Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Jeszcze zaktualizuję tabelkę- tez jakoś gubię się w tych tygodniach jak ty Monia :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Katie84............27.............Kraków.............40 ...............................8 Wunia _________33_________N-ko___________24_____________________ni e liczę agniesiulka........30..............????.................? ?????...............................????? Gosiek_76.........35...........Katowice.............40... .............................7 cykl po 2 stracie monia_aa..........24..............wlkp................32. ...............................10 vixwoman.........25..............śląsk................3 0.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........17..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................25 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g...................15.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66...............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_aa :) Ja tak leżałam od 7 tyg do końca 3 miesiąca bo dostałam krwawienia i lekarz kazał. A teraz staram się odpoczywać bo gin mówi że mam twardy brzuch i boje się za bardzo skurczy. a jeszcze nie czas na maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wunia korzystaj,odpoczywaj :) ale tak dobrze sie czujesz? bedzie chlopiec czy dziewczynka? bo nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_aa :) w sumie to jest ok ale zaczęłam w w nocy odczuwać drętwienie rąk- szczególnie jak przygniotę. jem magnez itd ale na następnej wizycie zapytam o to. A i na niektóre pokarmy mam zgagę. A co do płci to nie pamiętasz bo nie pisałam ze względu na to iż poprosił mnie o to mąż. Jak się urodzi to na pewno zamieszczę taką informację ale to jeszcze troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam na zgage zimne mleko,na mnie dziala rewelacyjnie :) z dretwieniem rak nie pomoge bo nie mialam nigdy. cudowne uczucie jak maluszek kopie no nie :) mi tak przelecialy te tygodnie,niedawno robilam test a tu zaraz 34 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nio skoro Katie milczy to napewno jest juz wsrod szczesliwych mam ;) 🌼 👄 ❤️ Kochane wysypiajcie sie i odpoczywajcie ile mozecie bo pozniej to sajgon :O Ja od zawsze ranny ptak i w ciazy wstawalam jak glupia i teraz zaluje chociaz na zapas nie da sie wyspac ;) Pamietam pierwsze dni po wyjsciu ze szpitala istne kongo :O niewiadomo w co rece wlozyc i jeszcze rana po cc :O ale jakos powoli i do celu ;) zraz maly bedzie mial 3 miechy i jest boski!!! ;) Bycie mama to cudowna rzecz!!! Chyba najcudowniejsza rola w zyciu :) Kazdej kobiecie zycze aby przezyla takie szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady ale ja mleka nie toleruję, masz rację jak maleństwo fika po brzuchu to radość. A mnie czeka ten test ale gin pozwolił mi na połowę cytryny wcisnąć bo ja nie lubię słodkiego i boję się że zwymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to jak tak mam dopiero co 31 stycznia zrobilam test a tu w lozeczku lezy prawie 3 miesieczny Gracus ;) mleko na zgage polecam ;) skoro macie zgage to moze wasze dzieciaczki beda miec wlosy do pasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Groszkowa:) A co tam, wszystko da się znieść, ale wiadomo że to najpiękniejsze chwile jak już masz maluszka ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz musze Wam powiedziec ze okres ciazy wspominam z ogromnym sentymentem i brak mi tego uczucia kopania glaskanie brzuszka itd itp :) no ale teraz dzidzia po drugiej stronie brzuszka i tj jeszcze bardziej cudowniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ta glukoza taka straszna nie jest,z cytryna nawet ok ;) wez sobie jeszcze cos do czytania bo sie zanudzisz czekajac przez te 2 godz. Groszkowa to moj Tymek bedzie mial fryz do podlogi bo zgaga na potege mnie meczyla,teraz mniej juz ;) z Gracjanka juz kawal faceta :) ciekawe jak zareaguje na lamki na choince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia po cc conajmniej rok musimy odczekac ;) a Gracus rosnie tak jak nalezy ;) jest coraz bardziej komunikatywny pieknie gaworzy smieje sie slicznie na brzuszku podnosi glowke wodzi oczkami juz rozpoznaje najblizszych a jak obcy do niego podchodza to marszczy brwi :D wczoraj tak wariowal na placu zabaw ( mata edukacyjna) ze podczas karmienie padl i spal 5 h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabik kochany :) moja kolezanka we wrzesniu 2009 ur coreczke a w grudniu 2010 synka :) i oba maluszki przez cc. dodam ze pierwsza ciaze stracila niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela tez tak urodzila w marcu rok temu synka a w tym roku w kwietniu coreczke i tez przez cc :) ale ja wole poczekac i dojsc do siebie poza tym uwazam ze najlepsza przerwa to 3 lata jak juz to pierwsze pojdzie do przedszkola ;) zobaczymy co nam przyniesie los ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjanek uwielbia sie kapac jak marudzi albo placze to tylko jak sie go wlozy do wanienki zaraz blogi spokoj oczy jak 5 zl i juz zaczyna chlapac nozkami :D tak samo uwielbia spacery i zawsze spi dzis mama wziela go na 2 godz to od razu padl caly spacer przespal mija 3 godzina a on nadal spi :) a obudzi sie chyba glodny jak wilk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze teraz coraz wiecej rodzi sie chlopcow a mowia ze trafic w dni plodne gdzie chlopak jest trudno ze latwiej w dziewczynke bo chkopak to sam szczyt owulacji a dziewczynka przed i po owulacja :) no to strzelilysmy w 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja tez czulam ze bedzie synus :) a pierwsze dzieciatko to chyba dziewczynka :) i wiem ze jest wsrod nas ;) blisko nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 06.12.2011 dostałam najpiękniejszy prezent mikołajkowy urodził sie mój synek :) Od wczoraj jesteśmy w domu i próbuje ogarnąć sytuację. Dla wszystkich moc buziaków i czekamy na kolejne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie witajcie w domku GRATULACJE dla Was i moc buziaków dla Mikołajkowej niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie gratuluje :* dziewczyny wlasnie sie do wiedzialam ze we wtorek mam wstawic sie w szpitalu bo w srode szew mi zaloza kurcze boje sie strasznie miala go ktoras moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×