Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berciaa

DUKAN raz jeszcze od 18.10.10

Polecane posty

Olllllllla-nie tylko Ty sobie pofolgowałaś:) Ja jeszcze w kwietniu ważyłam 63 kg! A jestem niższa od Ciebie. Przez rok przytyłam 16 kg bo ważyłam 46 z hakiem zawsze. I mimo, ze schudłam już prawie 10 kg od tego czasu to tyłek mam jak szafa trzydrzwiowa nadal. Taka jakaś rozlazła jestem na dole. Za to zleciałam bardzo w pasie i biuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naela-zrób sobie test Dukana ile dni było by dla Ciebie najlepsze. To zalezy ile Masz zrzucić kilogramów. Ale nie ma co przedłużać uderzeniówki bo mimo, iż tak drastyczny spadek wagi cieszy oko to tak naprawdę pozbywasz się tylko wody z organizmu a spalanie tłuszczu następuje na całego dopiero w II fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Byłam w pierwszej fazie 5 dni. I myślę, że wystarczy. Teraz dołożyłam watzywa i pewnie da sie radę wytrzymać. Grunt, że kapustę kiszoną mogę jeść. Jestem od niej uzależniona :-) Jestem 3 dzień w drugiej fazie. Powiedz mi rybka długo to będzie trwało. Chciałabym to szybko zrzucić bo jestem bardzo bardzo niecierpliwa. JA przeytyła "dzięki" późnemu jedzeniu i wieczornewmu piwku. A zrucićkg chciałabym wszędzie- tak równo...ale pewnie sie nie da. i też o biust sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyłam w idenyczny sposób:) A na dodatek mam faceta kucharza to mi dogadzał:) Oj mi to jak krew z nosa szło pierwsze 5 dni z warzywami. Przybrałma nawet 1,5Kg (chyba przez @)ale później na proteinkach zeszło i teraz ładnie idzie w dół (trzeci dzień warzyw) po 2-3 dag na dobę. TTak , ze to dłuższy proces się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Wiesz te - 4kg mnie podniosły na duchu. Wiem, że warto! I będę dzielna. Tylko zamierzam się zważyć dopiero w sobotę...i mam nadzieję, że się nie załamię. Myślisz, że do Świąt uda się ten balast zrzucić. Może będziemy się trzymać razem dziewczynki? Będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grupie zawsze raźniej. Mam nadzieję, ze topik nie upadnie bo od początku miesiąca było już kilka i zaden nie przetrwał. A przecież dobrze się wzajemnie mobilizować:) Szybko Ci poszły te 4 kg a do świąt jeszcze 2 miesiące więc myslę, że jak najbardziej realne to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Dzięki za wsparcie! niedługo kończę pracę, więc zniknę z Kafe. Ale jutro wejdę znowu!. Jutro mam wieczorem rodzinne przyjęcie- więc to ciężkie dla oczu i psychiki będzie :-) A masz jakieś ciekawe przepisy na te nasze katorgi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berciaa
Witajcie Dziewczyny dzięki za przyłączenie sie dziś mam zwariowany dzien w pracy i trudno mi z wami pogawozyc Ale póki co wytrzymuje jem jogurciki i serek homo 0% paskudny i piję coca cole zero cukru zero smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naela Ale parówki i kabanosy sa zabronione mozna jeść kurczaki grilowane gotowane ale nie parówki poczytaj na etykiecie co w nich jest Aktimelki 0% serek homo ) % tuńczyk w sosie własnym jajka 2 łyżki otrąb owsianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olllllllla-Przepisy to używam te z bloga. Link podałam na 1 stronie. I czasami jakiś sosik itp ale to już mi mój Pan pitrasi:) Takiej to dobrze a ja do 15 w pracy jeszcze albo 16;/ berciaa-smacznego. Mam podobne menu dzisiaj:) ale do serka homogenizowanego wsypałam otręby i dużo słodzika. I jest pycha:) A cole to ogólnie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
