Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Czytam o tej dziewczynce zamordowanej w gdyni i jak kiedyś takie artykuły nie wywierały na mnie uwagi tak teraz będąc mamą serce mi pęka. Jak można zrobić krzywdę dziecku, jak w ogóle można zrobić komukolwiek krzywdę - zabić... To takie młode życie. Ja byłam przebojową nastolatką i dzisiaj będąc mamą widzę jak wiele zaufania dali mi moi rodzice - chodziłam gdzie chciałam, wbrew ich woli bo nie chcieli mnie puszczać martwiąc się o moje bezpieczeństwo. Gdy ja będę już mamą nastolatki chyba nie dam sobie rady z obawą o moje dziecko zwłaszcza, że ja sama jako dziecko pamiętam na ile niebezpieczeństw narażałam siebie samą gdy byłam mała. Ehhhh Ale mnie refleksje nachodzą. Wy też tak macie gdy myślicie o dzieciństwie waszych dzieci??? Teraz wiem, co moi rodzicie musieli czuć gdy samowolnie wychodziłam z domu albo gdy się spóźniałam nie mówiąc nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dajecie czadu z pisAniem :))) heloł. evelinka, ale ta twoja Ala to ruchliwa małpka :D nieźle. Mój w tej kwesti raczej leniwy ale do niczego go nie zmuszam;) mamuskamaj- szkoda, że mała odrzuciła cyca, nie wiem co może być tego przyczyną? ja małemu na wieczór daje zawsze swoje odciągniętę mleczko z kropelkami, jak na razie nie gardzi.. chociaż jak podawałam 3razy dziennie butlę to był troszkę problem. Julietta- mój cały czas gmera w buzi, ślini się na potęgę krzyczy , stęka itd.. ale czytam, że dzieciaczki w tym wieku tak robią. WIEC PYTAM: po czym poznać, że faktycznie , że idą zęby????:) co do jedzonka to ja zaczęłabym od kleiku ryżowego ewenytualnie kukurydzianego. Pristina- ja też chcę zrobić małemu badanie moczi i kału ...tak rutynowo zobaczyć czy wszystko jest Ok tymbardziej, że ten śluz nie daje mi spokoju;/ atenka- a ja dalej nie mam okresu , minęły 3 miesiące i jak dla mnie, może on nie nadchodzić:P za to włosy po równych 3 miechach też lecą garściami;/ muszę na allegro poszukac jakiejś dobrej odżywki chociaż one i tak muszą wypaść za te 9 miesięcy.. ehhh .x.. bidolko TY nasza 3mam kciuki, nie martw się dobrze będzie... nie wiem czemu to wszystko Cię spotyka :( :******❤️ a co do napletka to nam absolutnie nie kazali go ruszać. można wielką szkodę dziecku tym wyrządzić. cv- moja lekarka pow. że po 3 miesiącu mogę podać łyżeczkę jabłuszka. na razie nic nie podawałam. zacznę może coś od września, ale nie śpieszy mi się z tym, nie mam parcia. po 4 miesiącu spróbuejmy zagęscić mleczko kleikiem ryżowym jest najmniej alergizujący i dzieciaczkom nic po nim raczej nie ma. a alexem się nie przejmuj każde rozwija się inaczej.. jedno łapie szybciej dźwiganie główki inny co innego. agnes71 skąd ja to znam.. nam kują blok i ja od 2 miesięcy na emigracji- ale przyznam dobrze mi tu :D mamuskamaj, dziękuje za życzonka i tobie też wielu lat w miłości:) Mój przez dzień cały kosił trawę :D cv , julietta, izamaj34, stylowa ,emilia83 ,evelinka Lorien no tak sznurkiem nie da rady;) :D hah i z tym poziomem w łóżeczku też nieźle. nagraj go na kom i wyślij nam na pocztę jego popisy :D to też jakaś myśl mam kilka fajnych filmików małego:D można coś powrzucać:D ja małego od urodzenia nie wykąpałam dokładnie 2 razy i było to jakoś w jego pierwszym miesiącu życia:) emilia83 mój też szybko się najada czasem to nawet nie jest 5 minut, więc don't worry:) evelina niezła akcja z tym mlekiem nigdy bym nie przypuściła :))) Julietta co za ludzie , myślą, że kobiety po 40 to już zgarbione, pomarszczone i niezdolne do urodzenia zdrowego dzieciaczka, a ja