Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

czesc dziewczyny ! narazie mdlosci mnie nie dopadly ale napewno przyjada jak zawsze kolo poludnia, waga mi spadla o 2 kg ale to normalne przy poczatkach ciazy potem nadrobie, piersi bola jak cholera ,wogle cale dnie jestem spiaca i osowiala zero energii na nic zmuszam sie by wstac z lozka posprzątac i zajac sie corka... co do wózków to ten mi sie podoba http://allegro.pl/wozek-quinny-buzz-4-2010-i-2009-gondola-fotelik-i1291325278.html co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi tez mnie strasznie bolą, dotknąć nie mogę. Najbardziej sutki :( Spać mi się co prawda nie chcę, ale zauważyłam, że mam wzmożone łażenie do kibelka na siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dolegliwosci... to mdlosci, w pierwszej cioazy tylko raz mnie zembdlilo, a teraz co chwila. nie moglam wczoraj zasnac, bo najpierw wydawalo mi sie ze jestem glodna, a jak sie polozylam to czulam zoladek przy gardle :( poza tym od czasu do czasu ciagnie mnie z boku brzuch, najczesciej przy szybkiej zmianie pozycji w czasie snu. widze ze sa tu mamy z Niemiec, fajnie, bo jak widac w stopce i ja tu mieszkam. poza tym mam syna, w grudniu skonczy 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam z de w 1 ciąży chorowałam na ten wózek ale troszkę zo drogi był, i o ile wersja głęboka jest w miarę ok ( ma malusią gondolę) to spacerówka jak dla mnie odpada takie kubełkowe ona się rozkłada na płasko?? Mdłości też w poprzedniej ciązy nie miałam ale niestety nie chudnę będę się toczyć jak kulka:) anaidi poczujesz się lepiej jeszcze z miesiąc małe pocieszenie ale zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdziłam, że na początek tylko głęboki, a później jak dziecko wyrośnie zakupię wypasioną spacerówkę. Spacerówka marzy mi się trójkołowa, a już głęboki normalny czterokołowiec. Teutonia mi się strasznie podobają i na nie będę właśnie stawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie rozmawaiłam z koleżanką która ma taki wózek i odradza mi go mala gondola w spacerowce siedzenie sie nie rozklada coz trzeba bedzie szukac dalej:) ale mamy czas teraz musze zapedzic meza do remontu oj bedzie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tymi remontami to bedzie najgorzej :P my mamy do wyremontowania sypialnie. pokoj maluszkowki zrobimy dopiero jak bedzie spal juz sam całe noce :) mysle ze jak bedzie mial okolo roczku i zacznie dreptac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szukam łóżka dla dwulatki nigdzie nie moge znaleźc takiego by miał zabezpieczenia może w Polsce znacie sklepy gdzie warto zajrzec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero co się wprowadziliśmy, więc wszystko jest praktycznie wyremontowane. Mamy 3 pokoje, więc trzeba będzie jeden zamienić na pokój dla dziecka. Mamy jednak jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za dobre słowa. Jak to dobrze mieć wsparcie w kimś, kto przechodzi to samo. Muszę myśleć pozytywnie i nie szukać sobie na siłę problemów. Wytrzymam do USG i będzie tylko lepiej. Tak czytam jak was męczą mdłości i szczerze współczuję. Mnie mdliło tylko 2 dni i to lekko. Na szczęści przeszło i wam też przejdzie. To najgorszy etap. Byle do 12 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de- ja kupilam w Ikea z zabezpieczeniem, takie ze jeszcze urosnie z dzieckiem. co do remontow, wy sie remonrujecie, a ja szukam wiekszego, wiec czeka mnie przeprowadzka, to dopiero ciekawie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąz też mówi że mamy czas ale wiem że jak zostawimy na ostatnią chwile to mąż bedzie remont robil miesiąc przed moim porodem ...dlatego bede marudzic az wezmie sie do pracy a kobiecie w ciazy przeciez nie mozna odmawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy ogarnąć się z remontem i zacząć chodzić za wyprawką dopiero tak od lutego, myślę że to