Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

DeeYaa - Nie mam niani elektr. Ja jednak jeszcze poczekam :) Nie jestem gotowa żeby spała w osobnym pokoju. Poza tym jej pokój jeszcze nie gotowy ale to zrobimy jak mój wróci już do domku. I zobaczymy wtedy Tak sobie myślę że dopiero jak mała będzie miała gdzieś roczek może 2. Czy to nie za długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale wczoraj marudę miałam, że coś strasznego. Ale jestem szczęśliwa, bo pierwszy raz mój szkrab w nocy robił 3 godzinne przerwy, więc mogę powiedzieć, że pierwszy raz od 3 miesięcy jestem wyspana :) i nad ranem pierwszy raz zjadł 120 ! Martika- piękne robótki. Kiedyś wyszywałam i działam, ale teraz nie mam do tego cierpliwości :) Witaj Mamae ! Zawsze podziwiałam mamy, które mają dzieciątka z małą różnicą wieku. Też tak chciałam mieć, ale wyszła troszeczkę większa :D Emilia-- to żelazo jest bardzo dobrze tolerowane przez dzieci, to mój jakiś ewenement się znalazł. Przypominasz mi mnie sprzed kilkunastu lat. Też się tak wszystkim przejmowałam, ale nie warto. Szkoda swego zdrowia, a z maluszkowi nic nie będzie. Kasiulaa, przyłączam się do osób, które Cię podziwiają. Ale super, że malutka tak wszystko to dobrze znosi. Jak dobrze, że chrzciny mam już za sobą :) Odnośnie spania maluszka w innym pokoju. Ja bym się nigdy nie odważyła, bo wiem, że bym i tak nie spała. Wolę szkraba mieć na oku. o, już się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranca! U nas dzis w koncu zapowiada sie piekny dzien, zaraz sie karmimy i idziemy w swiat. Martika ale cuda robisz, az przez sekunde pomyslalam, a jakby tak byla coreczka.... ale to nic nastepna bedzie.No pieknosci.A robisz tylko dla dzieci czy tez inne rzeczy typu obrusy? Kasiula najgorsze juz za Wami z ta nozka i teraz juz bedzie napewno tylko lepiej. Emilia a dlaczego robilas wogole te wyniki?Cos Cie zaniepokoilo wczesniej? Nowa mamusiu Mamae witaj. Ja tez sie zastanawialam nad tym kiedy mozna by ewentualnie przeniesc lozeczko do pokoiku dzieciecego.Mysle, ze dam jeszcze Wiktorkowi troche pospac z nami w jednym pokoju i tak jak bedzie mial 6 m-cy to go przeniesiemy.Sypialnie w sumie mamy duza wiec nam w niczym nie przeszkadza lozeczko. Powiem Wam dziewczyny, ze czlowiek uczy sie cale zycie, dopiero niedawno odkrylam, ze sa specjalne waciki do uszu dla niemowlat.Super rzecz, dopisuje do listy rzeczy polecanych. Przesylam buziole i fajnego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, noc cudna, malutka jak usnęła po 20tej tak dopiero 5.30 obudziła się na karmienie i do 9tej spałyśmy jeszcze. Pojadła, poleżała i znów teraz usnęła, rewelacja. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa, bardzo się cieszę że moje prace się podobają. Teraz robię bolerko dla małej na chrzciny. Fauletka, narazie robię dla dzieci, niedawno po bardzo długiej przerwie zaczęłam dziergać, najpierw dla córci, potem trochę zamówień miałam dla maluszków. Planuję wystawić conieco na allegro, fajnie by było zarobić parę groszy w domciu przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj, mam 2 chłopców w wieku 15 i 13 lat, w sumie rocznikowo 2 lata różnicy a faktycznie rok i 2 miesiące:) No i teraz Paulinka 2 miesiące. Śliczna sesja, pięknie wyglądacie, fajna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale jestem wkurwiona! Mieli z tej mojej starej pracy zadzwonić we wtorek, w końcu zadzwonili wczoraj i że tak, tak, oczywiście aktualne, ale muszą się trochę przeorganizować i że zadzwonią w piątek. A dziś odkryłam, że wczoraj wystawili ofertę na stronie kuratorium, szuje jedne! Jak im się trafi ktoś na ich