Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tllenka

Faza naprzemienna dr Dukan

Polecane posty

witam, Femina ja też czekam na wiosnę, nie mogę sie doczekać lżejszych i mam nadzieję mniejszych ciuchów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tllenka jesteś genialna ;p muszę zrobić ten jogurt z galaretką ;p Cały dzień jem.. jak wariatka! Rano nie wchodzę na wagę, o nie! Niewidzialna gratuluję spadku ;) WIOSNA NALEŻY DO NAS! Najładniejsze laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galaretka już stygnie (owocowa :-) ) . Jutro próba z jogurtem Niewidzialna nie martw się ja też ciągle głodna jestem, gratuluję spadku wagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, z galaretkami można poszaleć, owocowa, drobiowa... dziś zrobie dorsza w galarecie. Dla rodzinki wiecej dodatków, dla mnie jajko i ciut marchewki. Słoneczny dzień się zapowiada to i dłuuugi spacer też będzie. Miłej soboty Dietowiczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-a ja nie lubie galaretek! I co mam zrobic? Czym tu sie zapychac? Bylam dzis rano na ogrodzie a teraz siedze w pracy. Ciezko mi bylo sie zebrac bo mamy cudna pogode. Wreszcie prawdziwa wiosna!:) Moja waga stoi- chyba znowu zbieram wode przed @. Co sie przyblize do wymarzonych 65 kilo to zas mam 67 prawie! Ale nie jest zle-jak sobie przypomne co bylo jeszcze pol roku temu-o takiej wadzie jak mam teraz nawet nie marzylam! Pozdrawiam was Stokrotki! Wasza Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dziś rano wagaa ---> 80,8 : Jeszcze 11 kg ;) Jupi! Karo proponuję lody skoro masz tak cudną pogodę :) Albo Dżemik rabarbarowy --> pycha ;) do serka białego np! Mam dziś super humorek :) Wczoraj cały dzień padał śnieg a dziś nawet kawałek słońca ;) Co u was dziewczyny opowiadać? Mojej mamie waga stoi od 1,5 miesiąca, próbowała wszystkiego ćwiczeń, ograniczyła chlebek i maizenę i nic! Myślimy nad przejściem na 3/3 albo 2/2, co o tym myślicie? Przydałaby się pomoc, bo mi jest dobrze na 1/1 a chcemy razem chudnąć.. Jej zostało tylko 3,4 kg.. mnie 11.. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Co tu znowu za niemoc na naszym topiku? Gdzie dziewczyny jestescie? Gdzie stara i nowa gwardia????? U mnie kolejny wolny dzien. pracuje w tym miesiacy we wtorki i czwartki po 9 godzin i w sobote 4-5 godzin. Za to reszte tygodnia mam wolna-zaraz ide w miasto! Waga na dzis 66,3 kg i to przed okresem! Jest dobrze i oby tak dalej!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) mam zastój :-O wrrr muszę trochę chyba zaostrzyć dietę, zero wędzonego, więcej jajek i wogóle mniej jeść, bo guzik z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Mam rodzicow u siebie od dwoch dni:) i dieta poszlaaaaaaa.....codziennie jem cos niedozwolonego...az boje sie wejsc na wage:( Obiecalam sobie ze od jutra wracam na lono dukana,dzis juz pozarlam pizze...Za dwa tygodnie przechodze na IV wiec wlasciwie moge juz chyba troche pogrzeszyc,co?;) boje sie!Karo,trzymasz sie zasad II i III czy jesz juz wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tllenka drobne grzeszki po długiej diecie Ci się należą, byle bez przesady... bo mi żal :-P Ja walcze dalej i czekam, aż waga odpuści mi moją wsponianą wcześniej wpadkę..., oj mściwa jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Tlennka- moja metoda jest teraz jedzenie wszystkiego ale: 1- jem tylko 2 kromki chleba dziennie i to rano! 2 - kontroluje ogolna ilosc jedzenia na dzien- licze punkty wg zasad WW 3- po imprezach-ucztach staram sie nastepny dzien zrobic taki bardziej proteinowy ( chleb rano jednak jem) lub ide z kijkami na pol godziny 4- robie dalej protoczwartki 5- jem 3 posilki i dwie przekaski z przerwami miedzy nimi 6- jem zawsze kolacje choc zazwyczaj jest to maly kubek jogurtu naturalnego z otrebami i slodzikiem 7- prawie kazdego dnia pracuje od 1-2 godzin fizycznie w ogrodku 8- staram sie niezapominac o warzywach bo one napedzaja przemiane materii 9- glod zapycham czystym bialkiem! I powolutku chudne... Pozdrawiam-karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Karo- Mistrzu, nic tylko powinnam się od Ciebie uczyć, np zapychać głód czystym białkiem. Zaprzestaję maniackiego codziennego ważenia, zważę się po dniach P, w sobotę rano. Zawsze wazyłam się raz w tygodniu, a odkąd mam zastój nie mogę przejść obok wagi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ehh nie odpisałyście mi :( Ja dziś od rana walczę z bólem gardła, naćpałam się paracetamolem i gripexem żeby się bardziej nie rozłożyć. Ehhh.. Dziś na obiad zrobiłam kurczaka w