Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Rybak jakoś mnie nie przeraza to ....ze będę pracowała na siebie do końca życia :-) ... do tej chwili nie potrzebuje męża ...żeby kupował mi jakiekolwiek prezenciki i oddawał zawartość portfela a nawet w przypadku jeżeli zwiąże się z jakimś mężczyzna... to jego finanse za bardzo mnie nie powinny interesować... tak jak i moje jego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze -naprawdę myślisz ze tak będzie?nie marzysz o wakacjach w ciepłych krajach,o nowym aucie,o nowych meblach,nowej kuchni,o nowym wystroju wnetrz,nie chciała byś tego wszystkiego mieć?Nie wiem gdzie pracujesz ale zwykłego zjadacza chleba nie stać na takie luksusy,a jesli twój mąż nie bedzie miał żadnych ambicji materialnych?jeś;i nie bedzie mu zależec na materialnych rzeczach takich jak remonty czy nowy telewizor lun wczasy w ciepłych krajach,czy nie będzie ci to przeszkadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-Jeśli twój mąż zarabiał by najniższą krajową i w dodatku dziennie kupował by sobie piwko albo i dwa i nie dawał ci całej wypłaty to czy to też by ci nie przeszkadzało?Gdyby nie chciał zmienić pracę na lepiej płatną czy też byś to zaakceptowała?wydaję mi sie że raczej nie,a jeśli nawet to 99% kobiet by tego nie zakceptowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak... a do tej chwili kto mi kupuje nowe sprzęty do mieszkania?? kto mi finansuje wycieczki?? poza tym w życiu nie ...to jest nie najważniejsze dla mnie posiadania wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze żeby zarobił tylko na siebie.... ja mam swoje dwie zdrowe ręce do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,idę teraz na bagna,może jakaś rybka się na śniadanie trafi.W południe będę z powrotem,o ile mnie straż rybacka nie złapie,ale oni są na to za głupcy są żeby być lepsi od Rybaka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskov1
doibrze to wygląda fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja napisałam ...ze mnie stać na wszystko??... napisałam , ze do tej pory z tym wszystkim do góry sobie radze .... jestem osoba oszczędną.... milej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgfhhjcjdcrsdh
Myślicielu, czy Twoim zdaniem kobety nie są równe mężczyznom i nie powinny mieć takiech samych praw? Wiadomo, że większość facetów jest silniejszych fizycznie, ale reszta nie jest gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Laski były są i będą podporządkowane facetom - nie mylić tego ze zniewoleniem. A te niby feministki, to nikt ich nie chce, więc muszą się czymś zająć to wymyśliły równouprawnienie buhahahahahaha ale jaja. www.poszukujetancerki.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
A i galerianki to prawda. Idźcie do CH Arkadia tam wyrwiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek52353
myslicielu skrytykowałeś kogoś za chwalenie się zmywarką, a sam rzucasz tylko sumami jakie wydajesz. Tu 400 złotych, tam 500. I bez CNN 2 dni nie przeżyjesz. Jesteś materialistą i twoje posty to najlepszy tego dowód. Mnie to nie przeszkadza, ale zejdź z rybaka, życie każdego nie musi się obracać wokół kasy. Suko jak gotujesz mięso 3 godziny to przez całe 180 minut angażuje ono twoją uwagę? Nie rozmieszaj mnie.wystarczy minuta co pół godziny, w tym czasie robisz cała resztę (ziemniaki, surówki) i jeszcze masa czasu zostaje wolnego. Przynajmniej ja tak mam, jak zdarzy mi się machnąć obiad, ale może ja jakiś dziwny jestem. Kobiety pół dnia na telefonie wiszą, w necie siedzą, telenowele oglądają, a potem twierdzą, że im tyle czasu zeszło na robienie obiadu. Gdzie tu porównanie ze zwykła pracą, gdzie szef stoi nad głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
