Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka...milam usg tylko dopochwiowe :) ...wogole to moj gin po przeprowadzeniu ze mna wywiadu stwierdzil ze jestem w ciazy i nic tylko zebym na fotel smigala bo cos tam napewno jest i wykrakal:P... najpierw zrobil mi cytologie, potem to usg w miedzy czasie "oblukal "wymaz i stwierdzil ze jest oki i tylko ta cysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja też miałam dopchowowe, tylko wkurzyła mnie, bo cytologii nie miałam...powiedziała żebym przyszła po okresie ;), tylko ja wtedy to już na potwierdzenie ciąży mam zamiar iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych anty... to slyszalam ze jezeli 1 sie zapomi azzyc to nic sie nie stanie nie ma ma mozliwosci zajsc w ciaze...a te wpadki to poprostu swiadomy wybor kobiety :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie po części świadomy, a po części nieświadomy ;), nie zmienia to faktu, że nie da się tego doświadczalnie sprawdzić, czy faktycznie specjalnie nie wzięła, czy przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ...a zrob gince na zlosc i id z na potwierdzenia a nie na cytologie:P:D ...zapomnila jeszcze dodac ze gin padal tez piersi, normalnie macanko milam...ale tego mezowi nie mowilam bo bylby zly :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, nie nasz to problem, tylko jak później można żyć ze świadomością, ze się faceta w dziecko wrobiło...to ja zupełnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi badal :P:P:P no ale skoro powiedzial ze mnie okropnie bola to inaczaj nie wypadalo zrobic wiec nie protestowala:P nie wiem jak mozna wrobic kogos w ciazy, ale kobiety tak robia zeby faceta zatrzymac przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz na tych testach owu pisze ze jezeli po 3 mies staran z tymi test ciazy nadal nie ma trzeba zrobic badania czy wszystko jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po 3 miesiącach? dorcia póki co nie myśl na zapas, skoro masz tyko cystę, to nic takiego i wiesz co jet nie tak, szybko to można wyleczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze to jest chyba jak okazuje się, że wszystko ok po szczegółowych badaniach, ale latami para nie może mieć dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mysle o tym ze mam badania robic...tylko tak sie zdziwilam ze juz po 3 mies zalecaja badania... no niby tylko cysta ale szansa sa o 50% slabsze niz np. Twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze względu na cystę słabsze? tzn. chyba chodzi o to, że dobrze robione testy na 100 proc. wykrywają owulkę w regularnych cyklach i jak jest seks w te dni, to ciąża powinna być szybko, tak mi się zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najgorsze jest to gdy wszystkie badania sa oki a mi to nie wychodzi...albo co jeszcze gorsze poronienia niewiadomo skad... musze sie zabrac za swiateczne pozadki:) :D :D jutro chyba wezme sie za okna i firanki :P:P zapomnialam sie pochwali ze moj m wygral wczoraj zaklady pilkarskie na ponad 500 e :P:P:P: ale ma szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz cyste mam na lewym jajniku wiec on jest tak jakby"zamrozony" do odwolania(znikniecia, wyleczenia) i teraz nad tym bym zaszal w ciaze oracuje tylko prawy i w tym cyklu wlasnie go czuje wiec szanse sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jutro to nie wiem, czy jest odezwę, w weekendy nie siedzę na necie, ale postaram się ;), i wzajemnie miłych staranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta!!!!!! Starajcie sie chociaz do konca roku zeby nie bylo:P Rozpisałyscie sie a ja nie mam czasu czytac wszystkiego:) moze pozneij -do monia231-- to jest moj siostrzeniec . A co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia! No masz rację chociaż do końca roku :D Wczoraj nie było staranek, tak jak planowałam, choć sama nie wiem czy dobrze ;). Owulka była wczoraj, dziś cisza ;), ale na wszelki wypadek jeszcze dziś, jutro podziałamy :D. O ciąży nie myślę, bo mam huk roboty i dobrze :D Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !!!!!! Jak weekend mija ??? U mnie było nawet fajnie. W sobote bylismy z mala u znajomych impreze robili i nawet bylo milo. Wieczorkiem byly przytulanki i z M poniosły nas troszke emocje ale dzidziusia z tego nie bedzie:) Migotka nie rob wolnego tylko sie staraj do konca wieksza możliwosc jest wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia! A skąd wiesz, że z tego nie będzie dziecka? :D. Już po płodnych? ;) Nas też dziś rano poniosło, a poza tym milutko :). Dopiero zaczynam czuć, że mój mąż chce dziecka, bo choć nie nakręcamy się, że już teraz, to zaczyna mówić o wychowaniu dzieci, pokazał mi zdjęcia synka kolegi z pracy, no widzę, że ma przemyślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie gdzieś do środy jeszcze podziałamy, później wyjeżdżamy na święta, więc będzie gorzej ;), no ale końcówkę płodnych mam, u mnie to raczej pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnei dzialajcie dzialajcei :) to dobrze wkoncu dorósł do tego czego oboje pragniecie:) u mnie plodne sie skonczyly zero sluzu i nie wiem kiedy owu mialam bo nic nie czulam ale jka wczoraj jak kalendarzyk pokazal to dobrze ale na cuda w s umie nie licze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki... ....a u mnie codzinnie owul wypada wg tych testow:D :D albo sa doniczego albo tabletki cos mieszaja:D poztym sluzu prawie wogole nie ma :D a syski bola ale tak jak kilka dni wczesniej czyli srednio :P:P... ...wczoraj powiedzialm mezowi ze jezeli w tym mies sie nie uda to odkladamy starania i albo gumki:P:P albo bede tabletki brac a on na to ze sie na zadne anty nie zgadza...ech ...a ja juz sobie tak zaplanowalam i tak ma byc:P... ...a pozatym wczoraj zrobilismy sobie imreze :D prawie cala zubrowke wypilsmy we dwoje bo tak nam smakowaly drinki a dzis leczymy kaca masakra nigdy wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×