Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Julcia narazie sobie lezy i sie bawi,ale zaraz idziemy szykowac to co lubi najbardziej czyli kapiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia wiadomo że są chwile słabości ale jak się ma takiego aniołka, ktorego się bardzo pragnęło to wszystko mija... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to idź edzia :P ja też spadam bo mój mały głód się dopomina hehe pasuje coś zjeść :) życzę Wam kochane miłego wieczoru 🌼 buziaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, aż 6 miesięcy? faktycznie długo...ja pewnie też bym dłużej poczekała jakby mi lek wstrzykiwali, ale obyło się bez tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pisze ponieważ potrzebuje waszej pomocy a sama już sie pogubiłam i nie wiem. A mianowicie.... Brałam tabletki Yasminelle przez ok. 2,5roku po czym od 12 października nie wziełam 3 tabletek w drugim tygodniu brania i już nie mogłam dalej brać wiec musiałam przerwać jak i też chciałam bo zaczeliśmy myśleć o dzidzi. Okres dostałam 16 października a powinnam dostać 26 października. 31października oraz 1 listopada współżyłam z moim narzeczonym bez zabezpieczenie i "do końca". Prosze powiedzcie mi jakie miałam wtedy dni (płodne, niepłodne) bo ja już sie pogubiłam i sama nie wiem. Jest możliwość, że zaszłam w ciąże?? Chciałabym i teraz czekam kiedy zaczne mieć jakieś objawy lub będe mogła zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak długie masz cykle, po braniu tabletek też jest inaczej, różnie z płodnością, szanse na ciążę sa skoro był seks bez zabezpieczenia, ale radzę się nie napalać, nie zawsze jest tak hop siup. Ale oczywiście powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam co 27 dni. Czy miałam wtedy dni płodne bo nie wiem juz jak mam to obliczyć. Ps. Dziekuje za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sicha, no 1 dzień cyklu, to pierwszy dzień miesiączki, więc u Ciebie 16 października, no raczej 31, 1 listopada miałaś płodne, ale wiesz pewności nie ma, po odstawieniu tabletek tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka84: Dziekuje za pomoc. W takim razie pozostaje mi poczekać czy przyjdzie miesiączka bądź czy pojawią się jakieś objawy :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was babeczki! ja niedawno wstałam heh tak mi się dobrze dzisiaj spało :D nawet śniło mi się że trzymam w rękach córeczkę :P ciekawe czy sen się sprawdzi :P u mnie dzisiaj słonecznie ale trochę wietrznie, ale nie ma co narzekać he he poza tym jakoś brak natchnienia mam dzisiaj, póki co nic mi się nie chce robić... a co tam, poleniuchować też można :D a jak tam u Was dziewczyny?? jak się macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro wypada dzień mojego @. Jutro będę robić test chyba... zawsze na @ bolały mnie piersi na tydzień przed a teraz piersi nie bolą tylko troche się powiększyły.. Czasem myśle że mam jakieś schizy :( Przecież mówią że jak się jest w ciąży to piersi bolą a mnie w ogóle nie bolą ;/ czy któraś z Was też tak miała jak ja? odpisujcie jesli możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowita mnie nie bolały dopiero ok 8 tygodnia zaczęły:) daj znać jak test:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) niesamowita, powodzenia!!! :). O objawach wolę nie pisać, bo naprawdę, to jest bardzo indywidualne, nie ma reguły, może już teraz mieć multum objawów , a możesz zupełnie nic :) A do mnie przyszedł okres bardzo o czasie, więc się ciesze, że mam regularne, jak dawniej. Także tuż przed świętem Niepodległości możemy zaczynać dzikie orgie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki!!! migotka cieszymy sie razem z toba ze wszystko pieknie terinowo :) Niesamowitaaa ja milam objawy jak na @ tylko o wilele mocniejsze i ponad tydz. przed term @ cierpilam z powodu bolu sysykow :P U mnie juz 22 tydz. :) znowu dopadaja mnie bole syskow :P i dzis cos taki mam bardzo obolaly brzuch :( ...jeszcze jakis mies. pracy i ...ze 3 lat urolpu mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowita22...i jak wynik testu? robilas ? czy ta wrdena @ przyszla? pisz bo sie doczekac nie moge...3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesamowitaaa22
nie nie robilam testu, juro zrobię dzień po spodziewanej @. Masakrycznie się boję, nie wiem dlaczego... nie czuje aby @ miała nadejść bo nie mam bólu brzucha ani piersi. Nie wiem co już o tym sądzić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) dorcia, dzięki :)...a brzuszek to pewnie masz obolały od dokazywania potomka? ;), już masz po połowie, to już z górki ;) niesamowita, powodzenia z testem, czekamy co nam napiszesz :), oj wiem że stresujący jest ten czas czekania...mnie to znów niebawem czeka, ale damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry!!!!!!! o migotka witam :) na brzusio obolaly ale to taki dziwny bol byl jakby..hmmm. jak bol pelnego pecherza tylko to byl bol calego brzucha ale po 30 min kapieli niamal calkowiecie przeszlo. Malenstwo kopie kopie niestety jaest bardzo zlosliwe i tata nie moze poczuc jak bardzo :D Niesamowita...czekamy na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia jesteś jeszcze? :) jak ból przeszedł to dobrze, pewnie to normalne, takie uroki ;). a kiedy teraz masz jakieś USG, ciekawe czy dalej wytrzymacie z niewiedzą o płci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... troche sie boje tycg bolow brzucha coprawda mam je od poczatku ale obawa jest najwaznejsze ze dzidzi ma sie dobrze. W piatek mam wizyte i usg jak co miesiac:) a 23.11 mm to "duze usg" i wtedy prawdopodobnie sami sie "niechcaco" dowiemy jaka plec no chyba, ze nie bedziemy patrzec w monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zapomniałam, że już teraz to sami się o tym możecie dowiedzieć przypadkiem, jaka płeć :D Spokojnie, jak już w piątek do lekarza, dobrze że w Polsce nie jesteś, bo u Nas w piątek święto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już się okres kończy, mam wrażenie, że jakiś mniej obfity był, ale ciul z tym :D, raczej to nic takiego, bo jak zwykle bezolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka wazne ze @ byl i regularnie u nas nie ma swiate ale bylo 2 tyg temu w srode :P dzis wieczorem chyba wybire sie jeszcze do ogolnego bo ma mi jedna strone w ksiazce ciazy wypelnic a tak mi sie nie chce len niesamowity jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dokładnie ma ci wypełnić? :) no ważne że był i to bardzo regularnie, oby to był dobry znak ;), bo miałam obawy że po tym "grzebaniu" we mnie choć czasowo będą jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×