No wiesz nie stoję non stop w kuchni jak posprzątam po robocie to zaglądam co jakieś 20 minut a w tym czasie owszem bywam na necie ale staram się nie łączyć gotowania z netem bo już raz spaliłam garnek z ziemniakami i makaronem :D Poza tym kolego jak akurat tak mi wypadnie że jeszcze tego samego dnia gotuję zupę to wybacz ale też zajmuje czas obranie warzyw i pokrojenie. Najczęściej jest tak że jak gotuję zupę to duży gar starcza mi na 3dni jak starsze dzieci nie jadają w szkole.Ale i tak muszę gotować dla najmłodszego dziecka i dla męża bo sama nie jadam obiadów(ale wtedy gotuję mniej tej zupy) ;) Poza tym na kuchni świat się nie kończy, przy trójce dzieci w domu jest dżungla i jazgot niemal non stop przy złej pogodzie więc mi nie mów że to nie może być męczące. Pewnie że jak jestem w domu to nie zapierdalam non stop jak dziki osioł ale powiedz mi dlaczego ludzie siedzą w pracy i siedzą na czatach?Co? Dlaczego siedzą na forach dyskusyjnych i tracą czas na durne rozmowy jak np. ta? Opierdalają się najnormalniej w świecie no ale swoje muszą odsiedzieć jak w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
I jeszcze co do gotowania. To nie jest tak że sruuu dolewam wody i odchodzę jak bym miała w dupie co robię.Zawsze jak gotuję to próbuję jak smakuje to co gotuję i dodaję sól czy co tam jeszcze uznam że trzeba dodać. I możesz gadać do mnie i "uczyć" mnie, ale ja od 10 roku życia jakby nie było siedzę w sztuce kulinarnej co było wynikiem pracującej mamy i taty którzy jakoś tak nie bardzo byli świadomi tego że dziecko potrzebuje czasem coś zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiedz to kobiecie, ktora zostala zgwalcona przez meza i jeszcze powiedzmy 5 lat temu nie moglaby nawet zalozyc o to sprawy w sadzie albo kobietom, ktore dzwonia na policje, bo maz kolejny raz wszczal awanture i robi jadke w domu a ona slyszy od policji, ze to ich sprawa domowa" I tu pokazujesz jedynie demagogie. Dziecko drogie (sorry inaczej się nie da do ciebie podejść skoro nie kojarzysz faktów i piszesz zwykłą infantylną nieprawdę ) 5 lat temu jak i 10 a nawet 15 temu kobieta sprawę w sądzie mogłaś założyć i nawet policja reagowała. Owszem różnie w różnych regionach itd itp. ale kobiety mogły dochodzić swoich praw. A że w Polsce skuteczność była taka jaka była? Bo tak działały sądy i działają dalej ale dotyczy to WSZYSTKICH spraw. Za to dopiero teraz nieśmiało faceci mogą zgłaszać pobicia i maltretowanie na policji i nie zostaną wyśmiani i wykopani za drzwi. Wprawdzie ja nie bardzo rozumiem jak facet może dawać się bić ale jednak to fakt Takie gadanie że kobiety nie mogły w odniesieniu do feminizmu jest idiotyczne szczególnie w Polsce. Poza tym prawo do poszanowania nietykalności cielesnej nie rozróżnia płci więc trudno tu mówić o związku z feminizmem a bardziej o nieudolności władzy. W sumie mowa o feminizmie w Polsce i wywalczeniu czegokolwiek jest lekką utopią. Polska jest nieramowa i w sumie od 20 lat kobiet są równouprawnione. Za to prawa kobiet w sferze przywilejów pracowniczych najnormalniej je upośledzają zawodowo bo zatrudnienie kobiety jest teraz niebezpieczne dla firmy. Nadmierne przywileje powodują że nikt nie chce młodych kobiet zatrudnić bo żaden przedsiębiorca o zdrowych zmysłach nie zaryzykuje ciąży kobiety i konieczności jej przyjęcie po 3 latach! Sytuacja rynkowa się zbyt szybko zmienia na takie zabawy. Parytety to też absurd który już kilka razy pokazał ze kobiety dostając prawo mogą stracić możliwości. Kolejną sprawą jest to że wyzwolenie sexualne również