Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

fev ja też kocham autostrady :D tylko kurde jakoś tak nacieszyć się nimi w Polsce nie mogę :D A mosty masz racje są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien pytasz czy mam chłopa? chłopa do ogrodu mam chłopa do elektryki mam chłopa do stolarki mam i żywego fiuta do onanizowania się też mam:D ......a męża już miałam:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicielu rozumiem że to poważna i realna groźba z twojej strony,tak się boję że na kilka lat będę musiał się zaszyć na moich bagnach.Tam to nawet sam diabeł nie zagląda,tylko czasami straż rybacka która cięgle mnie prześladuje;-) Ale o ile wiem to ja ciebie miałem znaleźć a nie ty mnie.Czyżbyś już zmienił zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysliciel999 autostrady najlepiej oglada się z góry:D....jest co ogarnia co wzrokiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev- chlopaka od zamiatania znajdz bo potrzebny na gwalt:D (cokolwiek to znaczy):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien. jestem po rozwodzie...:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev ale skoro zdąłyzłas sie wyjśc za mąż i się rozwiesc to pewno po 40 jesteś,a to oznacza że stara dupa juz jesteś.Zobacz na "dobrze" jak desperacko szuka męża a jest dopiero coś po 30,jak siebie opisała to prawie jej uwieżyłem że jest to dziewczyna która nie ma żadnych wymagań od faceta:D ten co uwierzy w jej bajer to nie zły naiwniak będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut. skopiowałeś mój zwrot...choć nie pamiętam z którego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien to nie te czasy kiedy rozwodzą się po 40:Dhehe to tylko ty jeszcze nie wyszedłeś z jaski i nie wiesz że II światowa zakończyła się daaaawno temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaskinię zalało...stąd rybak z bagnistej jaskini...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak chcesz to szukaj... ja nie potrzebuje juz nic więcej żeby cie znaleźć jak bym bardzo chciał. Ale jak ci napisałem szkoda mi życia na ciebie a w sądzie i tak się z tobą nic nie ugra coby zaspokoić naszą materialną naturę. A ty najlepiej idź już i utop się na tych bagnach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut. sex jest fajny...ale nie samym sexem człowiek zyje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut. nie tłumaczę....ale łosłów nie sieją....sami się rodzą...:D co widać....i dobrze że nie czuć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo rybakowi baby brak:D....ale jak widzisz w realu nie potrafi zagadać to usiłuje w necie....i też dupa blada....a papy jeszcze przecież nie pokazał...więc babki nie mają na co polecieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe myslalem ,ze puki tu wazniejsze niz geba:D ale dawno tu nie bylem ,wiec i moze cos sie zmienilo:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię jak mi bluzgacie,chyba to jakiś fetysz,nie od dziś wiadomo ze osłom,matołom itp zawsze w życiu jest dobrze i są szczesliwi,szkoda że nogdy szczęscia na dłużej nie zaznacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jak tu bywało wcześniej...nie bywałam tutaj... ale wiem że żaden salon z tego miejsca...raczej rykowisko jelonków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje rybaczysko ,bo co takim oslom i ,matolom do szczescia potrzbne?:D nic cakowicie nic ,wiec bac szczesliwy matolku skrzyzowny z oslem :D moze kiedys bedzie ktos do ciebie krzyczal z oddali .Taaataaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę by do sexu był potrzebny mąż....:O od tego są kochankowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ...salut...do czego właściwie potrzebny jest mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev kiedys bylo tu swojsko teraz ogolny gnoj jest:P i zgladam tylko z sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz potrzebny jest by placil rachunki?:P nie wiem do czego Tobie akurat byl potrzebny :D kazda baba do innych celow uzywa sobie meza:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie? do płacenia rachunków? qrrr.....że też wcześniej o tym nie pomyślałam:D ja swojego używałam do...eee...tete a tete i ozdoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale.....skoro mówisz że jeszcze może za coś zapłacić....to...zastanowię się na przyszłość:)...może kiedyś wręczę mu rachunek....za samochód np.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak-.chłopaka tez nie...idzie wywnioskować z tego co pisalam...ze nie posiadam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×