Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Hej Dziewczynki ,ale zawitala sliczna wiosna!!!! Jest tak cieplo ,ze szok!!!!Dobrze , ze u kazdej z nas wszystko gra i czas szybko leci. Za nim sie obrocimy zaczniemy po koleji rodzic hehee, Na szczescie ja na koncu .Tak naprawde to nie chce myslec co to bedzie!!!! Faktycznie wypadlo mi z glowy ze trzeba ubranka wyprac i wyprasowac... Kurcze kiedy tak naprawde sie za to zabrac????? Bo ja nie mam pojecia....... Czekam na przesylki i dalej cisza nic nie ma..Kurcze juz minelo 2 tygodnie od kazdego zakupu i dalej cisza.... Dzisiaj poszlam do hm kupilam sobie troche bluzeczek letnich i sweterek bo jak tak dalej pojdzie to kurtki pojda do szafy bo skwarek daje popalic..... Dobrze, ze swieta przed nami i szykuje sie 4 dni wolnego. Moj maz juz od srody ma wolne ,wiec odpocznie sobie troche wiecej niz ja.. Ale jemu sie bardziej nalezy odpoczynek niz mnie... U nas co do pepuszka maluszka w szitalu zakladaja jakas klamerke i po paru dniach sam odpada... Musze sie jeszcze dopytac heheee... Tak sobie mysle ,ze z ciuszkow wszystko mam,a teraz czas na liste rzeczy do pielgnacji maluszka.... Tyle jest firm ,ze nie wiem jak to ogarne......heheee heee... Co do naszej BABABUM stawiam na chlopczyka!!!!!!!!!! Zycze Wam Milego Dnia i Duzo Slonca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja za pranie i prasowanie ubranek dla małego zamierzam zabrać się w czerwcu. Dzisiaj wysprzątałam dwa pokoje, umyłam okna itp. jutro jeszcze duży pokój mi został. Okien od świąt nie myłam i ledwo co na świat już widziałam. Mój zaraz z pracy wróci i pewnie będzie buczeć że te okna myłam, ale naprawdę nigdy tak brudnych nie miałam, a że czuję się bardzo dobrze to jeszcze z tego korzystam hihih Pogoda była dzisiaj piękna i troszkę pospacerowałam po sklepach;) kupiłam sobie tunikę i sweterek bo w płaszczyku było mi dzisiaj gorąco, więc pewnie jak pogoda się nie zmieni to płaszczyk pójdzie do szafy. Nie obyło się też bez zakupów dla Michałka, mimo że obiecałam sobie że już z ubranek nic mu nie kupię, ale jak tu nie kupić jak co chwilę coś ładnego się upatrzy;) A jak wam minął tek ładny dzień??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Monisia ja też będę musiała się zabierać powoli do prania i prasowania wszystkiego. Dzis jestem wykończona... Cały dom, klatka wysprzątane, mamy za sobą udane spotkanie z właścicielką mieszkania, ostatni dzień w pracy za nami.. Ale co się namęczyłam to już masakra Nie wiem czemu mnie bolą te brodawki, myślałam, że to w zasadzie normalne. Dobrze, że jutro po południu mam wizytę u mojego ginekologa - w końcu :) U nas przepiękna pogoda tak jak u Was. Słońce świeciło i było gorąco po prostu, Wojtuś się trochę przyprażył :/ hehe Alex no tak się właśnie dziwiłam o co common z tym ochraniaczem :D Chyba lecę spać ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego smaka mi zrobiłyście na grilla, że popołudniu pojechaliśmy sobie zrobić kuraka:) połaziłam dzisiaj trochę po dworze, super pogoda:) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten wiosenny poranek:) jak dobrze, że nareszcie jest ciepło:) agata, ja tez ostatnio okna myłam, nie mogłam już na nie patrzeć, jestem strasznie przewrażliwona na punkcie okien, robiłam to powoli, codziennie jakieś:) ja będę prać i prasować w maju, bo w czerwcu nie wiem jak bede sie czuc, zresztą roznie to potem może byc, a mam zamiar gotowe ciuszki przykryć prześcieradłem, to nie będą się kurzyć:) miłego dnia agata daj znac po lekarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie słoneczko za chmurami :( ale może później się rozpogodzi. Mój Oskrek w domku siedzi i mu żal, że na plac zabaw nie może pójść. Ospa już mu zanika. Teraz robią się mu strupki i odpadają U mnie jak na razie nie ma żadnych objawów ospy. Robiłam dziś rano badania w kierunku cholestazy bo coś czuję, że mnie dopadła. Poza tym rano dopadł mnie okropny skurcz z tylu uda aż do kolana, że wyłam z bólu. W czwartek mam wizytę to muszę o tym wspomnieć bo myślałam, że już tego nie wytrzymam. BÓL OKROPNY... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :)) Dzisiaj miałam mieć wizytę ale zadzwonili z przychodni i powiedzieli, że gin odwołała i dopiero za tydzień.... trochę sie wkurzyłam bo szyjkę muszę kontrolować...zresztą poczytałam trochę w internecie i jeszcze gorzej się denerwuję... Córcia przechodzi chyba bunt dwulatka bo strasznie daje popalić... dzisiaj włożyła klocka do buzi i prawie sie zaczęła dławić... ciągle gdzieś mi a ja nie dam rady za nią tak biegać... czasami wydaje mi się, że nie daje sobie rady z tym wszystkim... ugotowałam zupę ogórkową zaraz zacznę lepić pierogi ... Buziaki dla Was :* jeszcze trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak dobrze, ze u was tez ladnapogoda. U mnie dalej bez zmian ,prazy na maxa..... Wczoraj odebralam paczke z ochraniaczem ,posciela, rozkiem i podusia do karmienia ehh jak fajnie jak sie zapelnia pokoj heheee..... Jutro ma przyjsc lozeczko , wiec pomalu dochodza wszystkie paczki.... Wy tak o okienkach a ja tez mam pomyte i patrze a na szybie mam odbitego ptaka heheee chyba biedula dobil bo chcial zachaczyc o nasze kwiaty heheeee heeee..... Jutro sie biore za pozadeczki ogolne bo dzisiaj dzien lenistwa po pracy... kolezanka do mnie wpadla i poszlismy do mcdonalda na ciasteczko i loda heheee heeee... Tak wiec Olivierek dzisiaj mial dzien dobroci .....Za to mi dziekujei mnie czesto kopie hehee heeee..... No i co tu jeszcze??? No w sumie to wszystko gra.... Dziewczynki jeszcze 3 miechy i bedziemy z babelkami!!!!!!!!! Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam!!! Norlamnie zgaga mnie dopada czy to mozliwe??? Zawsze na poczatku sa problemy a u mnie teraz i mleko mi nie pomaga!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mialam wczoraj i dzis przeboje ... bo wczoraj po 18 rozbolal mnie brzuch i tak kolo 21 pojechalam do szpitala, a oni do mnie, ze nie ma lekarza, ktory moglby mnie zbadac i ze musze jechac do szpitala w ktorym bede rodzic ( ten szpital jest w innym miescie) a ze bylo pozno a brzuch az tak mocno nie bolal to postanowilismy ze jak bol nie ustapi to pojedziemy rano. No i niestety, ale bol nie ustapil, a wrecz przciwnie poglebil sie:/. Rano poszlam do szpitala oczywiscie minela godzina zanim mnie przyjeli. zrobili mi takie lajtowe badania (mocz, tetno, temperatura, spr. bicie serduszka dziecka pytali czy mam wymioty biegunke i takie tam) wszystko mialam w normie, serduszko dziecka bilo prawidlowo i wyslali mnie do innego szpitala do tego w ktorym mam rodzic bo oni nic wiecej mi nie moga zrobic. To pojechalismy, a tam musialam czekac chyba z 2 godz. az mnie przyjma i bylo to samo. zadali te same pytania, zrobili te same "badania":/ no to zapytalam czy moze zrobia mi chociaz USG. Lekarka sie zgodzila (no cud normalnie! to ona sama powinna mi je zrobic, a nie, ze ja musze o to pytac), ale to bylo bardzo krociutkie USG. Z bąbelkiem ponoć wporządku. No i oni nie moga nic wiecej zrobic. Kurde mnie brzuch nadal boli i wlasciwie nie wiem od czego. Z dzieckiem wszystko dobrze, ale moze ja mam jakies problemy?! nie wiem moze to wyrostek. Bo boli