Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Teraz czuję się dobrze Aniu, ale boję się trochę. Tak to jest z tymi 1 ciążami ;) chuchamy i dmuchamy a jak się usłyszy od lekarza że to nie jest takie "byle co" to posikane jesteśmy. Ale trzeba być dobrej myśli. Drugiej ciąży nie stracę. Nie pozwolę na to. Cokolwiek mam na myśli.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama1190
dzieki dziewczyny:* trzymajcie jutro za mnie kciuki, odezwe sie jak juz wroce od lekarza a teraz lece do wanny, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka T. Hogg pt. "Język niemowląt" Podaj e-maila to Ci prześlę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Eliose stres jest niesamowity :/ Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK. jeszcze trochę i będziemy mieć swoje maleństwa przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07.........?.........małopolskie agata_85.........25..........03.10........08.07.......... ? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........23.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07...........? podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin Ja też bardo poproszę o tą książkę na meila rzeznia@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poproszę . Mój @: mar1311@op.pl U mnie pada, brzydka pogoda. Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Troszkę mi potrwało zanim przeczytałam wasze ostatnie wpisy (ale się rozpisałyście:) )... Ostatnie dni miałam okropne mimo pięknej pogody, jak nigdy tak się pokłóciłam z moim że byłam w stanie wyrzucić go z domu. Przez te nerwy zaczął boleć mnie brzuch, położyłam się i uspokoiłam, ból minął ale wieczorem zauważyłam że brzuch staje się napięty i twardy :( W środę mam wizytę u lekarza, mam nadzieję że brzuch już nie będzie twardniał bo strasznie się teraz martwię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj, Aga niezbyt fajne wiadomości, ale mam nadzieję, że już wszystko OK :/ Może zadzwoń do lekarza, może przyśpieszy Ci wizytę, albo chociaż zaleci no-spe tak jak Eliose. M dzisiaj obudził się o 5 rano i jadł zupę :D mówię do niego, że wiercą się oboje niesamowicie, a ten do mnie jak to MY? mówię, że On i Groszek:D maca mnie po brzuchu, znalazł żebro i mówi: "Ooo, to chyba głowa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kurcze dlugo mnie nie bylo... Dzisiaj bylam u poloznej i u mnie wszystkie wyniki ok, oczywiscie cisnienie dalej wysokie ale nic z tym nie robia bo kaza czekac... Nie mam zadnych innym objawow, czuje sie poprostu bosko, jeden minus ze mnie strasznie brzuch ciagnie i wczoraj i dzisiaj,ale polozna mowi ze to wiazadla ,wiec sie nie stresuje... Do szpitala jade 22 lutego potem 25 lutego ma polozna, 3 marca szpital i 7 marca w koncu usg i poznam plec... nie moge sie doczekac i mam nadzieje,ze uslysze bedzie miala pni dziewczynke he heeee... W niedzielke koncze 16 tydzien i narazie nic a nic nie czuje babelka ..... ale pocieszam sie ze lada moment i pewnei beda pierwsze laskotki heheee.... Jednym slowem Wszytsko Ok.... Witam Nowe kolezanki... i Zycze wszystkim mniej klopotow a wiecej Radosci........ Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)rano troszke zabiegana byłam bo tu opłaty tam opłaty...ech gdyby nie one to by było fajno:) Agata nie stresuj sie wiem ze łatwo sie mówi ja na mojego M tez potrafie sie momentami wkurzyc ale ja jestem cholerykirm a on łagodny jak owieczka:) I tak jak pisała Ania weź no-spe,mi moja gin zapisała no-spe 40 mg gdyby cos sie działo typu własnie twardniejacy brzuch zleciła w takim badz razie nawet 3x2 dziennie nie martw sie dziecku nie zaszkodzisz a jedynie pomożesz:) Monisia ach to nie szczesne ciśnienie Cie nie opuszcza:(wiem jak toi jest juz pisałysmy kiedys o tym ja tak miałam ale nma koniec ciąży a Ty sie juz od początku