Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

hej Dziewczynki dziekuje za pomysly kurcze tak sobie mysle ,ze zrobie jakas super kolacje itppp a na prezencik dostanie karnet na masaz chinski i jakies spa... heee relax pelna para!!!!ASIULKA super pokoik, pewnie sie cieszysz ,ze remont zakonczony.... !!!AlEX brzucholek zajebisty jak pileczka heheee...Wiosna za oknem jak nic tylko sukienki z szafy i brzuszek na wierzchu... Sliczny.. sliczny.....ANULKA ciesze sie ,ze u Ciebie wszystko ok, oby tak dalej. Zakupami to uwazaj a nie nosisz takie ciezary!!!! My w weeekend mielismy isc na kolacje ze znajomymi ,ale biedni sie rozchorowali i sobotni wieczorek spedzilismy w domku .. W czoraj pojechalismy do Ikea zobaczyc mebelki dla Olivierka i niestety lozeczko mi sie nie spodobalo i wczoraj kupilam w pl i czekam na kuriera.... Ogolnie jest tak tyle rzeczy fajnych, wszystko by sie chcialo, aletrzeba przemyslec wszystko z glowa a nie na hipp hipp huraaa...Bardziej ogladalam wszystkie dodatki jak rozweselic Olivierkowi pokoik....Tak wiec cos tam w glowce swita heheheee... Jak beda efekty posle foteczki,ale to pewnie kolo czerwca!!!! W koncu wiosna zawitala, jestem teraz czesciej na spacerku z fafulkiem bo mi daje popalic. On pierwszy poczul wiosne hehee i co chwilke chce byc na podowreczku. A jak my jestesmy razem to juz calkiem oczko w glowie i ciagle przyklejony do wycieraczki i smyczki heheeee...Czuje sie dobrze, brzucholek mniej juz ciagnie i rosnie sobie coraz bardziej... Na wadze mam tylko prawie 3 kg, wiec jak narazie sie bardzo ciesze....!!!!Musze zadzownic do poloznej bo dawno nie bylam bo musialam odmowic wizyte a Ona jest teraz na urlopie i musze czekac.... Cisnienie kontroluje i tez sie unormowalo!!!!!Kurcze coraz czesciej mysle o porodzie . Dzisiaj cala noc nie spalam,koszmar za koszmarem i glowa pelna.... Ehhhhh... Teraz napilam sie cieplego kakaoo i trcohe sie przespie bo padam po pracy!!!! Buziaki dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniu dobrze, ze wszystko dobrze ;-) nawet nie wiesz jaka byłabym wdzięczna jakbyś poszła za mnie na pobranie krwi ;-P nie jestem jakaś tam panikarą, ale po prostu tego nie lubię ;-D o matko jak w III trymestrze tyję się najwięcej to masakra. Ja w drugiem póki co przytyłam 7 a w trzecim to pewnie z ponad 10 ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - prezencik wymyslilas super! sama chcialabym taki dostac ;-) dobrze, ze juz cie brzusio nie ciagnie ;) dziewczyny przegladalam wozki i kolderki po internecie i poki co wybralam takie : http://www.poscieldladzieci.pl/mamo-tato-posciel-14-el-spiacy-mis-w-brazie-do-lozeczka-60x120cm-moskitiera.html http://allegro.pl/leviroo-due-spacerowka-gondola-fotelik-kola-pompow-i1539846653.html z kupnem sie jeszcze troszke wstrzymam ;)) ale raczej juz zostane przy tym co wybralam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnaaaaaaaaaaaaaaaa
