Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

tęczowa - ja daję butelkę z moim odciągniętym pokarmem tylko jak gdzieś wychodzę i zostaje z Gabrysią babcia. Nie lubi butli, ale jak już zgłodnieje to wciągnie ok 90 - 110 ml. U mnie to jest chyba jeszcze inny problem, bo ja mleka mam w piersiach, wczoraj próbowałam ją częściej karmić ( ważyłam sama w domu i znów mi nic nie przybiera) to ją przekarmiłam i mi zwymiotowała - a uwierzcie -było co sprzątać. Ja już nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam na imię Magda, i mam syna Mikołaja. Urodził się 10 lipca. czy mogłabym do was dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witaj lonelyword, pewnie że możesz dołączyć napisz coś więcej o sobie :) Podobie jak Tęczowa mam dziś jakiś dziwny dzień, zresztą nie tylko ja bo mały też marudzi . Mieliśmy w planach dziś spotkanie ze znajomymi ale tak się pokomplikowało że nici z planów, przez to wszystko cały dzień się z mężem kłócę ;) oby jutro był lepszy dzień. Miłego wieczorku :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jak wiecie my na wyjeździe, więc nie bardzo mam jak pisać, ale Was podczytuje. Pisze, żebyście wiedziały że jestem z Wami. Lenka płącze narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać mamy! dzieicaki oddajemy ojcom a same róbmy sobie wolne, czy dzisiaj sa jakies sklepy otwarte? mam zamiar kupić sobie kiecke na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ma racje niedziela jest dla nas. ja co prawda siedze w domu ale sama w ciszy relaksuje sie przy kompie nadrabiam zaleglosci maz z mala poszedl na spacer dzis nic nie robie ani obiadu ani nic caly tydzien dymam jak osiol i nie zawsze jeszcze dziekuje uslysze dlatego postanowilam sie zbuntowac naprawde czasami mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) w koncu moge wejsc na neta !!:D jestem u mamy, zaprosila nas na obiad wiec przyszlismy wczesniej bo stesknila sie za wnuczka:) na nowym mieszkanku suuper, cisza spokoj, az za bardzo bo nie mamy ani tv ani neta ani radia nic kompletnie:O:D wczoraj nie bylo najgorzej bo caly czas ktos sie przewijal przez mieszkanie bo chcieli poogladac ale tak to troche beznadziejnie bez niczego:O no i jak to w bloku wszytsko slychac ale i tak nie narzekam bo sasiedzi jak na razie sa chyba spokojni wiec jest git. lonelyword witaj jasne ze mozesz dolaczyc, napisz cos wiecej, jak porod itd:) lece bo moj oczywiscie tez chce posiedziec w sieci wiec oddaje mu kompa;) buziaki pap🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oj nie było mnie nie było :( Nie mam dosłownie czasu na nic :( Czuję się jak matka samotnie wychowująca dziecko. Prawie tak jest, w prawdzie babcie pomagają, ale te kilka chwil, to mały odpoczynek. Byłam z Miłoszem u pediatry w czwartek, i tyle się dowiedziałam, że na dziąśle ma jakiś pęcherzyk i tego się nie leczy, bo to błahostka jest. Na to co miał na czole (ja myślałam, że to ciemieniucha) dostał jakiś kremik robiony w aptece z witaminką A. Pomaga nawet, pediatra stwierdziła, że to może być skaza białkowa, ale kazała odstawić mi tylko mleko (???). Nie mogłam jej zrozumieć o co jej chodzi, bo nie odpowiadał mi na moje pytania, tylko rzucała jakimiś pomrukiwaniami. W sumie to się nic nie dowiedziałam :( Wczoraj z młodym byliśmy na działce i dostał mi katarku i trochę kaszle, więc jutro pewnie znowu do lekarza :( Dzisiaj noc była ciężka, bo co chwilkę trzeba było nochalka zfridować, a on tak bidulek płacze, że za każdym