Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Gość sonia1207
Nie pierdol mi tu idioto!Zarabiamy tyle samo,więc nie ma podziału,kto daje więcej ,kto mniej.Nie zauważyłam żeby mój mąż siedział przypięty do kaloryfera.Jest nam dobrze ,więc jesteśmy razem.Ale co ty patolu możesz wiedzieć o głębszych relacjach między ludżmi......te twoje teksty z tym księdzem(może sama nie jestem zbyt religijna),ale uważam za przegięcie.Chyba,że miałeś kiedys takie doświadczenia....ehhhh.M jak miłość nie oglądam,ale myśle ,że ty mógłbyś zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Chłopak chowany w rodzinie z przewagą kobiet na pewno ma przerypane. Z kolei rodzic zawsze będzie wymagał od dziecka ale w dorosłym życiu też się trzeba dostosować. Jest różnica pomiędzy "synuś wynieś śmieci i posprzątaj trochę w tym pokoju" a "synuś idź pozbierać trochę puszek i poszukajcie gdzieś z kolegami złomu bo tatuś wszystko przepił i na chleb już nie starczyło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia w twoim związku to tylko ty możesz być szczęśliwa,twój mężuś pewnie ma inne zdanie ale ci je nie powie bo cię się boi i nie chce konfliktu. Suko ale w moim dorosłym życiu to będę sobie żył tak jak ja chce a nie moja mamuśka.To jest moje życie i jej gierki mnie nie biorą.A swoją drogą jak dorosłem to dopiero znalazłem odpowiedź na pytanie "czemu mój ojciec był alkoholikiem" długo do tego dochodziłem ale w końcu doszedłem,po prostu się ożenił i miał dwie drogi,albo sznur albo pół litra.Zresztą widzę jak żyją moi znajomi,przeklinają dzień swojego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol raczej stwierdzanie smutnych faktów do których nawet nie umiecie się przyznać i bronicie się jak lwice.Walczyliście jak lwice a polegli cię jak muchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Ale jesteś zaprogramowany. Nie jestem tobą a więc nie wiem jak wyglądał twój dom. Jednak środowisko rodzinne, którego atmosferę człowiek chłonie jak gąbka od dziecka powoduje, że potem odnosi się to do innych ludzi i podświadomie oczekuje od nich takich samych lub analogicznych zachowań ( wpojone określone zachowania dla danej płci). Jakiekolwiek i z pozoru banalne zachowanie lub cecha charakteru danej (podobna do cech rodziców) daje sygnał podświadomości i wywołuje określony sposób myślenia. Człowiek dorasta i robi się samodzielny bo przecież nie tylko rodzice wychowują ale też szkoła i znajomi "wychowują". Powiedzenie "pokaż mi swoich znajomych a powiem ci kim jesteś" nie wzięło się znikąd. Żadna kobieta nie może być szczęśliwa mając męża alkoholika bo w takim związku wszystko jest na jej głowie i nigdy nie wie co zastanie po powrocie do domu. I zapewne nieraz słyszy od męża pijaka "ty kurwo" słyszy to syn, córka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
I nie bronię teraz siebie ani nikogo tylko rozmawiam najnormalniej w świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suko ale jak facet nie pokaże babie jej miejsca to go kobieta zniszczy.Wy nie umiecie docenić tego co macie,wy zawsze chcecie więcej.Dać wam palec to od razu bierzecie rękę.Mam kolegę który sam wybudował dom.Wziął kredyt na 30 lat na 160 tys zł.Dziennie po pracy jechał i zapierdalał jak arab do późnych godzin wieczornych.Jego żona siedziała w domu.Tylko przyjeżdżała na 'kontrolę i inspekcję",na własne uszy słyszałem że robota mu powoli idzie,a innym razem go opierdoliła że ma syf na budowie,on jej odpowiedział ze mogła by mu chociaż trochę pomóc i posprzątać,ona na to że nie może bo zajmuje się jego dzieckiem i jest zajęta.Normalny facet w tym momencie to przypierdolił by jej czymkolwiek a najlepiej by ją zapierdolił i miał by spokój.A on tylko zacisnął zęby i wziął sie za sprzątanie....później zrobiła mu awanturę bo znalazła puszki po piwie ,zjechała go od pijaków.Palić musiał w ukryciu bo mu nie pozwalała.Suko takie są właśnie baby,żeby ta jego zona przynajmniej kurwa ładna była,ale nie dośc że tak brzydka że rzygac się chciało to jeszcze charakterek popierdolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Są babki, baby i babsztyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