nie jest dla kobiet cacy bo wiele z was zrozumiało to że może kupczyć swoim ciałem i doprowadziły do sytuacji w której same kobiety widząc kobietę na wysokim dobrze płatnym stanowisku kwitują to "pewnie dała dupy" I to niestety jest zasługa feminizmu. Dzielenie feminizmu na dobry i zły przypomina dzielenie komunizmy na dobry i zły. Zasada jest taka sama założenia wyglądały cacy realizacja jak zwykle do dupy. "Fundacja Rockefellera?" to zupełnie inna bajka :) (sprawa wtórna) i gdyby ruch feministyczny był mądrze prowadzony nie doszło by do tego. Niestety głośny krzyk i chęć szybkich zmian bez solidnego planu skończyły się jak widać. Jak sama zauważyłaś ruch feministyczny był nie spójny. Z resztą na tyle niespójny że trudno mówić o ruchu a raczej o ideologi. Choć jak na ideologię ma strasznie niespójne cele. "Tylko, ze w tym wypadku konkretny ruch feministyczny znalazl sie w reku polityki " Wiesz i tu jest jeszcze jedno ale. Są ludzie którzy twierdzą że cały ruch feministyczny jest stworzony tylko po to żeby osłabić pozycję kobiet w społeczeństwie i sprowadzić je do roli mrówki tak jak jest to w przypadku mężczyzn. Daje się im złudne przywileje odbierając resztki faktycznej wolności. Zauważ że obecne postulaty są coraz durniejsze. Parytety w sejmie w okresie kiedy lawinowo rośnie liczba kobiet wybieranych do władz. Przecież może się okazać ze za 10 lat parytety zablokują możliwość powstania większości kobiet w strukturach władzy. Jesteś pewna że ten ruch działa na rzecz kobiet? A co do tego że to głównie mężczyźni? Tu też są zdania podzielone bo pamiętaj że jednak silna pozycja kobiet zza pleców mężczyzn jest faktem.Nie bez powodu pojawił się pogląd że mężczyźni żądzą a kobiet nimi. hdgfhhjcjdcrsdh czy ja gdzieś napisałem że nie są równe? Choć powiedzenie równe przy tak odmiennych cechach jest leskim nadużyciem. " Wiadomo, że większość facetów jest silniejszych fizycznie, ale reszta nie jest gorsza..." Dobre :D ale takie stwierdzenie niemal udowadnia że kobiety są gorsze... Jest wiele dziedzin gdzie kobiety się nie sprawdzają i wiele gdzie mężczyźni polegli z kretesem. Złośliwość natury polega na tym że bez siebie nie możemy istnieć a ludzie jak idioci chcą sobie udowodnić że jedna płeć jest lepsza od drugiej. Tak samo poruszanie każdej kwestii dotyczącej kobiet w aspekcie równouprawnienia jest absurdem. Mobbing w pracy dotykający kobiet to brak równouprawnienia a mężczyzn no cóż takie życie a poza tym na pewno przesadzają :D Tak samo jest z molestowaniem :D i z wieloma innymi dziedzinami. Feminizm od wielu lat nie robi nic innego jak feminizuje mężczyzn. A kobiety coraz bardziej psioczą na zniewieściałych mężczyzn. I to kolejny minus tej ideologi. Więcej o feminizmie nie zamierzam tu pisać bo widzę że nie umiecie na trzeźwo popatrzeć na to jak feminizm się kształtował. Nie umiecie zrozumieć że feminizm jest ruchem radykalnym i tak naprawdę ruchem krzykaczy który to ruch nie ma na celu zmian na lepsze a burzenie ładu społecznego. Przerażające jest to że kobiety mądre i mające silne argumenty nie potrafią się odciąć od krzykaczek z ruchu feministycznego dalej próbując pod sztandarem feminizmu występować, co powoduje że są zakrzykiwane przez koleżanki i tak naprawdę nikt ich nie traktuje poważnie. Tak naprawdę ruch feministyczny zaczyna się już powszechnie kojarzyć z oszołomkami którym się w życiu osobistym nie powiodło. I to kolejny minus w bilansie szczególnie że nie ma alternatywy wyraźnie odcinającej się od takiego podejścia. driver83r nikt nikogo nie przekona w rozmowie z ludźmi którzy próbują uogólniać na podstawie wycinka społeczeństwa. A inna sprawa że