Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

A teraz kolejny dowód na to że kobieta to prostytutka. Otóż żadna kobieta nie zaakceptowała by tego że jej facet jest długo na bezrobociu,nie ważne ile zarabiała by kobieta ale gdyby był na bezrobociu to po prostu by go zniszczyła psychicznie,ciągle by go wyzywała aż w końcu by go wyjebała.A ileż to kobiet w naszym kraju nigdy w życiu nie pracowały?Ileż to kobiet w Polsce utrzymywanych jest przez mężczyzn?Ale czy mąż wyzywa z tego powodu swoją żonę?Czy niszczy ją psychicznie?Nawet jeśli żona pracuje i straci pracę to ma oparcie w mężu,ale gdy sytuacja jest odwrotna to żona go zawsze krytykuje i mówi mu że pewnie to jego wina bo się opierdalał i szef go zwolnił.Jeśli facet stracił by pracę i nowe nie umiał by znaleźć to na 100% traci swoją żonę-kurwę,szkoda że to nie działa w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma swoje racje
i Ty Rybak i inni... ale nie mozesz mowic ze wszystkie sa zle, sa dobre i porzadne kobiety, sa uczciwi mezczyzni...sa kochajace sie malzenstwa...ale sa tez uklady gdzie facet placi w domu za d.upe, albo zona utrzymuje duzo mlodszego meza problem polega na tym ze ludzie sami albo zbyt optymistycznie podchodza do zycia, albo wierza ze to wlasnie im sie uda, potem przychodza szare dni, rozczarowania, zdrady i czort wie co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządna kobieta to martwa kobieta,zgoda w małżeństwie jest tylko wtedy kiedy kobieta mianuje siebie generałem a męża szeregowcem,inaczej jest zawsze wojna do ostatniej kropli krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma swoje racje
bo wiesz Rybak malzenstwo to trudny stan, cholernie jest w nim wytrzymac...dlatego niektorzy ludzie tacy jak ja mogli sie uwolnic i teraz sama sobie jestem generalem i szeregowcem... piszesz o bezrobociu mezczyzn...nie jest to wku.rwiajace bo kazdy w dzisiejszych czasach prace moze stracic problemem jest ze strata pracy moze spowodowac mase komplikacji biorac pod uwage ze ma sie dzieci, kredyty i raty... moj byly mial bardzo dobra prace i niezle zarabial (bylismy wtedy przed slubem) ale niestety ktoregos dnia poszedl do pracy "na kacu" i szef go "wyrzucil" to znaczy pozwolil napisac podanie, dal dobra opinie i kazal odejsc kiedy mi to powiedzial wcieklam sie bo jak tak mozna? ale mimo to dalam facetowi szanse wzielismy slub przeprowadzil sie do mnie na gotowe, male mieszkanie ale wyposazone...myslisz ze to docenil ? poszedl do pracy za takie grosze ze wstyd mowic...twierdzil ze nic nie moze znalezc... a to nieprawda wygodnie bylo zyc na garnuszku zony, i o nic sie nie martwic, przeciez to zona musi swoje rachunki zaplacic, na niego nie bylo nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma swoje racje-A gdyby było na odwrót czyli przykładowo twoja koleżanka była by na garnuszku męża i ten jej mąż by ją wywalił dlatego że za mało zarabiała i była nieudolna życiowo,to jak by zareagowały kobiety na takie coś,jak myślisz? Niestety ale jesteś tylko potwiedzeniem moich racji,ty zarabiałaś więcej od męża i nie chciałaś sie z nim dzielić to czemu my faceci musimy to robić?Czy jak mąż który zazwyczaj zarabia dużo więcej od żony powinen według ciebie postąpić tak jak ty?Mam nadzieje że z taka postawą jak twoja to nigdy nie będziesz szukać faceta,a nawet jak się trafi to go świadomie odrzucisz.Ja tez nigdy nie będę szukał kobiety bo nie chce przegrać życia,jeszcze bym trafił na taka podobną do ciebie i bym żałował do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma swoje racje-A kredyty są z powodu kobiet,to kobieta ma zawsze jakies wymagania i chce żyć za więcej niż ją stać,stąd się biorą kredyty.Ja mimo że nie mam dużych dochodów ale nigy od nikogo pieniędzy pożyczac nie musiałem bo nigdy nie chciałem żyć na wyzszym poziomie niż mnie na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma swoje racje
chyba nie doczytales Rybak jak to nie chcialam z nim sie dzielic...wrecz odwrotnie po slubie sprowadzil sie do mnie z walizka swoich ciuchow nie mial pracy...a jednak zyl, jadl i mial gdzie mieszkac!!! i wspieralam go dlugo a powodem rozstania nie byly pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka.
Oj rybak ty jak Kłapouchy jęczysz :D Ja np. nie trawię krupniku ale nie jęczę z tego powodu bo to tylko jedna z zup. A tak poważnie to idź na ryby bo piękna pogoda dziś ;) P.S. Mnie też razi materializm i to zarówno w wydaniu męskim jak i żeńskim Piszę z kropką bo oczywiście jakaś menda zaczerniła mój nik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra_ suka
Żałosna mendo wsadź sobie w dupę ten nik. Rozumiem że nie masz własnego życia że bawią cię takie gierki.Ja mam teraz taki nik i basta.Chuj ci w dupe i kawalek szkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra_ suka
czemu to się nie zaczernia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra_ suka
ten z kropką też już ktoś mi zabezpieczył ...a chuj....z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materializm nie jest niczym
zlym - dlaczego ktos ma mnie wykorzystywac? kochajmy sie jak bracia - liczmy sie jak zydzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra_ suka
teraz działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerty
Przecież Rybak z bagien to ten buras, Mr.dzik we własnej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol ty mnie możesz nazywać jak chcesz,poczytaj kilka postów wyżej,tam jedna z dam sama się przznała że rzuciła męża bo stracił dobrą pracę a znalazł mniej płatną i nie miał mieszkania.Czyż nie jest to czyste kurestwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suko na rybach byłem rano,po za tym nie lubię ładnej pogody,wolę jak jest brzydka pogoda,wtedy mniejsze prawobodobienstwo że spotkam jakiś strażników rybackich czy inne kanalie typu Smerfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Rybaka
Rybaku tak sobie czytam i zastanawiam się czy ty śpisz w ogóle?A jak już to kiedy śpisz?Bo siedzisz na kafe od 2 w nocy.Jakiś dziwny jesteś :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaku chyba ktoś ci nadepnął na twój fiuut nie lubisz kobiet ,okej nie nawidzisz, okej ale pluć to już nie możesz na forum każdy mądry i silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma swoje racje
Rybak ze jestes ciety na kobiety to wszystkie wiemy !!! ale ze qrwa czytac nie umiesz to sie dopiero teraz okazalo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeż leśno-parkowy
Głupoty, które wypisuje Rybak są typowe dla sfrustrowanego impotenta, który po kilku nieudanych próbach nawiązania kontaktu seksualnego z kobietami, obecnie całą agresję kierunkuje w stronę płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz-26
A TYM BAROWYM STOLKIEM JESTEŚ TY PETROL DZIWECZKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma swoje racje
typowo qrewskie podejscie mezczyzny do sprawy po ch...sie dorabiac z zona wspolnego majatku, skoro zona jako PANNA sobie wszystko kupila, lepiej korzystac i miec wiecej z kumplami na piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×