubranek to lekarza sie mojego pytalam i on mowil ze giganty z moich Misiakow nie beda no i postanowilam ze po jednym pajacyku chce miec w rozm.50 dla nich. Reszte bede podwijac. No ale dosc o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez juz wstalam jem wlasnie sniadanie znowu mam piekny dzionek wybiore sie na spacer ale krotki bo to moje sikanie jeszcze dokucza. poczytam was i odpisze ale mam jeszcze pytanie. Macie jakis sprawdzony przepis na spod pizzy?Cienki ale nie twardy na kamien:)najlepiej taki z pizzeri hehhe Mam zamair dzisiaj zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej:) Ja dziś totalnie bez sił. Jak nie zamknie się w końcu ten temat mieszkania to się wykończę. Ja nawet w nocy o tym śnię. Chciałabym już zamknąć ten temat i czekać na klucze,ale to nie takie proste. W sumie wczoraj do tego dążyliśmy,bo pojechaliśmy na to nasze wybrane mieszkanie,rozmawialiśmy z teraźniejszymi lokatorami,podobijaliśmy targu na niektóre rzeczy typu np rolety na wymiar itp ,poznaliśmy sąsiadów z którymi się umówiliśmy na dziś i cała szczęśliwa wróciłam do domciu,przekonana że temat dąży ku zamknięciu. Aż tu nagle telefon -nasz kochany znajomy dyrektor banku,o którym kiedyś wspominałam ,trzyma rękę na pulsie i wczoraj przekazał nam wiadomość ,że ma dla nas duże mieszkanie i co ważne sporo tańsze od tego przez nas wybranego. A ja zamiast się cieszyć to się zdenerwowałam,no bo ja naprawdę nie mam siły na zmianę tej decyzji,ale odmówić żeby przynajmniej iść zobaczyć też nie wypada. Ja zamiast się cieszyć,że może jest okazja na ładne i tańsze mieszkanie to krzywię pyska i nic na to nie potrafie poradzić. I dogódź to człowiekowi:P Tigero ja czytałam właśnie ,że na niektóre osoby to znieczulenie działa właśnie na połowę ciała-moja koleżanka też tak miała. Ja też myślę już o tym,ale nie potrafię podjąć ostatecznej decyzji. Może lepiej się nie nastawiać i co bedzie to będzie. Wczoraj położna opowiedziała mi niezłą historię o jednej rodzącej: kobieta rodziła w wannie. Wygladała na najbardziej zrelaksowaną kobietę w życiu-oczy zamkniete,głowa przechylona do tyłu,cisza. Położna była pewna,że akcja porodowa ustała,więc czekała razem z nią. Aż w pewnym momencie ta rodząca otwarła oczy i cicho powiedziała,że sądzi,że dziecko już wyszło,położna popatrzyła do wanny a tam faktycznie już dzidzia. Chyba nie muszę mówić jak bardzo w szoku położna była,więc zapytała tej rodzącej czy ona bólu nie miała i skurczy,a ta jej odpowiedziała,że oczywiście ,że miała,że ból był przeogromny. Okazało się,że kobieta ćwiczyła jogę wiele wiele lat,a do tego porodu szykowała się też długo. Wow,jak położna mi to opowiadała to mnie ciarki przechodziły,chyba bym się wystraszyła tej kobiety:D BRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też się już melduję na posterunku :) Kropeczko kochana Ty na prawdę się oszczędzaj. Widzisz jak to jest z tym szefem Twoim. Jak pod nos podstawiłaś mu dobrego pracownika, to zaproponował grosze. A teraz niech sobie radzą z tą dziewczyną. Zobaczymy jak daleko zajadą :) X Ty to faktycznie masz z tym spaniem. Ja akurat od kilku dni nie narzekam. Dzisiaj wstałam tylko raz w nocy, więc jest ok. Zauważyłam, że teraz nawet wstaję o 8 rano i jestem wyspana, co wcześniej mi się nie zdarzało. A u mnie na działce koparka już działa, kopie dół pod fundamenty. Jeszcze trochę i zaczniemy budowę. Mam nadzieję, że przyszłe święta Bożego Narodzenia będziemy robić już na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- to faktycznie masz dalsze przeboje z mieszkaniem. Moze jedna warto jechac zobaczyc to tansze , moze bardziej Ci sie spodoba od pierwszego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa fajna ta kobitka. Bez wysiłku, bez krzyków, hehe Tow niezłym szoku musiała być ta położna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... pójdę,oczywiście,że tak,głupio i nieodpowiedzialnie byłoby tego nie zrobić,niestety,tym bardziej ,że człowiek chce być pomocny,a nam ta różnica pieniężna przydałaby się oczywiście. Nie myslcie że jestem niewdzięczna,ja po prostu jestem zmęczona,ale to tak ogromnie,że nie wiem co się dzieje wokoło mnie. Bedę szczęsliwa jak już to się skończy. Ja nie muszę już się tam przeprowadzać,ja bym tylko chciała mieć umowę w ręce i spokojnie czekać na klucze,aa i oczywiście zdążyć przed porodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- doskonale rozumiem Cie ze chcesz miec to z glowy bo narodziny tuz tuz i chcialabys miec sytuacje mieszkaniowa pewna. I tak szybko i sprawnie Wam