takie podejście jakie prezentujecie z rybakiem powoduje zwiększanie zjawiska o którym piszecie. Bo skoro powszechnie się mówi że większość kobiet wchodzi w związki dla korzyści majątkowych (co nie jest prawdą bo gdyby było nie było by tyle biednych rodzin) to kolejne kobiety sadzać że to powszechne zaczynają to kalkulować i proceder się nakręca. Taka samo spełniająca się przepowiednia. Jeszcze nie tak dawno młode kobiety były wciskane w małżeństwa z bogatymi i zapierały się nogami i rekami i walczyły o prawo do wyboru partnera z miłości . Przyszedł feminizm i mas media i powoli kobiety zaczynają się same w takie układy pchać jeszcze z 30 lat prania mózgów i to o czym pisze rybak stanie się prawdą. Rybaku z twoich wypowiedzi leje się w sumie tylko jakiś podejrzany jad wyzywasz kobiety i obrażasz je kompletnie ich nie znając w sposób skrajnie chamski co więcej pomawiasz je. I w sumie to najlepiej pokazuje twój poziom a raczej jego brak. To że ja sobie po tobie jadę jest trochę inna bajką w końcu podobno jesteś drwalem a z tego co pamiętam to ludzie twardzi i nie przebierają w słowach. A swoja drogą to widzę że z prawo masz w dupie... W sumie jak na "rybaka" dziwne podejście. A chwalenie się tym na forum to już totalny kretynizm. Lolku nie skrytykowałem go za chwalenie się a za pisanie o sprzętach domowych które w jego przypadku nie skracają czasu w porównaniu do innych przedstawicieli społeczeństwa. Jedynie zmywarką wygrywa ale jedząc w domy tylko śniadania i kolacje oszczędza bardziej na mediach niż na czasie. Czytaj ze zrozumieniem. A summami rzucam akurat po to żeby pokazać rybakowi że nie każdy chce żyć za 750 zł i nie każdy może na to sobie pozwolić bo nie każdy miał taki uśmiech od losu że dostał domek. Rybak głośno psioczy na kredyty ale to jedyny sposób wielu, kawalerów też, na własne mieszkanie czy dom bo nie każdy takowy dostanie nasze społeczeństwo jeszcze jest na to za biedne. Majątek będzie kumulował dopiero do naszych dzieci nasze pokolenie(pokolenia) jeszcze wciąż mało dziedziczą co jest wynikiem "komunizmu". "I bez CNN 2 dni nie przeżyjesz" No wybacz ale lobie wiedzieć co się dzieje na świecie a z polskich mediów to mogę się jedynie dowiezie c że krzyż dalej stoi i że na zjeździe solidarności się pokłócili. O podatkach w Polsce informacje czerpie z mediów zagranicznych bo są szybsze i dokładniejsze niż w naszych. W gruncie rzeczy tam mówią o podatkach a u nas że benzyna zdrożeje że mąka zdrożeje.... A nie mówią o konkretach :D A no i nie mówią o krzyżu od dwóch mc przez większą część bloku informacyjnego co jest dla mnie nieocenioną oszczędnością czasu. "Jesteś materialistą" Noo tak, jestem materialistą :D mój materializm wprawdzie koncentruje się na rozwoju ale "niech ci będzie wojtek". A fakt faktem jest że lubię dobre jakościowo rzeczy i korzystam z osiągnięć cywilizacji ale co to ma z materializmem wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfytuyytu
mysliciel brawo!!!!!!!!!!!!!! swietnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...piękne zdjecia wychodzą z nikona d3....ale pod war. że właściciel potrafi dobrać szkiełka...ma pomysł na zdjęcie i to coś....:) w sobie .......i niezależnie od tego gdzie się mieszka jeśli chce się w zyciu coś osiągną to jednym zawodem trzeba zarabiać na drugi...kobietom jest o tyle trudniej ponieważ to one jednak chodzą w tej ciąży czyli inwestycje jakie ponosi ich ciało są ogromne...zwłaszcza jak się ma urodzic chłopczyk...kobiety instynktownie jedzą lepsze rzeczy:)) lepsze to znaczy wartościowsze.... wiecie.....nie znam osobiście żadnego samotnego tatusia z dzieckiem/ćmi....dziwne ...no nie?....o!....przepraszam ....jednego..ale ten natychmiast się po rozwodzie żenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UwolnicPalestyne
