Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość domajowek
buehehehe jedna was wykminila poszukaly inne ahaha a wy ogon pod siebie i topic padl hurrra teraz pora innych wytepic hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal11111111
teraz wszystie placza na forum prv hahaha a reszta zostala bez swoich poradnikow zal was mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pomarańczowych suczer!!!
ogon pod siebie? raczej pokazaly klase ze do poziomu takiego zera jak Ty sie nie znizyly. BRAWO MAJÓWKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka na pomaranczowo
a może to i lepiej się stało. uwierz mi żadna z nas nie płacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pomarańczowych suczer!!!
ZAL11111 a Ty jakbys nie korzystala z rad to bys w ogole tu nie wchodzila bo i po co czytac? mozna tyle innych forum jeszcze zniszczyc....do dzieła "kolezanko"! Umiesz sama wyszukac czy CI linki do nich podac? Podejrzewam ze tylko na kafe forum znasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissMisiaLOLA :)
dziewczyny tak fajnie pisaly a tu przyszla taka acomitam i rozgonila majowki! szkoda ze juz ich nie podczytam :( a Ty sie gon parówo jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam---pytanie3
A co z nowymi mamami które niedawno zaczely pisac na kafe i nie mają hasla na poczte??? Chciałabym nadal uczestniczyć w Waszym forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze da sie temu jakos zaradzic, tylko musze to ustalic z dziewczynami bo mam pewien pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania0000
hej dziewczyny, aż mi się smutno zrobiło z powodu tego co się tutaj dzieje :( czytam to forum codziennie odkąd je odkryłam, a było to pod koniec mojej ciąży czyli w kwietniu, tak więc to już kawał czasu, też jestem majówką, nigdy sama nie zabrałam w nim głosu ale wasze wpisy były mi bardzo bliskie, szkoda że jest tylu ludzi którzy wwalają się z butami żeby niszczyć i nic więcej, ale ja myślę że za tym kryje się zwykła zazdrość o to że ma się osoby bliskie i na które można liczyć nawet w najbardziej prozaicznych sytuacjach, pozdrawiam wszystkie "stare" forumowiczki, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta a Ty długo tu jesteś, ja dzisiaj sie zebralam zeby napisać i chyba nie w pore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam ten topik odkad zaszlam w ciaze ale udzililam sie pierwszy raz jakies 3 tygodnie temu bo caly czas jestem tez na prywatnym forum. Kiedys to prywatne forum tez sie zaczelo na kafe ale wlasnie pomaranczki je zniszczyly i ucieklysmy na prywatne, taka sama sytuacja byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chciałabym dalej pisać z dziewczynami :(Czytałam forum od momentu zajscia w ciąze, ale wtedy jeszcze pracowałam i nie miałam zbytnio czasu się udzielac. Sledziłam forum codziennie, pierwszy raz odezwałam sie jakis miesiac temu, ale potem przeprowadzalismy się i od niedawna mam internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcówka 2011
jestem czerwcówką ,przyznaję się czytałam Was :-) ale wiele dobrych rad można było wyczytać. dziś weszłam na to forum z myślą że poczytam a tu widzę że kolejne forum jest rozwalane przez wredne pomarańcze. forum czerwcówek też pomarańcze rozwaliły , i mamy prywatne jest spoko . nikt nie wtrąca się . potem kwietniówki sie rozpadły przez pomarańcze,ale chyba jak pamiętam ktoś "ze swoich" podszywał się i wypisywał głupoty. \teraz wasza kolej :-( szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *acomitam..
Pomarańczki i Majówki - ja nikogo nie obrażam ani nie wyzywam , więc bardzo proszę mnie w to nie mieszac . Nie rozwaliłam Wam forum , bo nie tylko ja wiem jak wyglądacie z tego wynika . Nikt Was nie śledził . Wcale wysiłku nie trzeba było wkładac w to ,aby Was odnaleźc . Same napisałyście tu ,że wasze pseudonimy z Kafe będą zaznaczone . Chyba każdy człowiek ze zwykłej ciekawości by zerknął, aby zobaczyc kto siedzi po drugiej stronie . I nie mówcie mi ,że nie . Tylko tyle . Nie skupiajcie na mnie teraz wszystkiego co złe się tutaj dzieje . Normalnie chciałam dołączyc jak Esti ,czy inna nowa osoba ,ale widzę ,że byłam niepotrzebnie szczera z Wami , chociaż myślalam ,że tego oczekujecie od innych tutaj obecnych . Chcialam to powiedziec . Trzymajcie się prywatnie i powodzenia w wychowywaniu dzieci . Ach - to ,że czytałam sobie majówki od samego początku chyba nie oznacza ,że nie mam przyjaciół i znajomych , bo to można by powiedziec o każdym użytkowniku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -__zainteresowana__-
a czy ktoś wie, na której stronie dołączyła Malwiska25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze a tu takie jaja sie dzieja!!masakra!!pieprz... ne pomaranczki!!!!!!!!! deya zarejestrowalam sie czekam na akcept!! do zobaczenia na prywatnym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa dzięki;-) A faktycznie acomitam nikogo nie obrażała. Szkoda, że tak wyszło, a pomarańczki skorzystały z okazji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie dzieje ja znowu nie w temacie :-( wejdę poźniej na poprzednie stronki to ogarnę pewnie ale widzę że jakiś kwas buuu ;-( ja chcę dalej z Wami pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*acomitam - a dziwnym trafem jak tu wrzało od obelg i obrazliwych slow skasowalas swoj profil na nk.. wiesz nikt podczytujacy raczej nie docieka na kafeterii kto siedzi po 2stronie - tym bardziej ze rozmowa nie tyczyla Ciebie :/ nas ciekawilo nasze grono "majówek" jak wyglada w ciazy Atenka, stylowa, emilka czy inna... ale co Tobie bylo do tego?? Poza tym od zawsze bylysmy otwarte na nowe dziewczyny aczkolwiek ostrozne - przed koncem dolaczyly esti kari deeya klara.. czemu ty tego nie zrobilas?????? weszlas w nasze zycie prawie 4mce po narodzinach pierwszego majowego dzieciatka... to jest zastanawiajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×