sosie pomidorowym z rzeżucha i żółtą papryką, i wszystko byłoby ok gdyby nie to że smakowało jak leczo. jak ja nie lubię leczo. A potem to tylko jedno ciasto drugie ciasto a teraz zjadłam budyń czekoladowy.. mm nie idzie mi dieta.. Muszę zacząć ćwiczyć bo w życiu do wakacji nie schudnę.. Karo gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezWeg kiedyś czytałam, że po 1 dniu P organizm nie wchodzi w jakąś tam reakcję i czasem to białko nie działa jak powinno i wtedy trzeba przejść na dłuższą fazę P to tyle w teorii :) chyba tez przejdę na 2 P bo coś moja dieta kuleje, pomija fakt że ją ostatnio zaniedbuję ale muszę się wziąć w garść bo czarno to widzę będę na 2 fazie do 50 :P czyli jakieś 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezWeg nie odpowiedziałam Ci na Twoje pytanie, bo pojęcia nie mam jak poprawić efektywność DD. Sama szukam w Waszych wpisach inspiracji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jakie plany kulinarne macie dziś Dziewczyny? Sniadanie placki z tuńczykiem, obiad kupiłam filet z indyka, zmielę go i jakieś klopsiki zrobię, kolacja? to jest pytanie, jakaś podpowiedx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie! Dostalam dzis rano @.Poszlo jak z pompy! Waga jednak dalej w normie. Mam wrazenie, ze wreszcie zeszlam z pulapu 67 i weszlam na 66 kg. To przywrocilo mi nadzieje, ze moze jednak uda mi sie osiagnac do swiat 65 kg, ktore obiecal mi wujek Dukan! No ale na swieta jade do Polski wiec bedzie znowu z czego sie odchudzac- bo mam tam jak wszyscy fure jedzenia zapewniona, a do tego poza swiatecznym spacerkiem zero ruchu.:( Nic to -swietowanie nalezy do zycia! Wroce, to znowu zabiore sie za siebie. Taki juz nas grubasow los! Tycie, chudniecie, tycie... Inga pytasz o inspiracje do jadlospisu? Ja wczoraj mialam papryke nadziewana mielonym z indyka, zapieczona w piekarniku i polana sosem pomidorowym! Pycha! Pozdrawiam serdecznie-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Karo do kraju przylecisz jako superlaska, zrobisz wrażenie na tych, którzy Cię dawno nie widzieli :-) Dziękuje Ci za przepis 🌻 Paprykę z Twojego przepisu zrobię jak tylko zacznę dni P+W, a to już w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj rano moja waga pokazała 64kg :-D :-D :-D Karo fajny ten twój prawie dekalog, jeśli go dokładnie przestrzegasz gratuluję silnej woli. Muszę sobie go odpisać i powiesić na lodówce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femina no brawo super wieści :D karo no tak nas grubasów uśmiałam się ty szczypiorku jeden :P a na tą paprykę to się już z miesiąc czaję muszę w końcu zrobić :) a dzisiaj sprzedam wam przepis na łososia zacznę od tego, że nienawidzę ryb a ta wyszła mi taka dobra, nie spodziewałam się nawet :D kupiłam kawałek w biedronie ;) dałam pieprz cytrynowy (mój najnowszy wynalazek polecam) i na grilla na chwilkę jak się zrobiło odrobinę posoliłam i zjadłam :P i do teraz mnie to trzyma od 17 i chyba nie zjem już nic dzisiaj także polecam gorąco jutro idę po kolejny kawał ryby :) a teraz zmykam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femina super! Cieszymy się razem z Tobą ;-) Niewidzialna podobnie robie łososia, spóbuj do tego zrobić sos czosnkowy na jogurcie, ja robie różne warianty sosu jogurtowego do ryb i drobiu z patelni grillowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim coś tutaj ostatnio tłoku nie ma, gdzie podziałyście się dziewczyny? Dzisiaj dzień P szukam inspiracji na obiad pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzisiaj PW więc papryka nadziana :) no i dzisiaj na wadze -24 tak się cieszę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a z tym sosem popróbuję ale on taki sam był pyszny mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliii
Witam, jestem na dukanie już tydzien, własnie jestem w 2 fazie. Mam pytanie,czy którąś z was bolały może nerki? piję bardzo dużo, jak mam dni z warzywami jem ich też niemałe ilości, żeby sie odkwasić, mimo to czuje ciągle lewą nerke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliii jeśli boli cię nerka już po tyg stosowania tej diety to moim zdaniem nie jest to dobra dla ciebie dieta. Duże ilości białka za bardzo obciążją nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliii jeśli boli cię nerka już po tyg stosowania tej diety to moim zdaniem nie jest to dobra dla ciebie dieta. Duże ilości białka za bardzo obciążją nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewidzialna masz super wynik, gratuluję! Ile jeszcze do celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×