Ja pracuję też do 15 tylko dziś mogę wcześniej sie zerwać!!! :-)) Moje menu na dziś 1 pomidor i mam sałatkę: kurczak, ogórek konserwowy, serek biały i jajka. Jakoś dałam radę to zjeść. Potem planuję jogurt naturalny. A jak myśłisz gdyby 1 fazę tylko stosować to poszłoby szybciej? Ale z drugiej strony kto by to wytrzymał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a oprócz diety ćwiczycie czy nie bo ja mam zamiar zapisać sie na jakis aerobik ale nie wiem czy wytrwam dzieci praca dom i jeszcze cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllllllla
A otręby to tylko owsiane można???? I w każdej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj zaczęłam, czytałam od diecie już od kilku dni, nastawiłam się psychicznie i dziś rozpoczęłam, mam nadzieję że się uda chciałbym na początek zrzucić 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berciaa-ja słyszałam , że na Dukanie nie wskazana jest bardzo duża aktywność fizyczna. Ale nie wiem ile w tym prawdy. J a osobiście nie ćwiczę ale sporo spaceruję:) Olllllllla-ja ugotowałam socie wczoraj zupe warzywną i mam jeszcze na dzisiaj:) A na drugie danie zrobię sobie potrawkę z kurczaka z papryka, cebulką i kapustą pekińską:) A i wydaje mi się , ze podłabyś po długotrwałej I fazie. Bo z warzyw masz witaminy a tam to biednie. I spadek po jakimś czasie nie był by tak gwaltowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu super że nas coraz więcej jaki macie pomysł na jutrzejszy dzionek co będziemy jadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie OK. rano 2 jaja na twardo + kilka plasterków szynki a na obiad pałki kurzęce na jutro uszykowałam paski z piersi w marynacie z jogurtu naturalnego, natki pietruszki, curry i pieprzu cayenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
Witam dziewczęta, chciałabym się do Was dołączyć jeśli mogę:) Też od dziś zaczęłam . Zjadłam 2 jajka gotowane/ smażone/ prażone w mikrofali z dwoma plastrami szynki ;p dzięki za pomysły na coś do zjedzenia bo ja też tylko jajka bym wcinała. Zważyłam się dziś rano i waga pokazała 69,2 kg / 175cm , no ale ogólnie trochę mi się zawsze waha nawet do 71;] chciałabym schudnąć 12 kg. chce tez codziennie biegać pół godziny ( mam takie nagranie z gazety;p- jesli chcecie to wrzucę na serwer) no i płyte z aerobikiem , który tez mam zamiar ćwiczyc. wychodzi ok półtorej godziny ćwiczeń :) Postaram sie pisac regularnie, bo wydaje mi sie, ze bardzo bedzie mnie to motywowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tim tim tim- hej Tylko nie Przesadzaj tymi Ćwiczeniami bo na Proteinkach nie jest wskazane forsowanie się. A aerobik z chęcią bym zobaczyła:) A i Wiecie co ja często mam ochotę na słodko i mój sposób to chudy twaróg z sypanym słodzikiem albo serek homogenizowany naturalny z zapachem waliniowym, odrobiną odtłuszczonego kakao i duzą ilością sypango slodzika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie dołujecie, pierwszy dzień a mnie głowa boli i jestem głodna - w domu tylko puszka tuńczyka i jajka. Nie wiem jak wytrwać. Gdzie można zrobić ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówa
dziewczyny a czy mozna w I fazie jeść naleśniki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówa
Pij duzo wody, ja dzisiaj też mało zjadłam ser biały z naturalnym jogurtem po prostu mi nie wchodzi ale za to 3 litry wody juz wypiłam, jak wróce do domciu to wszamie kurczaka:)damy radę dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naela- link do testu i tłumaczenie znajdziesz tu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,95274,105583973,105583973,TEST_DUKANA_link_i_tlumaczenie.html. Spróbuj Pic więcej wody.Też miałam tek przez pierwsze 2 dni. I do tego taka suchota w ustach. To przez zaskoczenie organizmu białkami. A z tych produktów możesz sobie zrobić: http://dukan.blox.pl/2010/09/Tunczykowe-dyski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówa
:(:(:( a juz miałam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×