I tym optymistycznym akcentem żegnamy się z państwem. Do usłyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ,zaraz to nie my jesteśmy popierdolone tylko wy faceci szkoda tego twojego kumpla ale tak to wżyciu jest że ci dobrzy dostają takie baby a może on nie ma jaj? a tak serio fajny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam państwa, jestem
psychiatrą osobnika o nicku "Rybak z bagien", ogłaszam, że cierpi na przewlekłą schizofrenię i rozdwojenie jaźni. Od kilku tygodni jest na bardzo silnych lekach przeciwpsychotycznych i majaczy, przy czym wyzywa inne osoby, większość to kobiety bowiem nigdy nie zaznał szczęścia, a do tej pory jest prawiczkiem i wyładowuje swoje tłumione w sobie od lat frustracje i emocje na samicach każdego gatunku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztrojenie jażni? każdy ma w większym lub mniejszym stopniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A swoją drogą jak dorosłem to dopiero znalazłem odpowiedź na pytanie "czemu mój ojciec był alkoholikiem" długo do tego dochodziłem ale w końcu doszedłem,po prostu się ożenił i miał dwie drogi,albo sznur albo pół litra." To wzięła sobie menela czy stał się menelem przez nią? "Moja matka co prawda pracuje ale jak z nią mieszkałem to tylko zrób to albo zrób tamto" "Baby są do d**y,nic nie robią ale od innych wymagają." To pracuje czy nic nie robi? Praca to według ciebie nic? A ze wymaga od siedzącego w domu synusia to dziwne? Jak siedzisz w domu i nie robisz to jesteś darmozjadem więc powinieneś rodzicom pomagać i usługiwać taki święty psi obowiązek dzieci względem rodziców. "Normalny facet w tym momencie to przypie**olił by jej czymkolwiek a najlepiej by ją zapie**olił i miał by spokój" No proszę to i nawet mi racje rybaku przyznałeś że to nienormalni dają a się przez kobiety wykorzystywać i traktować jak pomiotło :D bo normalni by olali taką :) Rybaku chyba na bagnach logikę zgubiłeś idź poszukaj bo zaczynasz własny ogon podgryzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po hooj takie dogadywanie niepełnosprawnemu umysłowo?Kogo wyleczysz?Jego?On już sie nie zmieni ten Rybak więc,po co sobie strzępisz jeden z drugim jezyka na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak1001
Do Rybak z bagien: Mówisz dosadnie ale masz dużo racji. Kobiety lubią żyć wygodnie i są materialistkami. Najlepsze jest to, że mnóstwo matołów pyta się np. na kafeterii czy rozmiar jego fujary jest odpowiedni dla kobiety, zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, że żonę najbardziej podnieci premia męża w pracy albo jego awans na wyższe stanowisko. "Dobrze" - może odpowiesz na pytanie Rybaka dlaczego pokazujesz cycki na zdjęciu ? Coś nie chętnie chcesz odpowiedzieć. Sam jestem ciekaw jak to ujmiesz. Smiać mi się chce z mysliciela999 czy jakoś tak. Jak mu zaczeło brakować argumentów (wlasciwie to w ogole ich nie mial ) to zaczął przechwalać się swoją lustrzanką i wydatkami na samochód. No żal gościa i tyle. Żeby jeszcze z sensem coś napisał a ten nic tylko "patrzcie ile mam kasy i ile wydaje na moje zabawki" Nie wiem Rybak czy piszesz dla jaj czy poważnie ale piszesz ciekawie i ma to sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lizak