męczysz:(Najważniejsze ze jestes pod stałą opieką lekarska:) Dziewczyny jakie maci dzis samopoczucie?u mnie zmiana pogody i juz chodze jak neptyk:(własnie nie dawno wstałam pospało sie NAM 2 godzinki:) Buziaki zostawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)rano troszke zabiegana byłam bo tu opłaty tam opłaty...ech gdyby nie one to by było fajno:) Agata nie stresuj sie wiem ze łatwo sie mówi ja na mojego M tez potrafie sie momentami wkurzyc ale ja jestem cholerykirm a on łagodny jak owieczka:) I tak jak pisała Ania weź no-spe,mi moja gin zapisała no-spe 40 mg gdyby cos sie działo typu własnie twardniejacy brzuch zleciła w takim badz razie nawet 3x2 dziennie nie martw sie dziecku nie zaszkodzisz a jedynie pomożesz:) Monisia ach to nie szczesne ciśnienie Cie nie opuszcza:(wiem jak toi jest juz pisałysmy kiedys o tym ja tak miałam ale nma koniec ciąży a Ty sie juz od początku męczysz:(Najważniejsze ze jestes pod stałą opieką lekarska:) Dziewczyny jakie maci dzis samopoczucie?u mnie zmiana pogody i juz chodze jak neptyk:(własnie nie dawno wstałam pospało sie NAM 2 godzinki:) Buziaki zostawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)rano troszke zabiegana byłam bo tu opłaty tam opłaty...ech gdyby nie one to by było fajno:) Agata nie stresuj sie wiem ze łatwo sie mówi ja na mojego M tez potrafie sie momentami wkurzyc ale ja jestem cholerykirm a on łagodny jak owieczka:) I tak jak pisała Ania weź no-spe,mi moja gin zapisała no-spe 40 mg gdyby cos sie działo typu własnie twardniejacy brzuch zleciła w takim badz razie nawet 3x2 dziennie nie martw sie dziecku nie zaszkodzisz a jedynie pomożesz:) Monisia ach to nie szczesne ciśnienie Cie nie opuszcza:(wiem jak toi jest juz pisałysmy kiedys o tym ja tak miałam ale nma koniec ciąży a Ty sie juz od początku męczysz:(Najważniejsze ze jestes pod stałą opieką lekarska:) Dziewczyny jakie maci dzis samopoczucie?u mnie zmiana pogody i juz chodze jak neptyk:(własnie nie dawno wstałam pospało sie NAM 2 godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)rano troszke zabiegana byłam bo tu opłaty tam opłaty...ech gdyby nie one to by było fajno:) Agata nie stresuj sie wiem ze łatwo sie mówi ja na mojego M tez potrafie sie momentami wkurzyc ale ja jestem cholerykirm a on łagodny jak owieczka:) I tak jak pisała Ania weź no-spe,mi moja gin zapisała no-spe 40 mg gdyby cos sie działo typu własnie twardniejacy brzuch zleciła w takim badz razie nawet 3x2 dziennie nie martw sie dziecku nie zaszkodzisz a jedynie pomożesz:) Monisia ach to nie szczesne ciśnienie Cie nie opuszcza:(wiem jak toi jest juz pisałysmy kiedys o tym ja tak miałam ale nma koniec ciąży a Ty sie juz od początku męczysz:(Najważniejsze ze jestes pod stałą opieką lekarska:) Dziewczyny jakie maci dzis samopoczucie?u mnie zmiana pogody i juz chodze jak neptyk:(własnie nie dawno wstałam pospało sie NAM 2 godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i przepraszam ze tyle razy ale coś mi wczytywało a porem ERROR wyskakiwało:(myslałam ze nie doszło i próbowalam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, a u mnie ok. Czekam na jakies znaki od malenstwa. Moj M zakupił dla mnie fajne spodnie ciazowe. Jestem mile zaskoczona bo nawet rozmiar pamietał. Samopoczucie mam dobre i oby tak dalej. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co z Wami?Pustki dzisiaj:) Mama1190 Jak tam po badaniach???i co wyszło z tą ospą?Odezwij sie koniecznie:) miłego wieczorka :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było ale mam dla Was nowinę:) w ostatni czwartek wieczorem poczułam pierwszego kopniaka:) masakra strasznie silny ten mój chłopak. Akurat byłam w domu u rodziców, teraz kiedy jestem już u chłopaka mały nie daje żadnych oznak. Może jeszcze sie nie oswoił ze zmianą miejsca. Patrząc na mój rosnący w oczach brzuch widze że maleństwo bardziej upodobało sobie mój prawy bok. Jutro zaczynam 18 tydzien. pani doktor na usg powiedziała nam że maly jest dość duży jak na swój -wiek- więc odstawiłam ten feminatal. 