Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Cześć Lachonki!!!!!!!!1 Ania przykro mi że w tym miesiącu wam się nie udało ale naszczęście na tym 1 się nie kończy i można starać się dalej:) Migotko to super że wyniki dobre oby tak dalej:) A u mnie wczoraj były plamienia myślałam że już się poród zbliża a tu d...a:/ już nie mam siły nosić tego brzucha:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was babole :-p u mnie stara bieda hehe mala spi a ja serwuje po internecie mieso na obiad wyciagniete, ale nie wiem co z nim mam zrobic jeszcze heheh monia monia wspolczuje ci ale jeszcze 5 dni i bedzie po wszystkim albo i wczesniej w najlepszej sytuacji mam nadzje ze wyslesz jakes zdjecia swojego malenstwa a jakie imie planujesz ?? migotka ja tez sie ciesze ze wyniki sa ok oby tak dalej i trzymam kciuki a co sie dzieje z dorota?????????????????? ania a na tym miesiacu swiat sie nie konczy napewno w nastepnym sie uda trzymam kciuki i zycze szczescia pozdrawiam i piszcie czesciej beboki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny! Dziekuje za słowa otuchy, żal mi troche, że nie wykorzystaliśmy tego że wyniki super, ale co tam, za miesiąc jest znowu szansa :) Tylko mój męcizna mnie rozwalił "A to ja nie wiedziałem, trzeba mi było powiedzieć, ja nie widziałem, że to tak krotko trwa" :) No i musiałam mu wyjaśnić, że bociany dzieci nie przynoszą, hehe, no żartuje :) ale na serio NIE WIEDZIAŁ, że komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia tylko przez kilka godzin hehehe :) Migotko, ciesze się, że się dobrze czujesz i że wyniki super! Moniu, trzymam kciukasy no i żeby się Mały trochę pospieszył :) żeby wszystko poszło ekspresowo i wzorowo :) Edziu, pozazdrościć ci takiego spokoju z maluszkiem :) No i że planujecie większą rodzinkę! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! ;) edzia, widzę że humorek dopisuje i tak trzymaj, widać że szczęśliwa mamusia, fajnie :) dorcia, daj głos ;) monia, niezmiennie czekamy na wieści i trzymamy kciuki, ale wytrzymaj już może do tego 8 września żeby planowo było ;) i tak masz dobrze, bo pojedziesz do szpitala i cc, nie będziesz czekać na rozwój wydarzeń ;) ania, a skąd biedy chłop ma wiedzieć, że kobita tak krótko ma szczyt płodności, nigdy babą nie był ;)....powiedz mu że musi być, co 2 dni seksik i będzie dobrze, to zrozumie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. jeszcze do wyników badań krwi, to mi ten jeden współczynnik toxoplasma gondi IgM ;) wyszedł 39,8 jednostek, a norma jest do 7,2, ale na szczęście, właściwie to dobry wynik, bo to oznacza, że kiedyś przeszłam toksoplazmoze i już mi nie grozi :), a jakbym miała powyżej 300 jednostek, to znak że być może teraz ją przechodzą i by było niezbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata Beata00
przepraszam że się tak wtrącam ale chciałam się Was poradzić, czytałam wiele o tym wszystkim ale jeszcze tu chciałabym zasięgnąć rady czy 3testy ciążowe mogą się mylić? okres spóźnia mi się tydzień.. w poniedziałek robiłam test po południu wyszły dwie kreski z tym że druga troszkę jaśniejsza ale widoczna, w czwartek też robiłam test znowu dwie kreski druga już ciemniejsza i wczoraj rano 3 test też dwie kreski mocne z tym że ta druga nie tak mocna jak pierwsza, ale różnica jest minimalna.... czy te testy mogą się mylić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, testy bardzo rzadko się mylę, szczególnie jak pokazują 2 kreski ;), mi też kreska druga wychodziła jaśniejsza, to norma przy wczesnej ciąży, a później to nie wiem, jak jest, ja robiłam 2 testy i wyraźnie pozytywne :). Także prawie pewne że jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata Beata00
