Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Tigero i Znów mama życzę dobrych wieści od Waszego dowcipnisia,haha:) A mnie nikt nie sprawdza,śmiać już mi się chcez tego. Dziewczyny ja mam od kilku dni takie coś ,że maluch to jakby mi pępowinę ciągnął czy coś,tzn często mnie za pępek jakby ciagnał i wymysliłam sobie niebezpieczeństwo,że może się owinał pępowiną. Co Wy na to? Jak sądzicie,jest to możliwe,bo ciagle o tym myśle i nawet śniłam w nocy o tym ,więc proszę uspokujcie mnie badź uświadomcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Stylowaa
Wydaja mi się, że Twój pępek nie ma nic wspólnego z pępowiną dziecka ponieważ dziecko jest połączone swoją pępowiną z łożyskiem a nie Twoim pępkiem. Myślę, że to raczej rozciąganie sie skóry wokół Twojego pępuszka i dlatego masz takie odczucia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Stylowaa dziękuje za odpowiedź,może masz rację,w każdym razie czuję to tak jakby ktoś mi wbijał paznokieć w pępek co moment,jednak może to nic złego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wczoraj wogóle nie aktywna.z samego rana dotarła do mnie smutna wiadomosc,ze zmarła moja babcia.bardzo byłam do niej przywiazana bo mieszkałam z nia od 20 lat.ciezko,ale spodziewalismy sie tego miała juz 91 lat a ostatnio sie bardzo za nia wzielo. po południu rozpoczelismy z mezem malowanie sypialni tzn ,mąż malował a ja dogladałam i zeszło do samego wieczorka.wiec dopiero dzisiaj zagladam i pozdrawiam. co do pogody to u nas tez dzis slicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz współczuję z całego serca. Trzymaj się cieplutko. Trelevinka faktycznie promiennie wyglądasz. Ja znowu muszę poprosić mężulka o jakieś zdjęcie, bo już dawno nic nie robiłam. Teraz niestety zostawił mnie w domciu i pojechał przejechać się motorem. No niestety, ale ja w tym stanie ni chuchu :P Chociaż nie powiem, żebym przepadała za taką jazdą. Niech się chłopina odstresuje, bo czeka go dużo obowiązków :P X to fajnie, że teściowie szybko się zmyli, przynajmniej miałaś więcej spokoju. A teściowa, no cóż- nie ma na co liczyć że się zmieni. Za to Twój teściu sypnął nowiną- nie powiem... Znow_mamo Ty odpoczywaj dużo, przynajmniej w niedzielę wrzuć na luz :) Ja też dzisiaj wybrałam się na zakupy i już mam prawie wszystko. Nie kupiłam tylko kapci dla siebie do szpitala, bo wszystkie jakieś nieciekawe i oczywiście jeszcze muszę rozglądnąć się za spodniami dresowymi i będzie wsio. Jeszcze z 3 tygodnie i Mała może już wychodzić :) A ja powolutku szykuję się na grila, mięsko już przyprawione i dochodzi do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majóweczki. Kolejna niedziela za niedługo przeminie. Ojejku do 1 maja już mam niedługo. panikaaaaaaaaaaaaaaaa pewna. dzięki dziewczyny za wsparcie odnośnie tych pomarańczowych wpisów. echhhhh... W nocy dorwały mnie skurcze nóg (dodam ze I raz) ale nie bolały tylko tak ciągły mi zyły w nogach i same sie wykrzywiały - cholera moze to krzywizna.........ale jak tylko stanełam na nogi odrazu popuściło całe napięcie. Miałyście cosik takiego??? Poza tym brzuszek juz jak wczesniej pisałam mi opadł i lekko mi sie oddycha - ufffffffff Ide poczytać co naskrobałyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik prawdziwie leniwy dzisiaj i dobrze, wszystkie widać korzystają z pogody :). Ja tak jak pisałam rano musiałam już dzisiaj gdzieś wyskoczyć no i wyskoczyliśmy nad morze :D. Ależ miałam ochotę wskoczyć do tej wody :). Mam tylko nadzieję, że nie przesadziłam ze spacerkami. Justz bardzo współczuję, trzymaj się dzielnie 🌼 X Teściu pierwsza klasa po prostu :), no widać że człowiek wie jak podnieść na duchu, szok :D. Może do niego nie dotarło co mówi, zestresował się czy co :D. Tigero właśnie ja też coraz częściej czuję to napieranie, mam nadzieję że to normalne a nie oznaka że się Dziecko pcha na zewnątrz :D. Stylowa świetna ta