'I tu pokazujesz jedynie demagogie. Dziecko drogie (sorry inaczej się nie da do ciebie podejść skoro nie kojarzysz faktów i piszesz zwykłą infantylną nieprawdę ) 5 lat temu jak i 10 a nawet 15 temu kobieta sprawę w sądzie mogłaś założyć i nawet policja reagowała. Owszem różnie w różnych regionach itd itp. ale kobiety mogły dochodzić swoich praw.' drogi myslicielu, obrazanie mnie nie wzmocni Twoich argumentow :P to co napisalam to nie jest demagogia, to sa bolesne fakty podalam Ci jeden z przykladow w jaki sposob ruch feministyczny sprawia, ze kobiety maja wiecej praw, uczepiles sie go wiec podam Ci wiecej faktow: owszem teoretycznie w Polsce prawo pozwalajace kobietom zgwalconym przez meza zalozyc sprawe w sadzie funkcjonuje od dawna (pomijam fakt, ze Polska znalazla sie pod obstrzalem krytyki ze strony obserwatorow obroncow prawa czlowieka za martwe prawo, ktore rzadko kiedy doprowadzalo do skazan mezow gwalcicieli) ale dlaczego ograniczyles sie tylko do kobiet w Polsce? myslisz, ze tylko ich to dotyczy ruch feministyczny, spojrz bardziej globalnie, kobiety mieszkaja nie tylko w Polsce, ulga udreczonym kobietom jest potrzebne w wielu zakatkach swiata czy wiedziales, ze w Niemczech do 1997 roku legalny byl gwalt meza na zonie? LEGALNY!! W cywilizowanym kraju Europy zachodniej maz mogl legalnie gwalcic swoja zone... Myslisz, ze zmiana prawa nastapila dzieki poltykom? wytrwale feministki przez 25 lat bezskutecznie domagaly sie czegos tak logicznego jak kara za gwalt na kobiecie. SZOKUJACE?? mnie to szokuje, byc moze Ciebie nie, byc moze, dlatego ze jestes mezczyzna chyba zgodzisz sie ze mna, ze femnistki odwalily w tym momencie dobra robote? lobbowanie tego prawa zajelo im 25 lat w Turcji legalne bylo gwalcic swoja zone jeszcze do 2009! itd. te daty sa naprawde szokujace, szczegolnie dla krajow zachodnich a wiesz kto lobbuje zazwyczaj te prawa? tak, wlasnie organizacje feminstyczne zdajesz sobie sprawe ile jest krajow, w ktorych ciagle przemoc wobec wlasnej zony jest legalna? wiec przestan pisac te powtarzane wszedzie trendy-bzdury ktore sie teraz lansuje o femnizmie typu zniwiescienie mezczyzn itp. powiedz to kobiecie, ktora dzieki nowemu prawu moze w koncu zalozyc sprawe swojemu mezowi, jaki to feminizm jest beee i w bilansie zyskow i strat lepiej, zeby go nie bylo :O to jest tylko kropla czego dokonalo lobby feministyczne w wielu krajach, jasne jest dla mnie, ze nie masz pojecia ile dobrego zdzialal feminizm i lobby feministyczne maja jeszcze wiele do zdzialania w wielu zakatkach swiata mam wrazenie, iz bardziej niz dociekanie prawdy interesuje cie lansowanie sie na forum, ale moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli facet ma rodzinę w policji dość wysoko ustawioną to kobieta ma w życiorysie przechlapane gdy dojdzie do przemocy....wtedy musi wyprowadzić się do innego miasta bo na pomoc ze strony policji nie ma szansy....i wiem co mówię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UwolnicPalestyne jeżeli poczułaś się obrażona nic nie poradzę. Ale wybacz nie czytasz ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie napisałem że "ruchy feministyczne" nie zrobiły nic dobrego ja nawet nie napisałem że wszystkie te ruch składają się z populistycznych krzykaczek. A jedynie że sam ten ruch w bilansie wypada bardzo kiepsko. Co do prawa rzeczywiście zapędziłem się ograniczając temat do polskiego podwórka tu muszę ci przyznać racje. Ale nadal nie zmienię zdania że ruch feministyczny działa w