Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hejka ...e tam gdzie wygralam :P:D ale wczoraj zrobilam znowu zaklady :D mam az4 kupony :D :D :D...znajac moje szczescie znowu nie trafie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos bierze :( wczorajs ie tak zle czulam dzis nielepiej taka oslabiona zmeczona oczy bola i glowa...ech i znowu chora do pl pojade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do środy wyzdrowiejesz ;). No mnie też koło południa coś zaczynało brać, ale jakby przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby! Dorcia---> Pewno już w Polsce ;). Miłego pobytu w naszej ojczyźnie i odezwij się! ;) Monia---> Co tam, jak tam? :) Dziś zapisałam się na USG na wtorek, w sumie mogłam iść jutro, ale jeszcze dziś jakieś resztki okresu mam, więc chyba lepiej we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki co nic nie piszecie ...zaczynam sie martwic co u was!!! ...u mnie oki chora jestem okropnie mnie gardlo boli czasami az dusi i bez ziolowych cukierkow sie nie ruszam na krok... ...cos zaczynaja mnie syski bolec:P juhuuu owul pewno wraca do mnie:P... ...tabl jeszcze tylko jutro biore i koniec :P:P i poki co nic nie boli mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorcia! Już wróciłaś z Polskie? Kuruj się! Jak staranka? ;) My dziś już działamy :D Byłam dziś na USG, wyszło rewelacyjnie ;). Aż w szoku jestem, tylko nie zrobiła mi cytologii, bo zamotana była i po USG już mi nie mogła zrobić, bo ten żel był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu jestes:P:P juz cie wlsanie z monia obgadalysmy ze ty wracujesz:P ...no wrocilma juz z pl tylko kilka dni bylam i wrocilam bardziej chora niz bylam...supcio ze USG wyszlo elegancko no szkoda ze ci nie zrobila tej cytologi bo po twojej przebytej inf. dobrze by bylo ale moze nastepnym razem sie uda:) ja mam przeczucie ze w tym cyku bedzie owul bo cos piersi jak dotkne to delikatnie bola, wiec sie ciesze ze wracam juz do zdrowia. zycze owocnych staranek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka w koncu sie oddezwala tak myslałam ze juz dzialasz to dobrze ze wszystko jest w porzadku ciesze sie:) U mnie nei bardzo od rana mama zawroty glowy i caly czas mnie mdli chyba jakas grypa żełądkowa sie przyplatala :/ koszmar jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! dorcia---> To dobrze że czujesz, że owulkę będziesz miała, to znak że leki działają. A jak się poza tym czujesz? Już chyba kończysz brać leki? No tak dobrze by było te cytologię zrobić od razu, ech wkurzyłam się na tę lekarkę wczoraj. Ale na prawdę jestem spokojniejsza, że żadnych torbieli czy innych nie mam. Wczoraj już działaliśmy ;) monia---> A może to nie grypa żołądkowa? ;), te mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko juz sie za toba stesknilam:) heh nie grypa raczej nie bo polezalam i mi przeszlo naszczescie bo juz sie modliłam zebym przy malej nie zemdlala bo same w domku jestesmy. Jest juz git ale dalej leze. A co u ciebie nie odzywasz sie nei piszesz. Meczysz meza czy na luzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi Monia :). To dobrze, że już lepiej się czujesz. Nie no ostro działamy ;), owulka jakoś pt, sb powinnam mieć, więc czas teraz najlepszy :D. Tym bardziej, że jesteśmy wyposzczeni, bo jak miałam, to zapalenie, to nic nie było, więc teraz sama przyjemność się starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trza do ndz ostro podziałać :D monia, a znasz może te różne teorie na jak, to się mówi małą macicę? bo ja chyba mam małą dł: 51mm AP 32mm...wiem że różnie się mówi, że to nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie slyszalam ze mozna miec mala albo duza macice takze w tym ci chyba nie bede mogla pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gdzieś wyczytałam, że norma to 70 mm, a skrajnie mała to 20, 30 mm...ginekolog mi nic nie mówił, że mam małą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystaj szybko zeby M sie nei rozmyslil tak jak moj:/ Ostatnio mi powiedzial ze w czerwcu nie bedziemy sie starac az mi sie noz otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mysl o tym masz normalna ani za mala ani za duza jest dobra i bedzie dobrym domkiem dla maluszka na 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację, najważniejsza, że jest zdrowa :), tak samo jak jajniki... monia, powiem szczerze że jakoś nieładnie się emocjonalnie licytujecie ze staraniami od czerwca...a może nie mów mu ciągle o tym, wiesz to wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się uda nam teraz efektywnie postarać ;), to może na samym początku przyszłego roku będzie niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jemu juz nie mowie czasem cos palne ale sama staram sie zapomniec i jak mi sie uda to za kilka dni wraca jeszcze mocnieszjsze nie wiem dlaczego tak jest ale niestety jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super byscie mieli niespodzianke:) i tego wam zycze. wczoraj w horoskopie czytalam zebym do urodzin (jeszcze połtora miesiaca) niepodejmowala waznych decyzji ale to nie ja musze decydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzysz w horoskopy? ;). spokojnie monia, macie czas, wmyśl sobie jakieś ciekawe zajęcie, hobby, to zajmiesz myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ale nieraz czyms trzeba sie podeprzec:p a tego sie wlasnie boje ze mozemy pozniej juz nie miec czasu nie chodzi mi tu o jakas chorobe czy wypadek tylko o to ze nam poprostu nie wyjdzie. MOjej mamy siostra urodzila jedno dziecko i po kilku latach chcieli 2 ale niestety bezpłodni sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, nie ma co gdybać, nigdy nie ma pewności... to już szybciej ja mogę mieć dylemat, bo my nie mamy jeszcze dziecka, więc kompletnie nie mam pewności, że będziemy je miel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie mkochana ale ja sie czuje jakbym 35 lat miala a nie 25. Nigdy bym nie powiedziala ani nawet nie pomyslała ze mi dziecko umrze to teraz musze myslec i brac wszystko pod uwage. Staram sie nie mowic nikomu o tym ze chce dziecko ja sobie mysle bo mi jest tak dobrze i lzej niz jakbym probowala wyrzucic to z pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdy ma w rodzinie bliższej i dalszej wiele różnych przypadków, tak po prostu jest...zanim zaczęliśmy się kochać bez zabezpieczenia, mimo że już nie miałam 17 lat, to i tak taka pierwsza myśl, to była, że szybko się uda, że raz i będzie...tym czasem jest inaczej, mimo że mam wzorcowe cykle i raczej jest wszystko ok...no i na początku listopada przeżyłam lekcję pokory, dużo mi to dało do myślenia, jak byłam prawie pewna, że zaszłam, bo spóźniał mi się okres 6 dni i 7 dnia go dostałam i jak zobaczyłam tę okropną jedną kreskę na teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×