Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

niebowa a moze on do usypinia chce miec spokoj?;) tak pomyslalam bo ostatnio czytalam artykol w ktorym rodzice na wiele sposobow probowali uspic dziecko, a to spiewali a to jakas muzyczka, karuzelka itp a jak w koncu pomysly sie wyczerpaly i nastapila cisza, dziecko zasnego migiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elunda tez ma racje, ja malej zawsze przykładam pieluszkę, niekoniecznie taka która pachnie mną, na Patrycje działa każda pieluszka:D czasem jak nie jestem pewna czy ona chce spać, właśnie sprawdzam pieluszka-przykładam do buźki i jak sie wtula i mruży oczka tzn ze jest śpiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny spróbuję z pieluszką, bo nie mam pompki do materaca ;) Kurcze chciałabym na allegro sprzedać kilka rzeczy ciążowych, ale nawet nie mam czasu o tym pomyśleć. A trochę kaski by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. dawno nie pisałam bo same imprezy przez wekend były, wygadałam się za wszystkie czasy. mój mały zaczął od wczoraj brać żywy udział w rozmowach, gada po swojemu jak najęty. szkoda tylko że się jeszcze nie przewraca, ale spoko. ide zaraz w koncu zaniesc papiery o becikowe bo aż wstyd że jeszcze tego nie zrobiłam :) wiecie co mi sie przytrafiło w piątek?????? złapałam gume w wózku!!!!! aaa kuźwa i koło mi się klei i ze spacerów to zosatało tylko werandowanie na balkonie jak wróce to popisze z wami więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) na początek witaj Hippek :) Doris to Twój mąż się pewnie cieszy że niedługo będzie sporo czasu z maluszkiem spędzał ;) mój gdyby mógł to chętnie skorzystałby z tacierzyńskiego :) Niebowa daj znać jak po usg :) my idziemy dopiero 5 października tyle się u nas czeka. Patusiowa po pierwsze zazdroszczę meblowania mieszkanka - uwielbiam robić takie rzeczy, po drugie też mam strasznie mocny sen i często nie słyszę małego :( wem że to ze zmęczenia bo ogólnie odkąd się urodził nie wyspałam się jeszcze porządnie ani razu (w sumie w ciąży też się za bardzo nie wysypiałam ;) a ja dziś byłam na kontroli u lekarza, wszystko niby ok a mały ciągle charczy jakby nosek miał zatkany. Lekarz mówi że to niewykształcona krtań - no nie wiem. Dodatkowo dowiedziałam się że posiew mogę robić dopiero za tydzień a narazie jeszcze leki, no i zważyliśmy małego. Mogę też już wychodzić na spacery więc dziś się wybieram bo dawno nie byliśmy a pogoda nawet ładna. Któraś z dziewczyn już o tym wspominała że dzieci bardzo chorują, dziś w mojej przychodni straszne kolejki w dzieciach chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie na obiad? Ja miałam w planach mielone ale strasznie mi się nie chce, a na dodatek mały coś marudzi, niby śpi a piszczy i wierci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja wagi ;) meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - ok. 5800/60 - Preston - B Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 7200/66 - Włocławek - M Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5100/xx Dolny Śląsk Pollyanna77 - Franciszek 01.07 - 4210/59 - CC - 7000/70 Kraków Patusiowa- Patrycja 1.07 -3050/54 - SN - ok6000/xx Opolskie - B zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie - B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań - B tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4580/59 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp - P doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/Łódzkie B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M Hippek- Agata 12.08-3680/56-CC- 4700/66 - Bydgoszcz- B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, aktualizacja a nic nie zmieniłam ;) meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - ok. 5800/60 - Preston - B Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 7200/66 - Włocławek - M Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5460/xx Dolny Śląsk Pollyanna77 - Franciszek 01.07 - 4210/59 - CC - 7000/70 Kraków Patusiowa- Patrycja 1.07 -3050/54 - SN - ok6000/xx Opolskie - B zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie - B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań - B tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4580/59 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp - P doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M Hippek- Agata 12.08-3680/56-CC- 4700/66 - Bydgoszcz- B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ mam troche czasu to pisze:) mój mały wyzdrowial więc wyszłam wczoraj na spacer a dzisiaj znowu katar:( co do zdjęc to sliczne dzieciaczki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzeczkowa tak mąż się cieszy bo mało czasu spedza z małym bo od rana do nocy pracuje a jak przychodzi weekedn to jest w niebo wziety spiewa mu:) nawija cały czas do niego aż czasmi mnie głowa boli:) meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - ok. 5800/60 - Preston - B Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 7200/66 - Włocławek - M Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5460/xx Dolny Śląsk Pollyanna77 - Franciszek 01.07 - 4210/59 - CC - 7000/70 Kraków Patusiowa- Patrycja 1.07 -3050/54 - SN - ok6000/xx Opolskie - B zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie - B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań - B tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4580/59 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp - P doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 5200/61 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M Hippek- Agata 12.08-3680/56-CC- 4700/66 - Bydgoszcz- B aktualizacja wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tak jak pisze Laneczkowa bardzo dużo dzieciaczków choruje moja znajoma ma 3 miesiączna córcie i bierze zastrzyki bo jakiś wirus panuje i wogule bardzo dużo dzieci w szpitalu ląduje wiem bo mam zanjomą na oddziale dziecięcym.Także lepiej dzieciaczkom ograniczyć kontakty z ludzmi i innymi dzieciaczkami po co mają się biedactwa pózniej męczyć i my martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany co tu taka zamartwica :) jak Wasze maluchy? moja dziś w miarę grzeczna tylko na spacerze załączyła taki alarm, ze nie moglam jej uspokic, ani wziecie na rece ani smok nic nie pomagało. musialam galopowac do parku, dopadlam pierwsza ławkę, wyciągnelam cyca i po 5 minutach ssania usnela kamiennym snem. Owinelam ją kocykiem w nalesniczka a sama oddalam sie lekturze koscielnych gazetek ktore mialam w wzoku z wczorajszej pielgrzymki :) byl tam m.in artykul o tym jak wazna jest rodzina. I bylo tam takie pytanie " kogo matka powinna kochac bardziej męża czy dzieci?" odpowiedz niby oczywista "dzieci" wg autora artykułu jest błędna. Twierdzi on ze "meza poniewaz milosc rodziców jest wypadkowa milosci rodzic -dziecko". Co o tym myślicie?? Ja wiem na pewno ze nie mozna zapomniec o tym ze jest się także zona/przyjaciolka/kochanka mężą a nie tylko matką swojego dziecka. na 19 idę z Manią do okulisty bo już którys tydzień oczko jej ropieje i trzeba obejrzec kanalik łzowy. Troche jej to kapiel przesunie - mam nadzieje ze sie nie wybije z rytmu bo dzis w nocy slicznie spała. papa do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze jedno. tak jak sie zoobowiązalam będę pilnować tabelki tylko jeszcze jedną mam propozycję - może podawajcie mi aktualne wagi i inne zmiany do niej i ja to bede raz na jakis czas aktualizowac i wklejac. Bo moim zdaniem wklejanie takiej tabelki po kilka razy przez kazda z nas na jednej stronie