sposub który szkodzi. Jeśli zamiast na siłę wpierać mi rzeczy których nie napisałem przeczytasz z chęcią zrozumienia to zobaczysz o co mi chodzi. A jak jeszcze jak twierdzisz znasz ten ruch to trudno żebyś sie nie zgodziła. No chyba że należysz do tych kobiet które uważają że prawo do nieskrepowanej aborcji najlepiej za pieniądze państwa to zupełnie priorytetowa sprawa dla kobiet albo że kobiety osiągają mniej w pracy wiec powinny mieć większe prawa pracownicze. Ale jakoś z twoich wypowiedzi płynie nadzieja że nie masz takich poglądów więc jest szansa że jak troszeczkę spokojniej podejdziesz do tego co pisze to jednak możemy się dogadać w sprawie "feminizmu". A swoja drogą ciekawe jak niemieckie prawo ustosunkowywało się do gwałtu na mężu ;) A i zapytałaś czy te dziwne prawa mnie szokują. Nie nie szokują może dla tego ze z takimi absurdami się wielokrotnie spotykałem i je znam może dla tego ze mnie ciężko zszokować. Kolejna sprawa że gwałt w małżeństwie jest jedną z najtrudniejszych możliwych spraw. I jest to sprawa zawsze śliska bo nigdy nie można mieć pewności że nie jest to wyrafinowanie kobiety. (oczywiście poza przypadkami oczywistymi z śladami przemocy ale wtedy prawo niemieckie działało) Gwałt w małżeństwie jest swego rodzaju absurdem czymś co w zasadzie nie ma prawa istnieć. Ale jest co też po trochu wynika z podejścia takiego jak ma rybak, skoro utrzymuje dom to mu się należy... Ale tu niebezpiecznie wchodzimy w straszne szczegóły i naprawdę mi się nie chce tak oklepywać po klawiaturze :) więc mam nadzieje że jeszcze raz spokojnie przetrawisz to co napisałem i dostrzeżesz że jestem daleki od twierdzenia że "feminizm" nie zrobił NIC dobrego. Weź też pod uwagę że skoro zarzuciłem mu że zrobił coś złego to wymieniałem to złe ;) co wcale nie znaczy że nie dostrzegam też tego co można mu przypisać na plus. "mam wrazenie, iz bardziej niz dociekanie prawdy interesuje cie lansowanie sie na forum" To jest dobre szczególnie że lansowanie gdziekolwiek mam głęboko w 4literach :D Ten tekst po tym co pisałem w tym topiku jest chyba trochę nie na miejscu, zresztą myślę że wiele osób na tym forum mnie szczerze nienawidzi :D a chyba nie o to chodzi w lansowaniu :). nie wywołuj potwora z bagien ;) ! fev jeśli kobieta ma kogoś z rodziny w policji to facet ma przejebane... To działa zawsze i w wszystkich kierunkach :D Ale na szczęście i w tej materii zaczyna powoli coś raczkować ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysliciel99 sorka...ale nie wiesz o czym mówię....:( na ten temat to ja powiedzieć wiele.....a ty?....nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev mogę i to całkiem sporo :D wiem doskonale o czym mówię znajomości w policji działają we WSZYSTKICH możliwych kierunkach. A co do dziewczyny mającej znajomości... Widziałem jak to działa gość wyprowadził się z miasta co mu niewiele pomogło więc wyjechał do Niemiec, inna sprawa że zasłużył ale to chodzi o zasadę. Tak jak ci powiedziałem jak kobieta ma znajomości to facet ma przejebane. Zapewniam cie że trafienie do aresztu z informacją że za molestowanie dzieciaków nie jest przyjemne dla faceta a jest możliwe do załatwienia przy odpowiednich układach w policji. Nie jeden i nie dwóch tak po dupie dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudze opowieści to jedno....a branie udziału w filmie akcji to drugie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev a przepraszam co to ma znaczyć "cudze opowieści to jedno....a branie udziału w filmie akcji to drugie ...." ? Dzisiaj to do mnie chyba musisz dużymi drukowanymi mówić bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×