razem chyba cały blok budził. Cieszę się Jagódko, że wszystko w porządku. Nie taki diabeł straszny.......... Witam nową mamusię :) Dziewczyny, ja nie wiem, kiedy będę miałą dla Was czas, a chciałbym jak najczęściej, bo chociaż na Was można wylać swoje żale, ale kurcze, skąd brać na to wszystko czas. Moja mama i teściowa twierdzą zgodnie, że ona miały czas na wszystko!!! Że my taky grzeczni i bezproblemowi byliśmy, tylko jakoś mi się w to nie chce wierzyć. Chyba po prostu to co złe odchodzi w niepamięć. Widziałam, że nowe słodziaki się w galerii pojawiły. Jak znajdę czas to wrzucę coś z działki :D Pozdrawiam wszystkie zalatane mamuśki. Mam nadzieję, że dam radę wpadać częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam 3 zdjęcia, na jednym się pokazałam :) Z małym mam teraz problem, bo katarek przeszkadza mu w jedzeniu, nie chce cycka tylko butelkę. Kurcze, nie jest dobrze, bo widzę, że oczka ma czerwone, i czasami pokasłuje, a kicha non stop :( Co za cholera się przypałętała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Niebowa świetne zdjęcia i strasznie przypominasz mi dziewczynę z którą leżałam w szpitalu :) Patusiowa fajnie że jesteście już u siebie :) Ja w zeszłym roku jak przeprowadziłam się do nowego mieszkania przez jakiś czas też nie miałam tv ani neta i nawet nie było tak źle :) ale teraz to koniecznie musisz mieć internet żeby być z nami w kontakcie :) Doris fajnie że masz taką pracę, właśnie taka odpowiadałaby mi najbardziej tyle że na umowę o pracę, ale jeśli kasa też dobra to jest ok :) i mały na tym za bardzo nie ucierpi bo będziesz nadal miała dla niego dużo czasu. Jagódka cieszę się że z małym ok :) Ja też zawsze na zapas panikuje ;) Ja już się tak cieszyłam że mały znów je, a to się okazało że tylko dwa dni było dobrze. Od wczoraj znów szał jak tylko butlę zobaczy. Niby jeść chce a jakby nie potrafił. Samego smoka od butli ciągnie, widzę że głodny, a jak zrobię mleko to szał :( już nie wiem co z tym moim dzieckiem się dzieje :( A jak już zacznie jeść to wypije 60 ml i zasypia. Byliśmy dziś na spacerze pomimo tego że pogoda niezbyt ładna stwierdziłam że wyjdziemy żeby trochę hartować małego. Ubrałam go ciepło, przykryłam wózek folią bo trochę kropił deszcz i tak spacerowaliśmy ponad godzinkę - mam nadzieję że nie zaszkodzi. Dziś pustki na kafe, jutro pewnie coś ruszy :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczkowa, chciałabym Ci coś poradzić, ale nie mam pojęcia co jest twojemu maleństwu. Może nie odpowiada mu smak tego mleczka. Podobno dzieci niektóre są takie wybredne, a mleczka inaczej smakują. Mój za to jak nie chce cyca to muszę się ratować butlą, ale na szczęście z butli ciągnie, nawet jak mu dam sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas za to piękna pogoda, aż grzech siedzieć w domu, no ale młody przeziębiony to się w domciu kurujemy. U mnie w słońcu teraz jest 26 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród tragiczny ;-D rodziłam 14h w bólach wielkich. 