Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

może i dopadło by nie wiem...Migotka nie wiadomo trza czekać ale wiesz, ze ja z Monią trzymamy kciuki za Ciebie żeby teraz się udało i tak jak Monia pisze nie ma co się denerwować bo różne infekcje kobiety mają w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi za siebie też mocno zaciskam żeby jednak się udałoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, fajnie tu z wami, bo nie jest za słodko ;), ale szczerze i sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nei ma co starac sie postawic na czyims miejscu bo i tak inaczej by sie zrobilo niz sie mowi, tylko mam nadzieje ze sie mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki, cukiereczki, lizaczki, pierniczki i serduszka - cmoczki smoczki kochaniutka Migotuniu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam słodko, ja lubię i słodko i gorzko i normalnie :-) nawala mnie cały czas prawa pachwina tak jakby - to ten jajnik co zawsze mnie boli ...i mam skostniałe dłonie ;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wczoraj na jakims innym topiku dziewczyna pisała ze nei ma @ od 70 dni i lekarz nie zbadajac jej powiedzial to nie ciaza, starałam sie wytłumaczyc ze jakby byla w ciazy to juz by miala objawy bo ja od ostatniej miesiaczki mam ok 85 dni, ale neistety byly inne dziewczyny ktore jej gratulowały ciazy chociaz nie wiadomo czy wogole w niej jest. I dlatego u nas tak nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a człowiek jak umiera to sie zimny robi.... może jestem w agonii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty a może ????????????????????????????????? może ja mam zapalenie wyrostka - tylko jak do tego dopasować brak okresu? może od gorączki mi sie zatrzymał i ja tu zamiast testy to na wycięcie wyrostka powinnam jechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś zajrzałam na topik eviki, jak już chylił się ku upadkowi ;) i podobno one sie wymieniły mailami i na topiku słodziutko, a w mailach podobno sie obgadywały :O, szczerze mówiąc głupie baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinka, ja jak na razie zapaleniu zdrowego myślenie u Ciebie zdiagnozowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko wiesz jak to jest jedna drugiej czegos zazzdrosci i do innych obgaduje nie wiem jak to bylo bo rzadko tam zaglądalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle z bablinka jest najnormalniejsza w swiecie:) ach juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka co obgadujesz- nie ładnie- nie obgaduje się nikogo! pierwszy krok zrobiła- naszykowałam siatkę i kasę, teraz jeszcze się muszę ubrać...a potem wyjść...na szczęście mam ipoda to muzy posłucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie obgaduje, tylko przytaczam, ot co tam było, nie podaje przecież nicków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej boli mnie ten jajnikos i jest to ból lekki ale nie da się go zignorować..a może coś złego się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko to lec lec. Chciałabym cie namowic zebys dzis ten test zrobila ale wiem ze to złe juz bym tak chciala wiedziec:/ ach jestem zla na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sie zbieram ale cieszko mi idzie :P no cos Ty Monia ja tez bym zrobila dzis ale sie boje ze bedzie na stowe negatyw bo nie z porannego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×