Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Wiesz co chyba pójdę. I tak pasuje mi niebawem cytologię zrobić. Ostatnim razem w cyklu w którym robiłam cytologię zaciążyłam :D ;) ale tak serio to chyba pójdę na kontrolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jak tak dalej pójdzie to cała krew ze mnie wyleci :O w takich chwilach pytam: dlaczego faceci nie mają okresu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazam sobie ich biadolacych nad @ :D :D :D "tu mnie boli tu mnie strzyka nic nie moge zrobic moja glowa moj brzuch moje plecy umieram" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja- ich zawsze boli o 100% bardziej niż nas :) zwykłe przeziębienie to prawie jak zapalenie płuc :D Wymoczyłam swoje stare kości w wannie :) czuje się bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no-udalo sie-jestem pierwsza:-) Zapraszam z ranka na kawusię. Jaką podac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiu ja z mleczkiem poprosze choc juz dwie wypilam ale malej bialej z Toba nie odmowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było. Jestem w ciąży i jestem w szoku! Żeby nie myśleć o dziecku bardzo intensywanie zaplanowałam sobie czas do czerwca, siłownia 3 razy w tygodniu, wykupione wakacje za granicą i szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja oczywista kawusie kolejnej nie odmówie :D Magalena trzymam kciuki za spokojne osiem miesięcy. Ja w ubiegłym roku też już wiedziałam,że Ktoś zamieszkał w brzuszku,a teraz ten Ktosiel leży i woła mleczka :D-uciekam !! Miłego dnia i czekam na wiesci od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej magdalena gratulacje. ALe silownia w ciąży no nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Jestem w szoku! Jeszcze to do mnie nie dotarło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madalena!Gratulacje!dbaj o siebie i o fasolke:-). Z ta silownią to raczej odpuść ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno Marylka Kasia Groszkowa Ada :-* DLA Was! Prinzesska-dzialaj kochana!!! Ja juz prawie mam autko:-)jutro po poludniu odbieram... Jutro tez o 15 mam jazde...odświerzam umiejętności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co w tym wszystkiem jest najciekawsze. Zaszłam w ciąże w dniu na który miałam termin porodu. Wtedy o tym nie myślałam, że to jest dokładnie ten czas, wyjechałam z mężem na weekend, kiedy go planowaliśmy zdawałam sobie że to czas mojego porodu ale potem o tym nie myślałam. Dopiero jak miałam przweczucie że jestem w ciąży to skojarzyłam datę. Na dodatek zabezpieczaliśmy się ale prezerwatywa zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pierwsza i ostatnia tego dnia:) Dzień dobry i dobranoc:) MAm nadzieje ze to forum nie upadnie, pozdrawiam wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, mam 17 dc dopiero od wczoraj mam bole owulacyjne,dzis rano podzialalismy ale i tak wiem ze nic z tego nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlxlxlxlxlxlxlxlxlxlxlxl
ten zboczuch ,groszkowa zalozyla nowy temat.tylko dla inteligentow z tytulami po studiach tak jak ona a was ma w d upie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane gratuluje nowym cięzarówką:) podczytuje dalej oba fora:) tylko ciężko zebrac się na pisanie. trzymam kciuki mocno za każdą i za pomarańczki też:) oby wszystkim się poszczęściło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile można znieść starań i tego wszystkiego, tydzień temu miałam inseminację a dziś brzuch mnie boli i już wiem, że się nie udał. I co znowu za miesiąc to samo. I po co? I tak się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA TEZ DOŁĄCZĘ DO KLUBU REZYGNACJI JA SIE PODAJE :( JUZ NIE MAM SIŁY CO MA BYC TO BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dziewczyny powiem Wam jedno rezygnacja nie jest zła,ja właśnie w momencie poddania się, pogodzenia z tym tylko,ze bedzie Adusia, ujrzałam II kreski, było mi strasznie ciężko się z tym pogodzić ale pogodzona, ze spuszczoną głową zaszłam w ciąże i rok temu byłąm tak samo szczęśliwa jak dwa poprzednie razy. Kibucuje Wam ostro i mocno przymam kciuki bo wiem,że i Wam się uda utulić swoje Szczęścia w ramionach. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×