znam gro kobiet które wyglądają na 30 tak się dobrze zakonserwowały dobrą dietą, sportem itd. nie przejmuj się :) mamae- mój też tylko cyc, ale butlę też zje i dobrze bo miałabym problem z podaniem mu tych kropelek czy wody, a tak to nie mam problemu. i tak na marginesie miałam kumpelę, która karmiła tylko piersią i jak chciała zacząć wprowadzać nowe pokarmy to miała wielki problem, żeby maluszek chciał butlę. a jak wyskakuje ramka to po prostu musisz ten kod wpisać w nią i wtedy wysłać. aha co do fotelika polecam wam artykuł: http://tnij.org/m8d1 jak komuś nie chce czytać się całości wkleję najważniejszy fragment: " Ponieważ pierwszy fotelik jest bardzo bezpieczny (siły rozkładają się na całe plecy dziecka) nie należy spieszyć się z przesadzaniem dziecka do kolejnego. W zasadzie wskazania są tylko dwa - gdy dziecko przekroczy limit wagi (najczęściej jest to 13 kg) lub gdy główka dziecka (cała, nie tylko czubek) wystaje ponad górną krawędź fotelika. Zwykle moment przesadzenia następuje gdy dziecko ma 12-15 miesięcy, czyli jest w stanie na tyle mocno trzymać głowę, że przeciążenia następujące podczas kolizji nie są zabójcze. Natomiast fakt, że dziecko opiera nóżki o oparcie kanapy nie jest żadnym powodem do zmiany fotelika! Układ kostny tak małego dziecka jest zbudowany zupełnie inaczej niż dorosłego (spróbujcie dotknąć dużym palcem u stopy do nosa...) dlatego dziecko nie mogąc wyprostować nóg nie odczuwa dyskomfortu." ale fakt faktem, nie wiem czy wcisnę mojego malca do naszego fotelika w kombinezonie. muszę spróbować :D bo nie chciałabym go zmieniać na razie. z czasem zmienięgo też na recaro. kasa z chrztu jest więc niech mały ma to co najbezpieczniejsze dla niego. mój mały w nocy wstaje bez zmian. śpi ładnie od 20 do 00.30, potem pobudka co 2h..ehh już nawet nie marzę , że się to zmieni prędko. jakoś powoli się przyzwyczajam. zazdroszczę tym, które mogą przespać całą noc ojjjjjjjj zazdroszczę. pogoda ładna, mały śpi ja juz po śniadanku... macierzyński kończy mi się jakoś w połowie listopada..rok posiedzę w domu potem się zobaczy co dalej. nie mam za bardzo z kim zostawić małego. a pracować tylko po to, żeby opłacić żłobek jest bezsensowne. zobaczymy jak dalej będzie. na razie nie chcę o tym myśleć :) mały się obudził, lecę :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv , julietta, izamaj34, stylowa ,emilia83 ,evelinka- miało być dziękuje za życzonka!!!:))) a co z jaTuśka- oddzywała się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Ja tylko na chwilke bo dzisiaj z Alexem spalismy do 10:30 z przerwa o 7:15 ma karmienie i takie tyly mamy ze szok hehe . Tylko Wam chcialam napisac ze nie jestem w ciazy ale strasznie to przezywalam.w nocy spac nie moglam bo nie jestem jeszcze gotowa na drugiego dzidziusia ale cale szczescie jest tak jak powinno byc:) co do fotelikow to fajna opinie ma maxi cosi priori xp tylko cena przeraza no ale na ebay.de jest za 320zl http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-priori-xp-maxi-cosi-24h-w-wa-i1778581600.html tylko sie zastanawiam czy czasem nie bedzie za duzy jeszcze na alexa bo zadnej wkladki nie ma w srodku co myslicie? Pozniej poczytam was i odezwe sie milego dnia mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka_między_brwiami ta dziewczynka z mojego osiedla była,a całe zdarzenie jakieś 500 m od mojego bloku, ciagle jestem w szoku, jak można coś takiego zrobić, całe życie przed sobą miała, plany, marzenia i przyszedł taki koleś i to skończył;/ wczoraj był pogrzeb, wszyscy znajomi poubierani