9 lipca odeszły mi wody, o 14, a 10 lipca o 4 mały był już z nami. KOSZMAR! Już zapominam o bolu, zyje dla Maleństwa;) Macie tu jakąś galerię?:D jak tak, to mogę prosić namiary? moj mail; lonelyword@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny gdzie wy się wszystkie podziewacie? ;) My jak zwykle od 6 nie śpimy, mały zjadł 60 ml i szaleje. Pogoda OKROPNA najchętniej przespałabym cały dzień. Wrzucam fotki na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! I znowu obiecywałam że będę pisać i nic mi z tego nie wyszło....taki miałam wekend zabiegany ze jestem po nim tak zmeczona...przydal by sie kolejny zeby sobie teraz odpoczac......ale teraz to juz bede miala czas..... Porzeczkowa ja tez od 6 na nogach synka do przedszkola zaprowadzilam przyszlam nakarmilam filipka i teraz kawka i chwila dla siebie...a pogoda taka ze nic sie nie chce... Mam dzisiaj meza w domku i chyba go wyciagne na jakies zakupy dla malego bo on tak szybko rosnie ze za chwile nie bede miala go w co ubierac.... acha i czapke musze mu kupic bo glowa to mu tak szybko rosnie ze w szoku jestem wasze dzieci tez tak maja????? Mielismy problemy z kolkami ale znalazlam na to sposob nic mu nie pomagalo ani te niemieckie sab... ani espumisan i takie tam podobne specyfiki zaczelam wkoncu dawac mu herbatke z kopru wloskiego i do tego wode koperkowa i jak reka odjol kolek nie ma........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* u nas okropna pogoda a mialam iśc na spacer i nici cały dzień w domu.maly marudny w sobote bylismy na pogotowiu bo spuchło małemu ucho i dostał plam(skaza białkowa chyba) a w ucho go cos ugryzło.przez weekend nic nie wypoczelam (szkoła) a zmęczona jestem jak nie wiem co mały budził się w nocy co godzine...mój tez nie chciał piersi ale karmiłam go że byłam na czworaka i piers mi wisiala i jadł. a nie chca jesc bo może ma nsek zapchany??albo gardelko boli. nam przepisała lekarka syrop i masc i po 30minutach uczulenie znikło :) jak ja wam zazdroszcze że wieczorem siedzicie sobie razem z mężem a ja caly czas sama i dziwie sie ze znajduje czas żeby pisać... czasami mam takiego doła że siedze caly dzien i nic nie robie poprostu mam dośc. a najgorzej że jak jestem zmęczona to w dzien nie usnę dopiero wieczoram padam i zaraz musze wstac. mój mały dzisiaj próbowal sie przewrócic na plecki ale jeszcze nie dał rady ale jest na dobrej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my z powrotem w domku! u dziadków było super ale juz sie stesknilam za domkiem :) mala tym razem troche gorzej zniosła podroz. Najpierw cieszyla sie do tygryska na zaslonkach przeciwslonecznych, potem usnela na jakies 45 minut a potem sie obudzila. bylo juz ciemno co jej sie ewidentnie nie spodobalo. no i zaczol sie ryk.zrobilismy przerwe, nakarmilam ja ale nie wiele pomoglo. uratowaly mnie...korale ktore mam mi wrzucila w ostatniej chwili do torbeki. blyszczace, grzechoczace. Super :) moja corcia bedzie taka sroka jak mamusia. jak dojechalismy to "obgadala" cale mieszkanie, wszystkie misie i zyrandole :) usnela na dobre dopiero o 22:30 a normalnie to juz posypia os 20:00. noc na szczescie spoko. z nowosci w jej jedzeniu to nie chce ssac prawej piersi - dotychczas jej ulubionej i bardziej mlecznej, ale jak ja oszukam tzn przystawie w pozycji spod pachy to je. Ciekawe co jej znowu odwalilo... jagodka - ja tez mialam taki weekend - to cale pakowanie! teraz odpoczne :) mojej malej lepek urosl 5 cm od porodu nie wiem czy to duzo?? fajnie ze jestes po kolkach porzeczowa - a jakie mleko dajesz? moze faktycznie sproboj innego? i jaka butle uzywasz? moze sprobuj czegos inneg tak jak ja "oszukuje" swoja mała? niebowa - nic sie nie martw. ja mysle ze z perspektywy lat wiele mam idealizuje swoje macierzynstwo i nie pamieta jakie dzieci byly naprawde. tak jak z porodem - wiele kobiet juz pare tygodni po nie apmieta bolu tylko np moment jak polozyli dzieciaczka na piersiach. pociesz sie ze moja mama