Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

To nasi "Bracia mniejsi" kocham zwierzeta i obiecalam sobie ze nie kupie psa z hodowli tylko bede dawala dom takim ktore go nie maja lub wlasnie traca nie musze miec pieseczka rasowego z rodowodem bo niestety wiem jak sa takie pieski traktowane (rozplodowo) ,kastruje i sterylizuje zeby nie rozmnazac bo i tak jest juz za duzo bezpanskich zwierzat w polsce nie musze sie do tego dokladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia a umiesz sprawic zeby tesknota i pustka sie inaczej wypelnila? przeciez po stracie mozna miec dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno wspaniała postawa :) kurde jak ja nienawidze ludzi którzy biorą psa bp np. dziecko chce po czym wyrzucają go bo się znudził :O ostatnio moi rodzice opiekowali się takim bezpańskim pieskiem- dawali mu jeść i znaleźli nowy dom :) sami by go wzięli ale mają dwa psy i jeden z tych psów nie akceptuje innych zwierząt więc mógłby mu krzywdę zrobić.. Justysia89 oczywiście że to jest normalne :) każda z nas chce mieć kolejne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia89 no ale czemu takie myśli dopuszczasz? Każda z nas się boi bo nikt nam nie da gwarancji że bedzie dobrze ale trzeba wierzyc że to się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia ja urodzilam dwoje zdrowych dzieci nie sadzilam ze to sie stanie i wierze ze to byl przypadek. Katie ten ktorego chcemy adoptowac tez traci dom ale w rozsadny sposob jego wlasciciele go nie wyrzucaja po prostu szukaja mu nowego domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno to przynajmniej jacyś normalni ludzie :) ile ma lat psinka? Jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżeł weimarski suczka ma 8 lat fantastyczna ulozona i polubila sie z naszymi psami a to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to ładna :) podoba mi sie ta rasa :) super że się dogaduje z Twoimi dobra zmykam czas obiad zrobić szybko- będę wieczorem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Widze nareszcie wiecej wpisow. Codziennie tu zagladam i wiedze kilka zdan. Eterno ja mam wyzla weirmanskiego zarabisty jest. Choc nie powiem lubi czasem dac w kosc, ale jest kochany:) U nas wszystko w porzadku dzidzia daje znaki, wiec nie mam podstaw do obaw. Jednak zdecydowalismy z mezem, ze damy mu na imie Borys. Nie kazdemu musi se podobac, wazne by nam sie podobalo. Trzymam za Groszkowa kciuki jak i za was wszystkie, wiem co przezywacie, gdy zamiast II kresek przychodzi ta wstretna @. ICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............26... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................8.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....8..................za 2 miesiące ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......8............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 5..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/podkarpackie ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................7.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 anusia820412.......28......W-wa.................1........ ....może kwiecień? kasia560...........26............Poznań............2.... ..........wiosna/lato Kaśka_81........29/30.........o/Poznania...........0.... .......????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE ida272............27.............Pisz...................7 ..............już nie wiem martta............27.............Kraśnik..............18 ............już nie liczę PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............30(Le nka).......9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........28 ( Jędrzej )..... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........25. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............26..(Borys)..........5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce..............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............19... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............20 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... 14.................4 Kaem357.............30............L-k (Irl)..............8................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Ta tabelka jest bardziej aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze raz musze wkleic, bo niestety juz nie mam 28lat:( NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....8..................za 2 miesiące ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......8............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 5..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/podkarpackie ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................7.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 anusia820412.......28......W-wa.................1........ ....może kwiecień? kasia560...........26............Poznań............2.... ..........wiosna/lato Kaśka_81........29/30.........o/Poznania...........0.... .......????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE ida272............27.............Pisz...................7 ..............już nie wiem martta............27.............Kraśnik..............18 ............już nie liczę PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............30(Le nka).......9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........28 ( Jędrzej )..... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........25. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............26..( Borys)..........5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce..............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............19... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............20 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... 14.................4 Kaem357.............30............L-k (Irl)..............8................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zamotana hehe. Wkleilam ale wieku nie zmienilam NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....8..................za 2 miesiące ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......8............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 5..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/podkarpackie ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................7.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 anusia820412.......28......W-wa.................1........ ....może kwiecień? kasia560...........26............Poznań............2.... ..........wiosna/lato Kaśka_81........29/30.........o/Poznania...........0.... .......????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE ida272............27.............Pisz...................7 ..............już nie wiem martta............27.............Kraśnik..............18 ............już nie liczę PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............30(Le nka).......9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........28 ( Jędrzej )..... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........25. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............26..( Borys)..........5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce..............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............19... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............20 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... 14.................4 Kaem357.............30............L-k (Irl)..............8................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Mam nadzieje, ze to juz ostatni raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie - ktoś zaczyna tu zaglądać. Też tęsknię za naszymi pogaduszkami "o wszystkim i o niczym".. :) mam nadzieję że to się zmieni i forum jakoś odżyje :) Cieszę się Kraqersik że u Was ok!!! Abi, Ada, Prinzesska, Katie, Kasia, Eterno, MOnia... 🌼 dla Was Groszkowa - trzymaj się i .... wracajcie do nas tutaj!!!! I to szybko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu dziękuję za kwiatuszka 👄 monia 👄 kraqersik 👄 zaszalałaś z tabelkami :D fajnie że dogadaliście się w sprawie imienia :) Wam się podoba to najważniejsze :) no i supcio że wszystko u Ciebie w porządku. Buziaczki dla Boryska ❤️ od "cioci" Katie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie :) 🌼 Gosiu u mnie nic nowego :/ w sobote byliśmy na wieczorku:) ale było super,wytańczyłam sie,aż mam pęcherze na palcach :D a u Was co słychać Gosiu,Katie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia :) uuuu pęcherze przykra sprawa no ale to oznaka dobrej zabawy :D u mnie nic ciekawego- nawet nie mam co pisać hmmm wysyłam CV i zaczęłam dbać o linię bo się zapuściłam przez zimę :O piję non stop czerwoną herbatę i biegam co 10 minut do toalety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o linii mi nawet nie mów :o mi to dbanie o nią ciężko idzie coś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dopóki nie zamówiłaś sukni możesz coś próbować zrzucić bo potem to wiesz nie bardzo :) niech już nadejdzie ta wiosna to człowiek coś się ruszać zacznie np. rolki :) mam takie marzenie żeby zbędne kilogramy szły mi w piersi a nie tak jak do tej pory w uda i tyłek :D ach marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie chetnie Ci troche piersi oddam choc ostatnio po stracie jakos zmalaly nawet :) pozdrow Groszkowa jak bedziecie mialy kontakt powiedz jej ze czekamy na nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaj pierwsza jestem ;) zapraszam na herbatkę z cytrynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wie ktos moze co tam u marylki i magduhy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie mi też idzie w pupe i uda niestety :o ale Sz na piersi nie narzeka :D :D :D ale mi w nicy krew z nosa leciała,siedziałam z tamponem w nosie ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Ada herbatke to ja zapraszam na kawusie i jogurt z otrębami :P Eterno fajnie,że jesteś 🖐️ Monia tampony nie są do nosa :P-żart uważaj na siebie słonko,jak leżałam w szpitalu to rodziła Dziewczyna z Twojego miasta i zastanawiałam się czy się znacie :P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×