na biało widziałam jak wychodzili z kościoła jak z małą na spacerze byłam, u nas na dzielnicy o niczym innym się nie rozmawia od tygodnia... generalnie to tutaj na prawdę spokojnie było a mieszkam juz 18 lat w Gdyni i takie coś;/ dorwałabym kolesia to bym własnoręcznie zabiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Cv dobrze, że jednak nie jesteś w ciąży. ;-) Za rok albo dwa będziemy sobie kibicowały, a póki co lepiej nie ;-) Penelopko nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś, że u Twój Mały też najada się w 5 minut. Nie wiem z czego to wynika ale jakoś sobie szczególnie cenię Twoje rady no i tym spokojniej się czuję ;-) Ja też zbieram się za zrobienie małemu wyników moczu. Nawet miałam skierowanie ale jak sobie pomyślę, że mam mu łapać te siuski to nie mogę się za to zabrać ;-) No ale za jakiś miesiąc musimy morfologię powtórzyć i sprawdzić jak działa żelazo to może wtedy się wreszcie zbiorę. JaTuśka się nie odezwała. Wcięło ją na dobre. Nie pamiętam czy pisała coś, że nie będzie miała w Polsce dostępu do neta?? Jedzie do nas ten leżaczek- bujaczek z FP. Już się nie mogę doczekać czy zda swoją funkcję ;-) Mały zrobił sobie drzemkę a ja jeszcze w piżamie chodzę. Taki leniwy dzień sobie zrobiłam ;-) Później się odezwę, bo teraz to już najwyższy czas się ogarnąć.Buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina Kropeczka o czym Wy piszecie? ja nic nie wiem. Ale aż serce ściska jak to słyszę. Co za potwory żyją na tym świecie. Mógł sobie krzywdę zrobić jeśli rozrywki potrzebowała ;-( Mam nadzieję, że w niebie jest jakaś sprawiedliwość, bo na ziemi czasem jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 takie woreczki specjalnie są w aptece:) też się zastanawiałam jak to zrobić żeby jej mocz złapać:D ale się udało, noo i dokup też normalny pojemniczek do siuśków, bo tam się ten woreczek wkłada;] Generalnie karmisz maluszka z rana i przyklejasz woreczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja poczekam z przesadzaniem do końca listopada, podejrzewam że w kombinezonie nie wsadzę go do tego pierwszego fotelika. CV w tym moim jest właśnie wkładka dla maluchów. Chcę go jeszcze przymierzyć dosamochodu zanim kupię a jest taka możliwość. Oskarek ur.29.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRISTINA ŁEE JENY DZIEWCZYNCE TO JUŻ WCALE NIE WIEDZIAŁABYM JAK ZŁAPAĆ. a TAK TO CHOCIAŻ ZA PITOLA ZŁAPIE I DO WORKA ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeszcze was nie nadrobiłam wczoraj ale napiszę jak tam po wizycie. Droga do Poznania hujowa 200km autostradą miodzio potem przez wsie jedno pasówka - 4h drogi, łącznie z postojami dla małej jechaliśmy 6 h Byliśmy umówieni na godzinę 15. A weszliśmy o 16:20 Byłąm zła i wściekła bo płace za wizytę 300zł a i tak czekam jak na nfz. W końcu weszliśmy :) W pierwszej chwili lekarz wywarł na nas b.dobre wrażenie i cała złość że czekaliśmy nam minęła.' Lekarz kazał rozebrać małą , zbadał ją najpierw obejrzał ciałko itp Jak zobaczył stópkę od razu że do gipsu. Że stopka nie jest przygotowana wogóle do bucików które mieliśmy nosić , 24na h a mała je miała może z 4h bo jej spadały. Powiedział ze buty wogóle nie spełniają swojej funkcji. Jak zobaczył nasze buty za które daliśmy TYLKO 300zł powiedział "ładne" i tyle do dupki mogę je sobie wsadzić. Wytłumaczył czemu buty nie spełniają roli, i jak powinna wyglądać stopa przygotowana do buta. W skrócie po operacji mieliśmy gips 3 tyg a powinniśmy mieć dłużej !Operacja przeprowadzona ok. ścięgno nie wyczuwalne. Założył