Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Gość co sam do rańca chceta
salut.-- coś z tymi duchami masz kompleks cholerny.Ogarnij sie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wiesz co znaczy slowo komleks?:D ja pierdykam ,ale ok wybaczm pozno dosc:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
salut.-- ciekawe ,ze tak zachowujesz się jak zawsze szczery.Ten sam styl wypowiedzi .Witamy klona.:D Czyli na tej ksywce cie nie ma na cafe ale na innej kretynami wszystkich nazywasz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak jeszcze trochę ciebie poczytam i z zmęczenia mi się udzieli twój charakterek ...czego bym nie chciała salut. dziękuje:-) do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
salut.-- co sie tak telepiesz,ze nie potrafisz poprawnie napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
dobrze-- chciałabyś mieć za męża takiego znerwicowanego mięczaka saluta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sam do rańca chceta
Rybak z bagien-- nie wiesz ,ze szczerość na cafe nie popłaca?Widziałem na redakcji kilka anonsów aby usuneli ten temat.Jesteś nieobliczalnym paralitykiem aby kobietom tak dowalać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sam do rańca chceta-E tam zaraz dowalać,po prostu stwierdzam fakty,jak im to nie pasuje i nie umieja tych faktów argumentami obalić to posługują sie metodą krzykaczy,czyli "oszołom jesteś""matoł" "idiota "itp,a mnie to bawi i nie wiem czemu ale jakoś mam radośc z tego że ich te moje wypowiedzi wkurwiają i powodują u nich złość i flustrację.W końcu prawda czasami bardzo boli,a ból trzeba odreagować,najlepszy sposób to agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaku,masz dużo racji
Moim zdaniem to 'dobrze " nie bez przyczyny chce żeby jej tzycki było widać,w końcu poszukuje miłości,a taką najlepiej znaleźć wsród napalenców,bo taki napaleniec to skąpił swojej kasy nie bedzie.Dlatego zgadzam się z Rybakiem że w każdej kobiecie natura umieściła prostytucję.Przykro mi drogie panie ale jesteście zwykłe pospolite kurwy,czy się wam to podoba czy też nie .Wszystko co w życiu robicie to zawsze z myślą że jakiś samiec was będzie chciał przeruchać,a wy go ogolicie do zera z portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati hati
Mnie też się coś wydaje że rybak mówi do rzeczy,oczywiście żadna laska go nie poprze ale facet rację ma.Niestety nam facetom chce się tak cupcac że zapłacimy każdą cenę,nawet ta najwyższą za cupcianie,faceci maja przesrane w życiu bo muszą harować na zwykłe dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni deszcz
buhahahahahahaha wszyscy poszli już spać psycholu a ty co siedzisz i z kurwami dyskutujesz? a może ty męska dziwka jesteś w koncu swoj do swojego ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macej z macejowa
Ech ,jak bym mógł cofnąć czas to tez pewno bym się nie ożenił,a tak to nie dość że harowałem na żonę jak wół to jeszcze rogi mi przyprawiała a potem poszła do bogatszego,kobiety to naprawdę są kurwy,każda tylko ciągnie do kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Pociesz się że za parę lat ten bogaty kopnie ją w dupę i znajdzie sobie młodszą sztukę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macej z macejowa
