Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Fev widocznie ojciec twojego dziecka w porę się opamiętał,;epiej alimenty płacić niż babę utrzywać i jej humorki znosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze rybak to bezrobotny nierób...liczy na pełna michę i wyrko ze świeżą pościelą....a tu dupa blada...żadna tego nie chce kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien jakie qrwa alimenty? coś ci się pojebało! na jakim ty qrwa swiecie zyjesz?....skończ z chalniem i zakasuj rękawy...rób chociaż na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev ale czemu daŁaś sobie bachora jebnąć?Czemu nie przewidzałaś że ten twój pociskacz nie był dobry na męża i ojca?Czyżby jakiś błąd życiowy? Dobrze-myślałem że sobie twoje cycki pooglądam z innej perspektywy,skoro lubisz je pokazywac to chetnie bym sobie pooglądał inne fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien debil jesteś.....dziecko było dla mnie....nie przypominam sobie bym chciała faceta..... dobranoc... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien jesteś jednak niereformowalny..... dyskutuj z kimś kto ma do ciebie cierpliwość....bo mnie juz szlag trafia jak musze tłumaczyc to samo od frontu i dupy strony... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Fev,każda samotna baba tam mówi,po prostu facet cię przejebał i cię olał,a ty głupia nawet o tabletkach zapomniałaś,no i mamy kinder-niespodzankę.Hehe,nie ma to jak gupia dziwka co chce faceta na dzieciaka wziąść a facet w nogi i cię pierdoli a ty chowaj teraz tego bachora dla dobra narodu.Jak to jest córeczka to znów ci ją ktoś wyjebie i znów będzie miała kinder-niespodzankę,w końcu niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien jesteś qrewskim nędzarzem....nawet na kobietę cię nie stać.....a mnie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev przynajmniej w bachora nie daje się wpakować tak jak ty.A na dziwkę jeszcze by mnie było stać ale ma swój honor i zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak powiedz mi ty do jasnej cholery ...jakim ty jesteś człowiekiem?? jeżeli o matce swojej nie umiesz normalnie się wyrażać i do tego dla ciebie nawet dzieci , to zło .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-Jestem taki jak każdy,z tym że ja nie tłumie swoich uczuć i pozwalam im się rozwijać,mówię to co szczerze myślę,dla ciebie mogę być skurwielem,albo jeszcze czymś gorszym,z ust kobiety takie słowa są dla mnie komplementami. Czy ty naprawdę myślisz że Fev kocha to dziecko?Myślę że jej nienawidzi ponieważ skomplikowało jej życie,jest za na siebie że nie zabyzpievczyła się i że nie udao się jej złapać tego pociskacza na dziecko.Ale do tego nie przyzna się nawet sama przed sobą.Będzie sobie wmawiać na siłę że kocha to dziecko,ale swoją flustrację będzie na nim wyłodowywac bo tak naprawdę nienawidzi go i swojej flustracji nie umie stłumić. To tak jak z małżenstwem,kobieta wychodzi za mąż bo chce łatwego i prostego życia,swoje probemy i obowiązki życiowe chce przeżućić na męża,będzie się nad nim wyładowywac jak czegoś jej nie zrobi,ale nigdy się nawet sama przed sobą nie przyzna że wyszła za mąż nie z miłości tylko z rozsądku i z chęci łatwego i lekiego życia.Taka niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak mało jeszcze wiesz o życiu... z paroma rzeczami które napisałeś w tym topiku się zgodzę ...ale dla mnie , to nienormalne jeżeli wrzuca się wszystkie osoby do jednego worka, to nawet ja będąc osoba po przejściach rozróżniam dobro od zła.... a do tego Rybak nie możesz powiedzieć , ze fev nie kocha swojego dziecka ...bo nie jesteś nią i nie wiesz w jaki sposób opiekuje się dzieckiem i temat twojej mamy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze -Gdyby była opiekuńcza to każda wolną chwile poświęcała by dziecku a nie siedziała na necie.Po za tym temat dziecka zadziałał na nią jak płachta na byka,tym bardziej że facet nawet nie płaci jej alimentów.Pewno ma trudności finansowe,faceci wiadomo że omijają kobietę z dzieckiem i wolą wolne kobiety.Pewnie to tez jest powód dla którego nienawidzi tego dziecka mimo że nawet sama przed sobą boi się do tego