23 mam kolejną wizytę i sie okaże jak tam moje wyniki. Pozdrawiam Was Mamuśki i odliczam dni do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki ja trochę odpoczywałam te dni. jutro planuję wybrać się do lekarza, bo od dwóch dni twardnieje mi brzuch i zastanawiam się czy wszystko OK. W sumie takie skurcze przepowiadające powinny się pojawić po 20 tygodniu, a ja we wtorek zaczynam 19sty. Asia od kiedy miałaś w pierwszej ciąży takie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To roznie bywa z tymi skorczmi, czasami wystarczy, ze jest sie zmeczonym i organizm daje znac o sobie, wyluzuj, ale trzeba sprawdzic. 19 czy 20 tydzien niewielka roznica. Ja zaczelam 18 no i male wyraznie sie przemieszcza, widac jak wypuklosc juz duzego brzucha sie zmienia:) Powoli zaczynam tracic pepek, pewnie na polowkowym strace go juz bezprowotnie. Nie ma sensu porownywac poprzednich ciac , bo kazda jest inna. Nie pisalam o tym, ale to juz moja trzecia, wiec troche doswiadczenia w tej materii mam:) Jedno jest pewne co kolejna to brzuchol wiekszy. Wszystkiego najlepszego dla Was i malych walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu własnie nie miałąm takiego problemu,żeby mi brzuszek twardniał...Ale teraz moja gin mi powiedziała ze w razie gdyby coś sie działi mam brac no-spe...a Ty tego nie lekceważ bo to różnie bywa moze to byc stan fizjologiczny czyli ta jak mówisz ze pojawiaja sie skurcze przepowiadające,lub niestety moze oznaczac coś innego...dlatego lepiej sie umów na wizyte nie zaszkodzi przecież:) Dziewczyny wspaniałych walentynek życze:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się właśnie zastanawiam, bo nic mi nie dolega. czuję się dobrze. nie mam żadnych krwawień plamień., nic mnie nie boli. tak jak Wam pisałam pierwsze ruchy poczułam w 17tc i 5 dniu, teraz już czuć jak się przyłoży rękę do brzucha jak się dziecko rusza i kokosi :D macicę mam w połowie odległości od pępka. brzuch też spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja wczoraj zaczełam 18 tydz. i nic nie czuje :( martwie sie bardzo. Wczoraj moj M przylozył ucho i slyszal tylko "plumkanie". Tak Wam zazdroszcze dziewczyny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie denerwuj się, jak to napisała Kwoka każda ciąża jest inna, tak samo jak każda kobieta. pierwsze ruchy dziecka można poczuć między 16-20 t.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monada2003
Hej dziewczyny. muszę przyznac, że choć dawno nie pisałam, to Wasze wpisy czytam regularnie. jeśli o mnie chodzi, to 18 tydzień zaczęty, ruchów jeszcze nie czuję, ale to moja pierwsza ciąża, więc mogą pojawić się trochę później. za to ciśnienie się odezwało i muszę kontrolować 3 razy dziennie. zastanawia mnie ostatnio jedna rzecz - od kilku dni moje piersi jakby mniej bolały. czy tkliwość piersi występuje do końca ciąży, czy na jakimś etapie może trochę odpuścić? poza tym ok, czuję się dobrze - gdybym nie świadomość tego, że jestem w ciąży, to w życiu bym nie myślała, że mogę być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem znowu zaczna, gdy zacznie wytwarzac sie siara. Bola jak sie rozbudowuja naczynia krwionosne i mleczne, u kazdego jest inaczej. Ale za to moga powoli zmieniac swoja kolorystyke. Co do ruchow jak to Twoje pierwsze dziecko, masz lekka nadwage, mozesz nie czuc na tym etapie ciazy, ale co bywa czestsze po prostu nie wiesz , ze to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monada2003
Dzięki dziewczyny, pozdrawiam .... i cieszę się dobrym samopoczuciem No i duuuuuuużo miłości Wam dziś życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×