to idze:) wszystko sie ulozy po Twojej mysli , zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa - oj ja Cie rozumiem - ja jestem w goracej wodzie kapana i pewnie bym zareagowala tak jak ty zniecheceniem.. bo juz jedno sobie upatrzylas a ktos z nowym wyskakuje... ale dla spokoju swietego idz zobacz zebys nie zalowala ze nie poszlas, nie porownalas czy cos.. a noz widelec.. hehe :P a u mnie piekna pogoda :D 13,5st pokazuje moj termometr w cieniu :P mamuskamaj - super - gratuluje budowy swojej chatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa super z tym porodem, ciekawe jak ta kobieta sie do tego porodu przygotowywała, pewnie jakieś specjalne ćwiczenia. Co do tego mieszkanka to idź zobacz, może akurat bardziej Ci się spodoba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x dobrze ze chociaz 3 h spalas postaraj sie nie stresowac a befzie na pewno dobrze. Kasia GJ Ja mam od poczatku z moim lekarzem tak on mi nic nie mowi ze jest ok i jak czytam was to tez jestem wszoku i zastanawiam sie czy on wszystko sprawdza ale do cholery wkoncu jest lekarzem:)Ty tez nie martw sie na zapas. Kropeczko to praktycznie tydzien masz jeszcze taki ciezszy a potem luzik to odpoczywaj duzo.Spokoj w ciazy jest najwazniejszy. stylowa rozumiem cie ze chcialabys juz miec spookoj to mieszkanie wykancza cie psychicznie ale moze warto zobaczyc to drugie bo wtedy czasem mozesz zalowac ze nie zobaczylas a ta mysl tez okropna. Z ta babeczka to masakra ale kurcze dzielna byla heheh mamuskamaj To byle do konca budowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co z tym przepisem na spod pizzy??znacie jakis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie znalazlam wyglada ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) wczorajszy dzien znowu cały w biegu... Trelevinaaaa - i to właśnie powód dla którego nie mam czasu się rozpisywac ostatnio. Bo mnie wcale w domu nie ma. Póki mogę nadrabiam zaległości towarzyskie z ciężarnymi koleżankami i tymi, które już się rozpakowaly. A dni mijają w mngnieniu oka ;) jeden za drugim... do domu wrcacam po 18tej, robię obiadek i zaraz wieczór, który najchętniej spędzam już tylko z mężem.... ot cała historyjka ;) Stylowa - dokładnie tak samo myślę, jeżeli chodzi o sytuację mojej kumpeli. Nic nie jest jeszcze przesądzone.... X - wózek i łóżeczko kupiłam to które miałam już upatrzone od początku: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=972& Kolor fioletowy team Purple :)))))) łóżeczko: http://maluszeksklep.istore.pl/pl/drewex-lozeczko-hippo-szuflada.html Justyna 87 - witaj w klubie, ja od 2-3 mmiesięcy użeram się z tym świństwem na udkach ale chyba dopiero po porodzie się tego pozbędę... Penelopa - cała nadzieja w tym, że badanie było mylne... co do rozmiaru ciuszków to kupuję 56, natomiast mam również kilka na 50, zwłaszcza, że lekarz powiedział, że niunia nie będzie kolosem :) w piątek ostatnie USG pomiarowe - dowiemy się ile Ninka przybała na wadze, bo dwa tygodnie temu miała 1208g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak macie racje dziewczyny. Zaraz się zbieram do tego znajomego ,bo on mi da cały adres itp,potem się umówię na spotkanie Cv-mój mąż robi przepyszna pizzę,ale akurat spód do ciasta kupuje gotowy w rulonie,bo jest przepyszny,więc po co się męczyć,ale na pewno jakiś w internecie dobry wynajdziesz Trelevinaa dokładnie rozpoznałaś mój charakter-też jestem w gorącej wodzie kąpana:P Mamuskamaj gratuluję budowania chatki-nie ma to jak swoje od początku pod siebie zrobione:) ...x... a Ty znów tylko 3 godzinki przespane,niesamowita jesteś,ja spałam wiecej a czuję się jakbym nie spała wcale. Co Ty robisz kiedy nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 Too lozeczko jest przeeeeeeeeesliczne :))) boskie :))) wozek tez super Mutsy maja super stelaze no aleeeeee tez kosztuja :/ mi sie gondole bardzo podobaja.. sportowki juz mniej ale to rzecz gustu :)) wiem jedno ze sie swietnie sprawdzaja te wozki, genialnie prowadza i napewno bedziesz zadowolona - kolor fiolet idealny dla malej Ninki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - super, że się podoba, niestety nie mam jeszcze pościeli i nie wiem za bardzo w jakim przedziale cenowym szukać, żeby się opłacało kupić A właśnie dziewczyny kiedy ustawić już łóżeczko?? misiąc wcześniej będzie za wcześnie?? domyslam się, że jeszcze zależy to od intensywności zapachu, bo np. komoda stoi już 3 tygodnie i dopiero powoli przestaje śmierdzieć nowością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×