Jak bezpiecznie szczepić dzieci? 1.Stosować szczepionki nie zawierające thimerosalu - należy dopytywać i żądać! 2.Unikać szczepionek skojarzonych (zawierają więcej środków konserwujących z rtęcią lub innymi metalami ciężkimi) - podawać pojedyncze szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce, w osobnych zastrzykach w różnych dniach. Można np. podać szczepionkę przeciwko odrze w wieku 15 miesięcy, przeciwko różyczce w 27 miesiącu, przeciwko śwince w 39 miesiącu. 3.Robić jak najdłuższe przerwy pomiędzy szczepieniami - 6 miesięcy pomiędzy żywymi szczepionkami (odra, świnka, różyczka) to czas idealny, ale 3 miesiące są okresem rozsądnym. 4.Używać fiolek zawierających pojedynczą dawkę - zawierają znacznie mniej środków konserwujących 5.Nie szczepić dziecka chorego lub w okresie rekonwalescencji. 6.Zapewnić zalecaną dzienną dawkę witaminy A przez 3 dni przed i w dzień podania zastrzyku. Niemowlętom podawać witaminę C po 150mg 2 razy dziennie, a małym dzieciom po 300mg 2 razy dziennie przez 3 dni przed i w dzień podania zastrzyku. 7.Dostosować kolejność szczepień do potrzeb dziecka - np. zakażenie wirusowym zapaleniem wątroby typu B następuje poprzez aktywność seksualną, nadużywanie narkotyków albo poprzez zakażenie od matki przy porodzie. Jeśli matka nie należy do grupy podwyższonego ryzyka, nie ma potrzeby szczepienia dziecka (można opóźnić to szczepienie nawet do 12 roku życia dziecka). 8.Jeśli to możliwe wykonać badanie wskaźników immunologicznych przed powtórzeniem dawek - obecnie są to dość drogie testy krwi. Wiele dzieci uodparnia się po pierwszej dawce i nie wymaga dawek przypominających. 9.Nie szczepić powtórnie, gdy wystąpiła negatywna reakcja na konkretną szczepionkę. 10.Nie szczepić noworodków Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1met/nie-truj-dziecka-szczepionkami#ixzz1JDonA1Bh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababum superrr zakupyy.Kurcze wozek mi sie tez bardzo podoba i dalas mi teraz do myslenia bo ciagle nie wiem na jaki sie zdecydowac. A twoj naprawde wpadl mi w oko... No i koniec spania.. Faful steka i steka poszlam z nim na spacer i w koncu usiadlam na dupie!!! Dzisiaj narawde jest ladny dzien, ale duszno wydaje mi sie ze bedzie padac..Na podworku dzieci jak mrowek w koncu wyszly z domu!!! Cos mi sie wydaje ,ze dzisiaj pojde szybko spac.oczy mi sie zamykaja i szczypia a nie moge zasnac ehhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez wlasnie sie baaaaardzo podoba ;) ale musze sie jeszcze wstrzymac z kupnem. Chce jeszcze po sklepach polatac bo troszke mam stracha kupowac przez allegro a juz w ogole wozek, ktory warto sprawdzic przed kupnem ;-/ ale tutaj wozki sa brzydkie i bardzo drogie. Ten co akurat wybralam to moge zwrocic w ciagu 14 dni od dostarczenia przesylki no i podejmuja sie wyslania za granice, wiec jak niczego w sklepie nie znajde to zaryzykuje i kupie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababum no wlansie my mamy trudniej bo trzeba kupic wozek w pl. Ja napisalam do producenta bezposrednio zapytaniem czy mi wysla wozek i jakie koszta itpp... wiec naszczescie nie ma problemu i przyjedzie prosto z fabyrki. Teraz caly czas cos kupuje na allegro i na www.2o2.pl i mam stracha czy dojdzie. Jednak dla nas to duze ryzyko.. Teraz czekam na butelki AVENT i cos ich za dlugo nie ma z allegro. Potem czekam na posciel i ochraniacz i tez cos dlugo nie ma.A wczoraj kupilam lozeczko, materac i karuzele i tez bede siedziec jak na szpilkach.... Oszalec mozna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:) u mnie pogoda wstrętna zimno i bardziej mi to przypomina jesień niż wiosnę :\ Przyznajcie się ile macie kg na plusie