jeżeli masz problem ...to nie patrz na fotkę ja wrzucając fotkę na kafe ..nie zwróciłam uwagi na taki szczegół ...gdyż jestem ubrana ... a teraz pytanie mam cale cyc..i na wierzchu ... czy tylko dekolt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jak mu zaczeło brakować argumentów (wlasciwie to w ogole ich nie mial ) to zaczął przechwalać " Nie zauważasz moich argumentów w natłoku argumentów rybaka :D A co do lustrzanki to co żal ci dupę ścisną? Wybacz ze w rozmowie o pieniądzach i potrzebach o tym właśnie mówię. No dla was ideałem by było jak bym był gołodupski a tak to wam nie pasuje ma kasę i żonę :D A swoją drogą co za kraj że jak ktoś powie że coś ma to od razu żal innym ściska dupę. Jeszcze jak by to było coś nadzwyczajnego... A swoją drogą panowie jak wy na zdjęciu {dobrze} widzicie całe cycki to wy chyba nie wiecie jak cały cycek wygląda :D A swoją drogą niezłe jebnięci jesteście jak się tak podniecacie dekoltem który zajmuje ułamek zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam caly topik
i tak mysle ze wszyscy maja troche racji - malzenstwo to umowa prawna polegajaca na wzajemnym dawaniu i braniu...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Ty nie wiesz,że
Rybak zabiera laski na randki tylko po to,żeby mu kopały robaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-Rozwaliłaś mnie dziewczyno.każda laska fotografuje sie włąśnie w ten sposób żeby było widać jej dekolt,każda robi sobie właśnie fotki z wysokości albo sama się pochyla żeby aparat dobrze ujął jej cycki.Jeśli by tak nie było to byś miała zwykła fotkę a nie z takim kątem robionym.twoja poprzednia fotka też była tak robiona że byłaś pochylona do przodu,chcesz powiedzieć że zwykły przypadek i zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lizak1001-Nie robię sobie jaj,piszę o tym co zaobserwowałem przez moje życie.Najgorsze jest to że prawie każdy facet to dostrzega,tylko jak uwidzi trochę cipki i cycka to zapomina o swoich obserwacjach i wmawia sobie że wszystkie sa takie ale moja wybranka jest całkiem inna,dopiero po ślubie przychodzi po rozum do głowy,ale wtedy już ma pszesrane,i nie ma innego wyjścia jak "sznura i na góra".Szkoda że facet na widok cipki i jakiś gierek panienek tak szybko daje się złapać w sidła .A potem są takie wydarzenia jak to: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,6913277,Zabil_zone__a_potem_sie_powiesil.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widać dobrze jesteś zorientowany ilością posiadanych moich fotek tutaj na forum ... akurat przypadek, ze widać mi dekolt ...ale takiemu nie wiem jak cie nazwać mężczyźnie?? :-D nie będę tłumaczyła tego .... a teraz wybacz ..jadę na zakupy ...BEDE KUPOWALA ZA SWOJA KASE:D dzięki Bogu nie za jakiegoś faceta miłego poranka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-Rozumiem że poprzednia fotka gdzie tez ci było cycki widać to również przypadek i nie zauważyłaś tego?Jak będziesz na tych zakupach to nie zapomni o tym że cycki ci widać,widać że musisz o tym często zapominać.Jesteś naturystką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test na sprawdzenie
kurestwa żony. Podczas kłutni z ważnego powodu np. za mało seksu, pieniędzy, kupno domu itp. kiedy ona ma już ciebie serdecznie dość postaw jej 3 warunki: będzie tak jak ty chcesz, będzie tak jak ona chce ale z modyfikacją korzystną dla ciebie. Gdy nie zaakceptuje któregoś z tych dwóch warunków stawiacie trzeci: będzie się dupczyć z tobą jak chcesz spełniając twe fantazje przez rok lub dwa a potem ty odchodzisz i zostawiasz ją ze wszystkim. Jeżeli zgodzi się na trzecią wersję to czystej wody kurewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×