zdecydowanie optymalny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po remoncie to mam spokój. Anaid - ten wózek super, tylko cena... samochód można za to kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no nie jest taki drogi. Zresztą jak już zdecyduje się na 2 w 1 to jednak chciałabym, żeby było lepszej jakości. Bo jakoś te wszystkie wózki 2 w 1 czy 3 w 1 do mnie nie przemawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak bedziemy rodzic przed terminem :P a mezowie z remontami beda w lesie :P ja mojego codziennie gonie zeby sie zebral do kupy i nie odkladal wszystkiego na ostatnia chwile. co do tego wózka ma piankowe koła :/ jak dla mnie to duzy minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę się rozglądać za takim wózkiem do 1000 zł. Z tym, że mieszkam na wsi i tu wszędzie jeździ się samochodem. Wypasiony wózek nie jest mi aż tak bardzo potrzebny. Gdybym miała nim podróżować po miejskich chodnikach z przeszkodami i dźwigać wózek na któreśtam piętro w bloku, to rzeczywiście patrzyłabym za jakimś porządniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wozkow... przy 1 dziecku wydalam sporo kasy nagleboki wozek, ktory potem stawal sie spacerowka i uzywalam go 6 miesiecy bo potem wozek byl za ciezki, kasa wyrzucona w bloto, jak dla mnie. po pol roku kupilam porzadna lekka spacerowke i ona posluzy mi na pewno przy drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy coś dla siebie wybierze z wózków, jest tego tyle. Mi się teutonia bardzo podoba, jest klasyczna i bardzo elegancka. Ale i tak chciałabym zobaczyć to na żywo i dopiero zdecydować i zakupić. Luty to nie jest ostatnia chwila, nie popadajmy w paranoję. Cieszmy się teraz ciążą, a nie przeżywajmy remonty czy zakup wyprawki, bo to nie ma sensu jest za wcześnie. Myślę, że spokojnie można zaczekać do połówkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de widze ze podobaja Ci sie kosmicznie drogie wózki :P ja znalazlam za 1850zl i uwazam ze to i tak bardzo droga maszyna. ale rodzice sie dorzuca wiec nie bedzie zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą każdy zrobi jak uważa. Ja w gorącej wodzie nie jestem kąpana. Nawet nie ciągnie mnie jakoś specjalnie na zakupy dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny remoncie pewnie im lepiej tym szybciej. Znam swojego M i on też do roboty ciężko się zbiera. Wyprawkę penie najlepiej robić jak się zna płeć no chyba że któraś z was nie chce wiedzieć:) anaid wózeczek fajny:) cena fakt powala. Ja potrzebuję wózek na dobrych amortyzacji bo chodniki u mnie do du... a teściowie na ,,wsi' mieszkają więc musi wszędzie wjechać. Niektóre to tak klekocą jak taczka. Dla mnie to powinny duże pompowane koła niekoniecznie skrętne bo ja zawsze i tak blokuje. mama_z -de ja małemu kupiłam w ikei z barierką z boku. Za rok trzeba będzie o nowym pomyśleć a to się złoży i będzie na 2 czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 tys za wózek to delikatna przesada, ale jakieś 2,5 - 3 tys spokojnie mogę dać, o ile to już będzie 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka 89 cena jest wysoka ale tak mi sie podoba ten wozek bede musiala go zobaczyc w realu i przy okazji meza przekonac co do lozka to wlasnie chcialabym by bylo takie ktore rosnie z mala nie chce kupowac za rok nastepnego oj czekaja nas kobietki wydatki ale co tam ktora z nas nie lubi zakupow ja zaczne szykowac wyprawke jak bede znala plec wiecie moze gdzie w katowicach bedzie mozna zrobic usg 3D? akurat tu gdzie mieszkam mozna prywatnie ale trzeba zaplacic 200 euro w Pl powinno byc taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) ja bylam u lekarza to byl koniec 4- poczatek 5 tyg i dzis otrzymalam powiadomienie ze niestety mi sie wizyta przedluzy wiec nie bede miala 4 listopada tylko 11 to bedzie 9 tydz i 3 d :(:( ja to mam pecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×