nam gips - całkiem inna technika niż w Krakowie. I za tydzień w środę jedziemy znowu na zmianę gipsu do Poznania. Będzie miała 2-3 gipsy potem butki robione na wymiar. (tamte nam przysłali, lekarz nawet nam nie pokazał jak się nakałda i nawet nie przymierzył małej pokazał nam gipsiarz. buty były za duże, tym bardziej ze ta chora stopka jest w tej chwili mniejsza o pięte ;/ a buciki w takich samych rozmiarach) Jeśli nie będzie poprawy to jak mała będzie mieć roczek kolejna operacja ale już poważniejsza, że to co miała nacinane ścięgno to pestka przy tej co ją czeka (tzn oby nie musiała mieć tej drugiej) Lekarz miły przepraszał 2 razy że musieliśmy czekać itp Zastanawia mnie jedno ten dr. Napiontek to mówią że najlepszy w pl Potem że w Krakowie właśnie dobrze leczą u tego lekarza co byliśmy, i teraz widzimy że zaniedbał nam tą stópkę. I zastanawia mnie fakt albo raczej przeraża jak do jasnej cholery leczą dzieci z tą wada gdzie indziej gdzie są leczone nawet inną metodą - gorszą !!! Ten lekarz wywarł na nas bardzo dobre wrażenie , i mam nadzieje że na nim się nie zawiedziemy ! I że z malutką będzie dobrze. A Jula znosi to strasznie teraz jest już większa i mądrzejsza i bez gipsu byłyśmy prawie 3tyg wiec teraz jeden wielki plącz jest, nie daj boże że zrobisz coś po nie jej myśli to zaraz plącz. W aucie ciężko było ją uspokoić bo na ręce nie wezmę itp. Ale jakoś dałam radę. w domu byliśmy o 23:45 wiec od 19:20 Julka w aucie spała. Zatrzymaliśmy się na obiad Julka spała , objad mi dała zjeść , ale kawy wypić już nie musieliśmy biegiem się zbierać do auta. Wczoraj nawet się nie uśmiechnęła chyba zła była na mnie ;/ Ale dziś co prawda płącze ale się już uśmiecha :) Lęce się ogarnąć puki śpi bo potem tylko mama i mama zabawki są dziś bee ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia brak mi slow - ale widac tak jest w naszym kraju.. przeraza mnie to co piszeszz ze jeden lekarz podwaza kompetencje drugiego bo wychodzi na to ze Julcia zle byla leczona :/ a te buty porazka :/ mam nadzieje (i 3mam kciuki) ze bedzie ok, ze lekarz okaze sie porzadny i zajmie sie stopeczka Julki :* swoja droga podziwiam Cie ze masz odwage i jezdzisz taki kawal drogi za lekarzem, Julka napewno za pare lat Ci podziekuje za to :* Penelopka ale dalas czadu czytalam i czytalam i kunca nie bylo :) coz za ELABORAT jak za starych czasow- aa od wczoraj mysle o Tusce ciekawe jak tam u niej :) Emilka daj znac jak maly w lezaczku :) mam nadzieje ze sama ogarniesz zlozenie tego cacka do kupy :D moja dzisiaj kochane obudzila sie o 3:30 z bananem na twarzy no to ja jej smoka przykrylam ja i do spania no i slysze ze probuje zasnac ale nie moze wiec podchodze chce ja wziac na rece i czuje mokre plecy o matko Pinda rozbroila pampka tak go zasikala ze nie mial juz gdzie siuskow wciagac :P hehe to po tej porcji 180mleka na noc :P wiec ja przebralam nakarmilam i tak spalysmy do 8:15 :)))) Teraz juz po spacerku i niunka jeszcze spi w wozku a ja odpoczywam bo to jebane 4pietro rozwala mnie na lopaty :( Chce sie wyniesc stad na miesiac do rodzicow ale nie wiem za cholewke jak poinformowac o tym tesciowa zeby sie nie obrazila czy cos ale juz mam dosc a i w domu mam lepiej bo nie musze targac wozka :) aha kropeczko - odnosnie troski o dziecko - mam to samo - moi ze mna tez duzo przeszli, rzadko kiedy przychodzilam do domu na czas, balowalam do rana a nie raz wrocilam ostro wcieta i wiem co robi mlodziez wiec nie wiem jak ja przezyje dorastanie Ali :P poki co wole nie myslec :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina- mała