Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia, a Ty masz małe wahania czasem cykl 30 parę dni? no mi po wyleczeniu tej infekcji przyszedł teraz równo o czasie ;), więc jestem dobrej myśli, że to ta duża infekcja opóźniła go o tydzień w poprzednim cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do 10 to tak szybko minie ze nawet nie zdążysz mrugnac:P dobrze to narazie nie bede sie przemęczala:D Troche Ci nawet zazdroszcze staran :) a mam nadzieje ze do czerwca szybko zleci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleci zleci zobaczysz, mi też się latem zdawało, że np. do stycznia to tyle czasu ze staraniami, a tu za chwilę styczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze moze teraz bedziesz miala regularnie a moj powinien byc teraz 30 dniowy a byl 29 dniowy. Mam nadzieje ze teraz jak nei bede myslala o ciazy to mi wroci z przed brania tabl anty czyli 28 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop racja zze szybciutko minie ale boje sie ze moj M bedzie sie chcial wycofac:/ Chyba powiedzial mi ze bedziemy sie starac w czerwcu zebym sie odczepila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, daj spokój co za różnica 29, czy 30 dni ;), jest git ;). ja mam regularnie, tylko w poprzednim cyklu ten tydzień odchylenia, ale to też podobno norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie przypominaj może mu o tym ciągle, każdy by się wkurzał ;) Mój właśnie dopiero nabrał ochoty w pełni na starania, widze że już go obawy opuściły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja mu wogóle o tym nie mowie tylko spojrzalam wczoraj w kalendarz i za ponad miesiac moje ur. luty szybko zleci w marcu moja mama ma ur. później swieta w maju moja sostra ma ur a w czerwcu mamy 2 wesela i powiedzialam mu ze starania beda a on do mnie ze to jeszcze nie przesądzone. A ja pytam sie jego czy wtedy mi powiedzial ze od czerwca tylko po to bym sie odczepila to nic nie powiedzial a u niego milczenie oznacza TAK:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glukozy chyba nie ale moj ojciec ma cukrzyce wiec wole dmuchac na zimne a od cukru tez cholesterol wzrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może od łyżeczki cukru cukrzycy się nie nabawisz? ;). ja herbatę sporo lat już nie słodzę, bardzo lubię taką, aż się czasem zapominam, że ludzie ją słodzą :D, ale kawę wole posłodzoną, choć bez cukru też wypiję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sumie chcialam spróbowac czy bym bez cukru wypila i powiem ci ze az tak źle nie jest bo ja wypilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop dziwne troche ale to pewnie dlatego ze wy bedziecie sie mogly od nowa starac a u mnie @ nigdy nie byla tragedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, a jak myślisz już w następny czwartek 9 grudnia mogę iść na cytologie i usg, powinnam być wtedy 2 dni po okresie? Wcześniej myślałam, żeby iść dopiero 14 grudnia, to już napewno będzie mogła mi cytologię zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... hehhehe dokladnie dziwny ten miesiac wszystkie sie ciesza za @ dostaly :P ja tez dzis rano:P ...znowu wraca do normy31dni:P:P ech nic tylko sie cieszyc ze wszytko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka mozesz isc dwa dni po to juz nic nie bedzie:) ooo dorota to dobrze ze juz dostalas@ teraz trzeba tylko czekac by sie skonczyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, super, no to teraz faktycznie czekamy żeby się nam skończyły ;) no właśnie lepiej by było jakbym zrobiła ją więcej niż 2 dni po okresie, więc może lepiej poczekać do 14 grudnia...choć faktycznie monia 2 dni po okresie już można robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie ... znowu 31dc ... 1 raz tak sie ciesze z @:D :D :D siedze sobie z mezem w domku po obiadu idziemy chyba jakis film sobie wypozyczyc i caly weeckedn mamy zamiar w domu przed tv spedzic:P ...e tam nic nie wygralam braklo mi jednej wygranej, duzo remisow bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam az maz troche odpocznie i mykam na miasto...odezwe sie potem:P:...szkoda trocha ze@ dopiero sie zaczyna bo mam tak ochote sie poprzytulac :D :D...zwlaszcza ze moj M ma te kilka dni wolneeeeeeeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnei odpoczywajcie sobie przed staraniami:) a ja gram bo moj M spi bo hcory jest a mala bawi sie w calym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×