Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

witam kochane troszke nie pisalam ale mialam troszke na glowie i dzialo sie moje tesciowa miala zawal przechodzony dobrze ze poszla do lekarza bo moglo dojsc do wylewu :( trafila do szpitala a tam taka obsuga ze szkoda gadac :( a ja robilam w sobote babania hormonow m.in. prolaktyne wyniki w poniedzialek koszta sa ale co sie nie robi dla malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D, ja musze isc tarczyce przebadac bo jestem jakas taka bleeeeee, jak bym mogla to bym oczami nawet nie mrugała hihi, na cokrzyce robilam i ok wyniki mam wiec jeszcze tarczyce musze przebadac :( boje sie ze cos tam znajda bo moja mama i babcia mialy problemy z tarczyca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 Pytałam lekarza wczesniej czy jezeli sie uda to czy mam odstawic,powiedział że tak. Słyszałam że podwyższona prolaktyna obniza progesteron.I boje sie ze jak odstawie to prolaktyna sie podniesie. Pierwsza ciąże straciłam i bardzo się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce odstawic anty i troche sie postarac, postanowilismy dzis. Bedzie troche trudno zebysmy sie od 11 dc stykneli bo oboje jestesmy ciagle w rozjazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałyście wpis na starym forum ? Ktoś mnie docenił w końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinnzeska mam pytanie
zadna zlosliwoc.po prostu pytam.piszesz ze planujecie invitro.to po co sie zabezpieczasz.nie rozumiem.moze jestem niedoinformowana ,dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my wracamy wlasnie z Wrocka.byliśmy w Ikea.na A4 cos dzisiaj sporo policji...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zacytuję :P "wszyscy jada po groszkowej ale ja uwazam sto razy gorsza jest katie84.jest wredna,falszywa ,zlosliwa.taka slodka trucizna zaraz napadnie na mnie ona albo ktoras z jej malpek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa zapomniałaś dodać że słodka trucizna :P moja małpko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci dam malpko jak do guru sie odzywasz :p bedzie kara kleczenie na fasoli zeby grochowi dac juz spokoj :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mowie...po ponad 1.5staran psych podlamalam sie,nasz zwiazek zbyt na tym cierpial i postanowilam odpoczac psychicznie i zaczelam brac anty. Mielismy podejsc juz wczesniej do invitro ale odlozone pieniadze potrzebne na zaczecie poszly niestety na cos innego. A tak poza tym procedure stymulacyjna zaczyna sie od anty. Moglas zadac to pytanie pod swoim nickiem a nie pytac na pomaranczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tex z guru byl dobry... Tak troche myslalam o tych pomaranczkowatych wpisach... Z jednej strony przplataly sie texty typu" napijmy sie winka " itd... jakos teksty o rzekomych technikach sexualnych Groszkowej nie dotarly do moich oczu, ale nie o to chodzi..wczoraj zrobilo mi sie serio przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska a myślisz że mi nie jest teraz przykro? To ze się niby śmieję nie oznacza że ten tekst mnie nie ruszył. Przykre jakby ktoś mi w twarz dał. Po prostu mamy kulturalne byłe koleżanki i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja stworzylam na kafe "groszkowa kamasutre" a tak serio to pisal ktos kto przeczytal tylko jakis wycinek gdzie pisze o staraniach ale nie pisalam co i jak ... a zreszta dla mnie to koniec tematu jestesmy tu i tutaj mozna pisac nawet o dupie marynie ... jak ktos chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia dawac blyskotki dawac guru dzis nic nie dostala :D :p Katie a Ty szykuj banany a nie smutaj sie tulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie teraz jazdy moge poczytac. Mój M powozi.:-) Powiem Wam ze jestem zdegustowana.nie wyobrażalabym sobie w taki sposób postepowac.wszystko mozna powiedzec.ale trzeba miec jakies wyczucie.poza tym tak sie kryć?jesli ktos jest na tyle odwazny żeby takich sformułowań uzywac to powwinen miec odwage aby to robic pod wlasnym nikiem a nie pisac na czerwono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×