Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

>przegrałam swoje życie> mnie też jest bardzo przykro, bardzo Ci współczuję. Jestem pewna, że mimo wszystko stworzysz swojej Córeczce wspaniałe święta, bo liczy się atmosfera, miłość, uśmiech, a nie prezenty czy ilość dań na stole. Poza tym prezent dla małej możesz zrobić własnoręcznie, ja takie właśnie lubię najbardziej. Ja często nie miałam za co kupić prezentów, robiłam je wtedy własnoręcznie, i powiem Ci ze sprawiało to niesamowitą radość i mi, i obdarowywanym :) Mogą to być choćby figurki z masy solnej, czy miś zrobiony na szydełku. Za parę lat to będzie cudowna pamiątka dla małej :) Trzymam za Ciebie mocno kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegralam swoje zycie:(
dzieki serdeczne Zosiu:)corcia jest jescze taka mala ze rzeczywiscie nie zwroci uwagi na to, ze zabaweczka nie jest droga i ze sklepu, tylko od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwi@t k@ktus@ ja myślę że się dobra wola liczy, a że na niektóre rzeczy nie mamy wpływu... trzymam kciuki żeby się wszystko jakoś ułożyło ;* co do karpi, raz był u nas żywy karp, ale po moim głębokim proteście i krótkoterminowym (długa mowa czterolatki + wrzaski i płacze) i długoterminowym (konsekwentna odmowa jedzenia karpia przez kilkanaście lat) karp się u nas nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) w internecie jest mnóstwo pomysłów. Od mojej bratowej kiedyś dostałam takie trzy figurki mikołajów, zrobione ze ściętych palików drewnianych i pomalowane :) albo możesz np. jej konika z drewna czy wikliny zrobić i wyrzeźbić/namalować życzenia na nim, które przeczyta jak będzie starsza i jej się łezka wzruszenia w oku zakręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swięta międzynarodowe
W tym roku zaprosiłam rodzinę, przyjaciół Chińczyków [na wiosnę jedziemy z meżem i synem na wesele do Chin],przyjaciół z dzieckiem z Ukrainy. Plan jest taki wspólna wigilia, rano śniadanie i na narty ,myślę że będzie innaczej niż co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp świąteczny rodzinny
Zośka,jeśli karp sie u was nie pojawia,no to jaka rybka?Samego grochu chyba nie żrecie i uszek w barszczu?Mam do ciebie jedno pytanie.Znam ze trzy Zochy i wszystkie sa tak samo popierdolone,jak ty?Czy to tylko zbieznośc imion,czy wszystkie tak samo mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fantastycznie! :)) Ja z moimi współlokatorami przygotuję sobie wigilię przed wyjazdem do domu, będzie też dziewczyna jednego z nich i moja siostra, więc będą święta Polsko-Niemiecko-Irlandzko-Angielsko-Australijskie :) a jak nie będzie nas stać na choinkę to się uparłam i zrobię choćby z tektury! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi karpiu
najbardziej popierd* jesteś ty. Zosiu,nie czytaj wypocin tej idiotki -ignor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwi@t k@ktus@
dobijacie mnie,załuję,ze żyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wegetarianami nie jesteśmy, jeśli o to ci chodzi. Karpia nie ma, bo na niego jest największa nagonka i to one są zabijane w niehumanitarny sposób. Mięsa w Wigilię nie jemy ze względu na tradycję. Jakaś jedna ryba zawsze jest, i nie uważam żeby było to coś złego. Jeśli wszyscy wokół wydają ci się p*****, to znaczy że z Tobą jest coś nie tak. Przeszkadza Ci coś tutaj, że musisz się rzucać i wyzywać? Masz jakiś problem ze sobą? Wyświadcz nam przysługę i przestań się czepiać o byle co. Jak Ci coś nie odpowiada to po prostu naciśnij czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu ekranu. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarajcie się dalej
choinkami, ozdóbkami, pierdółkami...i możecie się tłumaczyć jak chcecie, ale gdyby nie Jezus Chrystus to tych świąt wogóle by nie było. Dla mnie najważniejsze w święta jest pójście do kościoła. Głupawe pioseneczki, które uszami wychodzą już po pierwszym tygodniu listopada nie są mi ani trochę potrzebne do przeżywania świąt. Też mnie drażni podpieranie się "tradycją" (podobnie sprawa ma się z większością par młodych, biorących ślub kościelny, dla których problemem są nauki przedmałżeńskie, czy spowiedź), zamiast wiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co jej nie ma a niby jest
o ja też , jestem tu w Polsce ,ale z wielką nadzieją czekam na śnieg,nie mam żadnych planów na nowy rok i w zasadzie się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp świąteczny rodzinny
co katole,zabolało pare słów prawdy?Przecież wy niby teoretycznie prawdy się nie boicie,no fakt teoretycznie,hahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu psujecie całą atmosferę świąteczną pisząc o świętach już teraz :o jeszcze nie było tego waszego zasranego halloween nie było jeszcze święta zmarłych nie było andrzejek nie było mikołajek jeszcze są liście kolorowe liście na drzewach, niektóre zalegają pod nimi niesprzątnięte czuć jesień pełną parą, a wy piertolicie o świętach... na to się powinno oczekiwać w milczeniu przynajmniej do mikołajek a później te gorączkowe przygotowania, czucie atmosfery cziiiiiiiisas umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp świąteczny rodzinny
tak się podjarałam az nasrałam w gacie ,i kto to dopierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp świąteczny rodzinny
maszynka jak ci nie pasi to yebaj się stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp świąteczny rodzinny
kiedyś będąc z wizytą u nawiedzonej rodzinki zostałem prawie siłą wyciągniety na pasterkę.Cóż za wspaniałe przeżycie,ten smród gorzały zmieszany z przetrawionym żarciem ,plus naturalna woń koscielnego kadzidła wraz z wyciem podchmielonych owieczek spowodowały nieuchronny odruch wymiotny i ta miła rodzinna atmosfera,a jaka głębia religijnych doznań i duchowych przeżyć.................hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką mam propozycję, jak nie lubicie świąt albo jak macie zamiar tylko tu się wyzywać, to może załóżcie sobie temat "nienawidzę świąt" a nam nie psujcie zabawy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp świąteczny rodzinny
Jak komus przeszkadza to niech tu nie wchodzi .Ja nie mam nic przeciwko takiemu tematowi ,więc maszynko yebay się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc jak Ty należysz do tych drugich to zapraszamy spowrotem kiedy już zaczniesz przygotowywać się do Świąt i będziesz chciał/a się tym z nami tym cieszyć w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajowy temat
moze bedziemy wrzucac jakies sprawdzone przepisy na swieta i piosenki swiateczne ?byłoby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka_84
No wlasnie co podajecie do jedzenia na Boze Narodzenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karp świąteczny rodzinny
widzę,ze jakas menda lubi podszywy,no to ulżyj sobie,hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna wigilia to
tradycyjnie,danie podstawowe goloneczka pieczona,pod setkowego,oczywiście,jak tylko pierwsza gwiazdka ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszka + barszcz, pierogi z grzybami/ruskie, śledź, jakaś inna ryba w chrzanie albo w czymś, kapusta z grzybami. A żeby zrobić z tego 12 potraw, które ludzie zjedzą, to dorzuca się miód, orzechy, kompot z suszu itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×