bo u mnie to już 8 ale na szczęście po tej glukozie nie mam zbyt ochoty na słodycze. Nigdy nie pomyślałabym że można tak szybko przybrać na wadze :) Dziś znajoma mi powiedziała żebym się nie nastawiała tak już ostatecznie na syna bo jakaś tam kobieta niedawno urodziła dziewczynke a na wszystkich usg i to nawet u innych lekarzy widać było chłopca. Masakra to już drugi przypadek jaki znam więc na razie szukam ciuszków w jakiś neutralnych kolorach dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina Ty mnie nie strasz bo u mnie wyprawka gotowa dla Olivierka a wczoraj tyle co powiedzialm do mezulka ,ze beda jaja jak by na usg w 32 tyg wyszla dziewczynka ehheeee .. ani nie chce myslec!!!!!! Akyszzzz z takimi myslami hee hee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale się rozpisałyście:) No ja mam porządeczek w domku,mężulek pomył okienka ja mebelki i konty,pół dnia się wietrzyło aż pachnie:)uwielbiam po sprzątanku w czystym usiąsć,niewiem czy pisałąm ale mieszkamy z moimi rodzicami,mama z tata mają swój pokoik a my mamy dwa...wszystko by było ok ale strasznie wysokie nasze mieszkanko ma 3,30 metra,masakra normalnie... Byłam dzisiaj małej po buty i u nas taka fajna promocja w nike była,kupiłam jej tenisówki,miałam zamiar cos dla siebie kupić ale wyszło na to ze mała dostała dresik,leginnsy ,i sukienke do tego a mama znowu poszkodowana;) andzelinka09 ja mam jakieś pewnie już 13 kg na plusie,ale to i tak mało bo w poprzedniej ciąży było więcej tych kilogramów-ale wiadomo każda ciąża inna;) Co do wózka-ja kupuje wózek używany nawet znalazła fajny i to z mojej miejscowości CONECO V3+nosidełko i to nie drogo bo za 350 zł:)musiałabym go najpierw zobaczyc:) Monisia widzisz jaki masz fajny pomysł-tak jak mówi babababum sama bym taki prezencik chciała:)pełen relaksik:) XanulaX:) super ze wszystko ok,ja zawsze jak ide na wizyhte mam lekkiego stresa:)ale jak schodze z "kozła"to jestem uchachana:)ja mam wizyte za 2 tyg Olo ma wolne więc pójdzie ze mną:) Aniu 5 kg dobrałaś???Ja tak miałam z małą i dobiło do 35 na +:) Alex ale Ty masz fajnie ten brzuszek do przodu wypięty:)Ja mam bardziej "rozlany":) babababum nie wspominaj o grilu bo karkóweczka z grilla juz od miesiąca za mną chodzi:)ale jak tylko zrobi się cieplej zaraz zmykamy do ciotki na działeczke,ale się najem:))) lillen witamy w naszym gronie :)i coś Ty namieszała w tej tabelce?wpisz siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, zaczęłam rano pisać i nie mogłam dokończyć, co chwilę coś robiłam. Najpierw ogarniałam sypialnię z mężem ( okna, kurze, pościel) potem obiad, spacer z Oskarem i występy przedszkolaków a teraz wreszcie mam chwilkę. Dziękuje za komplementy brzuszka, ale powiem Wam, że taki sam spiczasty miałam przy Oskarze i ciężko było mi go zrzucić, cały czas odstawał mimo, że kg zrzuciłam szybko, jednak jak się tyje i w biodrach, pupie i brzuchu to potem równomiernie to schodzi, więc jestem teraz przerażona jaki brzuch będe miała po, a niestety rozstępy mi się też zrobiły i nie uwierzycie ale 2 dni po porodzie!!! gdzie ja tam myslałam, żeby w szpitalu się smarować. bababum, Pościel z mamo-tato też mam i jestem z niej baaardzo zadowolona. Kupowałam zieloną i żółtą, więc dla Ninki też będzie pasować, dokupię tylko nowe prześcieradła. lillen, witamy:) co