dziękuję że ktoś mi odpisał... bardzo się cieszę jeśli to ciąża, staramy się z mężem od ponad 2 lat... za tydzień mam wizytę, myślę że będzie wszystko ok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata Beata00
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... W pl wszyscy zadowoleni z mojej ciazy..a ja jakos nadal uwiezyc nie moge...na 13 wybieramy sie do szpital jak sie spodoba to bede w nim pewno rodzic a jak nie to ...jest jeszcze kilka do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nata fajnie ze sie do nas przylaczysz :) bedzie nam wessel moze napiszesz pare slow o sobie ile masz lat ile sie staracie i takie tam podobne :) monia jeszcze tylko 3 dni i twoj wielki dzien i ile juz nie jestes po hehe dorota wkoncu juz sie za toba stesknilam urlop w polsce napewnon sie udal i bylo slonecznie pogoda wam dopisala ktory to juz tydzien ciazy mldlosci sa ??? migotka a ty pewnie tylko spisz teraz bo jak bylam w ciazy to tylko spalam spalam i spalam ale spij poki mozesz i jak najwiecej bo potem sie to zmieni hehehe juz nie moge sie doczekac az urodzicie kobity :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! coś o mnie? hmm.. mam 24 lata, z moim mężem staramy się od ponad dwóch lat, ja się leczyłam na torbiel, miałam nieregularne cykle... mój lekarz twierdził że to żaden problem bo wiele kobiet zachodzi w ciążę mając torbiel i właśnie w ciąży zanika... no i udało się :) dzisiaj jeszcze musiałam powtórzyć test bo mi nie dało, ale kreski są grube i wyraźne :) do lekarza wybieram się w czwartek, oby było coś widać :) dorota, migotka Wy w którym tygodniu/miesiącu jesteście?? edzia masz córeczkę czy synka? ile ma?? ja tyle co wróciłam do domu i taka zmęczona jestem że chyba położę się na chwilę bo padne:) później do Was zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie juz 13 tydz mdlosci zadnych nie mam tzn sa jka jestem glodna wiec musze jesc jesc jesc... no i jestem zmeczona i spiaca a pozatym nic :D :D edzia...stesknilas sie...no niemozliwe:D monia...dasz rade jescse kilka dni migotka...swietnie ze wyniki sa super ja moich jeszce nie widzilam bo na urlop pojechalam ale leza u mojego gina i jak cos to mil dzwonic. witam nowe kolezanke i gratuluje II kreseczek w srode ide na wizyte do szpitala a w pitek do mojego gina...oby wszystko bylo oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) ja dzisiaj jestem taka padnięta że zaraz kładę się i zrobimy sobie z mężem seans filmowy (ale czuje że szybko usne) Dorota na pewno wszystko będzie dobrze :) i dziękuję :) życzę wszystkim udanego wieczorku :) do jutra:) 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę! Gratuluję II :) Hej Dorota! Fajnie że rodzinka się cieszy :) Na pewno wyniki są dobre, bo by zadzwonili. Kurde Dziewczyny, teraz to tylko ja sama zostałam bez dzidzi :( Mój męcizna nie chce iść na badania nasienia, nie mam pojęcia jak go przekonać, już mu nawet zrobiłam awanturę bo nie wytrzymałam :( Jak go przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ❤️ nata ja mam coreczke ma 3 miesiace urodzila sie 30 maja hehe i ma na imie Julia :) i jest prze slodka :) kocham ja ale tesknie juz za brzuszkiem :) monia cos mi sie wydaje ze chyba urodzila bo dawno nie pisala :) migotka i dorota zazdroszcze wam ciazy to jest ''piekny okres'' chociaz ja nie przezywalam ja dobrze bo jak pamietacie to mialam az 6 miesiecy mldlosci masara ale warto sie meczyc dla takiego szkrabka kobity jak samopoczucie P.S wyobraz