zabaweczka ani się obejrzysz a będzie już przydatna, popatrz jak te prawie 9 miesięcy ciąży już prawie minęło ;). Co do pępka bardziej przemawia do mnie to rozciąganie skóry niż zabawa pępowiną, głowa do góry :). Trelevinaaa my się właśnie zastanawiamy nad tą firmą ale nad fyn. Zimne piwko Wy to masochistki jesteście ;p, ależ bym się napiła mmm :). Co do bólu brodawek, może coś przeoczyłam ale znacie jakiś dobry krem na brodawki ?? Szukałam w necie ale może macie coś sprawdzonego u siebie lub znajomych, co mogłybyście polecić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam, po ciężkim dla mnie weekendzie w szkole... Jeszcze jadę na zajęcia za 2 tygodnie i daje sobie spokój. Nie chcę ryzykować, że zacznę rodzić w Szczecinie... Wiem że już wspominałyście o pogodzie, ale ja po prostu nie mogę wyjść z zachwytu :D W Szczecinie były 22 stopnie, ahh, cudownie :) W piątek zakupiliśmy z moim M. wózek dla Jasia. W tygodniu mieliśmy jechać po resztę rzeczy ale nie wiem jak to będzie, bo oczywiście jak nie urok to sraczka i zepsuł nam się samochód. Dzisiaj staliśmy prawie 2 godziny w połowie drogi ze Szczecina do Rewala, czekając na lawetę... Na szczęście dostaliśmy zastępczy samochód, ale tylko na 3 dni. A nasze auto będzie na pewno stało dłużej w warsztacie :-o Wklejam wózek, który kupiliśmy, kolor Black Sea. http://www.navington.com/produkty/rama-corvet Do niego dokupiliśmy fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix. Idę Was poczytać trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena35 Justyna 87 mieszka nad morzem wieć hihihiih mamy zaczepkę.....żartuje oczywiście3. O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale dzisiaj była piekna pogodna :D nie mogłam się oprzec i poszliśmy w 3 na spacer, chociaż ledwo się wbilam w buty po wczorajszej bieganinie dzisiaj mialam male serdelki a nie stopy :O Stylowa hoho! Widze ze Ciebie tez wywialo na zakupy :D To ze pepek czasem ciagnie to jest normalne także nie stresuj się za bardzo. Trelevinaaa noo , bliźniaki rządzą :D Justz przykro mi, wspolczuje 🌻 Mamuskamaj i jak grilek? Ale mi smaka narobilas :P Atena_35 skurcze w zylach powiadasznie miewam, ale może to tak jak przy skurczach lydek brak magnezu? Weska jest kilka preparatow na bolace brodawki, mi najlepiej się sprawdzil Bepanthen i Maltan, próbowałam jeszcze Purelan100 ale miał jak dla mnie 2 minusy: 1) cena nieadekwatna do rozmiaru tubki i 2) konsystencja gestego wosku pszczelego co sprawialo mi problem w szybkim rozprowadzeniu masci na obolalej brodawce. Justyna_87 - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Miałam wszystko nadrobić, ale niestety przez cały tydzień odwiedzali mnie po szpitalu, więc nie było kiedy.Nie była to komfortowa sytuacja, bo przecież leżę w łóżku.Muszę jeszcze przynajmniej wytrzymać 3 tygodnie, bo skończyłam wczoraj 34 tydzień. Leżenie wykorzystałam na dokupienie w internecie pozostałych rzeczy, torba już przygotowana, wózek siostry wysłały, więc tylko czekam na Maluszka :) Atena, czy mogę zadać Ci pytanie, ale odnośnie ubezpieczenia, bo mamy z mamą mały dylemat dotyczący ubezpieczenia w PZU. Powoli będę Was czytać i może już będę bardziej aktywna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bry Idę dzisiaj do lekarza na wizytę, mam cichą nadzieję, że dociągnę jeszcze przez 2 tygodnie. Ale mam przeczucie, że urodzę na dniach, brzuch mam strasznie twardy i w ogóle jakoś tak dziwnie się czuję. Zostawiam dzbanek kawy zbożowej i talerz pysznych kanapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas dzisiaj deszcz od rana i nie wiem, czy ta pogoda, czy znowu hormony szleją, ale ja od rana beczę bez powodu. Pewnie jedno i drugie. Przychodzą mi do głowy takie głupie myśli, że sama się nie poznaję. Ja, niepoprawna optymistka zaczynam się zastanawiać, czy decyzja o dziecku nie była zbyt pochopna. Rychło w czas:-O Boję się, że moja