do tabelki, dawno nic nie wpisywałysmy, może teraz dopiszemy wagę Dzidziusia w poszczególnym tyg kiedy miałyśmy usg? np NICK ...WIEK ..TERMIN...MIASTO...IMIĘ DZ.. WAGA dz w tyg wywaliłam płeć, bo po imieniu widać jakiej płci jest dziecko:) od razu tableka się uaktualni, bo wiele dziewczyn wpadło wpisac się do tableki ( po co?) a teraz nie pisze. Asiu, ja tez mam wozek uzywany i jestem bardzo zadowolona, tez Coneco ale barracudę:) andzelika, aleś nastraszyła ta zmianą płci;) ale ja mam nadzieję, ze skoro już 2 lekarzy potwierdziło dziewczynkę to nie może być inaczej:) monisia, teraz mi przypomniałaś, ja całą wyprawkę dla Oskara kupowałam z 2o2 na allegro:) ja juz też mam chyba 8kg na plusie... Xanulax- cieszę się, że wszystko ok, tak, oni mierzą w ten sposób wysokość macicy, szerokość miednicy itp. Susiiiiii, ukryteznaczenie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :) Lilien- witamy w gronie mam :) Dopisz się koniecznie do tabelki. Na zgagę dobre jest mleko i migdały ;) Mnie tak trzyma od jakiegoś czasu i nie puszcza.. Ja w czwartek na usg nerek bo mam chyba te kamienie. Będzie dobrze ;) nie martwię się. Aniu - dobrze, że u Ciebie wszystko ok! Dziewczyny j przytyłam w ciągu niecałych 2 tygodni 2-3 kg! łącznie ok 6 kg na plusie. W pracy mnie dziś bardzo bolał brzuch. Niestety praca daje się we znaki, dziś rozmawiałam z kierowniczką o jakimś wygodnym fotelu na którym mogłabym się wyłożyć i jutro taki dostanę. Jednak jak dalej będzie tak kiepsko to pójdę na to zwolnienie :o Poza tym cieszę się, że w końcu sie troszkę zaktywowałyśmy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababum zbalazlam dwie stronki o Tym wozku... jedna z kupnem http://www.wozkileviroo.konin.pl/oferta a druga opinie co naprawde byl z tym problem...http://forum.gazeta.pl/forum/w,22462,94122217,,Leviroo_Wozek_3_w_jednym.html?v=2 Tak wiec poczytaj sobie jeszcze za nim sie na niego zdecydujecie...Ja juz tez nie wiem czy kuoic ten czy jumer x bo bardzo mi sie podobaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka hehee ja jutro sie wyberamna zakupy i mam nadzieje,ze cos dla sibie kupie bo wiecie co!!! Zakladam jeszcze swoje dziny ,ale gorzej z bluzkami bo kurcze wypadaja mi ze spodni heheeee i brzuchol na wierzchu a w koncu wiosna zawitala i tak sie ciesze, ze plaszczyk poszedl do szafy i chodze w bluzie i kurteczce ,wiec brzuchol musi tez jakas wygladac heheeee.... Za pewne skonczy sie tak ,ze wyjde z Torba dla Olivierka a nie dla Siebie heheee.... Ja to uwielbiam orginalne buciki dla dzieci no nie moge sie napatrzec.......ALEX przeciez Ty szpileczka jestes gdzie Ci tam idzie w dupke czy w bioderka heheeee... Slicznie wygladasz i nie marudz kochana.... !!!!!!U mnie brzuchol idzie w kazda stronke a chciala bym miec taki jak Twoj zaokraglony i do przodu heheeee,ale coz zobaczymy co bedzie dalej... eLIOSE bierzesz nospe??? na te bule brzucha??? Ja naprawde duzo polezalam ostatnio i bole sa juz mniejsze ..Uwazaj na siebie naprawde bo nie ma zartow !!!!Nogi do gory w pracy i odpoczywaj!!!Pije sobie teraz kakao na wieczor mam nadzieje, ze mi pomoze w zasnieciu!!!! Buziaczki.... AAAA Ja mam tylko nie cale 3 kg na plusie,ale u mnie kg sa wszedzie widoczne bo do chudych nie naleze, wiec chce jak najmniej przytyc i naprawde uwazam co