Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AMORKI

NIGDY WIĘCEJ ŻADNEJ DIETY ! Zmieniam swoje nawyki żywieniowe na zawsze.

Polecane posty

🖐️ Do mnie wiosna zawitala :) ... a w zasadzie to prawie lato :)... zaczyam po parku z (za ?) ;) corka latac i mam nadzieje ze troche sie rozuszam :D Narazie jestesmy po wyjezdzie na narty i dzieki tym wakacjom dostrzeglam jaka mam kondycje..... a w zasadzie jej brak :O... po 3 godzinach na nartach na nastepny dzien czulam kazdy najmniejszy miesien i kazde sciagno...:D . Trzeba cos z tym zrobic :P Na wage wieki nie stawalam... ale po ubraniach widze ze raczej nic nie przybylo..... ale tez nie ubylo, niestety :(. Diety dalej nie stosuje... ale z wiosna i z ciepelkiem ;) mam wieksza ochote na salatki.... Jak juz nie bede szczuplejsza to moze chociaz troche zdrowsza ;) zawsze to cos :) :D Nosek do gory, Amorki !!! Pozdrawiam serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Dukana to raczej odradzam. znam przypadki sporych problemów zdrowotnych po tej cudownej kuracji. powiem tak, zależy mi na szczupłej sylwetce ale nie kosztem zdrowia. ja się odchudzałam na smacznie dopasowanej, i tak sobie myślę, że chyba do niej powrócę, bo w sumie jadłam smaczne dania i nie byłam głodna, a kilogramy spadały. Tylko wiadomo słaba silan wola robi swoje :P ale na pewno dużym plusem diet vitalii jest to, że można sie nauczyć na nich zdrowych nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabell3
Podoba mi się ten tytuł. Od dawna wiedziałam, że dieta odchudzająca sama w sobie nie istnieje. Jeśli chcemy schudnąć i utrzymać wypracowane efekty na długie, długie lata musimy wiedzieć, że problem tkwi w tym co na co dzień jemy oraz nawykach żywieniowych, które zostały nam wpojone wraz z okresem wychowywania przez naszych rodziców. Gdy poznałem 12 nawyków żywieniowych i dokonałem zmian po ponad tygodniu poczułem zmiany nie tylko na wadze, ale w samym samopoczuciu: http://supershape.pl/nieprawidlowe-nawyki-zywieniowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam mz od jutra . plus do tego jakis ruch szybkie marsze , spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nigdy nie zaczne bo zawsze cos zle z menu mi wyjdzie, nie umiem ulozyc zeby bylo okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabell3
Nie przejmuj się. Możesz śmiało napisać do ludzi ze strony SuperShape.pl, którzy pomogą Ci w dopasowaniu diety, zmian nawyków. To zespół ludzi, którzy chętnie pomagają. Ja osobiście skorzystałam z ich planu: http://supershape.pl/supershape/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chce zmienic swioje nawyki, zadna dieta mi nie pomaga, trzeba jesc zdrowo i chudo , start poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczynasz od jutra, nigdy nie zaczniesz. jak sie cos zmienia, to teraz, natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasasay1
Zgadzam się. Byłam kilka razy na drastycznych dietach, potem efekt jojo, może i schudłam, ale źle się czułam. Teraz jestem na diecie "racjonalne i zbilansowane odżywianie", sama gotuję , a czasami zamawiam produkty na internecie, np. swojska piwniczka - eko produkty, duży wybór i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem wystarczy jeden krok w moim przypadku tym krokiem była poradnia dietific w KRAKOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKingulla
Oczywiście trzeba dietę przede wszystkim dopasować do siebie! U mnie super okazało się zamawianie cateringu dietetycznego WygodnaDieta. Jem zdrowo, lekko i chudnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoska

W chudnięciu nie chodzi o samą dietę, tylko o naszą świadomość. Chodzi o poznanie własnych schematów zachowań, wartości, przekonań, nawyków dotyczących jedzenia - tego wszystkiego nauczyłam się na warsztatach Oli Łomzik. Wspaniały coach i kobieta, bardzo charyzmatyczna. Dzięki niej zmieniłam swoje nastawienie i w końcu dieta zaczęła sprawiać mi przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×