warunkach, to mi podziękują. To po co mi zawracają głowę?! Dobrze, że nie rozmawiałam jeszcze z tamtą drugą dyrektorką. Julka spała od 21 do 5.30, potem wstała o 6.50 i spała do 8.50:) zaglądam do niej, a ona sobie leży grzecznie z mega uśmiechem:) słodziak jeden:) teraz próbuję dać jej cyca, ale nie reflektuje. Kasiula, też Cię podziwiam! Emilia, nie panikujemy, taki nowy klub:) Izamaj, fajna ta sesja:) O, jednak przekonała się do cyca:) czy Was też tak zalewa pokarm? Ja ostatnio mam taki okres, że leci jak z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyjde z siebie zaraz. Wczoraj odpuscilam z tymi putami i małej nie nakładałam cały dzień. A dziś od 9 nic nie robię tylko nakładam te zasrane buty nałożę lewego potem prawego patrze a lewa stopka już wysunięta wiec znowu ściągam i nakładam patrze a prawa tez już wyciągnięta wiec ściągam i zakładam A szyne udało mi się wpiąć na całe 2 min poprostu CUDOWNIE !!!! Jak tak dalej pójdzie to ona sobie kostki w nich powykręca !! Zapiełam jej na maxa na całej dugośći rzepek wsadziłam grobe skarpety żeby miała ciaśniej to niby ma je dłużnej o jakieś 5min. A tak tez nie moge bo będzie jej za gorąco i boje się że jak ścisnę za mocno to krążenia nie będzie miała... Mała odrazu marudna bo te buty też troszkę ważą + szyna... ZA JAKIE GRZECHY ? I tak myśle przecież takim małym dziecią się butów nie nakłąda, bo to logiczne ze je zgubią, wiec nie rozumiem co za debil wymyślił taka metodę leczenia dla 3mies. dziecka !!!!!!!!!! chyba już wolałam ten gips...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:-) Kiedyś nie było czegoś takiego i do tego mam to w albumie tym kartkowym. Załapałam się za trzecim razem;-) Martika nieźle wyrośnięte te twoje chłopaki, pewnie ucieszyli się z siostrzyczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) alescie wczoraj naskrobaly o dżizass :) my wczoraj bylismy z rodziną z Wawki w Toruniu i nie mialam kiedy pisac :/ widzialam te prace szydelkowe chyba martiki super :) heh i mala sliczna dziewuszka ;) Kaska wspolczuje Ci tych butow, pogadaj z lekarzem moze cos innego mozna na te nozki.. bo niedosc ze mala ich nie cierpi to ty musisz co rusz pilnowac :( ojjć esti ale lipa z robota ;( ludzie to jednak sa wstretni :( agnes udanych wakacji :) ciekawe jak tam nasza Tuska :) mam nadzieje ze sie odezwie koza jedna :))) nooo a moja mala wczoraj juz przed 20 spala, wstala o 6_30 na jedzonko :)) bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esti ale sobie pogrywaja debile, ale tak to juz jest. U mnie w pracy jestem ja na macierzynskim i moja przyjaciolka, a powiedzieli ze miejsce na powrot jest tylko dla jednej z nas, wiec zaczynam studiowac przepisy zeby zrobic im kolo tylka :) niech sie naucza w koncu traktowac porzadnie ludzi!!! Kasiula wspolczuje, biedna i Ty i malutka, a to jest jedyna mozliwosc leczenia ten nozki? do kiedy bedziecie to nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam teraz na innym forum o tych stopkach sks i wszystkim dziecią wypadały poprostu po jakimś czasie przestały. Ciekawe po jakim? Teraz muszę nosić 24na h Potem jak dobrze pójdzie tylko na noc Przez 24h - prawdopodobnie do póki dziecko nie zacznie chodzić. A niby jak ma zacząć chodzić z ta zasrna szyną ? dzisiaj jakiś zły dzień chyba! Dziewczyny na tamtym forum piszą że na noc do 3 roku muszą nosić! Na noc to jakoś damy radę. Tylko niech nie wypadają jej te stopy! I oby nie długo Jula musiała chodzić 24na h Stopkę ma prawie o całą pietę mniejszą ;( I nie jest w stanie jej dać tak prosto aby wsadzić ją do buta. Pięta nie dotyka wogole podłoża buta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj- super