Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona.

Po co nasi byli sie odzywają?

Polecane posty

Gość lalecka
i oszukać dałam się raz na "kocham", drugi raz nie dam. Tylko potem jeden frajer z drugim się będzie żalił, jakie to baby są wredne, nieufne i źle traktują facetów. Jesteście p******i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście zbyt prości ;) Duma Was przysłania,jesteście za wrażliwi,jak Was ktoś zrani,to przeżywacie to wewnętrznie strasznie,podobnie jest ze zwykłą grypą,wtedy umieracie. Po prostu nie macie sexu w obecnym związku i dzwonicie do byłych z którymi był on z******ty,ale zachciało się nowego i macie co chcieliście. To bardzo proste i się tyczy i facetów i kobiet. Każdy dzwoni interesownie nigdy bezinteresownie,a najcześciej po to czego nie mamy,a chcemy mieć,takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalecka
gosc z 13:18 z moim eksem tak było, rozwiodłam się z nim, bo tez szukal kontaktu z eks laską (która go zdradziła i tak się rozeszli). Najpierw były awantury, to mi wykrzyczał, że mu okno na świat zamykam :D i go ograniczam To mu otwarłam to okno i niech s*******a. To teraz się łasi i chce powrotu ... frajer na szczęście nie mieliśmy dzieci. A ten Nowy no cóż, pewnie był z tych, którzy mówią 'kocham' zeby zaliczyć, szkoda Bo naprawde się w nim zakochałam i ufałam mu, myślalam, ze on i zwiazek z nim to nagroda dla mnie po nieudanym zwiazku z eks mezem A sie okazalo, ze dostałam kopa raz jeszcze. Szkoda tylko, ze ten Nowy bawił sie tak 2 lata. Od wczoraj wsciekle pisze, dzis juz z 5 smsów. Nawet mi sie nie chce mu odpisac: odwal sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodz lalecka razem sie skumamy :) .tez swojej otworze okno na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalecka
powiem Ci, ze tym tekstem okno na świat to rozp...ł wszystko. On mnie jeszcze atakował, że go ograniczam :D Zero poczucia winy, zero przyzwoitości. A teraz skamle jak kundel, fuj, zero szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie bezczelna wSzystkiego sie wyparla,chociaz dowody byly czarno na bialym.to najbardziej mnie boli.zamiast powiedziec tak a tak bylo to nie idzie w zaparte ze to kolezanka moze z nim pisala.heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój eks pobił chyba rekord wysłał osiem tysięcy smsów w ciągu roku tylko po to się odzywał żeby mi naubliżać, sama się sobie dziwię że nie zgłosiłam gdzieś tego jako stalking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 zmień numer to poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:06 nie lykaj spermy to przestaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDxD
Zaczynam się bać, że mój ex kiedyś wróci D: Chociaż ja Go zostawiłam t mi Go szkoda bo był taki żałosny na pożegnanie, że mi różowe okularki, które chwiały się na nosku - opadły na ziemię z głośnym hukiem brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eks wracają tylko po to by się zemścić za to że z nimi nie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być: odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego się odzywają? Coś czują prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że czują. Tak samo jak kobiety myślące o swoich eks. Czasami potrzeba rozłąki i sporo czasu zanim eks zrozumieją że tak naprawdę kochają swoją byłą i widzą co stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemożliwe żeby byli czuli coś po rozstaniu a jeśli coś czują to na pewno nie jest to coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe piszesz? Na jakiej niby podstawie tak sądzisz? Uzasadnij to. Jak para jest razem, to coś ich łączy, prawda? Jak się rozstaną, to nagle przestaje ich coś łączyć? Wspomnienia i uczucia zostają w pamięci i zawsze się myśli o byłych. Jestem facetem i wiem coś o tym a pisanie o nas, że my tacy i owacy, nie mamy uczuć itp jest niczym więcej jak hipokryzją i takim gadaniem tylko chcecie się utwierdzać w przekonaniu, że tylko kobiety kochają a wszyscy faceci to świnie i są bez uczuć. Uczucia nie są zarezerwowane tylko dla kobiet, tylko są cechą ludzką - bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może akurat ty masz jakieś uczucia do byłych raczej rzadko się to zdarza a jak są jakieś uczucia to przeważnie jest to nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można wyżyć się na żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do swojej bylej tez jeszcze cos czuje ale wiem ze to teraz by i tak nie wypalilo ze wzgledu na jej wady.spisalismy sie ostatnio i oczywiscie objawily sie te jej wady ktore miala 20 lat temu.dlatego wiecej nie szukam z nia kontaktu bo i tak by z tego nic nie wyszlo choc dalej jest na swoj sposob w moim sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby nas wkurzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co byłe się odzywają ?????He?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha eks palant mojego życia, że tak sobie pozwolę tego pana określić też się odezwał kilka razy po tym, jak mnie rzucił w bardzo dorosły sposób 30letniego faceta - na gg :D i tak po raz pierwszy napisał gdzieś po miesiącu, nawet się z nim spotkałam, teraz już nie wiem po co (nie, nie spałam z nim), może myślałam, że mi przynajmniej łaskawie wyjaśni, co się właściwie stało, ale nie. następnym razem odezwał się po blisko pół roku, gdy ja zaczynałam się spotykać ze swoim obecnym partnerem. nie wiem, co chciał, wymyślił jakąś wyjątkowo kiepską wymówkę, a ja akurat miałam super humor, jego numeru już dawno nie było w moim telefonie i chyba się skapnął, że mi już jego osoba wisi :D bystry, nie powiem :P trzeci raz odezwał się na fb, chyba w celu dania mi do myślenia - wysłał pozdrowienia od jak się okazało wspólnej znajomej :D i owszem, przez myśl przeszło, czy są parą - byli chyba, bo ostatnio gdzieś mi przemknął i chyba nie z tą wspólną znajomą :D pomyłka życiowa, ale i super nauczka na przyszłość, żeby z prostakami poniżej własnego poziomu jednak się nie zadawać w sytuacjach innych niż wymiana rury kanalizacyjnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pramika12345
bo wyidealizowali sobie ten zwiazek tę milość zwłaszcza gdy była to ich pierwsza miłość...stagnacja, rutyna w związku i chęć sprawdzenia jakby to było z nią...dawną ukochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co do mnie pisze? sam zerwał kontakt, tłumaczyłs ie brakiem czasu, ale w zaparte szedł że chce sie spotkać, że myśli o mnie często, ze jestem wspaniała itp, ale potem znów milczenie na miesiąc i znów sms że myśli, pragnie itp. i pytał sie czy pragę go jeszcze :) skłamałam ze bardzo :) ale odpisałam po paru godzinach dopiero. no cóż, milczy jak na razie pare tygodni, pewnie znów sobie kiedyś przypomni o mnie. tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby narobic balaganu w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były odzywał się po to żeby udawać zakochanego, a miał w tym czasie dziewczynę o której nic nie wiedziałam gdy pisał do mnie "miłosne" smsy, co za chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 może mu nie wychodziło z nową laską i chciał do ciebie wrócić, niektórzy tak mają był nie w porządku do nowej laski i do ciebie, mój też pisał tysiące smsów szybko go spławiłam nie będzie mi były w życie z butami wchodził, nie jestem głupia jak niektóre dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
były, chodząca bomba zegarowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×