jest obłędna z tymi włosami. Normalnie napatrzecę nie mogłam. Rosną jej już nowe na czole. Ale to będzie laska. wowwwww Wróciłyśmy ze spacerku - ponieważ ten mój pies mnie poprostu rozwala swoim wzrokiem SPANIELA - wybłagał spacer dzisiejszy już setny chyba - małą wziełam w nosidełko i spacer. Teraz śpi bo chyba z km żeśmy zrobiły. Kasiula - poprostu brak słów aby wyrazić jakie skur.....pracują w naszej medycynie. Ja pitole makabra. Wazne teraz aby dobrze poszło to obecne leczenie wg jego zaleceń. My jak poszukiwaliśmy dobrego ortopedę dla mojej starszej SHE zjechaliśmy cała Polskę. Od trójmiasta do południa i zachodu. Spędziliśmy w samochodzie kupę czasu a i tak gówno wiedzą specjaliści od SKOLIOZ. Co lekarz to inna diagnoza. Cwiczenia nic nie dadzą, inni mówili ze tylko ćwiczenia. Skierowanie na operacje targałam co roku od 6 lat. Tak więc Kasiulaaaa wiem jakie było Twoje zdziwienie o tym ze po wizycie w Poznaniu to co maluszek Twój miał do tej pory to za-vetował. Niewiem czy kiedykolwiek będziemy mogły oprzeć się tylko na jednym lekarzu. Czarno to widze. wrrrrrrrrrrr Przyszła dzić moja upragniona skakanka - w dodatku liczy też kalorie, ilośc podskoków itp. Mam nadzieje ze kręgosłup do konca mi sie wyskoczy.....hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena Ty o skakaniu i o spalaniu kalorii a ja właśnie drożdżówkę wcinam. A za chwilkę będę robiła babeczki z masa budyniową i malinami ;-) Mniam. I ja chce schudnąć no cóż ;-) Kasiula ja też nie mogę pojąć jaki bałagan jest w naszej służbie zdrowia. Jak widać nie tylko w tej państwowej. Oby już teraz to był ten właściwy lekarz i żeby dobre diagnozy stawiał. Bo mi się wydawało, że to taka błahostka z tą nóżką a teraz dopiero widzę ile to Ciebie musi kosztować. Tak więc kochana wytrwałości i oby było coraz lepiej z nóżką Julki. Bo my czekamy na zdjęcia w mega wysokich obcasach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane Wpadam do was zmęczona fest,mały ostatnio to maruda nie z tej ziemi,już naprawdę nie wiem co się dzieje,wczesniej sądziłam,że ząbki,teraz już mi tak nie wygląda,wszystko mu nie tak,dobrze tylko na rękach,ale ja nie chcę go rąk uczyć,przechodziłam już z moją starszą przez to piekło,nosiłam latami,a kręgosłup padał,teraz już nie wydolę,za stara jestem na to ;P A tak to pisałam Wam,że mały dostał jakiegoś uczulenia,taką jakby kaszkę ,mam wrażenie ,że jest lepiej,ale ciagle jednak jest,trwa to już od soboty,sadzicie ,że powinnam iść do lekarza,skoro widzę poprawę. Myślę,że mogła go uczulić herbatka koperkowa z bobovita,bo tylko to małemu jako nowe podałam,a czytałam ,że koper jest silnie uczulający,co sądzicie? Kropeczka przydały mi się Twoje wskazówki co do sposobu pozbycia sie ciemieniuchy,bo pojawiła się przedwczoraj,ale niewielka i prawie wszystko wyczesałam za pierwszym podejściem,zostało ociupinę,to chyba już dzis sobie z nią poradzimy. Pytałaś o niebieskie oczka,moja starsza miała niebieskie aż do roczku,a potem zaczęły się zmieniać i teraz ma kocie jak ja czyli wszystkie kolory tęczy. Natan też ma teraz niebieskie,chciałabym żeby mu takie zostały Cv cieszę się z wyniku testu,ja też mam schizy pomiędzy @ ,że może w ciąży jestem,teraz też się boję,ale na dniach powinnam się przekonać,bo wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę anty z tego cyklu,jednak jedną ominęłam i dygam Fauletka ale fajnie się słucha,że są ludzie.którzy mają tyle ciepła i miłości w sobie,że potrafią nią obdzielić nieswoje małe,niewinne dzieciątka. Fajnie,że