sesja! Pamiatka na cale zycie!! Widze, ze i Izamaj i Martika maja dzieci z mala roznica wieku. A skoro tu sa, to oznacza to, ze dalo sie to przezyc hehehe wiec i ja dam rade :) :) Mysle, ze sajgon bedzie na calego dopiero wtedy, kiedy obaj beda biegac i rozrabiac :) Kasiula - biedna ta twoja corcia. Moze zakladaj jej te buty zawsze do spania, a po spaniu daj troche swobody, zeby sobie pomachala swobodnie nogami? Ja bym chyba tak robila.... Esti - ja tez mam takie okresy - raz mleko leci jak z kranu, innym razem wydaje mi sie, ze cycki puste :) Ale najwazniejsze, ze dziecko najedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. jatuska-daj znac co u Ciebie?jak lot:) stylowa- Ty babolcu tez sie odezwij z tej polskiej krainy i napisz co u Was:) Dziewczyny martwie sie o Tigero. tak dlugo sie nie odzywa, kiedys pisalam do niej sms-a to tez nei odpisala:( Wczoraj przyszla mi sukieneczka na chrzest dla Majki:) chcielismy skromna i taka jest:) http://allegro.pl/show_item.php?item=1742045676 Wczoraj Majka dala tak nam czadu ze skonczylo sie na klotni miedzy nami bo jeden drugieg obwiniac zaczal o wszystko. kolka to nie byla, poprostu tak marudzila, tak plakala mocno i nie mogla sie uspokoic. W koncu jak zasnela to sie obudzila po 30min. z wielkim rykiem i znowu to samo. no ale udalo sie ja utulic. Kasiula- kobito jak ja Cie poodziwiam ze Ty to wytrzymujesz. jestescie obie dzielne i dacie rade z tymi cholernymi butami, swoja droga wlasnie co za debil to wymyslil skoro to ciagle spada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-- też o niej myślę, tym bardziej, że miała jakieś kłopoty. Rachunki opłacone, mały śpi, czas na śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x super kiecka :) Majka bedzie szalowo wygladac :) oj u mnie tez tak czesto jak mala placze i placze przy kolce to najszybciej sie klocimy.. :( tez mysle o tigero, miala nieweolo z mezem, moze Ala tzn ZnowMaama cos wie? znow_mamo odezwij sie :) ej ja nie wiem co sie u mnie dzieeje z Alicja, plakala teraz okolo godzine, nie wydaje mi sie zeby to kolka byla, no zjadla podczas jedzenia poszlo kilka bąkow, kurde, a to taki placz z przerwami.. sprawdzam jej dziaselka bo mocno laduje piesci do buzki ale nie wiem wydaje mi sie ze nie sa napuchniete, ale nie znam sie to moje pierwsze dziecko przeciez :( kuuurde czuje sie taka bezradna ;( julietta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- no wlasnie wczoraj Majka dostala takiego szalu ze uspokoic sie nie dalo i az tchu nie mogla zlapac a kolka to nie byla bo brzuszek mieciutki i nie napinala sie. No i oczywiscie my sie poklocilismy bo zaczelismy sie denerwowac. dzis juz Majka na razie ok, bawi sie na macie. wlasnie moze Znow-mama cos wie o Tigero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe szczęście, pisałaś że od dziś dada w promocji,mąż był w Biedronce i nie ma takiej promocji, może to nie od dziś? Wiecie cośna ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz za pustki :/ u mnie pada wiec nici ze spaceru :( ale temperatura spooko 14-15 stopni :) bo ja nie cierpie upalow! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pogoda cały dzień leje, my z Natalką mamy leniwe popołudnie mała prawie cały czas śpi przez tą pogodę a ja zdążyłam ogarnąć mieszkanie i teraz przed kompem siadłam :-) Kasiulaaa s-ce - my też śpimy z małą w pokoju i na razie nie wyobrazam sobie żeby ją przenieść, ona przesypia całą noc ale często sobie stęknie jęknie i jak powiem "mama jest śpij" to dalej usypia, a jakby zakumała że mnie nie ma to by się obudziła na 100%, wiec póki co nie wyobrazam sobie wyprowadzki malucha od nas ... nawet ostatnio rozmawialiśmy o tym z moim m. że dopiero jak będzie miała 6 m-cy poźniej też chyba nie, bo się przyzwyczai i zaczną się cyrki z usypianiem .. x- śliczniutka ta sukienusia do chrztu :-) dobra..... biorę się za obiad ... :-) pa babolce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) no właśnie ja też dziś pytałam o dady i nic na ten temat nie wiedzą. Do nas dzisiaj mata przyszła. Póki co Mały wpatrzony w zwierzątka. A ja nie umiem słoneczka i wibrującej żabki uruchomić. Nie wiem. W słoneczku są baterie ale coś pisze, że mam je wymienić? Nie kumam! Trele i X współczuję tego płaczu. Może to jednorazowe było? Oby!! A Penelopka miała iść do lekarza z tą kupką, tak? Odezwij się do Nas! Ale sobie gada do tych zwierzątek:-) super! Tylko to słoneczko i żaba mnie denerwują! Zna się któraś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o martika,widzę że Ty też tu. Kasiula-przepraszam,że się wtrącam ale wiem przez co przechodzisz. Moja siostrzenica ma to samo. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko noo obudzila sie Ala z placzem ;( nie wiem juz o co chodzi bo plakala i plakala z krotkimi przerwami, zasnela mi przy jedzeniu noo kurde czy to jakis skok czy zabki bo juz nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerze i zakupach:-) U nas piękne słońce tylko mocno wieje. Ubranko kupione koszulka z muszką i spodnie z marynareczką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem o czym piszecie. Moja Zuzia też ostatnio jest bardzo marudna, czasami popłakuje i wiem że to na pewno nie brzuszek ani inna dolegliwość. Najgorzej jest wieczorami, ma swoje godzinki i wtedy daje mi popalić. Dzisiaj w nocy znowu powtórka z rozrywki, wstawałam cztery razy. Rano myślałam że nie wytrzymam. Ale na szczęście mąż się ją zajął z 1,5 godzinki i mama dospała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde!!!! Znów zadzwonili ze starej pracy, że teraz na 100% mnie chcą. Co ja mam robić?????????? Poza tym przeszukałam pół domu, żeby znaleźć akt urodzenia Julki, bo idę do księdza. Na szczęście znalazłam, ale jestem na siebie wściekła, bo nie wiem, czemu od razu nie schowałam go do dokumentów (choć byłam święcie przekonana, że to zrobiłam). Jula cycuje, a zaraz jedziemy do dziadków, bo od nich mamy bliżej do kościoła. Brat ma po nas przyjechać, ale do kościoła nie wiem, czy nie pójdziemy w chuście. Zobaczymy. Na spacerze spotkałam koleżankę z klasy mojej siostry, która zaczęła chodzić z chłopakiem (też z ich klasy), z którym kręciła moja siostra, a były przyjaciółkami i to było straszne świństwo. I też mi to popsuło nastrój, chociaż mojej siostry to już dawno nie boli, a tego chłopaka po paru latach zostawiła, jak on już kupił pierścionek. On teraz jest z inną koleżanką z ich klasy i teraz z nim mamy dobre układy (po latach jakoś mój brat i mój M. odnowili z nim kontakt), to jednak nadal świnia to świnia. Chyba coś strasznie namotałam. Kasiula, współczuję, ale dacie radę na pewno! Zauważyłam, że jak jestem u kresu wytrzymałości, to nagle zaczyna być lepiej, chyba Bóg się nade mną lituje:) też tak macie? Trelevinaa, X, oj macie się z tymi artystkami! Moja gwiazda też mi czasem urządza takie harce, ryczy cały dzień. I tylko na rękach i przy cycu względnie się uspokaja. Włączyłam sobie Chopina, może mnie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko widzialam zdjecia Twojej malej na NK ale ona ma pikne oczyska ;) wow wielkie :) przyuwazylam ze mala siedzi jak w spacerowce, czy mnie oczy myla?? Esti ale kociol z ta robota szal pipy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×