Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no tak, ale mógł się ugryźć w język zanim coś powiedział... po faktycznie moment nie bardzo na takie słowa no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak człowiek jest bezpośredni, to czasem nie idzie się powstrzymać...ja niby jestem dość powściągliwa, ale czasem też mam takie teksty, że nie raz mi głupio zaraz jak to powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proste, ale czasem dobrze jest powiedzieć prosto z mostu, co na sercu leży :p ooo edzia przyszła :P przyłącz się do dyskusji :P:Phehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze z wami popisze chociaz moja Julka jakas marudna wstala i nic jej nie pasuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie a meza nie ma bo pojechal na kurs norweskiego i same siedzimy jak palec ogladamy pierwsza milosc ::) o 19 idziemy sie kapac wiec mam nadzieje ze czas szybko zleci i jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zabki raczej nie :) ona jak sie obudzi z placzem to potem taka jest marudna a dzisiaj wlasnie sie tak obudzila :( a przeciesz z nia spalam hehe drzemka mi dobrze zrobila bo cos od niedawna zle mi w nocy spi,ale nie nazekam bo rano daje pospac dp 8 czy 9 to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to już postanowione że raczej będą ostre starania, żeby nie marnować czasu, bo tym bardziej teraz, to ważne...ale nie wiem czy to najlepszy pomysł, myślicie że lepiej ostro, czy na luzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka wiem ze bedzie dobrze musi byc dobrze :) a spac chodzi miedzy 20 a 21 juz spi to zalezy :) takze spoko a m przyjedzie o 21 migotka oczywiscie ze na ostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko mi też się wydaje że staranka na ostro :P edzia jak bob budowniczy :P zawsze ręka na pulsie, zawsze da radę... dobrze powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty migotka dzialaj na maksa bo jak podejdziesz ze spokojem to potem bedziesz zalowas ze moglas wiecej a tak to przynajmnie bedziesz wiadziala ze dzialasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nata najtrudniejsze sa pierwsze 3 miesiace z dzdziusiem a potem juz z gorki wiec miej sie na bavznosc ciebie to czeka heheh :p ja juz to mam za soba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no macie rację dziewczyny, tak zrobię ;)...bo czy raz w płodne czy wiele razy, to i tak się czeka, tylko jednak jest większa szansa jak jest więcej razy, nie ma co się opieprzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie migotka dawaj na maksa i niczym sie nie przejmuj wkoncu "zyje sie raz"(TO JEST MOJE MOTTO ZYCIOWE) prawda?? musze Julke ponosic bo majaczy :) wiec bede w biegu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jeszcze zobaczę, jak psychicznie damy radę, bo tego to nie wiadomo...mąż chciał poczekać 3 miesiące, bo tak na początku mówił lekarz, że 2, 3 miesiące, więc mój mąż uczepił się 3 miesięcy, choć nie wiem czemu nie 2 miesięcy ;). ja się uczepiłam 2 miesięcy :D, ale jak mu po wizycie w październiku powiedział, że lekarz radzi już po 2 okresie działać, bo wszystko wygląda ok, i że nie ma co czekać, to zmienił zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia to mnie pocieszyłaś hehe no ale zdaje sobie sprawe ze wszystkiego... kto jak kto, ale my kochane damy rade :D:D zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji :D ponoś córcię, ponoś... ❤️ migotko a Ty tam z mężem to na maksa :D oczywiście tak jak już pisałam kiedyś, daj mu oddychać, jak będziesz tylko czuła jego tętno to jaazda :D:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej baby, baby wiesz nata czasmi sa dni ze naprawde wymiekam,przy dziecku,ale kocham ja nad zycie i nawet ja =k juz nie mam sily a ona sie tylko usmiechnie do mnie to wszystko splywa po mnie jak po masle :) a tym bardziej ze pierwsze dziecko stracilam :( migotka ja jestem za toba i po 2 miesiacach jest ok a tym bardziej ze lekarz dal zezwolenie ja po wylyzeczkowaniu macicy musiala czekac 6 miesiecy to byla masakra a tym bardziej ze pragnie sie wtedy dziecka jak najbardziej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×