jem..... Kochane kolorowych snow bez koszamrkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu biorę no-spę forte, magnez 2x100 mg. Ja w zasadzie się nie forsuję, tylko jak jestem w pracy to siedzę 4 literami przy stanowisku na krześle obrotowym i zawsze ten brzuch jednak mam uciśnięty. No ale to się już skończy jutro :P Spokojnej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wpadłam tylko napisać, że żyję i wszystko ok Juto postaram się naskrobać więcej bo na nic nie mam czasu :( Powiem tylko w skrócie- nie zburzyłam całej ściany bo kochany sąsiad się o to postarał.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko 3,5 kg Macica 2 kg Płyn owodniowy 3 kg Łożysko 0,5-1,5 kg Piersi 1-3kg Tłuszczyk 2-5kg Monia jak Ci te wszystkie rzeczy przyjdą...ojjj ile będzie radości:) na co dzień raczej staram się już tyle nie dźwigać. ale żebyście mnie widziały z tą deską na mieście.:D Niop, w lekkim szoku bym była, jakby się okazało, że będzie chłopak. Już się nastawiłam na dziewczynkę. Czekam teraz na USG. Ciekawa jestem co mi powie mój lekarz prowadzący:) Andzelinka ja mam 8kg na plusie. ja czytałam też o przypadku, ze babeczce mówili cała ciążę, ze będzie dziewczynka i jak się urodził chłopak to powiedziała, że to nie jej dziecko. babababum, chętnie.:) Przed ciążą chodziłam oddawać krew co 2 miesiące. :) Już się nie mogę doczekać kiedy znów będę mogła oddawać. Pościel cudna, zwłaszcza ten kolor fioletowy:) Asiu ja kiedyś mieszkałam na takim wysokim mieszkaniu. masakra. z drabiną trzeba było wieszać firanki :D Nawet mnie nie przerażaj z tą wagą :/ niop, 5kg w ciągu 3 tygodni:) Najlepsze jest to, ze ważyłam się u rodziców i jak zobaczyłam 66 to stwierdziłam, ze waga się popsuła :D hahahahaha Eliose, mam nadzieję, że to jednak nie będą kamienie tylko jakiś piasek. Jak będziesz się, źle czuła to odpuść sobie pracę. muszę się napić mleka, bo mi się zgaga uaktywnia:) gadałam dzisiaj z M na temat porodu. Pytałam się czy chce być ze mną na sali. powiedział, że na początku chciał być, żeby mieć wszystko pod kontrolą:D ale jak obejrzał filmiki i zdjęcia, to stwierdził, że nie chce tego oglądać na żywo:D powiem szczerze, że wcale mu się nie dziwię i też nie jestem zbytnio (50%) za tym żeby tam był i na to wszystko patrzył. To jest jak dla mnie chyba zbyt intymna chwila, w ogóle chciałabym żeby jak najmniej osób zaglądało mi w kocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, Susi właśnie o Tobie myślałam:) Sadziłam, że intensywnie burzysz i remontujesz:) a To DZIADZISKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose Tylko nie szalej na tym obrotowym krzesle ,zeby Ci sie w glowie nie zakrecilo heheeee... Dobrze, ze wszystko kontrolujesz i wszystko gra..... ANULKA dzisiaj bede pisac emaila w sprawie moich butelek bo sterylizator przyszedl juz dwa tyg temu a razem bylo zamowienie ,wiec penie jest cos nie takkk. Zobaczymy co mi napisza......SUSI ale masz sasiadow zajebistych. Ale pociesz sie ja mam to samo... Sasiadka z dolu daje popalic caly czas nic do wszystkiego sie czepia,az nie chce widziec i slyszec co bedzie sie dzialo jak Rafal bedzie mebelki robil i pokoj remontowal.... Ona caly czas zada ciszy i nawet na balkon nie mozna wyjsc bo jej glos przeszkadza. A sama siedzi fajki pali driny pije i na dzieciaczki wrzeszczy