trójka będzie się czuła odrzucona, nierówno traktowana, poszkodowana. Zastanawiam się, czy będziemy potrafili zniwelować różnicę, żeby nie czuli się inni, żeby Zosia nie czuła się inna. Wiadomo, że ich jest troje, mają siebie nawzajem i w razie jakiegokolwiek konfliktu staja za sobą murem. To Zośka będzie odrzucana, gdyby coś poszło nie tak. Jeżeli tylko poczują, że mała jest faworyzowana przez Krzycha stworzą koalicję i staną przeciwko niemu i małej. A w tym wszystkim, pośrodku jestem jeszcze ja... Ech, dziewczyny, dajcie mi kopa w d... bo się rozklejam na maksa. Dobrze, że jadę do pracy zaraz, nie będzie czasu na zamartwianie się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry majówki Ja już po wizycie u położnej teraz czekam na lekarza:) przybyło mi 70dkg :) heh w obwodzie na szczęście nic:) serduszko bije pięknie, za 2tyg będę miała pobierany wymaz za paciorka, ciśnienie w normie ale lekarz jeszcze napewno przepisze mi ten dopegyt. Justyna nie mogłam otworzyć linka do wózka, poszukam po powrocie do domu:) ale napewno ładny. Navington i xlander to ten sam producent- delti:-) Tigero ty nie szalej z tym chodzeniem, ale fakt wczoraj było pięknie:) my byliśmy nad jeziorem na spacerze piękna wiosna no a dziś niestety pada:( Hanka nie szalej że już się rozpakujesz:) my majówki a nie kwietniowki:) Dziewczyny czy macie już wszystko co potrzebne dla dziecka? Przygotowujecie jakąś apteczkę dla malucha czy coś? U mnie dziś o tym na szkole rodzenia ma być, w co warto się zaopatrzyć tzn domową apteczkę :) No nic miłego dnia i do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mama- nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze, nie ma co martwić się na zapas. Mnie tez dopadają wątpliwości, w końcu zostanę mamą po 40, tym bardziej, że każdy mnie straszy np. czy dam radę, że będzie mi ciężko, tak jakbym miała 70 lat.A ja zawsze byłam optymistką , z werwą, pełną pomysłów, aktywną kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów_mama Z tego, co widzę - i umiem liczyć - to masz już duże dzieciak i na tyle rozwinięte, że zrozumieją o co biega z wiecznie beczącym noworodkiem/niemowlakiem. Trzeba będzie poświęcić takiemu dziecku więcej czasu i tutaj przyda się ich pomoc. Nie poczują się odrzucone, jak poczują się potrzebne. I nie ma żadnej faworyzacji. Jak Ty siedzisz z najmłodszą, to niech tatuś zabierze starsze do wesołego miasteczka, cyrku, kina.... będzie dobrze :) Trelevinaaaa Ja jestem bardzo przeczulona a propos apteczek, a że do szkoły rodzenia nie poszłam, to sama będę musiała sobie poradzić z wyposażeniem jej. Ale jest sporo informacji na ten temat w internecie, więc dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Ja tylko na chwilke poczytalam wasze posty ale nie mam czasu odpisac mam dzisiaj wizyte o 15 a pare rzeczy musze dzisiaj jeszcze zalatwic prawie godzine tez jedziemy wiec niewiele czasu mi zostalo.Po wizycie jade do szpitala gdzie sie umowilam z moja polozna ciekawe co tam dzisiaj sie dowiem od lekarza i poloznej mam nadzieje ze to same mile rzeczy:) Pewnie pozno wroce ale postaram sie zajrzec do was zdac relacje. Trzymajcie kciukasy i milego dnia majoweczki:):):):)🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki jak tylko na chwilkę bo jeszcze przed śniadaniem jestem, potem wpadnę was pod czytać. U mnie wczoraj też super pogoda wiec od południa do wieczora grillowaliśmy objadłam się strasznie ;p A w Sobotę wybrałam się na zakupy po rzeczy do nowego mieszkania, i trochę się nałaziłam teraz już nic mi się nie chce. W Piątek byliśmy na tej szkole rodzenia w szpitalu którym będę rodzić i jesteśmy zadowoleni. (ciekawe czy zdarzę na wszystkie zajęcia przed porodem hehe ) Sali porodowej dalej nie udało nam się zobaczyć bo znowu jakaś mamuśka rodziła ;p Mykam na śniadanie i wracam was czytać co tam u was , Mam nadzieje że jeszcze nikt przez weekend nie