Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Gość co sam do rańca chceta
salut.-- uczysz sie pisać ciulejzo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zwykle pogadaj sam ze soba debilu :D jakim trzeba byc kretynem by sam ze soba gadac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak wiesz ...ja się nie mecze będąc samotna osoba ...a jak zwiaze sie z kimś...to już On będzie oceniał czy żyjąc wraz zemną jest mu dobrze czy źle:-) na pewno nie powinna tego robić osoba która mnie nie zna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
Rybak z bagien-- z tymi sledziami to pękam ze śmiechu ale takich znałem wielu hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie.....to tylko i aż kochanek:)....jest dla moich kaprysów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
Rybak z bagien-- z tymi sledziami to pękam ze śmiechu ale takich znałem wielu hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
salut.-- ic sie wyjscać boś blady i durszfal cie chyci:D Rybak przetlumacz temu macho z bożych stron:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jak czytam dwóch ciuli to mam ochotę cisnąć jedną atomową...ale że kultura nakazuje grzeczność to zaciskam szczęki z siłą 2000 niutonów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut. czy ja wiem...zresztą wolę dbać o ciało...jakie ciało taki kochanek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
sal;ut jakbyś był mądrzejszy ode mnie tobyś sie nie zaniżał do mojego prowokacynego poziomu.. Więc zmądrzyj na drugi raz i nie reaguj na to.Ubolewam ,ze tak łatwo cie mozna zmanipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaczysko matolem juz ustlone zes ty ,wiec po co sobie ublizasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah tys naprawde kretyn .. sam sie przyznales ze madroscia nie grzeszysz :D dzizes ze tacy sie tu wypowidaja .masakra:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak a jestem naga na fotce... ze widzisz moje cy..i? trochę kultury by się tobie przydało ... której nie posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
salut.-- powiem ci że tak próbowałem z paroma osobami.I byś nie przypuszczał wiekszośc w maliny nie dała się wpuścic tak jak TY.Przecież mogę byc mlodszy od CIEBIE a ty jak pelikan łykasz wszystko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos matole reagowly na ciebie kobiety ,pomysl dlczego jak nie wiesz to ci powiem z litosci samotny osiolku:D ja bo sie dobrze bawie ,wrecz przednio:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-Oczywiście że jestem kretynym i skonczonym idootą,pisałem już to wszesniej,a do tego jestem wyjątkowo brzydki i mam bardzo małego fiutka.ale cholera czemu jestem wyluzowany i szczęsliwy a nie znerwicoawany tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-A po co kretynowi i brzydalowi kultura?Na fotce mocno i dużo pokazujesz swoich cycków,to jest fakt.Ciekawy jestem po co to robisz i tyle.Więc po prostu zapytałem czemu tak robisz fotki żeby było ci wiadać jak najwięcej cycków.skoro nie umiesz mi odpowiedzieć to po prostu napisz że4 nie wiesz czemu pokazujesz cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty faktycznie matol ,gdzie widzisz moje znerwicowanie?:D aaaa po moich emotach ,juz kumam:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
salut nareszcie zmądrzałeś:D Myśl na drugi raz.Te inwektywy co szczodrze obdzielasz też splendoru ci nie przyniosą.Zachowuj sie godnie ,chociaz inni mogą byc gorsi.Pokaż na co cię stać.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×