sobie dorota ze sie naprawde stesknilam 🌻 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) też czekam czy jestem w ciąży:) kochaliśmy się moim mężem w ni płodne tj. 23.08 i w niedziele zrobiłam sobie test, niestety wyszedł negatywny, myślicie że za szybko go zrobiłam? Dodam, że w sobotę powinnam dostać miesiączkę i nie dostałam:) nie wiem już sama czy się sama za bardzo nie nakręcam, może mi coś doradzicie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) też czekam czy jestem w ciąży:) kochaliśmy się moim mężem w ni płodne tj. 23.08 i w niedziele zrobiłam sobie test, niestety wyszedł negatywny, myślicie że za szybko go zrobiłam? Dodam, że w sobotę powinnam dostać miesiączkę i nie dostałam:) nie wiem już sama czy się sama za bardzo nie nakręcam, może mi coś doradzicie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie femme fajnie ze chcesz sie do nas przylaczyc a co do twojej ciazy i testu to poczekaj jeszcze z tydzien i zrob test ponownie powinien wtedy pokazac prawidlowy wynik jak juz bediesz tydzien po terminie spodziewanej @ 🌻 pozdrawiam i zycze oczywiscie 2 kreseczek na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! AniaiJarek dziękuję :) Tobie też na pewno niebawem się uda... a ile się już staracie? Co do męża to mój na początku też nie chciał iść ale później z czasem jakoś mu się odmieniło, na początku go prosiłam, krzyczałam na niego nawet, robiłam co mogłam, ale po jakimś czasie stwierdził że pójdzie :) edzia na pewno słodką masz córeczkę i piękne imię, mi też się Julia podoba :) ale co do dziewczynki to miałabym chyba większy kłopot jakie imię wybrać... a jeśli chodzi i chłopczyka to podoba mi się Ksawery albo Igor :) Kacper też jest ładnie heh ale ja póki co jeszcze się nad tym nie zastanawiam... na razie czekam z niecierpliwością na wizytę i oby wszystko było dobrze. To wiek mamy taki sam, super! ;D femme mi również się wydaje żebyś trochę poczekała jeszcze z testem... ale trzymam kciuki. ja zaraz wybieram się na małe zakupy:) jak zwykle z rana nie mam apetytu, jem na siłę ale jakoś mi nie podchodzi :/ kawę mi odrzuciło, a piłam codziennie heh odezwę się później :) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmme_88
dzięki dziewczyny:) macie racje jeszcze poczekam z następnym testem:) a przy okazji się was zapytam jak znosicie przyjmowanie kwasu foliowego?? bo ja odkąd biorę trochę źle się czuję i zastanawiam się czy to od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femme trzymamy kciuki i dawaj nam znac jak sytuacja u ciebie a co do kwasu foliowego to mi nic sie nie dzialo nata a ty odpoczywaj teraz jak najwiecej a nie po sklepach ci sie zachciewa latac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no musiałam jakieś zakupy zrobić bo lodówka pusta a obiad trzeba ugotować, rano mi się iść nie chciało więc trzeba było teraz he he także zabieram się do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! coś tu cicho u nas :) dobrze że ten dzień się powoli kończy bo normalnie chodzę jakaś zamącona, zmęczona i śpiąca heh nawet apetytu zbytnio nie miałam dzisiaj, wszystko co zjadłam "stało mi w gardle"... jutro już środa :) żeby do czwartku szybko zleciało :) my z mężem wybieramy się na spacerek bo ładna pogoda jeszcze jest :) później kolacyjka i spanko, może jeszcze zaglądnę tutaj, a w razie gdyby jednak nie, to do jutra kobietki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity moje malenstwo spi wiec wpadlam na chwilke bo ide obiad w tym czasie naszykowac a co tam u was moje ciezaroweczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×