Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

ja tam mam odwrotnie,jestem podekscytowana kazdym zakupem dla natalki za to R juz nie :/ on poprostu idzie w konkretnych celu do sklepu,znajduje to kupuje i wychodzi,zero radosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
...tak,zakupami dla córci cieszymy się razem,od zawsze...ale dla drugiego dzidzia to już nie bardzo...oczywiście mój kochany zdaje sobie sprawę,że jest mi ciężko i może chce mnie trochę zmobilizować tym swoim entuzjazmem...obiecuje wolne weekendy,wieczory na fitnes i kawki z kol,że jak najszybciej wrócę na studia,on się wszystkim zajmie,z czasem znajdziemy nową opiekunkę(bo opiekunka córci jest w ciąży,no i w pl)...no tak ale co wtedy byłaby ze mnie za matka?starszej córci nigdy nie zostawiałam oprócz tych kilku godz na wykłady i czułam się bardzo szczęśliwa,a teraz mam ochotę zawinąć ja pod pachę i zwiewać...a szczęśliwego tatusia zostawić z młodszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
gadam jak potłuczona... Liwcia,gdzie jest to centrum zabawek o którym pisałaś?bo wczoraj no oxfordstreet było chyba coś takiego,ale jakoś nie miałam siły ttam wejść i teraz żałuje:Pale byłam już tak zmęczona szukaniem czegoś w co zmieszcze się i dziś i jutro heheh,ze się poddałam i nie weszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz obawy czy sobie poradzisz do tego hormony. Wszysto się ułozy:-) A jak mąż jest taki chetny za zostawanie w domu z dziećmi to korzystaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia to wlasnie chyba to bylo :D nazywa sie hamleys :) http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_02/HamleysL1908_468x355.jpg&imgrefurl=http://www.dailymail.co.uk/news/article-476335/Deadly-bracelet-pulled-sale-Hamleys-lead-poison-scare.html&usg=__CK9vU_dseu3kPR-ndZQq8K38RdE=&h=355&w=468&sz=52&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=2sSFPS6vtdXFgM:&tbnh=145&tbnw=191&prev=/images%3Fq%3Dhamleys%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D593%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=292&vpy=243&dur=1847&hovh=195&hovw=258&tx=164&ty=105&ei=FcKhTI3_OIvMswbjufyKBQ&oei=FcKhTI3_OIvMswbjufyKBQ&esq=1&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:7,s:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
dzięki kochana...mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
ooo to czemu ja tam nie weszłam...kurczaczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
Liwia a wy jedziecie do pl na Swięta czy zostajecie tutaj? ...to zakupy mikołajkowe dla natusi zrobisz w tym sklepie:)napewno coś znajdziesz odpowiedniego...po 2 godz szukania:Pa natalke wsadzicie dotorebki w tym czasie żeby nie widziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mówicie już o prezentach gwiazdkowych a ja nie wiem co swojemu M na 30_stke kupić:-( Macie jakieś zwariowane pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
a tak poważnie to ja kupiłam ostatnio tą tablice po której się maluje i ma jakieś pierdoły do ozdabiania rysunków i potem zmazujesz tym suwaczkiem...nie mam pojecia jak to się nazywa,ale pewnie wisz o co chodzi,jest naprawdę super...więc może to?dobre do auta,na podróż,w domu...kupilam w mathercare czy jakoś tak za 15 funtów i naprawde polecam,dziewczyny w pl tez to jest! dle chłopców też!w innej wersji kolorystycznej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
tak,choinkę o zapachu kokosowym do malucha:Pna 31 też się nadaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
a dla dzieciaków to jeszcze polecam taki stoliczek na którym są takie pręciki i przesówa się po tym klocki,coś podobne do naszego liczydła:Ptylko dużo wieksze:)dzidzia przy tym stoi,też super,właśnie sama na to poluje:)liwia pewnie wie o co chodzi bo tutaj to wszędzie tym dzieciaki się bawią,zwłaszcza w przychodniacz,restauracjach it niunka tak myślałam a szkoda bo to fajny prezent:Pa urządzacie przyjęcie czy tylko we dwoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o jakich klockach mówisz:-) Hmm wolałam coś bardziej zwariowanego:-) Myslałm o skoku na bungy ale u Nas w okolicy tego nie organizuja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiwm wiem :D takie zabawki z precikami stoją w kazdym banku i szpitalu zeby zając dzieci :) sama mam takie w domu-fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co kupic natalce na swieta.ma chyba wszystko co trzeba.jesli cos kupie to pewnie bedzie to cos ''na przyszlosc'' :) i tym razem chyba radek zdecyduje-pewnie jakis samochód spalinowy :) bedzie mój tato,Radek i ja,czyli naszą jedyną gwiazdeczką bedzie Natalka-ahhh bedziemy szalec po sklepie :D:D:D hamleys pochlonie jakies pół dnia :p Niuńka ja zawsze organizuje cos(Zamiast prezentu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
a gdzie kupiłaś?ja szukam... niunka a nie lepiej (skoro to 30)to tak po męsku...dobre perfumy(dla niego),ładna bielizna(dla Ciebie:P)olejek i dobre wino?to zawsze faceci dobrze i długooo wspominają...a skok czy inne jazdy na qadach niech funduje sobie z kumplami?chyba,że weekend tylko we dwoje,wlaśnie na takie szaleństwa...tylko,że to sa już koszty niemałe albo kolekcja ulubionych filmów na dvd jakieś rambo czy inny 007:) lub gra...i nerwosol dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
spróbuj z tą tablicą...Natalka już napewno coś RYSUJE,a jak nie to zaraz zacznie...czyli święta w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wypad we dwoje mielismy już na rocznice Ta imprezka we dwojke też fajna tylko co zrobie z małym? Myslałam też o karykaturze jego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moze gra :o jakbym chciala mojemu zrobic przyjemnosc to pewnie na kupno gry bym sie zmusila-niestety :( no cóż-mam drugie dziecko :D dzidzia czyzbys miala to samo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczęscie gra odpada:-) Ale za to ogladam boks w tv:-( Liwia ty zamawiaśz z ebaya i wożą do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gdzieś słyszałam że to tylko po Anglii. Ciekawa jestem ile taka przesyłka by kosztowała. Fajne są rzeczy na ebayu i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w londynie za 20f (100zł) mozesz wyslac paczke o wadze 30kg do polski.wiec mozna narobic 30kg zakupów i za 100zł miec dostarczone do domu.zawsze to taniej niz samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
hmmm,trudno stwierdzić...zawsze myślałam,że mam...ale chyba ost jakoś dorósł...a może tylko próbuje dopasować się do sytuacji...tak to raczej to:Pnie ma co się łudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
szczerze?wolałabym dopłacić i kupić na miejscu...na jedno wychodzi,a mniej zachodu i stresu przy okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
racja...na razie pełen entuzjazmu nie myśli o sobie...i tak po cichu marze...no wiecie...żeby mu tak zostało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×