mowi stale ze moja Marysia to jest aniolek , ze ja to wogole nie wiem co to znaczy miec dziecko w domu itp. czyli ze sie wcale nie przemeczam :) normalnie wakacje :) mala spi ze smokiem i pielucha mam nadzieje ze jeszcze tak z pol godzinki a potem idziemy sie hartowac w ta okropna pogode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,pisze z telefonu tylko po to zebyscie wiedzialy ze jestem z wami i czytam ale nie mam jak pisac:( dzisiaj chyba bedzie tv a net pewnie za ok 2 tyg dopiero. Ale jak tylko nie będzie padac to wyskocze do mamy porisac z wami.przepraszam ze nie odpisuje ma posty ale zle sie pisze na tel.jak mi sie uda wejde na poczte sory za bledy calujje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem ile urosła mu ta glowka bo u nas sa tacy fajni lekarze ze nie robia zadnych pomiarow,nawet zeby mi go zwazyli to musze sie prosic a juz nie mowie o tej siatce centylowej nawet nie wiem o co w niej chodzi i na ktorym centylu jest filip...... taka olewka ci lekarze ze szok..... Dzieciaczki maja fajnie jak ida ws taka pogode na spacer,sa na powietrzsu na glowe im nie pada a matka moknie...no chyba ze wezmie parasol... Ja nie biore bo zawsze z dwojka ide i zwyczajnie reki brakuje ostatnio jak odbieraLAM piotra z przedszkola to tak padalo ze myslalam ze nie dojde do domu.....ja zla ze pada a piotr zadowolony kaluze i te sprawy wiec szlismy chyba godzine a zwykle zajmuje nam ta droga max 10 minut no ale coz same uroki macierzynstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny My nadal się wczasujemy, jesteśmy u siostry męża. Przez weekend tyle osób się tu przewinęło, rodzina męża , znajomi, Lenka poznała mase cioć i wujków :) Mieliśmy piękną pogodę, nawet grill był. Niestety dziś masakra , leje od rana :( Jutro M chce jechać do mamy koło Sopotu :( Z jednej strony się cieszę zobaczę morze ale z druiej jestem pełna obaw jak to będzie z Lenką.W tą stronę jak jechaliśmy mała nic nie spała , ale też nie bardzo marudziła, a jechaliśmy 4 godz. Moje dziecko jest chyba wyjątkowe, wszyscy mówią , że dzieci w smochodzie od razu zasypiają a ona wprost przeciwnie. Jak zawsze zresztą. Lenka jest takim małym wyjątkiem od wszelkich regół :) Tęczowa i Porzeczkowa przykro mi , że Wasze dzieciaki takie niejadki. Porzeczkowa mnie też pierwsze co przyszło na myśl, to że może smoczek powinnaś zmienić. A napewno masz dobrany smoczek do wieku, może są za małe albo za duże dziurki ? Witaj Lonelyword. Podałaś już dane do tabelki ? Patusiowa, to kiedy ta parapetówka na jaśkach? ;) Sprzęt grający nam nie potrzebny, najwyżej gaworzące dzieciaki ze sobą weźniemy :) Niebowa, ja też się tak czułam jak mąż złamał rękę. Trzeba zacisnąć zęby i do roboty :( niestety. Moja pediatra kazała tylko ograniczyć mleczne produkty. I działą. Przeszliśmy na NAN HA, ja jem mniej nabiału i Lenka po tygodniu ma dużo lepsze policzki, A i smarujemy Alantanem. Doris zazdroszczę pracy. Ja dojeżdzam 40 km w jedną stronę, więc dojazdy zajmą mi ok 1,5 godz. :( dobrze ,że praca nie najgorsza i troszkę można się czasem urwać. Qalut trzymaj się. Pogoda w Kaliszu faktycznie okropna. Byłam na chwilkę w waszym Tesco ( tym koło złotej )po mleczko i już kupiłąm Lence sukieneczke na przecenie z 20 zł. na 6 zł. :) Super są tam ciuszki z cherokee. U nas jest Tesco , ale mało jest w nim ciuszków a u Was zawsze coś znajde. Napisz co to za maść na uczulenia. Jagódka mojej małej też bardzo główka urosła. Wszystkie czapeczki mam już nowe :) Dziewczyny napiszcie ile u Was biorą kaski nianie do dziecka. Bo ja już nie wiem co robić . Żłobek cholernir drogi ale dobry, niania chyba tańsza, ale nie wiadomo jaka będzie.Nie znamy nikogo kto by nam jakąś polecił :( Ok, narazie wszytsko, wejdę jeszcze zdjęcia pooglądać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teczowa i Leneczkowa ale wam zazdroszczę tych podróży i wrażeń ;) u mnie wszystkie dni jednakowe ;) Co do ubranek z cherokee to ja też je bardzo lubię, są dobre gatunkowo zwłaszcza pajace i body :) a i promocje są dość często więc można kupić coś fajnego za grosze :) Dziewczyny ja bym mleko bardzo chętnie małemu zmieniła, domyślam się że może mu niesmakować bo pije wstrętny nutramigen, ale niestety tak musi narazie zostać:( wcześniej pił bebilon pepti. Butelki mam dwie tommy tippee rozm. smoczka 1 myślę że to nie o butelkę chodzi bo pije z niej od 1 m.ż. i wcześniej bardzo ładnie jadł, ale spróbuje pokombinować zmienię mu smoczek na 2. I tu pytanie do dziewczyn karmiących butelką: czy wy już zmieniłyście smoczki na dwójkę? Podobno robi się to po trzecim m-cu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuxwa wcieło mi posta!!!!! no dobra - jeszcze raz... łukasz ładnie przespał noc a teraz leży na macie i patrzy na zabawki. od kilku dni ssie kciuka - wasze tez tak mają? mój na niego mówi mały puchacz bo robi niekeidy uuu uhuuu uuu hahahahah' dobra a teraz biore sie za przyszywanie guzików ( nie pytajcie...) i ogarne chałupe po wekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona - moja to cała piąche ciągnie i wydaje przy tym takie dzwieki ze mozna pasc :) leneczkowa - brakowalo mi Cię :) odzywaj sie z tego Kalisza! i ucaluj Lenke. a tak wogole to jak ręka mężą?? kurecze leje od 2 godzin. nici chyba ze spaceru. a buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niania to fest wydatek zlobek tanszy na bank. najtaniej niania za 8godz chce 800zl ale to naprawde tanio no i potem tylko ceny wzwyz. u nas tez pada bylismy godzinke akurat jakos nam sie udalo ale jak wracalysmy to juz zmoklysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) witaj Lonleyword miło że do nas dołączasz:) u nas tez pogoda kiepska od rana leje także ze spaceru nici:(mały spi więC mam troszkę czasu dla Was:) Patusiowa fajnie że już mieszkacie na swoim:) zupełnie inne życie tak samemu jak się mieszka z rodzicami to nawet porzadnie się z mężem pokłócić nie da bo zaraz się wszyscy wtrącają:) Porzeczkowa masz kłopot rzeczywiście a może twojemu Maleństwu poprostu nie smakuje to mleczko spróbuj dac mu jakies inne te mleka naprawdę róznią się smakiem mój pije ENFAMIL i jest naprawdę dobre pamiętam jak mój chrześniak pił NAN i mnie np juz tak nie smakowało jak ten ENFAMIL.Dzieciaczki też maja rózne gusta:) może spróbuj zmienić mleczko.może lekarz coś wymyśli i nie bedzie musiał pić nutramigenu może sa inne mleczka o takich samych własciwosciach a co do smoczka to ja juz zmieniałam na tego z 2 dziurkami ale używam Aventa i nie zamieniałbymm na zadnego innego bo miałam juz lovi(totalna kicha jedna dziurka lae bardzo duza i mały się krztusił)i miałam też tommy tippee ale mały nie chciał z niego pic.Avent drogi ale najlepszy. Jagodka my taż mieliśmy problem z kolkami i gazami bo mały w ciągu dnia strasznie się pręzył ale ja przed kazdym posiąłkiem daje mu infacol i pomaga a i jeszcze mamy jedzonko mniej wiecej o tych samych porach a to też reguluje prace przewodu pokarmowego. Qualut my wszystkie chyba