bystra suka-Ale co z tego jak mi nadal po niej kresdyty do spłacenia zostaną,a to ile na niej straciłem to już nie wspomnę.jak bym chodził na dziwki to dzisaj był bym bogatszym i szczęśliwszym facetem.Odradzam wszystkim jakiekolwiek dziewczyny ,najlepsze są dziwki.Dziwki są dobre bo są tanie i dobre.nie ma tańszego seksu niż u prawdziwej dziwki.A więc jesli masz zamiar się oświadczyć sie swojej dziewczynie to jest to najlepszy czas żeby z nią zerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Wiesz w tym momencie sprowadzasz się do bardzo niskiego poziomu sugerując że w związku tylko o sex chodzi, albo piszesz w ten sposób bo cię krew zalewa że to ty jesteś poszkodowany(bo przecież chyba ją kiedyś kochałeś). Co do dziwek to naprawdę trzeba mieć odwagę żeby pisać tego typu tezy zważywszy na syfilisy , kalafiorki i inne zwierzątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macej z macejowa
Bystra suko-A więc to tez w sumie trochę mojej winy,pozwoliłem kobiece siedzieć w domu ,nie wyganiałem jej do pracy,sam dużo pracowałem i zarobiłem na dom.Ale ona się nudziła i szukała rozrywek.Teraz juz wiem że najgorsza to jest tzw kura domowa.człowiek chce żeby miała dobrze w życiu i nie kaze jej pracowa a ona w tym czasie się jebie jak szmata.Z kurwami to przynajmniej uczciwy kontakt i człwiek wie że nie jest oszukiwany.A co do seksu to teraz mam sam do siebie obrzydzenia bo myslałem że sam ją dymię,ja tu harowałem jak wół a jakiś kochaś sobie na niej używał.Największa głupota to jak kobita siedzi w domu,zresztą teraz sam się o tym przekonuję.Co chwilę pisze z jakąś żonatą co szuka romansu z nódów.kobieta w domu to 100% kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Ale wiesz jak szukała rozrywek to znaczy że nie była kurą domową tylko pracować jej się nie chciało. Kura domowa to babka która robi w domu wszytko i nawet jak nie ma już nic do zrobienia to zawsze sobie znajdzie jakąś robotę. A do dziwki byś nie miał obrzydzenie jak taka ma kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
A swoją drogą to trzeba było jej dzieciaka zafundować to by miała co robić i nie miała głowy do przygód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Z drugiej strony dzieci szybko rosną i w sumie lepiej wiedzieć wcześniej na czym się stoi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia1207
do Rybaka.....To znaczy ,że Twoja matka też należy do tych....no jak to nazwałeś"żon"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli piszą tu całkiem fajowe ludzie oprócz takich ch,,, jak ten z bagien ttffuu bagno hmm z jakiego bagna ? bo bagna są różne tak jak kobiety hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka co prawda pracuje ale jak z nią mieszkałem to tylko zrób to albo zrób tamto,nic tylko kurwa narzekała,narmalny to by do głowy z nią dostał,wiecznie była niezadowolona.Jak była młoda to brała co było,czyli najgorszego menela i tyrana z całej wsi.Baby są do dupy,nic nie robią ale od innych wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia1207
No i wszstko jasne.Miałeś złe wzorce w dzieciństwie.Ojciec pijak,matka może nie była złą kobietą,ale z tego co mówisz troche niezaradną.Widzisz ja patrze na to inaczej.Moja mama najwpanialsza kobieta na świecie.Dobra,miła,pracowita,radosna.W moim domu staram się też być dobrą mamą.Kocham moje dzieci i mojego męża nad życie.Wspólnie wspieramy sie i dbamy o siebie.Wiadomo czasami różnie bywa,ale nie zamieniłabym swojego zycia na żadno inne.I Tobie Rybaku,życze abys zmienił troche zdanie,rozejrzał sie dookoła.Świat to nie tylko same k.... i złodzieje.Może yc całkiem fajnie,tylko trzeba chcieć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu widac że znów musiałaś oglądać M jak Miłośc i pierdolisz jak potłuczona,oto przykład jak seriale wam w dupach przewracają.Takie bajki to możesz w kościele pierdolić po udanym seksie z księdzem.Zejdz na ziemię,twój facet jak by mógł to wrzucił by cię do kosza na śmieci,po prostu za drogo go kosztujesz,pewnie naciskasz go żeby ci mówił jaki to on jest szczęsliwy i jaka to ma piękną i wspaniałą żonę.Buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×