tej małej udało się dostać szansę na normalne życie :) Penelopka super ten artykuł o fotelikach. Teraz jestem pewna ,że poczekam ze zmianą,na szczęście mój fotelik jest z takich szerszych ,więc może małemu w zimie będzie ok. jednak bezpieczeństwo najważniejsze Emilia ja też nie wiem nic na temat pielęgnacji tej buły po szczepieniu,ale widzę,że dostałaś już wskazówki w tej sprawie na szczęście:) Kasiulaa masakra to co opisałaś,ja Cię pieprzę,co za dupki w tej naszej polskiej służbie zdrowia,szkoda tylko,że ta ich niekompetencja uderza w nas,a już w ogóle,że dzieci muszą cierpieć przez tych bezmózgowców,normalnie wystrzelać ich najlepiej by było,wrr A ja mam w planie kupić trzeci już leżaczek bujaczek,ale odkupię od koleżanki,bo małemu żaden nie pasuje,a na tym poleżał wniebowzięty,więc go chcę,tym bardziej,że pieniądze nie będą zbyt wielkie,ale jest jeden szkopuł-kolor,mianowicie różowy,coś mojego małego ten róż prześladuje hi hi,najpierw mieliśmy pożyczony wózek różowy dopóki do Polski nie przyjechałam,a teraz będzie leżaczek,ale to nic,przecież tylko w domu w nim bedzie przesiadywał,eee tam,w sumie mówią na niego często,że ładna dziewczynka,więc pasi ha ha Ha haha,wiecie co właśnie mój M. wykombinował? Mały marudził i marudził i słyszę jak mój M. mówi do niego-kurcze nigdzie Ci nie pasuje,tylko na przebieraku Ci ok,a teraz odwracam się ,bo słyszę małego jak se piszczy radośnie,a ten leży na położonym na stole w salonie,przyciągniętym z sypialni przebieraku ,a M wyłożony na sofie zadowolony z siebie,że hej :D Ale fajnie słyszeć znów radość u tego szatanka mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinkaa mnie to już słów zachwytu brakuje dla Twojej cudnej córeczki,ahh te jej włosiska. Śliczna mała modeleczka,powinnaś się zastanowić może nad przesłaniem fotek małej do firm modelingowych czy jak to tam zwą ;)Daj pozachwycać się też innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa Twoja Oliwia w pierszy dzień szkoły na urodzinki. Ale sobie wybrała datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PILNA SPRAWA tRELEVINKA napisała mi ze ....x..... nasza kochana ANIA silna dziewczyna jest w szpitalu i ma zakrzepicę - NIEWIADOMO CZY PRZEZYJE. Pomódlmy się za nią. To straszna wiadomośc ale musimy być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże!! Atena co Ty piszesz? To jakis koszmar! Ta dziewczyna tyle przejsc musi. Modlę się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia dostałam sms taką wiadomosc od Trelevinki. Ja już mam dośc. Boże pomóż jej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi się ręce trzęsą i rycze jak bóbr :-( czekamy na info. Od czego to? Kiedyś czytałam że przyjmowane hormony. Nie wierzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie robię tylko czekam na dobre wieści od Trelevinki. Posłałam sms Ani ze trzymamy za nią tu wszystkie kciukasy ale wiadomo nie odpisze ale żeby wiedziała ze jestesmy z nią i się modlimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widzę, czuję jak ja jestem z Wami zżyta. A nasza Ania to już w ogólę NASZ pupilek!! ANIU TRZYMAJ SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że do niej napisałaś. Jest młoda i silna. Musi jej się udać. Nie wyobrażam sobie inaczej! A ona bidulka przeziębiona była. Wciąż coś.. Co za życie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka napisała mi teraz ze narazie nic więcej nie wie, a sama jest w szoku, bo Anka już wyczerpała LIMIT NIESZCZĘŚĆ A TU JESZCZE TO COŚ.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×