mnie prawa strona, takie klucie czuje :/ no i powiedzieli, ze jak bol nie ustapi to mam znow do nich przyjechac. Pewnie mi nie mine, pojade a Ci znowu nic nie zrobia:/ ech szkoda gadac:/ mam nadzieje, ze to nic takiego i ze mi to minie. Moze dziecko mi na cos uciska.. ech sama nie wiem. Jak tak WAS CZYTAM TO WY MACIE lepsza opieke ode mnie. Bo tak: zrobili mi jak narazie dwa USG no dzis maialam trzecie,a le gdybym nie poprosila to pewnie by mi nie zrobili. a tak to na kazdej wizycie badaja mi mocz papierkiem lakmusowym (dzis bylo identycznie) sprawdzaja tetno i bicie serduszka dziecka i to wszytsko. Czekam zawsze godzine na wizyte a ona zajmuje 10 min ;/ mam takiego nerwa, ze szok! Bo spedzialm w tych szpitalach 6 godz. a za przeproszeniem gowno sie dowiedzialam. jeny Kochane co to moze byc? wczoraj byla u mnie moja kol. z corcia 1,5 miesieczna troszke ja nosilam pozniej z nia siedzialam i uciskala mi troszke na brzuch, z poczatku myslalam, ze to pzrez to te bole, ale mam je do teraz, wiec watpie ze to to. Wczoraj tez troszke pzresadzilam ze sprzataniem, ale jakby powodem bylo wczorajsze przeciazenie to rano by mi pewnie przeszlo nie? ech;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababum kurcze,ale mialas wieczor.... Ale jak by dzidzia Cie uwerala czy cos to by bylo widac na usg..... Wlasnie tak jest za granica nic nie zrobia poki nie ma zagrozenie zycia matki liub dziecka bo ciaza to nie choroba.... Ja tez dopiero mialam jedno usg ,nastepne dopiero 32 tygdoniu to juz prawie bedzie przed porodem... Gdyny nie problem z cienieniem to bym wizyt u poloznej miala raz w miesiacu ,albo zadziej..... Ja juz sama nie wiem czemu tak jest!!!!! Do Dupy!!! Tak samo z cesarka, ze nie ma na zyczenie!!! Prawo wyboru powinnismy miec My jako matki...... Mam nadzieje,ze nic powaznego sie nie dzieje. Odpoczni sobie , obserwuj siebie i dziecko czy jest ruchliwe itp, jak by cos sie dzialo znowu jedz do lekarza i nie popuszczaj im bo wasze zdrowie najwazniejsze...Trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababamum, nie zazdroszczę, raczej jakby wyrostek czy inny stan zapalny w organizmie to wyszłoby w krwi i moczu, widzisz mnie tez kuje ta prawa strona, ale u mnie to zrosty podobno, a u Ciebie ich nie ma, więc za chiny nie wiem co to może być, a brałaś coś rozkurczowego ( nospę?) Susi, dobrze,że u Was lepiej, oby to nie cholestaza, trzymam kciuki! monisia, ale sie uśmiałam z tego ptaka ( ale jestem okropna wiem) ale tak to przedstawiłaś, że mi się pyszczek uśmiechnął na maxa:) a co do zgagi to właśnie teraz może się pojawić, bo macica się podnosi i zaczyna uciskać dziecko na żołądek. ja już też miałam kilka razy, mleko zadziałało błyskawicznie:) oj lipiec2011- współczuje buntu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu trochę spokoju, zrobiłam sobie kawkę i w końcu usiadłam:) Byłam dzisiaj w przyjaciółką i jej 2 letnim synkiem w parku i doszłam do wniosku, że chyba od dzisiaj codziennie wieczorem będę się modlić o cierpliwość do swojego dziecka :D ja osoba spokojna miałam ochotę nim potrząsnąć:) albo za dwa lata kupię smycz. ;) babababum, tak właśnie ostatnio myślałam o tym Twoim brzuchu i zastanawiałam się czy to nie wyrostek, na pewno bardzo boli z prawej strony, dość mocno, ciężko jest nawet chodzić. może być też tak że to wiązadła rozciągają się z jednej strony. Na pewno trzeba to sprawdzić, bo jak wyrostek się rozleje to może być problem. A swoją drogą beznadziejna ta opieka medyczna za granicą:( Widzę, że przyszedł czas na mycie okien:D ja myłam jakoś na początku kwietnia, bo też już