troche zaśmieca forum. co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa - ten atoperal to tylko w aptece. na pewno wart polecenia jest balsam do ciala i emulsja do kąpieli :) moja nie ma skazy ale miala okropny rumien noworodkowy i stad szukalismy czegos dobrego - u nas sprawdzil sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa wlasnie tego nie lubilam w karmieniu piersia ze musze wywalac cyca albo na miescie, w parku itp;) choc widok mamy karmiacej w zaden sposob mnie nie dziwi, nie brzydzi ani nic z tych rzeczy( w koncu rzecz ludzka) to ja nie umialam sie przelamac i na spacery wychodzilam TYLKO po jedzeniu. do tej pory mi to zostalo choc zawsze mam wode i mleko dla malej ze soba;) a poza tym to karmienie piersia bylo fajne choc na butle tez nie narzekam:) moja mala juz po zastrzyku-powtorka z rana czyli chwilowy placz a pozniej spokoj i mega zdziwienie:D teraz drzemie, pewnie niezbyt dlugo to potrwa:) dzisiaj uderzyla czolkiem o moja twarz i bidulka sie zalila strasznie no ale co ja poradze ze ona taka wiercipietka;) a poza tym to po prostu non stop sie chichra a to do lampy a to do kwiatka, do zaslony, do tapety, ale do mnie na szczescie tez:D co do twojego pytania to chyba nie umiem ci odpowiedziec. milosc do dziecka a do mezczyzny jest zupelnie inna, tak samo nie moge stwierdzic kto jest wazniejszy. bo kazde z nich jest dla mnie najwazniejsze w troche innym tego slowa znaczeniu. kiedys ktos pytal na kafe: co bys zrobila jakby zycie meza i dziecka bylo zagrozone jednoczesnie, kogo bys ratowala. nikt o takich rzeczach nie mysli a jak juz sie mysli to wwydaje mi sie ze nie mozna stwierdzic takich rzeczy jednoznacznie. bo kocha sie i meza i dziecko, miloscia inna, ale w obydwu przypadkach wyjatkowa, i strata obydwu bolalaby niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dorwalam sie to calą strone zapisze :) niebowa Miloszek ma śliczne usteczka! normalnie jak amant filmowy! mamy taką samą flanelkę w żyrafki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa ja jestem "za":) dobre rozwiazanie. w moim przypadku aktualna waga i dlugosc bedzie 30 wrzesnia na szczepieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldkddaAA
zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . zapraszam do internetowego lumpeksu z odzieżą dziecięcą. Tanie marki jak cherokee,next,adidas,early days,h&m,hema i wiele innych już od złotówki.Częste promocje,dostawy ubranek.Obecnie w sklepie jest ponad 400 ubranek. W najbliższym czasie będzie jeszcze dodanych około 150. www.lumpik.com.pl zapraszam WWW.LUMPIK.COM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęczowa dobry pomysł można np wklejac tebelkę z aktualnymi danymi raz w tygodniu i chyba będzie ok:) a co do Twojego pytania o miłość to uważam że relacja mąż-żona i matka-dziecko są bardzo zróżnicowane.Innym uczuciem darzy się męża a innym dzieci i wydaje mi sie że jak bardziej kocha się jedno z nich to jest to trochę niezdrowe, nieprawidłowe.Są osoby ktore nie umieją kochać tak samo mocno i męża i dzieci i kiedy pojawia się dziecko mąż schodzi na drugi plan i też odwrotnie znam przypadek gdzie matka sama wychowywała dziecko przez kilka lat potem powtórnie wyszła za mąż i to dziecko zeszło na drugi plan bo najważniejszy był mąż.A wydaje mi się ze dzieje się tak że często bardziej"kochamy"i pożądamy to co jest dla nas nowe.takie akurat jest moje zdanie. Jeżeli chodzi o mnie to kocham męża i synka tak samo mocno ale kocham ich obu inną miłością. Tęczowa ale psychologiczny temat zapodałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie(pewnie glupie:P) do was. czy wasze dzieci tez robia w ten sposob ze lezac na plecach na plaskiej powierzni podnosza sie(glowe i troche tulowia) tak jakby chcialy usiasc? wlasnie moja tato