na caly blok ehh duzo by szlo pisac......ale szkoda nerwow!!!! U nas cos sie zbiera na deszczyk a bylo tak ladnie....... Na poczte zaraz wsyle moje brzuszki z 21 tyg i teraz 24 tygodnia. i Siebie co prawda zdjecie robione z telefonu na szybciocha hehee ,ale cosik widac heheee..Milego Dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, to rzeczywiście trochę długo. ciekawe co CI odpiszą. Eliose miłego dnia w pracy:) ciekawe czy wygodne te Twoje nowe krzesełko:) wiecie co, marzy mi się taki mały bujany fotel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Asiu wlasnie o to mi chodziło, nie poszło mi nic w biodra i pupe, wszystko w brzuch, dlatego ciężko będzie mi go zrzucić po porodzie. oj bujany fotel o taaak, tez bym chciała:) Susi, co Ty masz za sąsiadów??!! co ich to chodzi co robisz u siebie w domu!! masakra jakaś! Xanulax, pewnie jak zaczniesz rodzić, to zmieni zdanie:) Mój mąż jest policjantem, widział wiele ( trupy też) ale powiedział, że przy porodzie może wymieknąć, bo nie wie czy zniesie widok jak będę cierpieć. Został do końca, baaa nawet jak nie mogło dziecko przejść to trzymał mi nogi i widział wszystko od dołu:) tylko na cc się rozpłakał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia dzięki Ci za te stronki ;) przejrzałam je sobie ;-) ale z kupnem i tak się jeszcze wstrzymam.. choć czuję, że niestety będę skazana na stres z zakupem przez internet ;-P aaa podaj mi linka z tym Twoim wózkiem co sobie wybrałaś :-P eliose - no jasne, że będzie wszystko dobrze bo jakże inaczej ;-) ;* trzymam kciuki ;))) ja już domek posprzątałam teraz tylko wstawić drugie pranie i będzie wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do porodu to mój twardo mówi, że chcę być i ja się cieszę ;-) Aniu on przecież nie musi patrzeć na Twoje krocze może stać przy Twojej głowie i Cię wspierać, pomagać ;-) ale wiadomo zmuszać nie wolno to musi być ich decyzja czy chcą uczestniczyć przy porodzie ;) ja myślę, że warto bo to wspaniała chwila, którą się zapamięta do końca życia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Monisia jak ty ladnie wygladasz :) Cudnie :) Jesli chodzi o porod to moj M mowi ze nie chce byc przy mnie, ja bym bardzo chciala, zalatwil mi polozna ktora bedzie ze mna i mi pomoze. Jestem zadowolona bo wiem ze nie chce mnie zostawic samej. Ten czas tak mija szybko, jeszcze tylko 3 miesiace i bedziemy miec swoje pociechy :):):):) Ja dzis pedze na zajecia do szkoly rodzenia, dzis kapiel noworotka :) Zastanawiam sie tez nad wizyta u fryzjera, tak dla poprawy samopoczucia :) Milego Dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Monisia śliczny wózeczek, a brzusio taki malusi:D Mi idzie zaś wszędzie, na uda, biodra - masakra, mam nadzieję że po porodzie nie będzie, zbyt trudno to zrzucić. Dziewczyny które już rodziły, jak u Was było z tym zrzuceniem kg po porodzie? i ile miałyście kg na plusie do końca ciąży a ile Wam zostało do zrzucenia? Co do sąsiadów to chyba wszędzie musi się znaleźć chociaż jedna osoba która utrudni nam życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze nie robimy tej tabelki? ja miałam w sumie +14kg i zrzuciłam wszystko bardzo szybko, ale ten brzuch tak jak pisałam już nie był taki jak kiedyś mimo ćwiczeń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×