nic nie było widać :) jutro u mnie w szczecinie ma być 21 stopni, chyba pojedziemy nad jezioro, wystawię trochę plecy, poopalam pryszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec 2011 zycze wytrwalosci. Malej pewnie po pewnym czasie przejdzie, moze do niej dochodzi ze bedzie miala rodzenstwo inie chce sie czuc odzucona?? hm mciezko powiedziec jak sie dzieci nie ma... Ale masz dzisiaj obiadek dobry.. Ja na ogorkowa mam ochote od dawna ,ale nie moge jej jesc buubuuuu.. Ale nic w niedzilke ide na grilla zrobimy sobie cos polskiego cos dobrego heheee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, zabiłaś mnie tymi ptakami :D kurcze, ja mieszkam na 10piętrze, wiecznie mi ptaki tu latają a żaden jeszcze nie wycelował w okno :D szkoda, pośmiałabym się:D ten mały mojej koleżanki, to też mały diabełek, wszystko musi być tak jak on chce. nawet stanie w kącie nie działa:) Lipiec trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzieciaczki rosna i sie rozpychaja na wszystkie strony.. Mi tez dokucza tak jak by nera, bo jak chce wstac to musze sie czegos trzymac pozadnie zeby bolu nie czuc bo tak jak by ktos mnie kopnal, chwile trzyma i przestaje. Wczoraj caly dzien dzien dzownilam do poloznej i nie moglam sie dodzownic a juz ponad miesiac nie bylam . Sama przegapilam wizyte,ale nie moglam wyjsc z pracy i teraz cos sie dzieje ehh zycie....Sama widze ,ze Olivier lata po calym brzuchu ,wiec wydaje mi sie ze to on mi dokucza heheee... poczekam jeszcze jak nie przestanie to po swietach we wtorek lece do poloznej i wejde bez zapisow.. Chyba mnie nie wyrzuci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze ja mam na oknie storczyki wielgasne i lilje . Jest taka ladna pogoda ,ze nie wiem jak one lataja ,ze teraz sa juz 3 odbite heheee....takie tluste plamy z piorami heheheee.... Biedne ptaszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę czytałam o waszej wadze w ciązy... ja w poprzedniej przytyłam aż 25 kg z wagą wyjściowa 58kg ważyłam 83 kg przy 165 cm wzrostu ... także nie martwcie się Kochane jak macie jakies kompleksy co do wagi to pomyslcie sobie o mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX widzę , że mamy dzieciaczki w tym samym wieku ... ja myslałam , że córcia od września do przedszkola pójdzie , że może dostanie sie ale jej rocznika nie przyjęli żadnego dziecka , masakra jakaś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie wlasnie boli po prawej stronie i tak dosc mocno, bardziej boli jak chodze, albo jak chce sie obrocic z boku na bok.. ale jak alex mowi ze to sie wykrywa w moczu.. bo krwi mi nie pobierali. a ten mocz to tak jak mowie sprawdzaja papierkiem lakmusowym tam to tez sie wykryje? kurcze boje sie;/ chyba zaraz pojade z mama do polskiego sklepu i kupie no-spe bo moze to sa wiezadla ;-/ ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababum... Leć po ni-spę koniecznie, mam nadzieję, że Ci pomoże!! Kurczę :/ no nie dobrze. Słuchaj. Przy wyrostku występowałby też brak apetytu, leżąc na plecach nie mogłabyś podkurczyć nogi do brzucha bo ból by Ci to bardzo uniemożliwił, ale nie lekceważ tego :( mam nadzieję, że Ci to przejdzie... :* Lipiec, no ciężko z tym buntem, ale bądź silne bo to chyba nie będzie trwało wiecznie. Asiu - co u Ciebie? Nic nie piszesz już długo.. Ja byłam u lekarza. Nie dowiedziałam się ile waży Wojtuś, ale wszystko jest ok! :) Bardzo się ucieszyłam, bo szyjka mi się dalej nie skróciła mamo stawiania się (w ciągu tych 3 tygodni od poprzedniej wizyty) macicy. Mam mocne upławy, lekarz zdecydował że za miesiąc będę mieć pobieraną