jestesmy zmeczone mniejlub bardziej weeekend daje mi trochę wytchnienia bo mąz prawie cały czas zajmuje się małym ale niestety szybko mija.Za to wszystkie trudy wynagradza mi uśmiech Michasia nawet jak w nocy jestem tak zmeczona ze nie mam siły wstać na karmienie to jak podejdę do łózeczka a on się usmiechnie to odlatuje:)całe zmęczenie znika jak reką odjął:) Leneczkowa zazdroszczę ci tych podróży a zwłaszcza sopotu cvhetnie bym pojechała nad moze ale od nas to trasznie daleko jakieś 8h jazdy mnie jest ciężko wytrzymać a co dopiero dziecku.A co da niani to u nas biorą ok 6-10zł za godzinę ale chyba nie zdecydowałabym się na nianie ja mam ten komfort ze mam dwie babcie na miejscu ale cięzko by mi było zostawic smyka z kims obcym.Leneczkowa a może jakas twoja znajoma szuka pracy jako opiekunka zawsze łatwiejby było zostawić małą komuś zaufanemu. zielona mój kciuka nie ciągnie tylko tak jak tęczowej mała całą piastke do buzi wkłada albo lize becik, fotelik,pieluche co ma pod językiem jak to mozna tak ująć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak ja długo nie pisałam ale czytam was regularnie moje dziecię tak daje w kość że noszę go całymi dniami na rękach chyba mamy jakieś apogeum kolkowe :) a mój klocek waży już 7200 i po całym dniu noszenia (nawet śpi na rękach) to wieczorem padam na twarz a już się wydawało że będzie spokój z tą kolką możecie mi przesłać namiary na galerię renata-zem@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść poniedziałkowo pochmurnie chorowicie :( Lonleyword, myślę, że jeszcze trochę musisz z nami pobyć, abyśmy udostępniły Ci namiary na galerię. Tzn ja tak myślę, nie wiem co inne dziewczyny na to. Pisz o sobie i o dzidzi :) Anna, oczywiście witam, :) Napisz jak się masz i dzidzulek, coś więcej, żebyśmy Cię, Was bardziej poznały :) Dziewczyny chyba 6ta to standard, bo my też od tej nie śpimy. Wiele Q, uczysz się jeszcze? Przepraszam, ale nie doczytałam chyba :( Kurcze, znowu z maleństwem problemy. Ale dobrze, że wszystko ok. Q mam to samo, że czasami mi się też nic nie chce, ale podbudowuje mnie myśl, że już w sobotę a mąż będzie w domciu :) Q spróbuj położyć się w dzień chociaż na 15 minut, niby niewiele, a dużo daje. Ja też kiedyś nie umiałam spać w dzień, ale pracowałam na nocne zmiany i nauczyłam się spać w dzień. Zobacz, może Ci się uda ;) Tęczowa, dobre z t ą zmyłką. Zazdroszczę wyjazdu. Ja mam całą rodzinkę blisko i to oni jak na razie nas odwiedzają, więc jak na razie nie szykuje się nam żaden porządny wyjazd. Hej Patusiowa, ja mogłabym nie mieć neta i tv przez rok byleby tylko mieć własny kąt. Leneczkowa, ja tak jak pisałam wcześniej, mam nadzieję, że babcie się zajmą młodym jak pójdę do pracy. A właśnie, jaką kasę trzeba zapłacić za żłobek, bo ja kompletnie się nie orientuję. Porzeczkowa, ja mam butelki Aventu, TT i Nuk. Młodemu najbardziej przypadł do gustu Nuk, zresztą mi też :) Mają fajne zatyczki, jak się chce zrobić sztuczne mleczko, to nie wylatuje nic ze smoka :) Zielona, Miłosz to z paluchem w buzi nawet gada.... mam nadzieję, że mu to nie zostanie, bo nie wyobrażam sobie kolesia, który, żeby się odezwać, musi sobie zassać kciuka ;) My dzisiaj do lekarza z tym przeziębieniem, i jak ja dam radę to też skoczę, bo mnie gardło boli i drapie :( Sama nie wiem co za prochy mogę brać jak karmię. Podobno do lekarza taka kolejka, że chyba na kolanach będę prosić, żeby mnie przyjęli.......eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×