zdążył się rozpakować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki:) Ja dziś zmęczona przeogromnie i nie wiem co to ale w dole brzucha boli mnie i nie odpuszcza. Na samą mysl,że nikt mnie ginekologicznie nie zbada do końca ciązy wkurzam się fest. Juz nie wspominając o paciorkowcu,na ten temat też mi nic nie bedzie wiadomo,jestem zła😠 Tigero ja też się nalatałam w ten weekend jak wariatka i teraźniejsze bóle podbrzusza to może przez to,więc lepiej się szanować i nie przeginać Justz przykro mi bardzo kochana🌼 🌼 Znów mamo te nasze watpliwości to chyba normalne są,bo i ja zaczynam się bać czy podołam,jakie bedą relacje miedzy moimi dziećmi i bla bla bla ,dużo tego. A u Ciebie bedzie dobrze,nie watp w swoje dzieci,za soba sa tak strasznie to i za maluchem bedą obstawiać,jeszcze Cie miło zaskoczą,bo to duże i rozumne dzieciaczki;) Piszecie i apteczce,a ja nie wiem o czym mowa ,dajcie wiecej informacji Ojjoj,ale mnie boli ten brzuchol,dziwne to bardzo,aż na tyły przechodzi,mam nadzieję,że to nic zwiastującego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie mamuski:P Wczoraj mialam dzien odwiedzin. Zjechala sie rodzinka i zapragnelo im sie mnie zobaczyc i udzielac dobrych rad. Przezylam ale ciezko bylo bo ta jedna szwagierka co Wam pisalam o niej ze ma hopla na punkcie odkazania wszystkiego, bycia non stop z corka(10lat) dawala mi takie porady ze nie moglam ze smiechu:P ona mi z tekstem np. jak ja powiedzialam ze chce karmic swoim mlekiem ale wygodniej pewnie bedzie mi z butelek to ona do mnie:" nie ma takiej opcji"hehe w twarz jej sie zasmialam i pozniej juz troche z niej ironizowalam bo np. jeszcze powiedziala mi ze moje dzieci z rurki nie bede pily jak beda starsze a ja mowie ze beda pily jak beda chcialy a ona ze wtedy zeby beda mialy krzywe przez nas:P takze troche sie usmialam. U mnie dzis pogoda brzydka, szaro i ponuro. Stylowa- no to zaszalalas sobie na zakupach:) fajny ten skoczek, zobaczysz ani sie nie obejrzysz a Natanielek bedzie juz na nim siedzial. justz- wspolczuje Ci z powodu smierci babci. trzymaj sie jakos. weska- ja kupilam na brodawki medele a ppzytywne opinie slyszalam od kolezank o bepanthenie. justyna-wozek to moj gust:) sliczny jest. hanka- daj znac co i jak po wizycie:) znow-mama- nie rycz kobito, nie rycz. To pewnie przez ta pogode, wczoraj radosna bo slonce a dzis kicha bo deszcz. Ja mysle ze Wy sobie doskonale poradzicie jako rodzina z przyjeciem nowej czlonkini rodziny:) Mysle ze Twoje dzieci nie beda zazdrosne jak np. pojdziecie z nimi tez do kina czy jakis wyjazd za miasto razem. Poza tym one sa juz duze i zrozumieja ze mala siostrzyczka jest malutka i potrzebuje chwilowo wiekszej uwagi niz oni:) zobaczysz jak beda Ci przy niej pomagac.glowa do gory.:) A te staniki ogladalam na allegro, popatrz sobie bo chyba ceny kilka zlotych nizsze niz na tej stronce. trelevinka- daj znac dzisiaj co w tej szkole rodzenia powiedza o tej domowej aptecce. co bedzie potrzebne. wydaje mi sie ze wiekszosc juz mam choc brakuje mi spirytusu 70% i soli fizjologicznej do oczu ale po co to to nie wiem:P na necie wyczytalam zeby sie zaopatrzyc, cv- czekamy na relacje od lekarza:) Dzisiaj duzo mamusiek ma wizyty:) znow-mama i tigero tez idziecie do" dowcipnisia" nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizyta nie wypaliła, lekarz mnie nie przyjmie. Powiedział, że panikuje i mam się zgłosić, jak faktycznie coś się zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. to takie coś podobne do bólu owulacyjnych,jakby jajniki czy coś koło tego i promieniuje na krzyż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- mi mowil ze jakikolwiek bol brzucha czy podbrzusza i mam do niego przyjezdzac takze ja na Twoim miejscu sprobowalabym udac sie do lekarza. Moze Ci przejdzie Kochana ale sprawdz to jak dalej bedzie Cie bolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×