przyznać. Dobrze a jakie ty to możesz mie przejścia w życiu?Chcesz powiedzieć że też masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po za tym Fev mi chciała dopierdolić i mnie wkurwić a wyszło na odwrót."Kto mieczem wojuje od miecza" ginie głosi stare przysłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak o tej godzinie dziecko śpi ...i dlatego fev tutaj siedziała... mam swoje przejścia , zdziwiłbyś się ... nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze a co ty6 możesz mieć za przejścia?Ojciec cię gwałcił?A może brat?Zostałaś zgwałcona?Byłaś molestowana w dzieciństwie?Innych przejść to chyba nie ma.A to że cie chłopak rzucił to normalne,po prostu za dużo mu gderałaś a za mało dupy dawałaś,czyli norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze u ciebie wszystko sprowadza się do gwałtu lub ...ze facet zostawił kobietę .... w życiu masz różne przejścia i każdy na to samo reaguje inaczej... ty nie przeżyłeś nic w swoim życiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłem dzieckiem to tak ale w dorosłym życiu już nie.Jako dorosły umię się bronić i myśleć.Jak na razie mój rozum nie popełnił żadnego błędu żebym miał jakieś złe przeżycia w życiu.Jako dziecko nie umiałem się bronić i moje życie było zależne od innych wiec musiałem żyć tak jak inni chcieli a nie tak jak ja,i nie mogłem sie bronić niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed paroma rzeczami człowiek nie może się obronić i uchronić innych, anie tez przewidzieć Rybak... obronić się można jeżeli wiesz jakie mogą być skutki danej sytuacji lub wiesz...ze takie coś może nastąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-Najlepszą obroną to jest myślenie i obserwacja,nie wsadza się palców między drzwi.A jeśli ktoś popełni w życiu błąd dlatego że będzie chciał żyć lepiej to skończy tak jak Fev,czyli z bachorem i bez zadnych perspektyw na przyłość.Tym bardziej że każda baba boi się samotności bardziej niż ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ..to napisałam ...ze są rzeczy przed którymi da się uchronić....jeżeli myślisz i obserwujesz tak jak piszesz , ale nie każde rzeczy które nas trafiają w życiu zależą od naszych poczynań... nawet... jeżeli zależą od nas ( tu mi chodzi teraz o związki) to nieraz dochodzą uczucia i chce się pomoc niszcząc siebie ...mowie o mężczyznach i kobietach nie rozróżniam mam pytanie masz rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cholerę mi rodzina,trzymam się od nich z daleka,są gorsi niż zaraza.Moja rodzina to jebani zasrani kapitaliści,da kasy to sprzedali by każdego.Czym dalej od nich tym życie jest o wiele przyjemnijesze i szczęśliwsze.oczywiście ty znów mi wygłosisz propagande spoeczną która głosi ,ze rodzina to szczęscie i ble ble ble ble be......Ale jak miał bym mieć jakieś kontakty z rodziną to wolę się pociąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę tobie wygłaszała żadnych pouczeń w tym stylu ... wiem , ze w rodzinie różnie się układa...i dziękuje Bogu za to, ze miałam normalnych rodziców i mam normalne rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak coś było nie tak skoro mówisz o dramatycznych przeżyciach.Czyli że jednak nie jest tak fajnie jak piszesz.Tym bardziej że ładna dupa z ciepie a nie umiesz znaleść sobie partnera,tym bardziej że jako baba to nie umiesz życ samotnie i ta samotność daje ci nieźle w dupę,czyli jednak coś jest z tobą nie tak. idę spac bo o 4 muszę wstać.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaku
solidarnosc upadła ale nie solidarność jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem że przecież każda nienawidzi prawdy,jeśli mają wspólny biznes to będą go bronic jak lwice.Jeszcze to by poczyta ich mąż albo chłopak i przyszedł by po rozum do głowy i cały dobrobyt szlag by trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
ale i tak cię ciągnie do kobiet czego dowodem sa posty skierowane do "dobrze" :D jako ze jest samotna to jeszcze sie nad nia litujesz bo na fev nie zostawiasz suchej nitki jakkolwiek by zle kobiety nie byly to i tak znajdzie sie taka ktora ci "zajdzie za skore" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×