bawi sie z mala i szybko mnie zawolal ze ona tak wlasnie robi. bo z pozycji pollezacej robila juz tak dawno, ze bardzo sie podnosila tak jakby do siadu(tak to wygladalo). ale dzisiaj mnie zaskoczyla, to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u nas dzis byłą piękna pogoda i byłyśmy z małą prawie 5 godz. na dworze. Nogi mnie bolą jak nie wiem , ale fajnie było :) a podobno cały tydzień taki ma być - hurrra Niebowa, tak na poważnie to ja też małej pieluszkę daje na szyjke jak zasypia. Po wieczornym jedzonku robię jej taki jakby śliniaczek z pieluszy - od ucha do ucha, i potem po odbiciu jak ja kładę do łóżeczka to pieluchy nie zdejmuje, sprawdzam tylko czy jest lużno na jej szyjce i piersi i czy przypadkiem na niej nie leży. I mała tak bez problemu zasypia. Spróbuj- polecam. Zielona jaki masz wózek , ja tez mam pompowane koła a mam x-landera. W sumie to muszę się spytać męża co w takim przypadku robić. Wcześniej o tym nie myślałam. Zazdroszczę imprezek. My we czwartek lub piątek wyjeżdzamy do siostry męża na tydzień i też się wyimprezuje. Patusiowa czujemy się zaproszone na parapetówkę ;) !!!!!!!! Lenka jeszcze główki nie podnosi, ale podnosi dupcie i plecki, a już najczęściej w kąpieli. Tęczowa , ale dałaś do myślenia. Ale ja stwierdziłam, że myśleć nie będę, kocham i jedno i drugie. :) Co do tabelki super pomysł, może aktualizacja w weekend- jeśli możesz oczywiście, a do piątku, podajemy aktualne dane. Oczywiście te z nas które były na ważeniu itd Dziewczyny, a my musiamy kupić nową wanienikę, w tą dotychczasową już się nie mieści- szok :) Musi mieć zgięte móżki jak leży. Modelka nam rośnie ;) Idziemy się kąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa ale polowa z was niestety bedzie musiala siedziec na podlodze bo od razu pelnego wyposazenia nie bedzie:D my mamy wanienke duza wiec starczy na jeszcze troche. mala juz po kapieli i lezy w lozeczku i wymachuje lapkami. plecki i dupke tez juz podnosi od jakiegos czasu. jutro kontrola u lekarza i mam nadzieje ze mala nie dostanie wiecej zastrzykow!!:( kurcze zjadla 130ml i ulala sporo(czasem po jedzeniu tak lewa dosc sporo) i nie wiem czy pytac jutro pediatre o jakis zageszczacz do mleka na ulewanie:O dzis czytalam troche o tym i jutro jej powiem, moze cos zaleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też byliśmy dziś na spacerku bo pogoda ładna, jutro też tak ma być :) Ja mam stresa bo jutro mam wizytę u gina (pierwszy raz po porodzie) mam nadzieję ze wszystko ok, a no i zdecydowałam ze juz nie będe chodzić prywatnie jak w ciąży tylko na zakład pracy do innego lekarza, ;) Ok Tęczowa o wszelkich zmianach będę Cię informować, faktycznie nie ma sensu tyle razy wklejać tabelki. Co do miłości do męża i synka to chyba kocham ich tak samo ale inną miłością ;) Niebowa, z tą pieluszką robię identycznie - mój mały zawsze zasypia w golfie ;) Patusiowa mojemu też zdarza się duużo ulać, czasem mam wrażenie że wszystko co zjadł i też jestem ciekawa tych zagęszczaczy jak jutro się czegoś w tej sprawie dowiesz to proszę o info :) Spokojnej nocki, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa to ja juz wiem co Ci kupimy - duuuzzzo jaśków, żeby nam w dupcie zimno nie było :) Co do ulewania może spróbuj ją odbić w połowie jedzenia, może je za łapczywie i ma za dużo gazów. Porzeczkowa powodzenia u gina, Ja musiałam iść w tydzień po wyjściu ze szpitala, bo cos sie zamknęło i przestała mi krew lecieć, tylko taka stara, brzydko pachnąca wydzielina się sączyła :( Nie było to przyjemne a "rozszerzanie ujścia" jeszcze gorsze :( Zaoszczędze Wam szczegółów, ale bolało jak cholera. Po wszystkim powiedziałam ginowi, że mam jedno dziecko a 3 porody : 1 - dziecko, 2-kupa :), 3 jego zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×