cytologię (poprzednio była na III ale udało nam się wyjść do II z tym, że to było w lipcu zeszłego roku) możliwe, że te upławy mają przyczynę gdzieś głębiej. za około 3 tygodnie będę miała robione badanie z 50 g glukozy :) w końcu będę wiedzieć jak to "paskudztwo" smakuje. Lekarz się zmartwił moimi wynikami krwi i mam brać elevit zamiast femibionu bo ten ma żelazo którego mi potrzeba. No to tyle z tym, co u mnie. Głodnaaaaa idę kolację jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum, nie wiem może powinnaś jeszcze raz pojechać do szpitala i zapytać o ten wyrostek, bo z tym na prawdę nie ma żartów. No-spę zawsze można wziąć, może Ci przejdzie. Lipiec, kochana to jest synek mojej przyjaciółki:) ale faktem jest, ze chciałabym mieć już takiego dwuletniego uparciucha:D napisz maila na lipiec2011@gmail.pl to odeślemy Ci hasło na maila:) czekamy z niecierpliwością na fotki:) ja muszę siorę poprosić żeby mi jakieś fotki zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz caly czas mysle ze to moze byc wyrostek, ale w malym stadium. wiec wstrzymam sie z ta no-spa. jak mi bol nie przejdzie albo co gorsza sie poglebi pojade do szpitala ;-/ matko sw. jak oni moga wypuscic kobiete w ciazy ze szpitala nie wiedzac co jest przyczyna bolu!!!!!!!! to ja mam sie teraz domyslac co mi jest? ;-/ ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum weź tą nospe, jeżeli Ci nie przejdzie to jedz znowu do szpitala bo nigdy nie wiadomo co to może być. Może maleństwo uciska, może, może... my tylko możemy gdybać... Trzymam kciuki żeby wszystko było ok lipiec a po ciąży wróciłaś do swojej wagi z przed ciąży??? Ja mam chyba jakąś obsesję na punkcie wagi ale zawsze ją musiałam pilnować i boję się że zbyt dużo przytyję i będzie mi ciężko to zrzucić:/ Monia ale się uśmiałam z tych ptaków, jak tak dalej pójdzie to wybijesz wszystkie z Twojej okolicy heheheeeee:D eliose jak tam po wizycie u lekarza??? Dzisiaj padam na twarz, mieszkanko już całe wysprzątane czekają mnie jeszcze zakupy i obiecałam że na święta upiekę mojemu sernik bo truje mi już o nim ponad miesiąc ( czasami to się zastanawiam kto jest w ciąży). Po południu byłam z siostrą na spacerze, a teraz czuję jakby nogi miały mi eksplodować, coś czuję że to będzie ciężka noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten bol mam od wczoraj.. i on nie ustepuje. nawet dzis mnie boli bardziej. i to jest staly bol ;-/ a jak wezme no-spe a okaze sie ze to wyrostek to bedzie nie ciekawie bo nie mozna brac na to lekow pzreciwbolowych. a przy rozciaganiu sie wiezadel tez tak caly czas brzuch boli? bo mi ten bol nawet na sekunde nie ustepuje. caly czas czuje ze jest taki naciagniety i mnie cos kluje ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, to dobrze że z Wojtusiem wszystko dobrze:) a jak tam jego nerki? Zajadaj szpinak:) Weź sobie na glukozę pół cytryny, mi bardzo smakowało :D też się boję, że przytyję za dużo, i później będzie mi ciężko to zrzucić:/ w ogóle to marzą mi się już moje jeansy i szpilki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum, jedz do szpitala jak Twój chłopak wróci z pracy. nawet jeśli to nie wyrostek to będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababum jak byłam ostatnio w szpitalu, to też miałam taki mniej więcej ból jak opisujesz. Stały, przy chodzeniu, obracaniu się na bok uciążliwy. Nie wiadomo co to tak na prawdę było może właśnie więzadła. Aniu nie lubię szpinaku :P a Wojtusia nerki bez zmian niestety zastój cały czas jest. Mam nadzieję, że go nie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×