Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Dołączam do Was dziewczyny :( Miałam termin na 1 maja.... Mój Aniołek też już w niebie.... Ech ciężko jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) prs przykro mi że i Ciebie to spotkało :( Ja już domeczek mam posprątany teraz tylko obiad kąpiel relaks mmmmmmmm :) Moja mama też szyje ma otwarty punkt, a ja jakos nie mam do tego ciągoty ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki moje..jak sie dzis czujemy?? jak nie dawno wrocilam z pracy a teraz odpoczywam...mam nadzieeje sie nie smutacie za bardzo...buziaczki milego popludnia:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj naczytałam się na tym i jeszcze dwóch tematach sporo. Dziewczyny przeszłyście wiele i wiele się nacierpiałyście. A ja mam wrażenie że jakoś tak "szybko poszło" u mnie :( 4 października diagnoza, potem konsultacje u innego lekarza, następnego dnia szpital, jeszcze usg, potem decyzja - zabieg. Dostałam tabletki a po mniej więcej 12h zabieg... i do domu... 2 dni w domku i do pracy... A mi do dziś ciężko z tym... Taka byłam szczęśliwa jak się dowiedziałam o ciąży. Mąż jeszcze bardziej chyba się cieszył.... On jakoś to przeżył choć też mu ciężko było. A ja.... Nigdy nie zapomnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prs o tym niedy nie zapomnimy :( nawet jak będziemy miały dzieci o tych w niebie będziemy pamiętały i kochały je ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRS-> ja 28 miałam wizyte kontrolną u gina,szok,serduszko nie bije.... 29 do szpitala jeszcze,raz usg,dostałam tabletki cytotec......pani doktor wzieła mnie na fotel "zobaczyć jak tam wygląda" i wyciągła maleństwo.... zaraz potem czyszczenie w narkozie,i na drugi dzień po odebraniu wypisu do domu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie umiem dzisiaj pisać - mijają dziś trzy miesiące od zabiegu ( 14 TC).... Maleńka gdyby żyła miała by już teraz jakieś szanse..... :( Przytulcie mnie mocno..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczynki jak tak piszecie to az serce sciska u mnie jest to jeszcze swieza sprawa bo minelo zaledwie 6 dni nawet tygodnia jeszcze nie ma...staram sie jakos zyc z ta mysla a raczej musze bo niestety nie mam innego wyjscia...kazda co stracila dzidzie wie co to znaczy i wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też lenistwo. Tylko na wieczór mam "zamówionych" gości ale luzik wszystko już przygotowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tj pychata takie ciasto jak na pizze z tego uformowane duże pierogi i w tym różne nadzieneie np z kurkami i borowikami na maśle albo z szynką serem kukurydzą pieczarkami i celulą albo z kozim serem i szpinakiem do wyboru do koloru pycha i tj podawane na ciepło pieczone w takim piecu jaki pizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie brzmi znakomicie.. kuri, borowiki, pieczarki.. uwielbiam grzyby.. Smacznego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - wpadam i wypadam. Dzisiaj już lepiej .... :) Fajny dzionek. Byliśmy z małym na basenie. Woda wspaniała.... Jutro wracam do roboty - koniec urlopu. Ale mi się nie chce. Jeszcze muszę stawiać imieninowe (zaległe ) ciasto..... - zaraz zresztą muszę je skończyć... Następne wolne mam dopiero ok.11 listopada. Dobrze że to tak niedługo. :) NIe zdziwcie się, jak od teraz będę wpadać do Was wieczorkami! W pracy mam poblokowane strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - wiem co czujesz... Pamiętaj że kiedyś spotkamy nasze Aniołki! A teraz One siedzą tam na górze i kibicują nam z całych sił, ze swoich serduszek, aby teraz nam się już udało.... Coś mi się czuje, że już gorzej nie będzie, teraz już będzie tylko lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa trzymaj się ciepło u mnie za 3 dni minie 4 miesiące a ja już od wczoraj płaczę po kątach. A tu jeszcze jutro czeka mnie zakładanie aparatu ortodontycznego i rwanie zębów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×